Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11406
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 18., vasárnap 23:06

most is jottok itt a szemelyeskedo szarral, ahelyett, hogy orulnetek, hogy nyert a csapat.
en meg hadd irjam mar le a velemenyem, hogy egy real madridtol nem ehhez vagyok szokva, nem ezt varom el, az ugyeletes brazil gigasztar kisgyerek meg sosem lesz szuk elit, azt meg higgyetek el nekem kerlek.
thereisonly1ronaldo

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2022. szeptember 18., vasárnap 23:06

Annyira buta ez az Atletico, hogy már fáj. Soha nem fognak BL-t nyerni, és soha nem lesznek állandó bajnok esélyesek, mert fejben borzasztóan gyengék. Az utolsó 15 percből 10 azzal ment el, hogy szabálytalankodtak, és szabadot rúgtunk. Simeone meg hozta a formáját, és bement kézfogás nélkül az öltözőbe?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 18., vasárnap 23:04

ziro4vr írta: 100%-os eddig a csapat, nincs miről beszélni, ezt nem kell megmagyarázni.

Persze bele lehet kötni emberekbe, de szerintem ráérünk, ha majd nem nyerünk meg egy meccset. :lol:

Addig hagyjuk ezt hehére. Had örüljön. :lol:
Alig várja, hogy a Barca megverjen minket és akkor jön az én megmondtammal :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 18., vasárnap 23:03

Tudjuk h szar a csapat, tudjuk h impotensek de azert 9/9 bitches. :D
Mindenki tudja h vekonyak vagyunk elol, edzo vezetoseg mindenki, de attol h hetente le van irva, attol meg nem fog valtozni. Januarig ezzel a kerettel kell vegigbrusztolni, a leheto legtobbet kihozni, es szurkolni. Nem allandoan rinyalni h milyen szarok vagyunk elol.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2022. szeptember 18., vasárnap 23:03

9/9. Folytassa kerem!
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. szeptember 18., vasárnap 23:02

100%-os eddig a csapat, nincs miről beszélni, ezt nem kell megmagyarázni.

Persze bele lehet kötni emberekbe, de szerintem ráérünk, ha majd nem nyerünk meg egy meccset. :lol:

Addig hagyjuk ezt hehére. Had örüljön. :lol:
Nem illik.

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. szeptember 15., csütörtök 15:00

revolver írta: 🚨| Santiago Bernabeu's pitch was in bad conditions vs Betis because it arrived deteriorated due to the extreme heat that occurred in August. It should be in perfect condition for the game vs Osasuna. @marca
Köszönjük!
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: revolver » 2022. szeptember 15., csütörtök 12:20

🚨| Santiago Bernabeu's pitch was in bad conditions vs Betis because it arrived deteriorated due to the extreme heat that occurred in August. It should be in perfect condition for the game vs Osasuna. @marca

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. szeptember 15., csütörtök 12:16

Sierra írta:
mexes írta:

Azért tegyük hozzá azon a legelőn bárki elesett volna. hát kifordult a tégla a lába alatt :D nagyon gyér a pálya most, sztem sok hibás passz ennek is köszönhető tegnapról.
Azért ez durva, hogy egy Bernabeu szintű stadionban, BL meccsen megtörténhet ilyesmi. :| mármint hogy így feljön a gyeptégla gecc.
Már a hétvégén is ilyen volt.Azelőtt gyönyörű volt.amikor lerakták.Szerintem valami betegség megtámadhatta vagy talán a sok eső miatt volt ilyen.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. szeptember 15., csütörtök 12:09

Amúgy akkor leszünk még erősebbek, ha Fede visszamehet kp-ra, és jön egy Vinihez hasonló kaliber jobbosra. Fede a középpályán erős hihetetlen módon, s az ellenfél védekezése is neccesebb lenne ha jobbra is figyelni kéne. A fiatalok Vini kivételével egy kicsit félnek még, egy-egy döntésükön érződik. A kis brazil persze már nem, de hát ő már játszott eleget, hogy ezt legyőzze. Rodrygot kell felépíteni, szerintem benne sokkal több van, csak még görcsös egy picit. Tegnap az egész csapat gyenge volt, de nyertünk s ez a lényeg. A ligában ha 10/10 győzelmet hozzuk, szerintem óriási előnyben leszünk. Benzit pedig nem szabad erőltetni, hadd pihenjen, nélküle meg vagyunk lőve, inkább most essen ki. Tegnap is figyeltem, egyszerűen nem volt kinek beadni, mert nincs ott senki közepén. Jó lesz ez, hétvégén ki kell brusztolni valahogyan és ennyi.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 15., csütörtök 12:04

Courtois is nyilatkozta, hogy a gyep miatt is volt ilyen gyenge a játék.

Akkor remélem hétvégén a Wandában oktatunk :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 15., csütörtök 11:42

mexes írta:
MorataMartin írta: Amúgy itt van Szoboszlai legemlékezetesebb pillanata a tegnapi meccsről: https://www.youtube.com/watch?v=v40HaurHk5s :D
Azért tegyük hozzá azon a legelőn bárki elesett volna. hát kifordult a tégla a lába alatt :D nagyon gyér a pálya most, sztem sok hibás passz ennek is köszönhető tegnapról.
Azért ez durva, hogy egy Bernabeu szintű stadionban, BL meccsen megtörténhet ilyesmi. :| mármint hogy így feljön a gyeptégla gecc.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. szeptember 15., csütörtök 11:26

Ezen a videón valóban úgy tűnik mintha a fűnek még nem lett volna ideje gyökeresedni - minta szőnyegen játszanának.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2022. szeptember 15., csütörtök 11:13

MorataMartin írta: Amúgy itt van Szoboszlai legemlékezetesebb pillanata a tegnapi meccsről: https://www.youtube.com/watch?v=v40HaurHk5s :D
Azért tegyük hozzá azon a legelőn bárki elesett volna. hát kifordult a tégla a lába alatt :D nagyon gyér a pálya most, sztem sok hibás passz ennek is köszönhető tegnapról.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. szeptember 15., csütörtök 11:10

Tényleg jó látni, hogy 3 magyar Bajnokok Ligájában kezdőjátékos a Santiago Bernabeuban. Kár, hogy csak ők hárman vannak jelenleg. Lassan jöhetne a következő szint és valami honfitársunk elfutkorászhatna a Real Madridban is :mrgreen: Szerb (nemrég), osztrák és ukrán játékosunk volt/van. Amúgy itt van Szoboszlai legemlékezetesebb pillanata a tegnapi meccsről: https://www.youtube.com/watch?v=v40HaurHk5s :D

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. szeptember 15., csütörtök 11:01

RealAsensio írta: Szerintem Willinek volt jo meccse, Szoboszlai nem tunt ki semmivel, a meccs nagyreszeben vedekezesre volt kenyszeritve. Gulacsinak sem volt extra vedese, ha jol remlik, a ket golrol meg nem tehetett. De javitsatok ki, ha tevedek.
Azt írtam, hogy jó, hogy 3 magyar volt, nem hogy mindegyik jó is volt :mrgreen: :mrgreen: De lefele egyáltalán nem lógtak ki. Bár rossz teljesítmény egyik oldalon sem volt.

Persze, Szoboszlai inkább védekezett, viszont azt jól csinálta, szépen visszazárt (jó, Vini egyszer beültette, de hát ő kit nem..) és melózott fegyelmezetten..

Gulácsi egy kontránál a vége felé jött ki jókor, Vini vagy Fede lábáról szedte le a bogyót..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. szeptember 15., csütörtök 10:24

Pad'em írta: 🎙| Rüdiger: “Defenders trying to hurt Vinicius? It’s understandable. I have also tried.”

:mrgreen:
debruynet ki is csinalta a bl donton. nagyon merges voltam ra akkor. mint egy hentes kivegezte
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 15., csütörtök 10:02

🎙| Rüdiger: “Defenders trying to hurt Vinicius? It’s understandable. I have also tried.”

:mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. szeptember 15., csütörtök 9:40

raul 4 ever írta: Nemtudom, én nem fanyalgok.. Lehet csak a bennem élő ZomboriSándort kéne lehalkítani, de van abban a nagy közhelyben valami, hogy "amennyit az ellenfél enged"..

Jó taktikával, elgondolással érkezett egy frissen edzőt váltott csapat és újabb bizonyíték volt ez a meccs az új seprű jól seper szintén közhelyre.. Szerintem egy lüktető, mozgalmas, jó kis bl meccs volt ez, felszívta magát rendesen a Lipcse..

Ami tetszik, az az, hogy Carlo (végre) rotál, jól forgatja a csapatot, a védelem és a középpálya nem fog kifingani novemberre, persze ehhez a mélység is megvan, hétvégén pihent Tchouaméni, Modric, Carva is, de most Kroos fújhatott egyet.. Jól variál, ülnek az elképzelései (hogy a mallorcai bunker ellen felrakott egy fulltechnikás középpályát, de most 2 futós is volt a zseni mellett), jól cserél, stb..

Teljesen elégedett vagyok, minden meccset nyert idén a csapat..
Rüdiger hatalmas fogás, erő, sebesség, ész is megvan, több posztos.

Viszont ez az atma ez nehéz meccs lesz. Nem félek tőlük, de rangadó lesz és úgyis vért fognak inni, mennek majd mint a güzü.. Jó lenne, ha Benzi már tudna edzeni holnap, meg holnapután. Bár erőltetni nem szabad.. Akkor kezdjen Mariano, álljunk át 4231-re, vegyünk kicsit visszább, mert Rodryt agyon fogják rúgni azok a barmok, Hazard akkor úgy tűnik ennyi volt és más alternatíva nincs..

De ezt a Ceballos az utolsó 5 percre balszélső dolgot még mindig nem értem :D :D, ezzel a jó dolgai ellenére Carlo azért tud büntetni..
Mindegy.. valahogy legyen 9/9 vasárnap éjfélre, aztán akkor ollé..


PS: milyen jó volt már, hogy 3 magyar is volt a Bernabeu-ban? A 30 évvel ezelőtti Fradi óta nem is volt ilyen..(??) Komoly..
De alakul a wetdream, Szobi a Bernabeuba már pipa, már csak párat kell aludni és Szobi a Realba.. Szerintem ő is jó volt.. Meg Forsberg is (uhh, őt is nagyon kedvelem).. Az elején nagyon jó volt a Lipcse, veszélyesen tolták.. Megérdemelnék, hogy csoportmásodikak legyenek, az esélyük bőven megvan rá.
Szerintem Willinek volt jo meccse, Szoboszlai nem tunt ki semmivel, a meccs nagyreszeben vedekezesre volt kenyszeritve. Gulacsinak sem volt extra vedese, ha jol remlik, a ket golrol meg nem tehetett. De javitsatok ki, ha tevedek.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 15., csütörtök 9:24

Ahogy írtam/várható...októberig lesz egy-egy jobb meccs, de nyögjük az előszezont keményen.


Szerk.:
Ancelotti: "I don't ask my players to play good football in this part of the season. I ask them to play to win."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég