Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 5., hétfő 12:15

Parejo: "El fútbol tiene que ser justo, el Atleti merece la Liga"
Szó szerinti fordításban; a futballnak igazságosnak kell lenni, ez a Liga az AtMa-é, ők érdemlik meg! :sly: :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 5., hétfő 11:53

Parejo: "El fútbol tiene que ser justo, el Atleti merece la Liga"
ez mi akarna lenni?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. május 5., hétfő 11:45

hogy a faszba szarnám már le a bajnokságot, egy atma nem nyerheti meg, világ szégyene lenne.
triplázást akarok. aztán spanyol szuerpkupát, aztán európai szuperkupát, aztán klubvébé címet.
aztán béell címvédést, na és akkor utána hátradőlhetünk picit. persze közben a bajnokságokat nyerni kell folyamatosan.
Pontosan! :) A csapat bebizonyította,hogy képesek vagyunk a maximális szinten teljesíteni,már pedig akkor Bayern Müncheneket tömünk ki. Ellenben ha azt csináljuk,amit a Dortmund meg a Valencia ellen,akkor füst az egész...

Nem a Xabi-Illarramendi párost kell elfelejteni,hanem csak az utóbbit,de végleg,és jó lenne,ha nem basznánk el euromilliókat ilyen játékosokra. Meg áll az eszem,ha arra gondolok,hogy 30 milliót adtunk ki ezért a játékosért...
:goat:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 5., hétfő 11:16

Nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk nyerni, de látszott, hogy nem volt Modric, DM, Pepe a kezdőben. Az első félidőt különösen sajnálom mert jók voltunk. Valami oknál fogva mégis hiányzott valami a gólhoz. Kár azért a nem megadott kezezésért is, de ilyen a foci. Bízok a Malagában, hogy egy x-re jók legalább, mert nagyon kell nekik a pont, az Atleticon meg nagy a nyomás. Innentől hozni kell mindent, és reménykedni, hogy van még botlás az Atleticoban. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 5., hétfő 10:50

csabi87 írta:Azért Marcelo is nemgyenge formátban van. :mrgreen: :lol:
Egy jó megmozdulása nem volt.Na ezért nem kellene nevetni a szomszédban játszó Alvesen.Mert nekünk is lett egy Alves 2.0-ánk. :agree: :lol:
Hihetetlen...
Hát ez jogos. Botrányos Marcelo.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. május 5., hétfő 10:25

Azért Marcelo is nemgyenge formátban van. :mrgreen: :lol:
Egy jó megmozdulása nem volt.Na ezért nem kellene nevetni a szomszédban játszó Alvesen.Mert nekünk is lett egy Alves 2.0-ánk. :agree: :lol:
Hihetetlen...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 5., hétfő 10:19

Csak ez pont CR-től elég rosszul jött le
Picit más a 2 játékos reputációja a csapaton belül :shifty: , meg a kettőjük szintje, tehetsége, eredményeik is (arról nem is beszélve, hogy végül tegnap is az ő klasszisa mentette a menthetőt); emellett hiába volt Cristiano is nagyon durván fostos még így is ő volt a legveszélyesebb az ellenfél kapujára (persze elvette a többiek elől a lehetőséget), egyedül Bale-ben éreztem még gólt a tegnapi formájában, a többiek szó szerint futottak kategóriája szintet toltak sajnos.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. május 5., hétfő 10:10

madridronie írta:Hogy ő a világ legjobbja és egyszer idén már lecsúszott neki; a dolog szépséghibája, hogy most hátrányban voltunk pár perccel a lefújás előtt és nem gólokkal mentünk az aktuális ellenfél előtt! :vivo:
Csak ez pont CR-től elég rosszul jött le, mert ennyi erővel a többi csapattársa 10 percenként szidhatta volna, annyit lődözött Ronaldo tegnap :vivo: össze-vissza a kapu mellé.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 5., hétfő 10:05

Morata mit kapott már C.Ronaldotol? :lol: Mondjuk azt én sem értettem miért nem tette le neki a lasztit? Mit gondolt,hogy 16-ról kilövi a jobb felsőt? :agree:
---->
Alvaro Morata a liga leghatékonyabb góllövője. A spanyol csatár 47 percenként szerez gólt, és ezzel messze megelőzi Messit (82 perc) és Ronaldót is (85 perc).
Hogy ő a világ legjobbja és egyszer idén már lecsúszott neki; a dolog szépséghibája, hogy most hátrányban voltunk pár perccel a lefújás előtt és nem gólokkal mentünk az aktuális ellenfél előtt! :vivo:
Nem tudom a smile-kat nekem szántad-e
Dehogy is Neked, semmiféle támadás nem volt benne (hisz egyetértettem Veled), csupán hangulatjelzés volt a részemről a dologgal, balf@szságunkkal kapcsolatban, illetve a már sokak által jelzett, "picit talán idegesítő védjegyem" a fórumon! :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 5., hétfő 9:55

madridronie írta:Ez a gól konkrétan életben tartotta a reményeinket, a buktával ugyanis nyugodtan kijelenthetjük, hogy gyakorlatilag kiszálltunk volna a bajnoki küzdelmekből (elvégre az AtMa quasi 4, a Barca meg quasi 1 ponttal ment volna előttünk legjobb esetben is 2 fordulóval a vége előtt)!
Nem tudom a smile-kat nekem szántad-e, de (amennyiben igen) pont ezt próbáltam kifejezni én is. Akkor számoltam utána, hogy az x-szel is ugyanúgy harcban maradunk, és nem romlik jelentősen a helyzetünk a(z esetleges) győzelemhez képest.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 5., hétfő 9:50

1. Ahogy előttem írták simán bajnokok lehetnek
2. Nem kis pénztől esnének el a játékosok és a klub is.
3. Nagyon nem mindegy, hogy a BL-ben kell-e selejtezőt játszaniuk (pl kaphatnak egy Arsenalt)
4. Óriásit zuhanna a csapat megítélése a médiában (amennyiben látványosan adják le a meccset), így közvetve elég komoly összegektől esne el a csapat
1. A simán alatt azt érted, hogy meg kell nyerniük mindkét meccset, nekünk meg nem szabad hibázni. Tehát nem az ő kezükben van a dolog.
2. A pénzbevétel legnagyobb része a ligában a TV szerződésekből és a jegybevételekből jön, ami már évekre előre le van fixálva.
3. Se a második, se a harmadik nem selejtezik.
4. Nem zuhanna, mert senki nem tudná bebizonyítani.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 5., hétfő 9:47

Kicsit csalódott voltam meccs közben. Úgy éreztem egy hatalmas lehetőséget halasztott el a csapat.
Ami a bajnokságot illeti, idén ez már a 4. ilyen hatalmas lehetőségünk volt (AtMa 2-2 /i/, Barca 3-4 /o/, Sevilla 2-1 /i/és a tegnapi 2-2 /o/)! :-* :shutup: :(
De egyrészt, nem szabad elfelejteni, hogy ez a Valencia mind a három 'nagy' tökét megszorongatta, egyáltalán nem szégyen ez az eredmény. Másrészt a 70-75. perc körül utánaszámolgattam, hogy "jé, az x pont tökéletesen megfelel". Végig azt mondogattam, hogy "nem baj srácok, az x is jó, csináljátok, csak egy gól elég, ha kettő nem is sikerül!" És mint mindenki tudja, hatalmas küzdés után, csak begyötörték azt az x-et jelentő gólt.
Ez a gól konkrétan életben tartotta a reményeinket, a buktával ugyanis nyugodtan kijelenthetjük, hogy gyakorlatilag kiszálltunk volna a bajnoki küzdelmekből (elvégre az AtMa quasi 4, a Barca meg quasi 1 ponttal ment volna előttünk legjobb esetben is 2 fordulóval a vége előtt)! :coffee: :x :fpalm:

Fásult volt a társaság, a védelem ismét nagyon csúnyán bohóckodott, elől ment az erőlködés, egyénieskedés és a bosszantó önzőzés. Ezt az Illarra-Xabi duót ebben a formában meg örökre el kell felejteni, kényszer helyzet ide-oda ez a formáció idén már 2. alkalommal okozta kis híján a csapat teljes vesztét kiélezett szituációban (BL --> Dortmund, Bajnokság --> Valencia) és sokadjára csődölt be látványosan! :rock: Modric baromira hiányzott tegnap és az első félidőben Di María is --> nélkülük azért érezhetően durván sebezhetőek vagyunk és hihetetlenül impotensek, egysíkúak az előre játékban... :kivagyhe:
Parejo: "El fútbol tiene que ser justo, el Atleti merece la Liga"
Parejo meg .... :taps: :banplz: :box: :he: :rock:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. május 5., hétfő 9:45

Hát ezt elbasszintották rendesen. :roll: Annyira ideges voltam...
Rotálni kellett ez egyértelmű,hiszen hétközben jön a következő meccs.
Morata mit kapott már C.Ronaldotol? :lol: Mondjuk azt én sem értettem miért nem tette le neki a lasztit?Mit gondolt,hogy 16-ról kilövi a jobb felsőt? :agree:
Mondjuk az is látszott hogy fejben kivolt a csapat...
Azt meg lefogadom,hogy a Barcelona az utolsó fordulóban megveri az Atletico Madridot majd. :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 5., hétfő 9:18

aki nem így gondolkodik, pláne ekkora payrollal és x milliárd eurónyi játékosvásárlások után, az menjen ugrálni valami arsenalnak vagy internek.
Kép
Kép
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 5., hétfő 9:16

nem vagy telhetetlen kicsit sem :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 5., hétfő 9:10

ericco írta:
Mike írta:ebből az következik hehe, hogy készítsd azér azt a szörpöt :mrgreen:
Ha nyerjük a decimát, akkor leszarja a bajnokságot... meg akkor én is :D
i mean, WHAT? :lol:

hogy a faszba szarnám már le a bajnokságot, egy atma nem nyerheti meg, világ szégyene lenne.
triplázást akarok. aztán spanyol szuerpkupát, aztán európai szuperkupát, aztán klubvébé címet.
aztán béell címvédést, na és akkor utána hátradőlhetünk picit. persze közben a bajnokságokat nyerni kell folyamatosan. :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 5., hétfő 8:18

Kicsit csalódott voltam meccs közben. Úgy éreztem egy hatalmas lehetőséget halasztott el a csapat. De egyrészt, nem szabad elfelejteni, hogy ez a Valencia mind a három 'nagy' tökét megszorongatta, egyáltalán nem szégyen ez az eredmény. Másrészt a 70-75. perc körül utánaszámolgattam, hogy "jé, az x pont tökéletesen megfelel". Végig azt mondogattam, hogy "nem baj srácok, az x is jó, csináljátok, csak egy gól elég, ha kettő nem is sikerül!" És mint mindenki tudja, hatalmas küzdés után, csak begyötörték azt az x-et jelentő gólt. Ami bár nem a legjobb, de még mindig nagyon jó eredmény! Hisz, ha győztünk volna, sem került volna a kezünkbe a bajnokság sorsa, és így is megfelelő esélyeink vannak. Egyszerűen be kell húzni azt a 3 meccset, és imádkozni, hogy a Barca verje meg az Atleticot! És nem fog lefeküdni nekik, senki ne higgye azt! Ha esélyük van, nem fogják feladni, csak azért, hogy nehogy mi nyerjünk.
Más kérdés, hogy ez elég lesz-e. Mert a bajnokságért az Atletico is ezerrel fog menni, főleg az utolsó fordulóban, nem lesz könnyű dolga a Barcának.
A lényeg az, hogy azzal, hogy mi csak x-eltünk, nem lett rosszabb a helyzetünk, és a győzelemmel sem lett volna számottevően jobb.
És még valami.. Előbb utóbb a legnagyobbak is elbuknak egy-egy meccset. Ez volt a legalkalmasabb meccs arra a bukásra. Nagyon remélem ez volt idén az utolsó.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 5., hétfő 1:53

3 döntőnk van! vért Izzadva hozni kell! Cr gólja az a pici pont aranyat érhet! szó szerint! :agree:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. május 5., hétfő 1:52

Egyebkent en nem parazok attol hogy a Barca direkt kikap OTTHON egy luzer semmirekello csapat ellen olyan szituacioban ahol meg van eselyuk a bajnoki cimre. Sokat latott klub nagy multtal nagy presztizzsel, gyoztes mentalitassal sok sikerrel a hatuk mogott. Egyszeruen elkepzelhetetlennek tartom hogy fontosabb legyen nekik az hogy ne a Real legyen a bajnok mint hogy ok megnyerhessek a bajnoksagot. Meg ha kicsi is az esely ra, akkor is ottvan. Ha a Real lenne ilyen helyzetben nektek bevenne a gyomrotok ha direkt leadnank a meccset? Nekem nem. A legnagyobb feregseg szerintem ami sportban megtortenhet, tipikus vesztes manover.

Forditott szituacioban, ha mondjuk az ATMA lenne a Barca helyzeteben, akkor 10000%-ig biztos lennek benne hogy megtortenik, mert ok szuletett luzerek vesztes gondolkodasmoddal. Egy az egyben rajuk illik ez a szituacio. Inkabb adjuk fel az eselyunket minthogy a Real bajnoki cimet unnepelhessen. Na igen, ez tipikus Atletico. A Barcarol viszont egyszeruen nem tudom elkepzelni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. május 5., hétfő 1:43

pheco írta:
Zsityi írta:Felejtsük már el, hogy a Barca bármilyen meccset lead, hogy ne mi legyünk a bajnokok. Ez annyira abszurd, hogy arra szavak nincsenek.
1. Ahogy előttem írták simán bajnokok lehetnek
2. Nem kis pénztől esnének el a játékosok és a klub is.
3. Nagyon nem mindegy, hogy a BL-ben kell-e selejtezőt játszaniuk (pl kaphatnak egy Arsenalt)
4. Óriásit zuhanna a csapat megítélése a médiában (amennyiben látványosan adják le a meccset), így közvetve elég komoly összegektől esne el a csapat
Egy szó, mint száz. Ha nem nyer a Barca az nem azért lesz, mert leadják a meccset.
1. Simán nem lehetnek bajnokok, ahhoz az évtized szerencséje kellene.
2. Ugyanaz a válasz, mint az elsőre.
3. A harmadik helyezett is biztos BL résztvevő, ha jól tudom.
4. Dehogy zuhanna nagyot. Elsiklanának felette.
+1. Láttunk már olyat, hogy leadta egy csapat. Pár éve Lazio olyan látványosan bepucsított az Internek, nehogy a Roma legyen a bajnok. Persze ott Lazionak a legkisebb esélye sem volt meg a bajnokságra.

Legyen igazatok, hajtson, akarjon a Barca, ha másért nem is, akkor Puyol utolsó meccse miatt. Viszont én nem számítok sok jóra.
DE NEM A PUYOL MIATT HAJT MAJD! NEM CSAK AZÉRT KELL HAJTANIUK, HANEM MERT SIMÁN BAJNOKOK LEHETNEK ÉS LE FOGJÁK NYOMNI AZ ATLETICOT MOST MONDOM! NEM SIKERÜLT NEKIK A LIGÁBAN ÉS A BLBEN,, ÉS MOST FOG SIKERÜLNI NEKIK , LEFOGADNÁM! EZÉRT IRTAM AZ ATLETICO A GYŐZELEM KAPUJÁBAN FOG MEGZUHANNI! ÉS EZ BENNE VAN!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 249 regisztrált és 0 vendég