Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. április 24., csütörtök 11:54

de szükség törvényt bont alapon ezt most ismét le kellett nyelni!
ez a bajom hosszú évek óta.

miért mi alkalmazkodunk mindig az erős ellenfél játékához?
ki a rákot kell még leigazolni hány százmillió euróért, hogy megfelelő legyen hozzá a játékosállomány?

egyértelmű, hogy játékstílus és felfogásbeli a probléma, amikor egy real madrid szembeköpi a hagyományait és bekkelős kontrafocit játszik direkt.
a bayern müntyen gyengébb képességű játékosokkal, de egy domináns, meghatározott rendszerrel látjuk mire képes 3 éve már.

ancelotti nagy haverom, de attól tartok ő is csak a szart püfölgeti és görgeti, ahelyett, hogy teljes stílusváltás, vissza a hagyományokhoz és akkor a pl benzemák, marcelok, iscok, modricok úgy lubickolnának, mint az álom, mert nincs náluk jobb képességű játékos a posztjukon. a két futóbolond állatról nem is beszélve.
Kép
Kép
Kép

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 24., csütörtök 11:45

DM jól tolta,kár a kihagyott helyzetéért,és még nagyobb kár, hogy megint a jobb szélen játszott a középpálya helyett. Megnéztem volna egy DM-Isco cserét,mármint a pozíciójukban.
Carlo nyilatkozata egyértelművé teszi, hogy ennek leginkább a védekezés volt az oka --> Coentraót segítette Isco, Carvajalt meg Di María --> így volt nagyjából egyensúly a 2 szélen, fordítva szerintem a jobb oldal könnyen borulhatott volna. B-) Az egy más kérdés, hogy DM széljátéka továbbra is csapongó és még mindig kiveri a biztosítékot nálam (középen van egyértelműen a helye), de szükség törvényt bont alapon ezt most ismét le kellett nyelni! :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 24., csütörtök 11:23

Engem nem érdekel a labdabirtoklás aránya
A meddő labdabirtoklásé engem sem! :mrgreen: De amit itt szerintem néhányan picit hiányolnak a Pep csapatok ellen (ez a csekély, pár százalékos növekedés a labdabirtoklásban) pont nem erről szólna, ez sokkal inkább árásztana némi nyugalmat, higgadtságot, emellett valamelyest pihentetőbb is! A németek (Dortmund, Bayern) az idei évben is 6-10 km-rel több futnak csapatszinten mint a Madrid; mi lenne akkor, ha mennyiségben és minőségben a Real játékosok is hoznák megközelítőleg ezt a szintet? :hmmm:
ez azért nem ilyen egyszerű.
nem azért nem passzolnak pontosan a játékosok, mert nyomorékok (bár dimaria rendszeresen ledobja az agyáról az ékszíjat, amikor dönteni kéne és utolsó megoldást választani, állandóan szar utat választ az ember, hihetetlen, hogy lehet valaki ennyire szemellenzős és buta), hanem mert nem megfelelő a játékstílusunk hozzá.
pepét, ramost és ikert is ekézem én is a pontatlan, lassan szálló ívelésekért, de ők is csak félig hibásak, csapatjáték, ami a real madrid hagyományai alapján menne és sajátja lenne, olyan nincs, továbbra is azt érzem, hogy jó játékosok gyülekezete, akik egyéni képességeik miatt viszik előre a csapatot
Persze, hogy nem ilyen egyszerű, én sem mondtam, hogy az :mrgreen: ; de ha a katalánok után a németek is képesek rá, akkor mi mért ne lennénk azok némi változtatással és kevésbé ennyire eltúlzottan? Igen, talán helyesebb lenne ezt a kívánalmat csapatjátéknak nevezni, de a lényeg ugyanaz. B-)
ha erre rá tudnánk tenni egy megfelelő stílust
Igen, ez lenne a következő évek megoldandó feladata Carlo és Zizou számára, hisz ez jelentene szintlépést az idei évhez képest -> egy stabil csapatjáték kialakítása! :agree:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. április 24., csütörtök 11:18

A mérkőzés vége felé volt a bajoroknak egy olyan periódusuk,amikor zsinórban adták el a labdákat. Na,akkor kellett volna begyömöszölni még egyet. Viszont,ismerve a játékosainkat,2-0-ás előny ismeretében hajlamosak lettek volna elbízni magukat. Minimális előnnyel viszont élesebbek lesznek,és ha megnézitek,mindegyik játékos óvatosan fogalmazott és felhívta a figyelmet a még nehezebbnek ígérkező visszavágóra. Ez jó. Talán most nem lesz az Münchenben,ami volt Dortmundban. :)

Amúgy,az mekkora lenne már,ha az egyenes kieséses szakaszban 3 német csapatot búcsúztatunk? :D Hogy aztán egy Atletico ellen kelljen megvívni a BL serlegért? :lol:

Na jó,ne menjünk ennyire előre,meg amúgy is,Mourinho ott lesz a döntőben... :roll:
:goat:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 24., csütörtök 11:14

http://livetv.sx/en/showvideo/190836_re ... id_bayern/

Itt vissza tudod nézni, jobb oldalt kell átváltani a 2. félidőre majd. Minőség is állítható.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. április 24., csütörtök 11:09

Valaki egy teljes meccs (HD) linket nem tudna kuldeni? Amit tabletrol is letudok jatszani. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kimber » 2014. április 24., csütörtök 10:22

Örülök a tegnapi eredménynek, főleg annak ismeretében, hogy tavaly a Barca mit kapott a BM-től. Az első félidő nem tetszett, hogy ennyire magunkra húzzuk az ellenfelet, hiába volt meddő a mezőnyfölény, mégis megalázónak éreztem ezt a passzivitást. Persze a helyzeteink tetszettek, veszélyesebbek is voltunk, és bosszankodtam a kimaradt lehetőségeket. De miért nem tudunk kicsit jobban letámadni, feljebb tolni a védekezést. Nem tudom, lehet akkor mi fáradunk el jobban, és a végén ez megbosszulhatta volna magát. A második félidőben már jobban tetszett a játékunk, néha irányítottuk is a meccset egy kis időre. Jó ez az 1-0, főleg, hogy nem kaptunk gólt, de igazat adok a stúdióban ülő szakértőknek, hogy a Madrid sokszor nem tudja lezárni a meccseit,a védelemben pedig benne szokott lenni a hiba. Rá lehet fogni, hogy jobb is, hogy nem rúgtunk három gólt, mert így legalább élesen mennek a visszavágóra a fiúk, de könyörgöm, miért kel ez? Miért nem lehet 2/3/-0-ás előnynél is győzelemre éhesen, koncentráltan kiállni a visszavágóra? Erre igaz az elcsépelt mondás, hogy fejben van a probléma... Most azért örülök persze, mit sem von le az örömömből a fenti okfejtésem, csak gondolkodtam kicsit, de bizakodom a továbbjutásban, azt pedig el sem tudom képzelni, hogy ha innen továbbjutunk, ne legyen meg a 10. :)

A játékosokról: Coentrao nagyon jól játszott, idén már végig megadnám neki a lehetőséget, és valahogy meggyőzném, hogy maradjon. Jövőre meg kezdjen az aktuálisan jobb, a másik fixen tolja végig a kupát, ahogy a kapusoknál is volt idén. Carvajal is egyre jobb, biztosabb, csak nem kellene színészkednie, ez nagyon nem tetszett nála. Isco nem játszott valami nagyot, nem igazán találta a helyét, és a végére elég pontatlan volt, örültem is neki amikor lement. DM jól tolta,kár a kihagyott helyzetéért,és még nagyobb kár, hogy megint a jobb szélen játszott a középpálya helyett. Megnéztem volna egy DM-Isco cserét,mármint a pozíciójukban. Benzema végre gólt tudott rúgni,nem szeretném ha eladnánk, ahogy az Arsenalos pletyka felmerült, vagy hoznánk mellé egy Suarezt rekord összegért. Remélem a visszavágóra már megint rendben lesz a BBC, DiMriával a középpályán, akkor nem fogok (annyira) aggódni a visszavágó miatt.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. április 24., csütörtök 10:10

RealRaúl77 írta:Valamit kifelejtettem:
madridronie írta: amiben viszont erősen javulni kellene és illene is egy Real Madrid szintű csapatnak az a passzpontosság illetve a labdabirtoklás
ez azért nem ilyen egyszerű.
nem azért nem passzolnak pontosan a játékosok, mert nyomorékok (bár dimaria rendszeresen ledobja az agyáról az ékszíjat, amikor dönteni kéne és utolsó megoldást választani, állandóan szar utat választ az ember, hihetetlen, hogy lehet valaki ennyire szemellenzős és buta), hanem mert nem megfelelő a játékstílusunk hozzá.
pepét, ramost és ikert is ekézem én is a pontatlan, lassan szálló ívelésekért, de ők is csak félig hibásak, csapatjáték, ami a real madrid hagyományai alapján menne és sajátja lenne, olyan nincs, továbbra is azt érzem, hogy jó játékosok gyülekezete, akik egyéni képességeik miatt viszik előre a csapatot.

ha erre rá tudnánk tenni egy megfelelő stílust, amitől nem bőg a fájdalomtól az egyszeri madrid drukker (pl én), akkor lehetne beszélni évekig tartó egyeduralomról és dinasztiáról, amit megcsinált egy barca pár évig.
de addig max lecsöppen egy 10. béell, amit nem fog mindenki elismerni, néha egy-egy bajnokság vagy spanyol kupa, de én, mint real szurkoló többet akarok, ha már milliárd euronyit költünk játékosra meg fizetésekre.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 24., csütörtök 10:09

RealRaúl77 írta:Valamit kifelejtettem:
madridronie írta: amiben viszont erősen javulni kellene és illene is egy Real Madrid szintű csapatnak az a passzpontosság illetve a labdabirtoklás
Ez nagyon igaz, és ehhez hozzácsapnám még a helyzetkihasználást.
Ez a három idén nagyon gyenge nálunk...
A passzpontossággal egyébként nincs nagy gond, a whoscored szerint átlagosan 86%. Szerintem a labdabirtoklással sincs nagy gond (közel 60%), leszámítva néhány ellenfelet, akik erre hegyezik. Ezeket gondolom nem kell bemutatni.
Remélhetőleg jövőre már képesek leszünk arra, hogy egy Barca vagy Pep csapat (direkt nem BM-et írtam) ellen is jelentősen javuljunk labdabirtoklásban, és mi leszünk az első címvédők. :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. április 24., csütörtök 10:01

Valamit kifelejtettem:
madridronie írta: amiben viszont erősen javulni kellene és illene is egy Real Madrid szintű csapatnak az a passzpontosság illetve a labdabirtoklás
Ez nagyon igaz, és ehhez hozzácsapnám még a helyzetkihasználást.
Ez a három idén nagyon gyenge nálunk...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. április 24., csütörtök 9:35

Felemás érzéseim vannak a meccsel kapcsolatban. Örülök az eredménynek, elismerésem a csapatnak, mert egy nagyon faja meccset hoztak le.. Szerencsére bármikor megfogalmazok egy negatív kritikát, annak tuti ellentmond a csapat. Most is, és egy múltkori eset CR-rel szemben is. Mert nagyon összeszedték magukat fejben is - amitől tartottam, hogy nem fog sikerülni - és végre csapatot láthattunk, megvolt a küzdés egymásért, és a fehér mezért is! Ezt nagyon fontosnak tartom.
Viszont kicsit csalódott vagyok. Mert sokkal több bennünk volt. Legalább még 1 gólt a két nagy ziccerből kellett volna értékesíteni, és az már jelentős előny lett volna. De nem vagyok teljesen szomorú ezzel kapcsolatban sem, mert -ahogy többen is írták- így tuti nem szállnak el megint, mint pl dortmund ellen, és megint hasonló küzdés, győzni akarás, figyelem, koncentráció, és fegyelem, az amit majd láthatunk. Úgy tűnik Carlo pedagógiája kezd beérni, és az igazán fontos meccseken kitűnik! Múlt héten is, és most is, na még kettőt, és nagyon jó lesz.!
Leszarom, hogy a Bayern """"dominált"""", egyrészt azért, mert Beckenbauer mondta meg a tutit, ezzel semmit nem érnek, másrészt, nme is igazi dominancia volt, hanem inkább labdabirtoklási fölény, és hiába mindez, ha egy igazán nagy helyzetet tudtak össz-vissz kialakítani (pacsi Iker, le a kalappal!!), ráadásul a gólt is mi lőttük(hatalmas az a tiki-takás kép :lol: ). Harmadrészt nem egy nagyobb periódusa volt a meccsnek, ahol pont ők nem tudtak nagyon labdához jutni (bár való igaz, ez az időszak lényegesen kevesebb volt, mint fordított helyzet).
CR tényleg nem volt 100%-os állapotban, és le merem fogadni, hogy nem kezdett volna, ha Bale tud játszani az elejétől. Viszont nem kockáztathatta meg Carlo, hogy mindkettőjüket kihagyja. Remélem felépülnek teljesen a visszavágóra, ha kell hétvégén ne is játszanak, vagy csak keveset, a meccs végén.
Továbbra sem értem, hogyha DM és Isco egyszerre fent van a pályán, miért az utóbbi a kp-s? Nem egyszer bebizonyosodott, hogy fordítva kellene ennek lennie. Ennek valamennyire betudom a gyengeségüket, de nem magyarázza teljesen.
A védelem előtt le a kalappal! (Remélem Pepének nem komoly a baja, pihenjen ő is hétvégén, és térjen vissza egy hét múlva) És szerencsére Xabi is rám cáfolt! Francia barátunk is tetszett, és Modric is hozta a szokásosat (inkább csak a második félidőre).
Egy hasonló meccset, ha le tudnánk - vagy talán a két vadló esetleges felépülésével egy még jobbat - hozni, akkor meglesz a továbbjutás. Nehéz lesz, sokkal nehezebb, szóval a java még hátra van, de kezdésnek nagyon jó volt! Csak így tovább, és nem lesz baj!

HALA MADRID!!!
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2014. április 24., csütörtök 9:18

Megérdemelt győzelem, jól felépített, fegyelmezetten végrehajtott tatika. Bár szerintem az 1-0 miatt nem túl szomorú a Bayern, ettől függetlenül jó eredmény, mert nem kaptunk otthon gólt, valamint a münchenieket egyáltalán legyőzni sem szokták sokszor. Tavaly ezek a srácok a Barcát simán széttépték, mi viszont úgy vertük őket, hogy ordító helyzeteket is kihagytunk. A labdabirtoklást meg a sok ezer alibipasszt leszarom, ha arra játszanák a meccset, akkor mi is azt erőltetnénk. De elég konzervatív módon még a gólokat számolják a mai napig is, és tegnap ebben illetve a kialakított helyzetek számában jobbnak bizonyultunk, ezer sebből vérző csapattal is.
Egyébként egy pár gondolatot, kicsit más témakörben az is megérdemel, főleg a tavalyi Barca-BM oda-visszáról valamint a katalánok idei BL szerepléséről méltó módon megemlékezve, hogy az Örökös Spanyol Bajnok Bárszelóna nemzetközi szinten közel sem olyan acélos, mint otthon. Én ennek az okát főleg abban látom, hogy a BL meccseket nem Undiano Mallencok vezetik, illetve nem jön olyan könnyen a tizi-piros kombó elő a neymar féle műesésekre, valamint a többiek, pl. alves, alba, sergio stb. (bocs, ha valakit kihagytam, de nincs kedvem a teljes keretet felsorolni) ratyi viselkedésére sem annyira vevők.

Szerintem Coentrao, Pepe, Alonso voltak a legjobbak, utóbbi az elmúlt meccsek alapán kellemes meglepetés, Coentrao tartós jó formája mellett viszont nem lehet szó nélkül elmenni. Nagyon összekapta magát a srác.
Isco borzalmasan gyenge volt, DM sem lehet túl büszke, a többiek jók voltak. Bale nagyon jól lépett be a játékba, veszélyesebb volt, mint CR. Varane is jól pótolta Pepét, Illara nevét viszont nem hallottam. A nagy Robbent meg Riberyt szépen levettük a pályáról.
Meg kell jegyezni, hogy a Boateng, Alaba, Dante csomag se semmi az ellenfélnél. Örültem, hogy Müller csak a végén kapott lehetőséget, tőle valahogy tartottam.

Robben többet várt. Édes öcsém, én meg tőled vártam volna többet, amikor habfehérben fociztál.
A srác realos korában már a gondolattól is megsérült, ha játszani kellett volna, azt hiszem, 3ból egyszer volt bevethető, a németeknél meg lerugdosni sem lehet a pályáról, mindig ott vigyorog.

Elbizakodni nincs okunk, ott szinte biztosan gólt, gólokat kell majd szerezni. A Dortmund is veszélyes volt, de ezek még jobbak lesznek. Jobb lett volna idegenben kezdeni, de most így alakult a sorsolás, így kell majd kivívni a továbbjutást.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. április 24., csütörtök 1:48

Büszke vagyok a csapatra, nagyon megérdemelt győzelem volt a mai. Engem nem érdekel a labdabirtoklás aránya, a gólunk és a kialakított helyzeteink magukért beszélnek. Az eredménynek örülök, de picit sajnos bennem van, hogy még további 2 gólt lőhettünk volna és bennem van a félsz, hogy ez megfogja magát bosszulni. CR-nek és DM-nek értékesítenie kellett volna a helyzetét, ilyen szinten és ennyire fontos meccsen sajnos bűn elkövetni ilyet és ha ne adj isten kiesünk, akkor biztosan felfogják nekik -jogosan- emlegetni. Szóval nagyszerű ez a győzelem, de baromi rossz belegondolni, hogy akár jóval könnyebb helyzetben is várhattuk volna a visszavágót. Nem gondolom azt, hogy Münchenben megússzuk gól nélkül és ezért is sajnálom, hogy két gól a lábunkban maradt. Persze a mai meccset elnézve mi is bizakodhatunk a gólszerzésben, de idegenben jóval nehezebb lesz, a hazai közönség elképesztően eltudja vinni a csapatokat, részben ma is ez történt a Bernabeuban, a mi előnyünkre. Nagyon kemény visszavágó várható, a fiúknak nagyon oda kell magukat majd tenni és legalább annyira résen lenni (vagy még jobban is), mint tegnap. Nálam a meccs embere Coentrao. Én továbbra is csípem a portugált és baromi büszke vagyok arra, hogy ilyen kevés lehetőség mellett is így le tud hozni egy Bayern elleni meccset. Le a kalappal a portugál előtt. Kiemelném még Benzemát, aki a gólja mellett számos jó passzal és megmozdulással hívta fel magára a figyelmet. Egy nagyon fókuszált Karimot láthattunk, és persze a legjobbkor. Nem érdekel ha a következő bajnokin elesik a labdába ziccerben, csak a visszavágón ugyanígy kenjen egy gólt, vagy legyen legalább ennyire hasznára a csapatjátéknak. Ez a Karim félelmetes! Nagyon jó volt még Modric, Carvajal, Pepe, valamint Xabi Alonso. Ez utóbbinál megy is a bocsánatkérés a részemről, mivel a fórumon erősen hangoztattam, hogy tuti átfognak rajta futni ezen a meccsen. Hát nem így lett, ráadásul jó néhány passzt is kiszórt az öreg, szóval előtte is emelem kalapom. Iker jelenléte fontos volt a kapuban. Jár a taps DM-nek, aki bár ma haloványabb volt és ziccert is rontott, de mezőnyben megint sokat dolgozott. Nálam CR és Isco a fekete pontos. CR nem épült még fel teljesen, de a ziccerét akkor is belőhette volna. Nem sok vizet zavart a portugál, de a jelenléte fontos volt a pályán. Jó belegondolni, hogy a visszavágón egy 100%is Ronaldonk lesz. Isco játékára nincs sok mentség, nagyon gyenge volt.

A cserék jól szálltak be. Picit tartottam Varanetol, akit bár hiába tartok kíiáló védőnek, de amikor beállt a Bayern már nagyon nyomott és féltem, hogy nem tudja elkapni a ritmust. Szerencsére nem így lett, mert amikor tudott, akkor tisztázott, felszabadított. Visszavágón már Bale is 100%os lesz, ebbe megint csak jó belegondolni.

Összességében nagyszerű mérkőzést játszottunk, egy lépéssel közelebb vagyunk a 10.-hez. Sajnálom a kihagyott ziccereket, de csak remélni tudjuk, hogy nem fogja magát megbosszulni.
But he is a good boy...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 24., csütörtök 0:57

Ha megy a szekér vigyori, csilivili, seggrepacsi, ha nem akkor előjön az igazi tősgyökeres katalán f@szsz*pó énje.
Mocskos egy álszent alak,
Egyetértek, ez a legjobb szó rá! :coffee: :agree:
Robben: “Többet vártam a Real Madridtól. Úgy gondolom, hogy jól játszottunk, az ellenfelünk a Real Madrid volt, aki egy szuper csapat és mi domináltunk.”
A hollandnak is kinyílt a csipája; meg gólt is csak ti kaptatok Arjen! :-*
károgtam, igen, elég sokat. Csak hát ha ilyen Fegyelemmel toljuk végig a Barca és az Atma elleni tavaszi bajnokit, akkor most 3 pont előnyünk van legalább az Atma ellen, és 9 a Barcával szemben... Jah és nincs az az égés Dortmundban...

Gratulálok a csapatnak, reális esélyt teremtettek maguknak a visszavágóra. Így kell ezt csinálni. Csak hát nem volt bent a levegőben, hogy lehozunk 2 ilyen tökéletes meccset. Kell még 2 és akkor meg lesz a tizedik. Beszédes volt, hogy nekünk 3 nagy ziccerünk volt a BM-nek 1, de az is kisebb, mint az általunk kihagyottak. Innentől kezdve ha nem megyünk tovább, akkor azt ma kúrtuk el, mert ennek sima 3-0-nak kellett volna lennie félidőben, és a BM egy szót sem szólhatott volna.

Taktikailag megvertük a BM-et, gratula Carlonak, ugyanúgy felszopatta a BM-et, ahogy a Barcát is. Pofon egyszerű taktikával, megfelelő fegyelemmel. Még egy kicsit kellene dolgoznunk a támadóharmadbeli mozgásainkon, és akkor még jobbak lehetünk.

Nálam Pepe volt a meccs hőse. Amennyit mentett az emberünk, azt számolni is nehéz. Coentrao is jó volt (ő vezet a szavazásnál), de ma végre azt a Pepét láttam, akit én a posztján a világ legjobbjának tartok. Remélem nem komoly a sérülése.

Ezen felül be kell ismerni a BM uralta a meccset. Ami azért félő, mert folyamatos presszing van a védelmünkön, és idő kérdése, hogy mikor jön a hiba. Ma nem jött, de ha jövő héten gyorsan jön 2, akkor az egész idáig felépített előny összeomlik. Jó helyzetben vagyunk. A BM-nek jönnie, mi meg kontrázhatunk kedvünkre. De ettől még a BM továbbra is az esélyes. Csak a 35-65-t, feljavítottuk 49-51-re. Nem szabad elszállni ettől a győzelemtől, a neheze hátra van. A csapat és Carlo mestervizsgája jövő héten fog jönni. Az nehezebb lesz, mint a mai. Remélem a lendület kitart.
amikor visszatették lövésre, egyszer Xabi, utána pedig Pepe ért bele, 10-13 méterrõl jött volna a lövés + Götze fúrója
Meg ezzel is! B-)

Összességében elégedettek lehetünk, a fiúk ma tisztességgel helytálltak és hoztak egy jó kiindulási alapot; ettől függetlenül ebben ma is több volt és emiatt lehet kis hiányérzetünk! Az első 15 perc az azért nagyon csúnya volt, mint ahogy a 2 kihagyott óriási ziccerünk is --> nincs szerencsénk ezekkel a szezon végi súlyos sérülésekkel, betegségekkel; érezhető volt Cristianon és Balen is, hogy nagyon nem 100%-osak, a walesi egy kisebb sprint után úgy kapkodta a levegőt, mint aki már egy hosszabbításon is túl van (pechünkre jól benyalta ezt az influenzát, ehhez képest nagyon jól szállt be), ami viszont ennél nagyobb baj, hogy a kiesésükkel és DM újbóli feltolásával a középpálya stabilitása is tovaszállt és ezzel egyenes arányosan hatványozódnak a luxus mód könnyelműen elszórt labdák és a hülyébbnél-hülyébb megoldások elől is!
és amikor Isco-t lecserélték,sokan felsóhajtottak,hogy végre lemegy. Nem értettem..
A múlt szerdai Barca elleni meccshez képest sajnos zongorázni lehet a különbséget az akkori és a mai teljesítménye között! Akart ő ma is, de rengeteg hibával játszott Di Maríaval egyetemben --> nálam ma ők ketten lógtak ki nagyon negatív irányban!

Xabi, Modric (2. félidőre nagyon feljavult), Pepe, Coentrao, Karim nálam magasan vitték a prímet :taps: :taps: :taps: , Ramos (a Götze helyzet előtti fölösleges páros lábas takarítását leszámítva :ozil: ), Iker (nagy védés volt, viszont azok a kirúgások :lol: ) és Carvajal pedig szépen, jól dolgoztak ma!

Első felvonás eredményesen abszolválva, amiben viszont erősen javulni kellene és illene is egy Real Madrid szintű csapatnak az a passzpontosság illetve a labdabirtoklás --> magunknak könnyítenénk meg az életünket, ha ezt a 35%-ot minimum egy 5-7%-kal emelni tudnánk pontos passzok mellett a Pep féle csapatokkal szemben (szerintem nem teljesíthetetlen feladat a világ legjobb focistáinak :-* )! Nem várnék sokat, csak egy picivel többet; ma is jól látszott, hogy ha akarunk és picit nyugodtabb a társaság, akkor mi is tudunk szépen passzolgatni, sőt --> na ebből kellene sokkal több, míg az eszetlenül felívelt és baromi lassú, illetve könnyelműen elszórt, eladott labdából sokkal kevesebb + ha ehhez még kellő higgadtság is párosulna, illetve egészséges mindenki ........ :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 24., csütörtök 0:28

Az uralás az jogos, mert Ramos is elismerte és kb mindenki látta, hogy nem a Real uralta a meccset, már ha a labdatartást értjük alatta.
Az uralás a 21 században azt jelenti,hogy egy olyan térben,területen,ahová az ellenfél intenziven,komolyan nem támad oda,ott a labdát adogatják,és passzolgatnak amivel semmit sem érnek amúgy el,csak egy focitól távoleső számadatot kozmetikáznak,ami kb annyit ér mint a szögletek száma. Semmit.


de eszik....ezt a média etette be hogy ez a foci. Aki megetette,annak jó étvágyat.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2014. április 24., csütörtök 0:11

realistahuni írta:
Uj sportag kelleje neki labdatartas neven.
El is tudnám képzelni, gárdióla vs tata a döntőben, a bayern-barcával. :lol:
Bayernnél Götze feltolva Mandzukic helyett, aztán középpályán Bastian-Kroos-Lahm-Martinez-Thiago, barca visszahívná rafinhat meg dőlafát, aztán mehetne egyszerre a xavi-buszkecc-iniesta-mascherano-song-sergi roberto kp.
Aztán 100 ezres tömeg tombolna a lelátókon folyamatosan az eredményelzőt és a birtoklási százalékot bámulva. Seems legit.
Kapukat le is lehetne bontani, minek azt...
Kissé ittas vagyok, de ......... maximális! :D :D :D :D
Modric - Kroos

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 24., csütörtök 0:08

Uj sportag kelleje neki labdatartas neven.
El is tudnám képzelni, gárdióla vs tata a döntőben, a bayern-barcával. :lol:
Bayernnél Götze feltolva Mandzukic helyett, aztán középpályán Bastian-Kroos-Lahm-Martinez-Thiago, barca visszahívná rafinhat meg dőlafát, aztán mehetne egyszerre a xavi-buszkecc-iniesta-mascherano-song-sergi roberto kp.
Aztán 100 ezres tömeg tombolna a lelátókon folyamatosan az eredményelzőt és a birtoklási százalékot bámulva. Seems legit.
Kapukat le is lehetne bontani, minek azt...
Love football, hate antifa.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. április 24., csütörtök 0:06

Géci írta:bőrtön...
Ezek odacsapnak rendesen. :D
Tanulj már meg helyesen írni 'zze :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 24., csütörtök 0:06

Realista24 írta: Kérdezték, hogy mit mondott Robbennek, azt válaszolta, nem emlékszik... :ike:
Amikor a Liverpool megverte a City-t, a meccs vegen Gerrard odahivta a csapattarsait es mondott nekik egy beszedet. Meccs utan megkerdeztek az ujsagirok hogy mit mondott a tobbieknek, o pedig annyit valaszolt hogy semmi kozuk hozza. Ennyi a kulonbseg. Az egyik megmondja a masik szemebe az igazat, a masik meg "elfelejti".

Amugy meg... Isco > Ronaldo > Coentrao > Benzema > Gól.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. április 24., csütörtök 0:08-kor.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. április 24., csütörtök 0:04

Ha szar a kedved,csak olvass el egy katalán interjút,tuti,hogy jó kedvre derülsz. :D
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég