Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 15., hétfő 13:50

M1Ö írta:Abszolút nem ő a problémánk.
Persze, viszont o is gyengebb a megszokottnal. Ahogy Kroos is talan a leggyengebb idoszakat eli miota itt van. Isco is messze van a tavaszi formatol. Vedekezesben nulla a kp, ahogy a vedelem is, fokent a ket szelsovedonk katasztrofalis formaja miatt. Szoval kar csak a tamadokra fogni a gyenge format, ugyanugy benne van Kroos, Marci, Case stb kocogasa az ellenfel kontrainal es meg nagyon sok minden.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 15., hétfő 13:46

Nem Modric a probléma, hanem hogy mögötte Kovacic nem megfelelő ütemben van beépítve, és a kp úgy ahogy van, rosszul van forgatva és kihasználva.

Már egy magyar csodaedző is felismerné, hogy jön a Casemiro-Kroos-Modric-Isco négyes, kitől mire kell figyelni, előttük Benzema meg Ronaldo, olyan sablonos mozgásokkal, amit még egy Pinyő is levédekeztetne a megyei embereivel.

Ezért volt anno mindenkinek meglepő, visszatért Bale, jéé van dinamika, jéé van kaput támadás, jéé van bemozgás. Ki is tartott a lendület..1 meccsig. :lol:

Én azt nem látom, ha Asensio bekerülne jelenlegi állapotában a kezdőbe, az hol lenne megoldás.
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 15., hétfő 13:41

donor írta:Az elsőt aláírom, szép passz volt, a második az melyik is volt az?
Mikor az oldalhálóba verte, akkor is Modric ugratta ki.
donor írta:És itt nem arról írtam, hogy Luka szar, hanem, hogy rendre 90 percen keresztül már nem képes megverni a megindulásaival a kp-kat, hogy emiatt létszámfölénybe legyünk elől, illetve több időd tölt hátul, mert tudja, hogy nem bír visszaérni, ha lekontráznak minket (mert okos).
Ém csak arra reagáltam, hogy nem tudja össze kötni a k.pályát a támadó sorral. Ami nem igaz. Visszazárni is rendre visszazár, a Villarreal ellen is sokszor ő volt Carvajal helyén. Az igaz, hogy nem annyira dinamikus, mint volt, de még így is a világ egyik, ha nem a legjobb kkp-ja. Abszolút nem ő a problémánk.
donor írta:Ki beszélt itt Isco gólokról?! A kp és a támadók összekötéséről írtam.
Ott nyomnom kellett volna 2 entert, mert az már egy másik bejegyzés lenne, nem neked szólt.
A kp-nk akkor is ugyan az a statikus lassú elegy lenne, mint ami most.
Ezért kell Casemiro-t kikapni és betenni Kovacic-ot. Egyre kevésbé van haszna a csapatban. Csak akkora szerepet kap, hogy ha indulna az elnökválasztáson, szerintem azt is megnyerné... :ike: :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. január 15., hétfő 13:18

M1Ö írta:
donor írta:hogy Luka öreg és fáradt és már nem tudja úgy összekötni a kp-t a támadókkal
Mégis kiosztott 2 gólpasszt, csak CR-re jött ki a figura. Az égvilágon semmi gond nincs vele. Isco is elő lett véve, mert nem veszélyes a kapura... :lol: Hát bameg mindent ő csináljon? Tette vette, színezte, folyamatosan játékban volt, de még érkezzen is, meg lőjjön is meg védekezzen is mert abban is gyenge. A támadókkal meg a felfogással van a baj. Jabulna a helyzet, ha M'Bappe vagy Neymar lenne az egyik szélsőnk, de minek idehozni őket, ha velük is ugyanez lenne, hogy tegyék ki szélre a szélsővédőnek, ők meg menjenek be a 11es pont köré és várják a beadást?
He?

Az elsőt aláírom, szép passz volt, a második az melyik is volt az? És itt nem arról írtam, hogy Luka szar, hanem, hogy rendre 90 percen keresztül már nem képes megverni a megindulásaival a kp-kat, hogy emiatt létszámfölénybe legyünk elől, illetve több időd tölt hátul, mert tudja, hogy nem bír visszaérni, ha lekontráznak minket (mert okos).

Ki beszélt itt Isco gólokról?! A kp és a támadók összekötéséről írtam.

Javulna a helyzet? Bizonyára, mert akkor lenne legalább egy kis tempó is (véleményem szerint ez az egyik nagy baja a mostani keretnek, hogy nincs sebesség az emberekben). DE! A kp-nk akkor is ugyan az a statikus lassú elegy lenne, mint ami most.

A másik, ami feltossza az agyam, hogy rendre (és ez nem idei találmány, hanem jó régi) mindenki áll, mint lófüttykös a lagziban. Az a legjobb, mikor hazaadjuk Keylornak, a két kh kihúzódik szélre, Case meg áll a kezdőkör környékén és nézi, hogy Luka vagy Kroos rohan vissza, hogy legyen kinek adni. És utána is csak áll, meg áll meg áll, aztán gondol egyet és előre rohan :lol:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 15., hétfő 12:48

donor írta:hogy Luka öreg és fáradt és már nem tudja úgy összekötni a kp-t a támadókkal
Mégis kiosztott 2 gólpasszt, csak CR-re jött ki a figura. Az égvilágon semmi gond nincs vele. Isco is elő lett véve, mert nem veszélyes a kapura... :lol: Hát bameg mindent ő csináljon? Tette vette, színezte, folyamatosan játékban volt, de még érkezzen is, meg lőjjön is meg védekezzen is mert abban is gyenge. A támadókkal meg a felfogással van a baj. Jabulna a helyzet, ha M'Bappe vagy Neymar lenne az egyik szélsőnk, de minek idehozni őket, ha velük is ugyanez lenne, hogy tegyék ki szélre a szélsővédőnek, ők meg menjenek be a 11es pont köré és várják a beadást?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. január 15., hétfő 12:39

petiamadridista írta:
Bale és CR nem klasszis támadó? Akkor ki?

Lewával max azért lennénk előrébb, mert az íveléseknek több értelme lenne, mint most. De tényleg ez kell nekünk? Ívelés? Marcelo 13 labdát ívelt hétvégén középre, egy sem volt jó, ha minden igaz.

A többi meg már olyan feltételezés, aminek semmi értelme nincsen. De ha ezzel jól esik nyugtatni magad, akkor hajrá.
Jelenlegi állapotukban sem Bale sem Cronaldo nem üti meg a szintet.
Nem klasszis támadók, Bale mindig sérült, Cronaldo a kiégés határán...
Lehet rosszul fogalmaztam, akkor úgy mondom, hogy egy jelenleg jó formában lévő klasszis támadóval már nem éreznénk válságot.

Bertivel értek egyet egyébként.
Nem a lófüttyöst nem. Szombaton kb 2 db helyzetünk volt és kész. Az 1 hete magasztalt Bale helyzetbe se került. Szép szám a huszonakármennyi kapura lövés, de ezek jó nagy része, csak ilyen távoli, elkeseredett puffogtatás volt. Azt hiszem 7-szer találtunk kaput, többek között Kroos, aki az egyik legjobb lábú a keretben 5ből 1szer. Fel kellene ismerni, hogy Luka öreg és fáradt és már nem tudja úgy összekötni a kp-t a támadókkal, így van egy lassú és statikus kp-nk, akik ha átmásznak a félpályán, akkor kapjuk a kontragólt, Isco egyedül túl lassú ahhoz, hogy áthidalja ezt a problémát, CR meg lassú, öreg, lófaszjóska, hogy megoldja egyedül mindenkitől függetlenül a csapat támadásait, mint tette azt éveken keresztül. Lecserélheted CR-t akárkire, attól még ugyan az lesz a játék képe, max ilyen dromedár állat Kane befejel egyet a tizenötmillió elbaltázott beadásból.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 15., hétfő 12:34

Berti írta:
Realista24 írta: Bale és CR nem klasszis támadó? Akkor ki?

Lewával max azért lennénk előrébb, mert az íveléseknek több értelme lenne, mint most. De tényleg ez kell nekünk? Ívelés? Marcelo 13 labdát ívelt hétvégén középre, egy sem volt jó, ha minden igaz.

A többi meg már olyan feltételezés, aminek semmi értelme nincsen. De ha ezzel jól esik nyugtatni magad, akkor hajrá.
Lewa csak fejjel tud?
Nem reális folyton úgy beállítani a piacon lévő top támadókat, mintha mind egy magas deszka lenne. Legyen itt szó Lewaról, Icardiról vagy akár Kaneról, stb. Ott van bennük az, hogy szinte minden szögból képesek a kaput támadni. Ilyen szempontból CR mondható ennek, az más dolog hogy már nem nagyon megy ez neki.
Nem azt írtam, hogy csak fejjel jobb, de lábra egyik támadó sem kap labdát jelenleg. Csak arra céloztam, hogy bár hiányoznak a gólok, nem ott kell első körben keresni a csapat teljesítményének az okát. Ahhoz, hogy gólhelyzet szülessen, rengeteg másik embernek kellene alkotnia, ami idén nincs meg senkiben. De tényleg, egy embert nem lehet kiemelni, hogy te fiam, jó voltál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. január 15., hétfő 12:16

Bale és CR nem klasszis támadó? Akkor ki?

Lewával max azért lennénk előrébb, mert az íveléseknek több értelme lenne, mint most. De tényleg ez kell nekünk? Ívelés? Marcelo 13 labdát ívelt hétvégén középre, egy sem volt jó, ha minden igaz.

A többi meg már olyan feltételezés, aminek semmi értelme nincsen. De ha ezzel jól esik nyugtatni magad, akkor hajrá.
Jelenlegi állapotukban sem Bale sem Cronaldo nem üti meg a szintet.
Nem klasszis támadók, Bale mindig sérült, Cronaldo a kiégés határán...
Lehet rosszul fogalmaztam, akkor úgy mondom, hogy egy jelenleg jó formában lévő klasszis támadóval már nem éreznénk válságot.

Bertivel értek egyet egyébként.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. január 15., hétfő 11:12

Realista24 írta: Bale és CR nem klasszis támadó? Akkor ki?

Lewával max azért lennénk előrébb, mert az íveléseknek több értelme lenne, mint most. De tényleg ez kell nekünk? Ívelés? Marcelo 13 labdát ívelt hétvégén középre, egy sem volt jó, ha minden igaz.

A többi meg már olyan feltételezés, aminek semmi értelme nincsen. De ha ezzel jól esik nyugtatni magad, akkor hajrá.
Lewa csak fejjel tud?
Nem reális folyton úgy beállítani a piacon lévő top támadókat, mintha mind egy magas deszka lenne. Legyen itt szó Lewaról, Icardiról vagy akár Kaneról, stb. Ott van bennük az, hogy szinte minden szögból képesek a kaput támadni. Ilyen szempontból CR mondható ennek, az más dolog hogy már nem nagyon megy ez neki.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. január 15., hétfő 10:51

Mindketto szelsovedonk szar, de hamarabb tennem le marcit a padra, mint danit
ZIDANE

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2018. január 15., hétfő 10:06

Az baj hogy Benzema nélkül is olyan benzémás a támadósor :lol: Viccet félretéve. Jó lenne ha Ceballos, Kovacic, Asensio végre többet játszanának. Csütörtökön: Casilla - Hakimi, Varane, Vallejo, Marcelo - Kroos, Kovacic, Ceballos - Isco, Asensio - Ronaldo.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 15., hétfő 9:59

Bár sztem évek óta Benzema a leggyengébb láncszem.
Egy vagy 2 klasszis támadóval most semi bajunk nem lenne.
Bale és CR nem klasszis támadó? Akkor ki?

Lewával max azért lennénk előrébb, mert az íveléseknek több értelme lenne, mint most. De tényleg ez kell nekünk? Ívelés? Marcelo 13 labdát ívelt hétvégén középre, egy sem volt jó, ha minden igaz.

A többi meg már olyan feltételezés, aminek semmi értelme nincsen. De ha ezzel jól esik nyugtatni magad, akkor hajrá.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. január 14., vasárnap 21:40

teljesen egyértelmű hogy a csatársor bénázásai okozzák ezt a válságot.

Megvan a nyomás, megvannak a helyzetek. Egyszerűen a támadók nem tudnak alkotni, helyzetbe kerülnek akkor elrontják, rosszul is döntenek a kapu előtt. Hülyén mozognak...
rengeteg probléma van velük.
Mindegyikkel.
Bár sztem évek óta Benzema a leggyengébb láncszem.
Egy vagy 2 klasszis támadóval most semi bajunk nem lenne. Az ilyen Betis, Levante, Villareal féla meccseket akát egy jó formában lévő Lewandovskival is hoztuk volna, és ha beverdessük az ziccereket meg gólra váltjuk a Barca elleni nyomást az első félidőben, akkor könnyen lehet hogy ott sincs vereség.
Ezeket összeadjuk, és azt hogy épp verésre áll a jelenleg a Barca már nem lenne nagy a differencia. (számoljatok utána). Kb 9-10 ponttal több lenne és eggyel kevesebb meccs..
Vesztett pontok tekintetében lenne max 3 pont difi...
Az nem sok.
Korábban ált így is volt, meg Cronaldo azért beverdeste amit be kellet, már nincs így,
Ez a baj, nem más.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 14., vasárnap 19:18

TheBull6 írta:Mondjuk lényegében egy jobb sorsolással, azért egy Real Madridnak illik továbbjutni a csoportból, akár első akár második helyen. Tehát az igazi BL februárban kezdődik, így kicsit vicces azzal takarózni, hogy nem tudunk két porondon figyelni, amikor lényegében kb a 23-25. fordulóig lehet szinte csak a bajnokságra koncentrálni.

De legyen így, verjük ki a PSG-t, aztán nyerjük meg a BL-t idén is és akkor pont nem fog számítani, hogy harmadik vagy negyedik helyen végzünk, csak ennek a valószínűsége azért a mutatott teljesítmény alapján elég kevés...
Hát nem is a csoportkörről beszéltem,az hakni.De az nagyon sokat számit azért,hogy a barsza az elmúlt 4 évből 3szor kizúgott a 8 között.Hiába csak +2-3 meccsről van szó,mentálisan egy ilyen bayern-juve vagy akármilyen nagy bl meccs pont a bajnokság döntő szakaszában iszonyatosan megterhelő és persze fizikálisan is.Mert lehet nyomni a sablon szöveget,hogy mindig csak a következő meccsre koncentrál a csapat ez biztos nem így van.2014 a legjobb példa,túl voltunk asszem a bayern elleni meccseken és ha behúzzuk minden meccsünket végül mi lettünk volna a bajnokok.Csak ahhoz olyan állapotban szezon végén 120% kellett volna amivel kifingtunk volna a döntőre.

Én nem takarózok,egyértelműen követtünk el hibákat amik miatt úszott nem egy bajnokság.Túl sok magas labdát adtunk a barszának de az érem másik oldalát is figyelni kéne mert ott kőkemény munka volt ami meghozta a sikereket.És külön sem szabad őket kezelni,mert ha nincs bl több bajnokságot nyertünk volna szerintem.Meg sok más tényező is van.

2 szezon miatt haragszom mert az ajándék volt a barszának a 12-13 és az idei.15-16ban legalább végignyomtuk becsülettel és rájuk ilyesztettünk.

Az idei bl-ben meg nem hiszek inkább csak szeretnék hinni.Na nem azért mert nem tudnánk megverni bárkit hanem mert az már tényleg elképesztő lenne 3adszorra is .Nincs elvárásom egyszerűen csak remélem még 1 nagy menetelés benne van a lábakban.És nem is a psg miatt,szerintem jóval komolyabb csapatok lesznek a psgn túl ha továbbmegyünk.De én ezzel a generációval 98%ban elégedett vagyok(a maradék 2 az egy Ramos mesterhármas :D ),jól laktam.Bármi jön az plusz.Jövőre meg kezdődjön meg a generáció váltás ésszel és lassan Zizuval.Nem gárdiolával vagy kloppal és nem úgy ,hogy vasvillával üldözzük el a legendáinkat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2018. január 14., vasárnap 18:49

Mondjuk lényegében egy jobb sorsolással, azért egy Real Madridnak illik továbbjutni a csoportból, akár első akár második helyen. Tehát az igazi BL februárban kezdődik, így kicsit vicces azzal takarózni, hogy nem tudunk két porondon figyelni, amikor lényegében kb a 23-25. fordulóig lehet szinte csak a bajnokságra koncentrálni.

De legyen így, verjük ki a PSG-t, aztán nyerjük meg a BL-t idén is és akkor pont nem fog számítani, hogy harmadik vagy negyedik helyen végzünk, csak ennek a valószínűsége azért a mutatott teljesítmény alapján elég kevés...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. január 14., vasárnap 18:44

dzsi91 írta:Nincs külön bajnoki teljesítmény meg bl.Egymást keresztezik,össze kell hangolni hol itt hol ott spórolni vagy gázt adni.Szezonok vannak,vagy sikeres vagy nem.Mi 3 bl-t nyertünk,és 7 éve vagyunk elődöntősök,főszereplők.Raulék se nagyon dupláztak,nehéz a 2 eggyütt.Amikor sikerült nekünk vagy a barcanak akkor nagyon jól volt elkapva a forma időzítés(és persze sok más dolog is).
Úgy értettem, hogy tavaly is látványosan jobban játszottunk BL-ben. Míg a bajnokságban szenvedve hoztuk a kisebb csapatok ellen is, addig BL-ben remek meccseket játszottunk nagyobb csapatok ellen. Erre gondoltam. :)
Idén is hasonló a helyzet eddig.
dzsi91 írta:A lényeg,hogy ilyen erős bl-teljesítmény mellett természetes,hogy a bajnokságra kevesebb kraft maradt,és persze a motiváció is más.a Barsza az elmult negy evben 1 bl-t nyomott vegig.Mi 3at,nem mind1.
Igaz, ez tényleg nem mindegy, viszont nekem hiányoznak a bajnoki címek. :mrgreen: Nyilván én sem cserélném semmire ezt a 3 BL 4 év alattot.
dzsi91 írta:Kimegy ez a csapat es lesz ido a nagy bajnoki gyozelmekre ne aggodjatok, ha rá fogunk érni tavasszal könnyeb lesz :D jó kis shuster fele bajnok csapat :D de jó is volt nem kellett izgulni a bl-ért.
Haha :lol: Hát tényleg ki tudja mi lesz... az lenne a jó ha a kettő együtt mehetne. :)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. január 14., vasárnap 17:56

Guardiola meg a Real Madrid... :lol: meg ne lassam Madridban azt a koklert... jezusom. Nem tudom, hogyan kivanhatja barki is ot Madridba.
Hagyjuk is ezt, kevesebb esely van ra mint Neymarra es Mbappera egyuttveve.

Egyebkent ez tanulsagos ev, nem csak a jatekosok es az edzok kapjak a pofonokat, hanem a szurkolok is. Most azert sok minden latszik es kiderul... egy ket ember hozzaszolasat azert el lehetne menteni, aztan jobb es sikeresebb idoszakban elovenni... nem tudom mit szolna hozza :roll:
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 14., vasárnap 17:46

Sierra írta:Ja még annyit, hogy direkt hozzátettem, hogy a bajnoki teljesítményről beszélek, ami az elmúlt 10 évben vérgyenge, nem is értem hogy jön ide a bl címvédés meg hasonlók. Tavalyi bajnokság sem volt fenékig tejfel... csak akkor volt egy jobb formában lévő Céronaldo, aki legalább rugdosta a gólokat. Most nincs aki gólt szerezzen, és javarészt ezen mennek el a meccsek.
Nincs külön bajnoki teljesítmény meg bl.Egymást keresztezik,össze kell hangolni hol itt hol ott spórolni vagy gázt adni.Szezonok vannak,vagy sikeres vagy nem.Mi 3 bl-t nyertünk,és 7 éve vagyunk elődöntősök,főszereplők.Raulék se nagyon dupláztak,nehéz a 2 eggyütt.Amikor sikerült nekünk vagy a barcanak akkor nagyon jól volt elkapva a forma időzítés(és persze sok más dolog is).

Ha 14ben meghajtjuk az utolsó 4-5 fordulót bajnokok leszünk és a döntőn meg valószínűleg lépni sem birunk(így is eléggé kivoltunk)mint az atletico.Stbstb

A lényeg,hogy ilyen erős bl-teljesítmény mellett természetes,hogy a bajnokságra kevesebb kraft maradt,és persze a motiváció is más.a Barsza az elmult negy evben 1 bl-t nyomott vegig.Mi 3at,nem mind1.

Kimegy ez a csapat es lesz ido a nagy bajnoki gyozelmekre ne aggodjatok, ha rá fogunk érni tavasszal könnyeb lesz :D jó kis shuster fele bajnok csapat :D de jó is volt nem kellett izgulni a bl-ért.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. január 14., vasárnap 17:25

Ja még annyit, hogy direkt hozzátettem, hogy a bajnoki teljesítményről beszélek, ami az elmúlt 10 évben vérgyenge, nem is értem hogy jön ide a bl címvédés meg hasonlók. Tavalyi bajnokság sem volt fenékig tejfel... csak akkor volt egy jobb formában lévő Céronaldo, aki legalább rugdosta a gólokat. Most nincs aki gólt szerezzen, és javarészt ezen mennek el a meccsek.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. január 14., vasárnap 17:16

Donát írta:Ékes példája vagy napjaink szurkolói kultúrája lenyomatának. Szedd már össze magad, ne legyél szánalmas, azért van egy határ!
Mostanában szüneteltesd kicsit a szurkolást, aztán ha neten olvasod, hogy megint megy a szekér, akkor visszajöhetsz verni a melled.

Agyam megáll, hogy madrisiták tudnak így beszelni a BL címvédésről...
Vegyél már vissza az arcodból :)
Hadd kritizáljam már a csapatot, ha úgy esik jól, ráadásul tök jogosan. Szép volt egyedi, utánozhatatlan a tavalyi címvédés, elképesztő teljesítmény, de azért ezt az idei bajnoki szereplést nem lehet szó nélkül hagyni.

Akik meg a tavalyi teljesítményt hozzák fel állandóan példának, azok remélem 10 év múlva is ezen fognak csámcsogni, és verni a mellüket. Szép volt, de elmúlt. A jelenből kéne a lehető legjobbat kihozni, ahogy ehhez a csapathoz méltó lenne. Nem balfaszkodni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 225 regisztrált és 0 vendég