Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. október 20., csütörtök 8:41

ferni írta: És még Karim fején is látszik, hogy ennek is tud örülni, ez nem egy kamu vigyor, bár mondjuk kétlem az Aranylaszti mellé fogja kirakni :lol: :mrgreen:
Lehet, hogy egy Elchén kívül sehol nem jegyzett szakmai elismerés, ennek ellenére egy olyan szívmelengető dolog, aminek simán lehet őszintén örülni, és szerintem kap is majd egy szép helyet nála. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. október 20., csütörtök 8:32

Kozben C meg egy instasztorit se engedett emg maganak. :(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. október 20., csütörtök 8:31

És még Karim fején is látszik, hogy ennek is tud örülni, ez nem egy kamu vigyor, bár mondjuk kétlem az Aranylaszti mellé fogja kirakni :lol: :mrgreen:

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. október 20., csütörtök 8:25

Realista24 írta: https://madridom.hu/blog/2022/10/20/az- ... lme-elott/

Hat ezek mennyire jo arcok :D Örülök, hogy nem kaptak hat ervenyes golt :mrgreen:
Nagyon szép gesztus. :salute: Maga a csapat is szimpatikusan játszik, kár hogy valószínűleg pont ezért tök utolsók.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 20., csütörtök 8:20

https://madridom.hu/blog/2022/10/20/az- ... lme-elott/

Hat ezek mennyire jo arcok :D Örülök, hogy nem kaptak hat ervenyes golt :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. október 19., szerda 23:52

dzsi91 írta: Valaki amúgy elmagyarázná, hogy mit művel a csapatunk a fáradt ancelottival meg a 40 éveseinkel?
idén jobban forgatja a csapatot a mester
ez sokat érhet tavasszal :hmmm:

elől kevesebb a rotáció, de az a borzalmas cseréknek betudható...
mondjuk Asensiot lehetne néha kezdetni, had pihenjenek a többiek
Hazard és Mariano helyett bármelyik Castillás is megtenné :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 19., szerda 23:32

Valaki amúgy elmagyarázná, hogy mit művel a csapatunk a fáradt ancelottival meg a 40 éveseinkel? 30/28 pont bl-ben 12/10. 14 meccs 2 dontetlen 0 vereség. :lol: mindezt egy bl gyozelem es bajnoki cím kombo után. :lol: :agree:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 19., szerda 23:21

Végülis Benzo mesterhármassal ünnepelt :D Az egy dolog, hogy ez az Elche hullik vissza a szegundába postafordultával, de ez ma végre megint az aranylabdás Benz volt.

Micsoda kombik voltak ma *fapfap

Csucsumeni a bölényember. Átmegy a falon, szeme is van, labda is jó helyen nála. A tutiba tenyereltünk, Casemirót abszolút feledteti.

Rodrygo szintugrásban, Toni weltklass módban, Fedében meg csillag születik a szemünk láttára. Szerintem megint viszünk majd mindent :kalapos:

Hogy ne csak ömlengjek, azért ma is kaphattunk volna vagy kettőt ha nincs Lunin, a védelem nem túl szilárd egyelőre a sok forgatás miatt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2022. október 18., kedd 20:34

Halfkey írta: Kicsit erős kiröhögni aki szerint tizi, és belinkelni egy videót bizonyítékként ahol az első részen rajta sincsenek a játékosok, a másodikon meg ellentétes oldalról nem látod hogy van e kontakt vagy nincs.

Volt kontakt, labda sehol, ez bőven adható.
Az, hogy volt kontakt, még nem jelenti az, hogy valami tizi. Ha befújják, nem vonja vissza a VAR nyilván. Talán pont a videóbíró miatt fújnak be kevesebb kétes tizit, mert inkább továbbengedik, a var majd úgyis szól, ha egyértelmű a dolog.
Nekem egyébként lewa jobb lába a mérvadó, ahogy kidobja oldalra, hogy pofára essen, amikor erre van ereje, ideje a támadónak, az nekem mindig gyanús...Ha befújják, nem kiálltok óriási csalást, de hangosan számonkérni sincs értelme.

ekissm
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ekissm » 2022. október 17., hétfő 15:28

Elolvasgattam odaát a kommenteket. A legtöbben bár vitatják az esetet, alapvetően a rossz taktikára, egyéni hibákra fogják a vereséget. Szóval nagyjábol rendben látják a dolgokat. Szerintem ha befujják ezt, akkor az egy jogos, de könnyen fújt tizi.

filatáska
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. október 17., hétfő 15:15

Szarjak bele a katalánokba hogy milyen műsört tudnak vágni a semmire! Ezt a nagy semmit max azok láthatják tizinek akiknek az agyát rózsaszín köd borítja, erre úgy előadják magukat, hogy még itt is egy-két nagytudású adhatónak ítéli.
Pofám leszakad!

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 17., hétfő 12:56

Kicsit erős kiröhögni aki szerint tizi, és belinkelni egy videót bizonyítékként ahol az első részen rajta sincsenek a játékosok, a másodikon meg ellentétes oldalról nem látod hogy van e kontakt vagy nincs.

Volt kontakt, labda sehol, ez bőven adható.

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. október 17., hétfő 11:25

Nem provokációból kérdezem, de valaki megmondaná, hogy mégis melyik szituációt tartják egyértelmű tizenegyesnek a barcás kollégák? :lol: Mert https://www.youtube.com/shorts/6vz-ggr92QI ez tuti nem volt az :lol:

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. október 17., hétfő 11:16

Faust írta: No offense, de nagyon mokas, hogy hosszu evekig olvastam itt egyfolytaban, hogy a barca jateka maga a dogunalom es nem ertik, miert veri erre mindenki, erre tessek. :kalapos:
Pont azt írtam, hogy ez a stílus nem az én világom. :) Számomra José Real Madridja az etalon játékot tekintve.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 17., hétfő 11:13

dortev írta:
Zseniális farokméregetés volt. :D Xavi agyongörcsöli magát, hogy ezt a típusú labdajáratást megtanítsa a csapatnak, mi meg csak úgy félgőzzel bedobjuk random show-elemként, hogy mellesleg még a "saját játékukat" is jobban csináljuk. :mrgreen: Nem az én világom ez a körbepasszolós stílus, de ebben a kontextusban imádtam. :)
No offense, de nagyon mokas, hogy hosszu evekig olvastam itt egyfolytaban, hogy a barca jateka maga a dogunalom es nem ertik, miert veri erre mindenki, erre tessek. :kalapos:

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. október 17., hétfő 11:08

Zseniális farokméregetés volt. :D Xavi agyongörcsöli magát, hogy ezt a típusú labdajáratást megtanítsa a csapatnak, mi meg csak úgy félgőzzel bedobjuk random show-elemként, hogy mellesleg még a "saját játékukat" is jobban csináljuk. :mrgreen: Nem az én világom ez a körbepasszolós stílus, de ebben a kontextusban imádtam. :)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. október 17., hétfő 10:36

A tv-ben nem volt normális szögből mutatva, nem nagyon látszott hogy mi történik, Carvajal hátulról beleszalad (vagy nem), de eléggé irreálisan nagyot esik a lengyel.
Most ennél vagy a másik szitunál, nem emlékszem de ott történt a bíró szeme előtt, intette hogy kelj fel fiam nem volt itt semmi. Én hittem a bírónak :mrgreen:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. október 17., hétfő 10:25

___Samy___ írta: Az a Lewa eset sima tizi. Nincs mit szepiteni rajta. Szarul vezette a meccset a spori, sarga lapok sok katalannal elmaradtak pl.
Nem en minuszoltalak samy, nyers voltam talan, kapkodva. Inkabb ugy irnam, en ugy latom volt kontakt minmalis, de a lengyel nagyot akart esni, vagy inkabb olyan, mintha par utemmel hamarabb esett volna, ezaltal dobta magat, nem pedig felrugtak, vagy lenyomtak..vagy nem tudom. A kevesebb több lett volna. Erősen rajatszott. Nalam a tiszta tizitol ez nagyon tavol áll. Ezek a nagy elorevetodesek mindig kenyes tema.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 17., hétfő 10:15

Szerintem az tipikusan bíró függő szitu volt. Van aki megadja, van aki nem. Épphogy hozzáért. Persze, megvolt a kontakt, de ilyenre nem mindenki ad tizenegyest.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. október 17., hétfő 10:14

___Samy___ írta: Az a Lewa eset sima tizi. Nincs mit szepiteni rajta. Szarul vezette a meccset a spori, sarga lapok sok katalannal elmaradtak pl.
Szerintem is az volt amúgy, Carvajalnál kb. törvényszerű, hogy fontos meccsen ész nélkül rohan bele valakibe a tizenhatoson belül. Kontakt volt és nem volt ott a labda.

Arról viszont nem tehetünk hogy továbbra is agyhalott a spanyol bíráskodás.

Twitteren láttam egy posztot, hogy Vininél egy kb. ugyanilyen szabálytalanság nem volt megadva a tavaly őszi meccsen.

https://twitter.com/mrtalou/status/1581708525377445888
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 232 regisztrált és 0 vendég