Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Stark
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. július 11., csütörtök 3:43
Kedvenc játékosaid: Raul, Ronaldo, Robi Carlos, CR7, Zidane, Figo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Stark » 2014. március 24., hétfő 18:46

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... mzese.html

Az ilyen cikkektől kinyílik a bicska a zsebemben!! :vivo: :-@
Ebben benne van a CR szabijánál a kezezés és a többi "érdekesség" is.....
HALA MADRID

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. március 24., hétfő 18:20

hehe írta:

Hogy védjem a fejemet, vagy a testemet, de pont leszarják, mert a kéz az kéz, ha nincs test mellett leszorítva...
nem tudom, akkor én keverem vmi másik sporttal?
nem az van, hogy magadat védheted a kezeddel? pl a buksit? (természetesen nem a labda elütésére vagy megfogására gondolok :lol: )

vagy akkor ha a sorfalból vkit tökön lősz, de ő védte a falloszt, akkor az is kéz és sárga, nem? :lol:
szabadrúgásnál hátra kell tenni a kezed, nincs önvédelem. F.szod elé se teheted. Kb 1 éve van ilyen szabály. Legalábbis a mennyei megyeibe. Hogy aztán ez télleg előírás e, vagy csak nálunk buzik a bírok azt nemtudom. Sándort kéne megkérdezni a stúdióban.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 24., hétfő 17:53

Cé esetében ilyenkor az a gond szerintem, hogy neki önmagában az nem kielégítő, ha megnyerünk egy ilyen meccset. Neki kell lennie a hősnek, máskülönben durci van. Aranylasztihoz, gólkirályi címhez, aranycipőhöz gólok kellenek, neki ez a lényeg. Nem megy hátra segíteni, mert akkor nincs elől, hogy Ő rúgja a gólt. Nem akaródzik letenni a lasztit, mert akkor a másik lesz a hős. Sajna, amíg nem lövi meg a gólját, addig csapatemberként használhatatlan
Valahogy így; ez a maximalizmusban megjelenő egója a legfőbb ereje egyben a legnagyobb Achilles-pontja is! :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 24., hétfő 17:41

Bármekkora kedvencem, ezzel sajnos nem lehet vitatkozni! :roll: Ezeken a meccseken (és majdhogynem egyedül csak ezeken) kellene igazán alárendelnie magát a csapatnak és inkább teret engedni a többieknek, akikre kevésbé figyel a védelem, de tegnap még a szokásos formáját sem hozta és nagyon könnyelmű volt! :sly: :kivagyhe:
Cé esetében ilyenkor az a gond szerintem, hogy neki önmagában az nem kielégítő, ha megnyerünk egy ilyen meccset. Neki kell lennie a hősnek, máskülönben durci van. Aranylasztihoz, gólkirályi címhez, aranycipőhöz gólok kellenek, neki ez a lényeg. Nem megy hátra segíteni, mert akkor nincs elől, hogy Ő rúgja a gólt. Nem akaródzik letenni a lasztit, mert akkor a másik lesz a hős. Sajna, amíg nem lövi meg a gólját, addig csapatemberként használhatatlan. Almeriák ellen belefér, komoly meccseken nem. Persze lehetne azt csinálni, amit Matt is ír, hogy legyen leszabályozva, még ha ez azzal is jár, hogy kevesebb lesz a gólja, de az egója nem biztos hogy elviselné.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 24., hétfő 17:26

Mind1 igazából ez már a múlt, fociban lettünk megverve? Mert szerintem nagyon nem, amik voltak hibák ugyanúgy a túloldalon is voltak, 2 erős csapat játszott egy jó meccset a bíró ismét döntött sokadszor ugyanabba az irányba..Jöhet a Revansok időszaka, Dortmund-Barca mindkettőnek lehet törleszteni a tartozást a bajnokságban meg lesz ami lesz, nem nehéz a sorsolásunk, hozható Cé nélkül is...Május végén lehet szidni mindenkit ha addig nem verünk meg Top csapatot nekem továbbra is tetszik amit látok. :agree:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. március 24., hétfő 17:24

marcelonak több súlyos sérülése volt, én őt pont nem basztatnám a forma miatt idén, megvolt a maga baja.


Többé kevésbé egyetértek hehe mondandójával, de ha Ramos újfent egyedül az Antikrisztus, akkor illik megemlékezni arról is, hogy az általam is nagyon kedvelt és elismert Marcelo (imádom a palit) idei teljesítményének felmentésekor az állandó súlyproblémákat (előző években is rendszeresen elő-elő jött és nemcsak sérüléskor) ne akarjuk már a javára írni és elfogadhatóként kezelni! :sly:
CR-ről annyit még, hogy tegnap baromi látványos volt az, hogy CR egyszerűen nem fut be az üres területbe, ha az nem egyenesen a kapu felé vezet. Nem mozog eleget, nem nyit területet a társaknak (pedig középen Modricnak és DM-nek nyithatna, ők megoldanák). Egy szimpla második csatárt játszik, aki a bal oldalról indul, de ennyiben kimerül a játéka. Széljátéka nincs, szervező játéka nincs (nem lép se oldalra, se hátra elkérni a bogyót, max ha igen, akkor ellövi a gecibe), beadni, cselt megcsinálni (főleg szervezettebb védelemek ellen) nem tud, de elvárja, hogy mások elvigyék előle az embert. Tegnap, ha horizontálisan eleget mozgott volna, akkor átmehettünk volna a Barcán, mint a kés vajon. Olyan kondija van az emberünknek, amilyet az emberek 99%-a megirigyelhetne, de nem használja ki. Egy kétszeres aranylabdástól több kell. Az a baj, hogy CR azt csinál a pályán, amit akar, nincs megkötve a keze, és talán ez a baj. Ha meg lenne mondva, hogy mikor, hova induljon be (mint ahogy meg volt mondva neki még anno az MU-ban), akkor talán kevesebb gólt lőne, de a csapat a szervezettebb védelmeken át tudna menni.
Bármekkora kedvencem, ezzel sajnos nem lehet vitatkozni! :roll: Ezeken a meccseken (és majdhogynem egyedül csak ezeken) kellene igazán alárendelnie magát a csapatnak és inkább teret engedni a többieknek, akikre kevésbé figyel a védelem, de tegnap még a szokásos formáját sem hozta és nagyon könnyelmű volt! :sly: :kivagyhe:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 16:58

van amelyik bíró befújja, van amelyik nem..
de ez mi? ilyet hogy lehet?

belülről, mélyről rohad az egész, ahogy van. :vivo:
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. március 24., hétfő 16:55

Én úgy tudom, hogy a reflexszerű fej védésén és a testhez szorított kézen kívül az összes kezezés szabálytalan. Piquénél egyikről sem beszélhetünk, ezért elmaradt a büntető. De ahogy lentebb is írták, valamelyik bíró befújja a kezezést a sorfalban, valamelyik nem.
Merci Zizou!

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. március 24., hétfő 16:51

hehe írta:

Hogy védjem a fejemet, vagy a testemet, de pont leszarják, mert a kéz az kéz, ha nincs test mellett leszorítva...
nem tudom, akkor én keverem vmi másik sporttal?
nem az van, hogy magadat védheted a kezeddel? pl a buksit? (természetesen nem a labda elütésére vagy megfogására gondolok :lol: )

vagy akkor ha a sorfalból vkit tökön lősz, de ő védte a falloszt, akkor az is kéz és sárga, nem? :lol:
Továbbra is azt tudom mondani amit eddig, van amelyik bíró befújja, van amelyik nem.. de az vicc, hogy CR szabijait folyamatosan felugorva így hárítják... Nekem azt tanították, hogy nincs önvédelem, persze, mindenki oda teszi a kezét hogy védje amit kell, de ha telibetalál az kéz... Ha így veszed le a labdát az is szabálytalan, pedig azért tetted oda a kezed, hogy ne találjon tökön...

Másik, sorfalban pedig szintén, egyik kéz tökön, de ahogy ugrasz már fordulsz is, hogy hátulról találjon...

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. március 24., hétfő 16:49

simán megoldás lenne, hogy lemegy a meccs, ahogy van, olyan itéletekkel, amilyenekkel (ekkora sebessébnél nem nehéz átbaszni a birót valljuk be, akik pluszba még fogalmatlan szerncsétlenek is) és utána lenne pár objektiv szem, akik kielemzik és adják a kemény pénzbüntiket. a fifa, uefa vezeti a publikus listát, hogy ki és mikor kapja a büntit, sajtóközleményben megtalálható lenne minden.
Meg aztán az egész bíró dolgot is át kellene gondolni...ez a Mallenco is 41 évesen próbál versenyt futni nála 10-15-20 évvel fiatalabb szupermenek ellen...esélye annyi, mint mókusnak az erdőtűzben, hogy mindig, mindenhol ott legyen...ott volt 2009-ben Övrebo, az öreg pocakos félidőben már a seggén vette a levegőt. Lehet, hogy a mai sporik átlagos fizikai felkészültsége elég volt 15-20 évvel ezelőtt, ma már kevés...no meg, ha van technika, akkor használni is kéne...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 16:46


Hogy védjem a fejemet, vagy a testemet, de pont leszarják, mert a kéz az kéz, ha nincs test mellett leszorítva...
nem tudom, akkor én keverem vmi másik sporttal?
nem az van, hogy magadat védheted a kezeddel? pl a buksit? (természetesen nem a labda elütésére vagy megfogására gondolok :lol: )

vagy akkor ha a sorfalból vkit tökön lősz, de ő védte a falloszt, akkor az is kéz és sárga, nem? :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. március 24., hétfő 16:41

hehe írta:

Ember, ne szórakozz... a megyeiben ha odateszem a fejem elé a kezem kapom a sárgát minden alkalommal, plusz a lapot... miről beszélsz???
Bár én is hülyeséget írtam, mert nincs önvédelem, maximum leszorított kéz...
akkor miért teszed oda a kezed, ha tudod, hogy kapod a sárgát?
Hogy védjem a fejemet, vagy a testemet, de pont leszarják, mert a kéz az kéz, ha nincs test mellett leszorítva...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 16:40


Ember, ne szórakozz... a megyeiben ha odateszem a fejem elé a kezem kapom a sárgát minden alkalommal, plusz a lapot... miről beszélsz???
Bár én is hülyeséget írtam, mert nincs önvédelem, maximum leszorított kéz...
akkor miért teszed oda a kezed, ha tudod, hogy kapod a sárgát?
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 24., hétfő 16:39

R.M.C.F írta: Rijkaardnál volt az utolsó, óriási botrányt is csináltak,be mentek a pályára is ha jól emlékszem.

Az elklasszikóknál meg, utoljára én 2000 -ben egy rivaldo gólra emlékszem, lesnek fújták be,de sztem nem volt az.......azóta barcától meccset ellenünk nem vettek el. ellenben nekünk :lol: :lol: :lol: :lol: vagy 3-4-et biztosan.

szerk: 3-4 nél többet. Alulbecsültem.
na hát akkor jó a memóriám..aztán ha már egy kétes sárgát kap egy emberük megy a brutális sírás :lol:
Nem illik.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. március 24., hétfő 16:36

hehe írta:

akkor miért van az, hogy néha néha befújják??? nem álló helyzetben védte a fejét, hanem felugrott, nagy különbség...
kérlek ne idegesits fel, sztem nem vagy agyilag zokni.
Ember, ne szórakozz... a megyeiben ha odateszem a fejem elé a kezem kapom a sárgát minden alkalommal, plusz a lapot... miről beszélsz???
Bár én is hülyeséget írtam, mert nincs önvédelem, maximum leszorított kéz...

Én beszélek hülyeséget mi? Ennyi erővel odateszem a testem elé a kezemet és úgy veszem le a labdát, mert hát úgyis eltalált volna.. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sunsky 2014. március 24., hétfő 16:39-kor.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 24., hétfő 16:35

most viccen kívül, hány olyan kulcsmeccse volt a katalánoknak az utóbbi 5 évben, mikor nekik nem kedvező bírói ítéletek miatt kikaptak/kiestek? nem sokra emlékszem, de javítsatok ki ha tévedek
Rijkaardnál volt az utolsó, óriási botrányt is csináltak,be mentek a pályára is ha jól emlékszem.

Az elklasszikóknál meg, utoljára én 2000 -ben egy rivaldo gólra emlékszem, lesnek fújták be,de sztem nem volt az.......azóta barcától meccset ellenünk nem vettek el. ellenben nekünk :lol: :lol: :lol: :lol: vagy 3-4-et biztosan.

szerk: 3-4 nél többet. Alulbecsültem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára R.M.C.F 2014. március 24., hétfő 16:37-kor.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 16:31


akkor miért van az, hogy néha néha befújják??? nem álló helyzetben védte a fejét, hanem felugrott, nagy különbség...
kérlek ne idegesits fel, sztem nem vagy agyilag zokni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. március 24., hétfő 16:28

hehe írta:
szerencsére akkor nem csak én láttam, hogy kézzel hárított az ürge felemelt kézzel
ne idegesitsetek már fel. a teste előtt volt a keze, magát védte, ha nincs ott a kéz, akkor a testében/fejében akad el a labda.

szabálykönyvet lapozgatnám a fórumra való butáskodás helyett néha.
akkor miért van az, hogy néha néha befújják??? nem álló helyzetben védte a fejét, hanem felugrott, nagy különbség...
Folyamatosan így hárítják CR szabadrúgásait, és kb 8-9-ből kapunk 1-1 tizenegyest...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. március 24., hétfő 16:27

dannen írta: pontosan :agree: szerencsére akkor nem csak én láttam, hogy kézzel hárított az ürge felemelt kézzel.na mind1, lassan le kell higgadni bár nehéz, de azért ahogy láttam GT se nagyon említette, hogy mennyi dolgot nem fújt be ellenük a bíró. plus alapból szerinte a neymar eset adható volt, de arról megint kuss van, hogy egyáltalán les volt-e előtte. az ilyenekről mindig kuss van, mégha próbál korrektnek is tűnni 1-1 barcás. nem is lehet rá mit mondani, csak szánalmas és nagyon szomorú egyben.
most viccen kívül, hány olyan kulcsmeccse volt a katalánoknak az utóbbi 5 évben, mikor nekik nem kedvező bírói ítéletek miatt kikaptak/kiestek? nem sokra emlékszem, de javítsatok ki ha tévedek

ja és még mindig dühít, hogy messit nem ütköztük a kp-n
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 16:25

szerencsére akkor nem csak én láttam, hogy kézzel hárított az ürge felemelt kézzel
ne idegesitsetek már fel. a teste előtt volt a keze, magát védte, ha nincs ott a kéz, akkor a testében/fejében akad el a labda.

szabálykönyvet lapozgatnám a fórumra való butáskodás helyett néha.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég