Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. április 13., csütörtök 12:10

A meccs elején kicsit megijedtem,de utánna átvette a csapat az irányítást.
Nekem is hiányzott a harmadik gól,de jó ez így is szerintem.
Ami zavart az az elég sok pontatlanság főleg az első félidőben.
Nem lesz egyszerű a visszavágó,de szerintem meglesz a továbbjutás.
Azért a védelmüből két ember nem lesz ez előny lehet.
Nekünk meg figyelni kellesz a sárga lapok miatt.
Reece Jamest azért hoznám. :agree:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. április 13., csütörtök 11:39

hehetheoriginal írta: amit pl o is kepvisel, sajnos nem gondolkodnak, nem tudnak gondolkodni ezek a jatekosok
Hát nekem tetszett, ahogy agyatlanul keresztbelőtte a lasztit a BL döntőben és nyertünk vele :mrgreen:

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. április 13., csütörtök 11:03

Az előny kellemes, de nem kényelmes.
Azért latni, hogy ez a Chelsea nem egy angol középcsapat hiába vannak ott a tabellán.
Nagyon jó játékosokból állnak. Kellett volna a 3. gól, pláne h emberelőnyben voltunk.
Ugyanakkor buszozni meg kontrázni jöttek ide, amit otthon már nem tudnak megtenni, nekünk pedig az jobban fekszik, de egy talált gól után éles lehet a meccs.
Így nyílván a 3 gólos előny lett volna az ideális, de ekkora fórral is tovább kéne jutni, de nem lesz könnyű meccs a visszavágó.
Ettől függetlenül alapvetően továbbjutást várok.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 13., csütörtök 10:22

besteve7 írta: Ebből a 3s ból ki a két erős-gyors ember? :roll:
Hát Tchouaméni és Fede.. Vagy akkor hogy mondjam? A wishes Case meg a boxos?! :mrgreen:

Az egyetlen baj nyilván, hogy Csumi finoman szólva is formán kívül van.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 13., csütörtök 9:44

Szerintem Valverdevel most mellé lőttél. Egyik legjobb volt.
az idei formajahoz kepest talan igazad lehet, mas kerdes, hogy en arrol beszeltem, hogy alapvetoen keves - szamomra - ez a fajta futballfelfogas, amit pl o is kepvisel, sajnos nem gondolkodnak, nem tudnak gondolkodni ezek a jatekosok, es ha baj van, vagy nagy a nyomas, akkor kenytelenek mindig az eveken keresztul belejuk vert betanitott dolgokhoz nyulni es nem iq-bol, aggyal az adott helyzethez alkalmazkodni. de tudom, egy urutol ezt sosem lehet elvarni, mindig is gyalazatos futballt jatszottak. de nem hegyeznem ki valverdere, masokkal is ugyanez a problema.
viniciusnak viszont adok egy pacsit, nagyon baszo volt tegnap vegre, ezt kene tartani sokaig, ha meg emelni is tudna rajta, az ott aranylabda varolista lenne talan.
thereisonly1ronaldo

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. április 13., csütörtök 9:43

raul 4 ever írta: Hétvégén mehet a b kezdő, a visszavágóra nem bánnám ha 2 erős-gyors ember lenne inkább a középpályán (Tchouaméni - Fede - Modric maybe), hogy valaki mindig ki tudjon segíteni arra az oldalra, ahol próbálkoznak.
Ebből a 3s ból ki a két erős-gyors ember? :roll:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. április 13., csütörtök 9:30

hehetheoriginal írta: amit irtam az elso par perc utan, az volt az erzesem vegig. nagyon el lehetett volna oket verni, ha nem ragaszkodik a fel csapat a szokasos begyakorolt sablonpasszokhoz es mozgasokhoz, hanem direktebb, celra- es kapuratorobb a felfogas.
rengetegszer voltak meg a kenyszeritok, haromszogelesek, ahol fogalma nem volt mar a cselszinek, hogy es merre kene mozogni es vedekezni, de mindig jott egy valverde vagy carvajal pl, aki belekontarkodott, es hiaba volt ott a feny az alagut vegen es alakithattunk volna ki helyzetet, ok inkabb alibi sablon visszapasszal szetbasztak a helyzeti elonyt.
kurvaidegesito az ilyen, hogy a jatekos nem ismeri fel mi zajlik korulotte, es felulir az agyaban mindent a betanult sablon, ahelyett, hogy ösztönbol, zsigerbol futballozna. persze ez ma mar altalaban alapbol hianyzik/ki van ölve. kibaszott szomoru.
Szerintem Valverdevel most mellé lőttél. Egyik legjobb volt. Tavasszal kb. az egyik lrgjobb meccse ez volt, mégha messze is van ez is az őszi formájától.

Nekem Modric nem tetszett kb. védekezni nem védekezett, támadásban meg csak alibizett. Carvajal alapvetően jó volt, de az tény, hogy nem mer egy bevállalós felpasszra, illetve nem tud beadni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 13., csütörtök 8:55

Ez a chelsea taktika annyira a kezünkre játszott, gyakorlatilag semmit nem tudtak kihozni abból, hogy Carva és Chilwell voltak egymás "párjai", valamint a hűtőszekrény méretű Koulibaly Rodryval, gyak. vagy csak előrevágták és középen próbáltak meglépni, vagy jobbról próbálták meg befűzni Cama és Vini oldalát, ami a 2 srác sebességét-fizikumát nézve elég optimista volt.

A meccs elején kicsit fostam, amikor Kante lelopta Modric lábáról a labdát, hogy akkor baj lehet, ha ebből tendencia lesz, de aztán igazából kijött, hogy nagyon nem akartak focizni. Fede megoldotta Kovacicot, Vini megette Jamest, a 100milliósEnzora nem is emlékszem, Eder+Alaba is féken tartották a 2 csatárt.

Nagyon megérdemelte a Real a sima győzelmet.

Hétvégén mehet a b kezdő, a visszavágóra nem bánnám ha 2 erős-gyors ember lenne inkább a középpályán (Tchouaméni - Fede - Modric maybe), hogy valaki mindig ki tudjon segíteni arra az oldalra, ahol próbálkoznak.

Vini valami brutál, lehet hogy hülye néha, de amit most ő hoz az elmúlt 2-3 meccsen, az wow..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. április 13., csütörtök 8:47

Szerintem is könnyelműek voltunk, de ez évek óta ott a csapatban. Néha nulla nullánál is kényelmesen teszünk veszünk, de több gólos előnynél hatványozódni szokott.

Pl ezért sincs túl sok nagyarányú győzelmünk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 13., csütörtök 8:47

amit irtam az elso par perc utan, az volt az erzesem vegig. nagyon el lehetett volna oket verni, ha nem ragaszkodik a fel csapat a szokasos begyakorolt sablonpasszokhoz es mozgasokhoz, hanem direktebb, celra- es kapuratorobb a felfogas.
rengetegszer voltak meg a kenyszeritok, haromszogelesek, ahol fogalma nem volt mar a cselszinek, hogy es merre kene mozogni es vedekezni, de mindig jott egy valverde vagy carvajal pl, aki belekontarkodott, es hiaba volt ott a feny az alagut vegen es alakithattunk volna ki helyzetet, ok inkabb alibi sablon visszapasszal szetbasztak a helyzeti elonyt.
kurvaidegesito az ilyen, hogy a jatekos nem ismeri fel mi zajlik korulotte, es felulir az agyaban mindent a betanult sablon, ahelyett, hogy ösztönbol, zsigerbol futballozna. persze ez ma mar altalaban alapbol hianyzik/ki van ölve. kibaszott szomoru.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. április 13., csütörtök 8:41

Nyilván én is jobban örültem volna a 3:0-nak, de nem mondanám hogy lazáztak a fiúk. Az elején egy kicsit félő volt, hogy lekontráznak, de utána nem nagyon volt kérdés hogy ki a jobb csapat. Persze ezt jobb lett volna az eredményjelzőn is nyomatékosítani, de 3:0 után sem lett volna lazázós a visszavágó.

Sajnos nem is voltak igazán nagy helyzetek a 3-ik gólhoz, ebben továbbra is kellene fejlődni, mert az ellenfél 16-osa körül még mindig eléggé elfogy a tudomány, ott ügyesebben kellene kijátszani a helyzeteket. Az átlövések sem a legjobb helyzetekből születtek.

G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2023. április 13., csütörtök 3:01

ELSiete írta: Nincs mese be kell pattintani ezt a csapatot, ha kupát nem nézem, akkor 4 igazán komoly meccsünk maradt hatra. Nem erdekel hogyan es miként, de hozzuk el a BLt.
Akkor 5 az a 4

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. április 12., szerda 23:44

Remy írta: 9 - Marco Asensio has scored nine goals as a substitute in the Champions League, two more than any other player in Champions League history. Impact.
ez mondjuk nem rossz Marco barátunktól :mrgreen:
ha a helyén van kezelve, tud nagyon hasznos lenni :salute:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2023. április 12., szerda 23:20

BlancoMark írta:
CS0ki írta:

Én egyszerűen nem is értem, ez mindig fel szokott baszni. Ugyanez volt pár éve idegenben a Bayern ellen, majdnem ki is estünk utána haza pályán. De itt... Majd biztos könnyebb lesz idegenben, 11 ember ellen, nem összevissza védelmukkel. :ike:
Az esetleg nem merul fel, hogy ennyit tudunk? :D
Volt ott jópár önzőzés a végén, amiből helyzetek lehettek volna.
Most már lényegtelen. Ez is jó eredmény.

ELSiete
Hozzászólások: 2980
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. április 12., szerda 23:19

Nincs mese be kell pattintani ezt a csapatot, ha kupát nem nézem, akkor 4 igazán komoly meccsünk maradt hatra. Nem erdekel hogyan es miként, de hozzuk el a BLt.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. április 12., szerda 23:16

Stabil volt mint mindig. A párharc nem lefutott de azért ez egy kényelmes előny. Kroos rengeteg melót átvett Casemirotol és mellette a saját dolgát is végzi. Mindenhol ott van ütközik teszi veszi a bogyót. Modric nem volt jó. Camavinga tibo world class.

Idegenben barmi lehet de azért nagyon nagyot kéne forduljon a világ, hogy itt gond legyen a visszavágón.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ELSiete
Hozzászólások: 2980
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. április 12., szerda 23:05

Jobb lett volna egy harmadik gól, de a Chelseanak jönnie kell a visszavágón és nem fognak bunkeroskodni. 1 gólt szerintem ott is lövünk, ami itt ma elmaradt. Nem futott még le teljesen, nyugodtabb lennék 3-0val, de ez is rendben volt.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2023. április 12., szerda 23:04

Szép munka volt! :salute:

Szerintem nem volt itt lazázás, ennyi volt benne ma. Lehetett volna több, de elégedettek lehetünk.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Tjacks
Hozzászólások: 2711
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. április 12., szerda 23:04

CS0ki írta:
Faust írta: Hat azert csalodas, jol jatszottunk, ilyen buszozo csapatok ellen csak szenvedni szoktunk, de azert ez most nagyon kenyelmesre lett veve. Tudnam 13 pont hatrannyal hova latazunk. Amugy nagyon sima volt, Londonban lovunk egyet es vege is.
Én egyszerűen nem is értem, ez mindig fel szokott baszni. Ugyanez volt pár éve idegenben a Bayern ellen, majdnem ki is estünk utána haza pályán. De itt... Majd biztos könnyebb lesz idegenben, 11 ember ellen, nem összevissza védelmukkel. :ike:
Miért addigra olasz all Time Best védelmet összerakja Lampard?

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. április 12., szerda 23:03

Ma is szét voltak futva, Vinicius megfutotta Reecet nem egyszert sebességben.
Lesz terület még több jók leszünk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 129 regisztrált és 0 vendég