Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. május 13., szerda 23:08

Ezt az ívelgetős szart nézni is fáj.. :-@ Hogy játszhat ilyet egy Real Madrid? Hogy? Ezzel akarunk BL-döntőt játszani? Ezzel a semmivel??

A második félidőben a seggükön vették a levegőt, 5 méter távolságra nem sikerült pontosan odatenni a labdát.. Hosszabbítás lett volna ki se állunk.. Voltak jó teljesítmények, de ha csapatként nem tudunk jók lenni egy ilyen stílusban játszó csapat ellen akkor teljesen mindegy mit akarnak.. Bale.. Nincsenek rá szavak, jobban jár ha elmarad az uccsó két forduló, mert lehet vki kinyírná a stadionban..

Ikernek jár a pacsi! Amit kapott mostanában, ma ő tartott meccsben minket, az hogy a 94. percben elbaszta a bedobást az leszarom, akkor már rég vége volt a meccsnek. Ronaldo ma is megmutatta, hogy lehet rá számítani. Küzdött, hajtott, önzetlen volt, ment előre. Isco is kiemelkedett a harcosságával, kicsit tartottam tőle, hogy összehoz még egy sárgát. Marcelo és Carvajal nagyot javult a korábbi meccsekhez képest. Ramos hibázott a gólnál, nem jajveszékelni kellett volna, hanem kilépni a többiekkel. Kroos halványabb volt a szokásosnál és nála ezek a távoli lövések annyira még nem jönnek.. Talán jövőre. James elfáradt, és igazából sokszor lassította a játékot. Karim cseréje remélem csak azért történt, mert elfáradt, más nem indokolta a cseréjét.

Ha jövőbe tekintek, kell egy kis takarítás a nyáron.. A mag marad, de remélem lesz onnan is morzsolódás (bale).. A védelemhez érzésem szerint nem kell nyúlni, max ha megy Coentrao. Kp-n lesz a legnagyobb mozgás reményeim szerint. Modric és Kroos mellé kell egy Pogba/Verratti és egyébként inkább francia párti vagyok.. Aztán kell vmi épkézláb cseresor, mert idén láttuk, hogy kiesett Modric és elbuktunk mindent..

Csalódott vagyok, mert döntőzhettünk volna és ott bármi lehet még egy Barca ellen is.. De ezt már soha nem tudjuk meg.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 13., szerda 23:08

istimester írta:Kiestünk. Oké. Én végig lutriként fogtam fel a BL-t, de az utóbbi 7!!! évben egyszer nyertük meg a bajnokságot.

Ennyi. Ez nem tudom mi ha nem egy vesztes brigád. Egyszer összejött egy Bayern ellen és azzal megy a takarózás, de hosszú távon az egész csapatmag vesztes mentalitású és hozáállású. Ezen nem lehet pikkpakk változtatni, nem is várok semmit.
Love football, hate antifa.

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2015. május 13., szerda 23:07

Hogy lehetünk már ennyire lúzerek, hogy egy Morata mutatja nekünk a fákkot? Ez rosszabb, mint egy rémálom :x
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. május 13., szerda 23:06

Vicc.Szánalmas komolyan, hogy két meccsen kb. 35 helyzetből betudunk rúgni kettőt!!! Bale te meg... á hagyjuk. Sonic, Zsombor, Anyaka,realistahuni valaki, eltoljuk azt a sok meth-et amit megtermeltünk? :vivo: :-(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebydani 2015. május 13., szerda 23:09-kor.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. május 13., szerda 23:06

Kiestünk. Oké. Én végig lutriként fogtam fel a BL-t, de az utóbbi hét!!! évben egyszer nyertük meg a bajnokságot.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. május 13., szerda 23:05

Baromi nagy ürességet érzek. Valahogy úgy gondoltam, hogy bejutunk a döntőbe és ott ha nehéz meccsen is, de mutatni fogjuk a fukkot a barcelonanak. És miénk lesz a 11. És egyébként is kit érdekelt volna már akkor az elúszott bajnokság...
De amit ma a csapat játszott... hazai pályán, egy tizenegyes gólt lőni... a ziccerek persze ma is megvoltak, megnyerhettük volna, de ismét sikerült elcseszni. Úgy érzem nagy káosz van most a csapaton belül és csak remélni tudom, hogy nyáron kijövünk ebből a gödörből. Én maradok... de egy kicsit megtörve, hite hagyottan.

+ Benzema, James.
But he is a good boy...

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2015. május 13., szerda 23:04

kiserik írta:Azért nem kell olyan búsan látni mindent. Remélem tanulnak a hibákból és jövőre jobb szezonunk lesz. Azért ha azt nézzük, hogy hogy indultunk neki a szezonnak, nem is volt olyan rossz ez: nincs vkp, nincs ütköző ember, az izom, aki hajt, rombol, robotol, nincs értelmes támadó csere, csak a csupaszív chicha, nincs kp-s csere, a csapat agyának egyik fele alig játszott a szezonban, itt van a világmajdnemlegrágábbjátékosBale, önbizalom hiányos, remegőtérdű de érinthetetlen kapus. Mind mind olyan durva hiányosságok, veszteségek, hogy más csapat már rég belerokkant volna. BL 4közé jutottunk és elég sokáig harcoltunk a bajnoki címért is. Most már csak imádkozni kell, hogy Pereznek megjöjjön az esze, és csapatot építsen ne kirakatot.
De mi nem az Arsenal vagy a Liverpool vagyunk, aki minden évben azt mondhatja, hogy majd jövőre. Ilyenkor tényleg irígylem a divatdrukkereket. Náluk biztosan nincs 2 napig tartó fájdalom egy ilyen meccs után. :(
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 13., szerda 23:03

Az a tavalyi győzelem betette a kaput sokaknál. Hatalmas lett a pacek, csökkent a motiváció. Világbajnokok, bl győztesek, aranylabdás, túlfizetett sztárocskák..a keretünk nagyrésze hangulatember, akik ha nem kellően motiváltak, akkor baszhatjuk. Plusz még egy hínárhajú vírus is került a gépezetbe. Talán ez az idei év kijózanító pofon lesz. De mindenképpen át kell variálni a keretet, sikeréhes, megbízható emberekkel. És a szemetet ki kell dobni.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 13., szerda 23:02

2 barcassal neztem a meccset, egy elmeny volt

a vegen mar csak ez jart a fejemben

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. május 13., szerda 23:01

Azért nem kell olyan búsan látni mindent. Remélem tanulnak a hibákból és jövőre jobb szezonunk lesz. Azért ha azt nézzük, hogy hogy indultunk neki a szezonnak, nem is volt olyan rossz ez: nincs vkp, nincs ütköző ember, az izom, aki hajt, rombol, robotol, nincs értelmes támadó csere, csak a csupaszív chicha, nincs kp-s csere, a csapat agyának egyik fele alig játszott a szezonban, itt van a világmajdnemlegrágábbjátékosBale, önbizalom hiányos, remegőtérdű de érinthetetlen kapus. Mind mind olyan durva hiányosságok, veszteségek, hogy más csapat már rég belerokkant volna. BL 4közé jutottunk és elég sokáig harcoltunk a bajnoki címért is. Most már csak imádkozni kell, hogy Pereznek megjöjjön az esze, és csapatot építsen ne kirakatot.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. május 13., szerda 23:00

ennyit ért a rekorddöntős nagy sorozatunk. semmit. nullát. a második félévben kell jónak lenni, nem novemberben. és akkor a barca így vagy úgy bepattanva, 11-essel nyerte a meccseiet, és ott maradt a nyakunkon. és ez lett.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 13., szerda 22:58

ziro4vr írta:Csökkenteném a fizuját az összesnek 20%-kal. Túl nagy a pofa.
Én mindegyiknek egy jó 50%-kal. A meccs legjobbja egyébként Bale szerintem. :mrgreen: Aki meg azt hiszi, hogy Pogba kell, az nem látta a meccset. Totál nagy arc, legyen még eggyel több nagypofájú senki a csapatban? Kellene egy olyan aki a taktikába is befér, nem pedig oda rakni embereket, ahova épp van hely....

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. május 13., szerda 22:57

pogbát hozni kell ha 100 millió annyi bazdmeg.

minek? hogy legyen még egy arcos emberünk? ide alázatos munkások kellenek, akik lehajtott fejjel képesek, futni, ütközni, szerelni, nem instagram celebek. Verratti, Kroos, Isco, Modric ez a vonal ami esélyes...

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2015. május 13., szerda 22:55

hehe írta:hát srácok, nekem itt a vége, nem öröm ez már semmilyen szinten, igazából csúsztam pár évet, ronaldoval nekem is szögre kellett volna akasztanom, nekem onnan csak lejjebb van, lejjebb lesz.
lehet, hogy a pillanatnyi csalódottság beszél belőlem, de régóta érlelődött már ez, sokkal több volt nekem a rossz, mint a jó, inkább bele se megyek, nem kezdem el sorolni.
én ezt nem bírom nézni többé, szenvedés ez nekem. köszi mindenkinek a vitákat, trollkodást és baromkodást, jó móka volt.
kitartást - de igazából megvilágosodást - kívánok mindenkinek, a legjobbakat, szevasztok! :)
Ritkán értek veled egyet, de most közös véleményen vagyunk. Lehet, hogy most a csalódottság beszél belőlem, de ez a mai este tökéletesen megtestesítette az elmúlt tíz-tizenegy év állandó szerencsétlenkedését. Tavalyi kivételével mindig azt kell néznem, ahogy saját magunkkal baszunk ki, hogy múlnak a másodpercek, mennek az értelmetlen ívelgetések, és végül semmi. Lefújják, és mi megyünk a levesbe. Én már egyszerűen nem bírom ezt. Sajnálom Modricot, a világ legjobb középpályását, meg persze a többi valamire való játékost is, hogy egyetlen egy kibaszott BL serleggel gazdagodnak olyen Bale féle világtalanok miatt. Hogy nem szégyenli magát? Eddig védtem, meg azt mondtam, hogy csak reális összegért adnám el Garethet, de most már nem érdekel, jöhet a Milan is érte, csak TÜNJÖN EL INNEN MESSZIRE! :-@ :-@
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: becike80 » 2015. május 13., szerda 22:55

Hát ez egy nagy nulla volt két meccsen CA tól

egy lófasz ez a juve egy morata kezdő lehet el lett baszva minden ebben a szezonban abban amelyben hat kupát akartunk nyerni nevetséges

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 13., szerda 22:55

Ezzel a kieséssel az is eldőlt, hogy jövőre újra 2. kalaposok leszünk a BL-ben...

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Demes » 2015. május 13., szerda 22:54

dannen írta:pogbát hozni kell ha 100 millió annyi bazdmeg.
Ma Pogba kb szabadon lőhetett 11 méterről és kibikázta Ikert, az a pár meccs amit láttam vele (nem sok) az nem győzött meg arról hogy Ő kell a mi kp-ra, nem pedig Verratti.

De ahogy ismerem a Realt mindkettőről lemaradunk és hozzuk Khedira öccsét.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 13., szerda 22:52

merhetetlen csalodottsag az amit erzek. hnap majd bovebben.

ez a szarkupac juventus meg kapni fog alsohangon 4et a barca. fasza, h 1,5 kupat tulajdonkeppen odaadtunk a barcanak. ...
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 13., szerda 22:51

hehe írta:hát srácok, nekem itt a vége, nem öröm ez már semmilyen szinten, igazából csúsztam pár évet, ronaldoval nekem is szögre kellett volna akasztanom, nekem onnan csak lejjebb van, lejjebb lesz.
lehet, hogy a pillanatnyi csalódottság beszél belőlem, de régóta érlelődött már ez, sokkal több volt nekem a rossz, mint a jó, inkább bele se megyek, nem kezdem el sorolni.
én ezt nem bírom nézni többé, szenvedés ez nekem. köszi mindenkinek a vitákat, trollkodást és baromkodást, jó móka volt.
kitartást - de igazából megvilágosodást - kívánok mindenkinek, a legjobbakat, szevasztok! :)
Hagyjad már magad ember. Most komolyan egy majomfejű bale miatt szállnál ki? Nem kell ez...gyere, megölellek.
Nem illik.

deaux
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. március 22., vasárnap 13:17
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Isco, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: deaux » 2015. május 13., szerda 22:50

Bale nulla, James, Isco, közepszerü sulytalan, Chica csak chicsa, ........

Ez a keret erre jo. Semmi elkepzeles, es ami a legszomorubb semmi stilus. Ivelesek, celtalan jatek, lezengesek..... a jatekunk egy nulla. En nem hittem volna h kimondom, de mehet Ancelotti, mert egyszerüen nem tud belenyulni a meccsbe, se feltüzelni. A keret iszonyu vekony, nincs cserenk akihez nyulni lehetne.

Kell egy sztar csatar a nyaron.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég