Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7225
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 11., hétfő 11:02

lordgabi írta: Union Berlin ellen kezdmásik oldalt kellene valahogy megpróbálni Mendynek vagy bárkinek Vázquezen kívül, ha pedig nem lesz jobb, akkor nincs más lehetőség, Lukászunk pótolja akkor Carvajalt, fiatalokban úgysem gondolkodik Carlo.
Vini Tobi bekerült legalább a holnapi meccskeretbe. Jó lenne látni belőle valamit végre, bár sok reményt nem fűzök hozzá így hogy a Castillában sincs stabil helye. De egy próbában nincs rizikó és ennél ideálisabb meccs nem lesz idén bedobni ifiket.

Mehet is a Kepa, Tobias, Nacho, Alaba, Fran, Mario Martin, Ceballos, LV, Nico Paz, Brahim, Joselu dream team :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. december 11., hétfő 1:02

Jim írta:
chronic írta: Védelemből Rüdiger van csak talpon, többi vakon van. A két szélső védőt hagyjuk is, de Alaba is komoly gond ott, Nacho-t akarom a német mellett látni.
onnan sajnos sokáig hiányozni fog eddig jó formában lévő Carvajal :(

Nachot meg láthatjuk majd a tét nélküli meccseken kezdeni, ami Alaba egész szezonbeli formáját nézne továbbra is érthetetlen :roll:

Fran is nyugodtan kezdhetne néha Mendy helyett
több mint 1 hónapja csak perceket kap, pedig a szezon legelején nem volt rossz :hmmm:
Rotációt nézve igen, játszhatna néha Fran is, hogyha Mendy szokásához híven lesérül, akkor legyen azért játékban, mert kb. egy Odriozola2 lesz ha így folytatódik, minden tekintetben, Camavinga pedig nem tud beugrani világklasszis módon jó ideig még. :'(
Mendy pedig mostanában összeszedte magát eléggé, gondolom ezt sem akarja megtörni a Mister.
Union Berlin ellen kezdhetne is, másik oldalt kellene valahogy megpróbálni Mendynek vagy bárkinek Vázquezen kívül, ha pedig nem lesz jobb, akkor nincs más lehetőség, Lukászunk pótolja akkor Carvajalt, fiatalokban úgysem gondolkodik Carlo.
Nacho be középre, Alaba pedig padra kicsit.
Többivel egyetértek teljesen. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. december 10., vasárnap 20:47

chronic írta: Védelemből Rüdiger van csak talpon, többi vakon van. A két szélső védőt hagyjuk is, de Alaba is komoly gond ott, Nacho-t akarom a német mellett látni.
onnan sajnos sokáig hiányozni fog eddig jó formában lévő Carvajal :(

Nachot meg láthatjuk majd a tét nélküli meccseken kezdeni, ami Alaba egész szezonbeli formáját nézne továbbra is érthetetlen :roll:

Fran is nyugodtan kezdhetne néha Mendy helyett
több mint 1 hónapja csak perceket kap, pedig a szezon legelején nem volt rossz :hmmm:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. december 9., szombat 19:44

Győzelmet nem érdemeltünk, kicsit fásult volt a brigád, nehéz pálya is , ez van.

Rodrygo tetszett, felüdülés volt nézni,hogy milyen könnyen veszi le a védőket a pályáról, vini mehet a jobb oldalra.

Védelemből Rüdiger van csak talpon, többi vakon van. A két szélső védőt hagyjuk is, de Alaba is komoly gond ott, Nacho-t akarom a német mellett látni.

Kp hármas szinte minden tagja gyenge volt ma, fáradtak szerintem.

Belli-Brahim koneksön szép volt, azon kívül sokat ők se mutattak.

Nem baj, holnap a két katalán csapat leöli egymást egy jó 0-0-ra reméljük.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. december 9., szombat 18:42

Rodrygo egész jó volt.

De egyébként sajnos nem láttam hogy annyira nekiestek volna a fiúk a Betisnek. Forgolódás ide oda a középpályán..egy adott ponton hárman nem tudtak kijátszani egy betises játékost a középpályán.

Ez rajtunk múlott sajnos.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. december 9., szombat 18:36

Sajna ez benne volt. Szoros lesz a végéig.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. december 9., szombat 18:14

Ha már kötelező erőltetni LV-t, akkor remélem középen mostmár Nacho leváltja Alabát. :ike:

Joselu is eldönthette volna, de neki kell még 2-3 ilyen kihagyott helyzet előtte, sajnos nem Bellingham volt ott (is). :sly:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. december 9., szombat 18:11

Bellingham dominált újra, Rodrygo is nagy kedvvel játszik hetek óta.

Jó volt látni Iscot jól játszani. Nem sajnáltam volna tőle azt a fejest, ha bemegy. Ha behívják és tol egy jó EB-t akkor méltó vége lesz a karrierjének.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. december 4., hétfő 16:04

Mickey írta:
Realista24 írta:

Az a baj, hogy a hazai meccseken meg biztonsagban erzi magat, es igy azt gondolja, hogy o CR es barmit megtehet a biro iranyaba es a teljesitmenye feljogositja ra.
Miből gondolod ezt ?

KEPA on:
Elején tényleg én is meggyőzőbbnek láttam, voltak is momentumai, meccsei...de jelenleg simán hagynám Lunint.
Pont amit írtak is, saját és még eladható is lehetne, akár ! :ike:
+büntetőknél ott van azért az elitben, korábbi kölcsönjátéka során is rengeteget hárított, nálunk is védett már ki korábban is, és ha jól emlékszem ő lett anno az U20 VB legjobb játékosa is, ott is parádézott, ellenben Kepával, aki ha jól emlékszem gyenge ebben a szempontban eléggé.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. december 4., hétfő 13:35

Akkor értem, rendben.
:salute:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 4., hétfő 13:34

Mickey írta:
Realista24 írta:

Az a baj, hogy a hazai meccseken meg biztonsagban erzi magat, es igy azt gondolja, hogy o CR es barmit megtehet a biro iranyaba es a teljesitmenye feljogositja ra.
Miből gondolod ezt ?
Nezem a meccset, es latom is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. december 4., hétfő 13:28

Realista24 írta:
ANDS írta:

Meddig fogják eltűrni, hogy a bírók és a szurkolók hergelésével, meg azzal, hogy dobálja magát, mint Neymar fénykorában, sorozatosan gyűjtse a sárga lapokat, lejárassa magát, az edzőjét, és a klubot? A bl meccseken nem vesztette el a fejét, a bajnokságban a hazaiakon még csak elment a viselkedése, de az idegenbeli bajnokikon rendre elszállt az agya. Ezzel a helyzettel valamit kezdeni kellene, mert már utaznak rá, mert tudjak, hogy azzal ki lehet zökkenteni.
Az a baj, hogy a hazai meccseken meg biztonsagban erzi magat, es igy azt gondolja, hogy o CR es barmit megtehet a biro iranyaba es a teljesitmenye feljogositja ra.
Miből gondolod ezt ?

KEPA on:
Elején tényleg én is meggyőzőbbnek láttam, voltak is momentumai, meccsei...de jelenleg simán hagynám Lunint.
Pont amit írtak is, saját és még eladható is lehetne, akár ! :ike:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. december 4., hétfő 12:53

___Samy___ írta:
lordgabi írta: Lunyin is remélem marad a kezdőben végül, és átgondolta a múltkori tervét Carlo (most is ott volt a padon már ugye Kepa)... :agree:
Azt irjak, hogy a Betis ellen mar Lunin megy vissza a padra. Nem tudom, osszessegeben nekem Kepa semmivel sem meggyozobb iden, mint az ukran.
Az elején még rálehetett mondani simán, hogy Kepa volt jobb, de ez jelenleg az ukrán szempontjából a legrosszabb esetben is döntetlen. Ennél fogva számomra érthetetlen, miért nyomatunk egy kölcsön kapust ahelyett aki a miénk és ha jó lesz de nekünk nem kell akár pénzt és kereshetünk rajta.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. december 4., hétfő 11:54

lordgabi írta: Lunyin is remélem marad a kezdőben végül, és átgondolta a múltkori tervét Carlo (most is ott volt a padon már ugye Kepa)... :agree:
Azt irjak, hogy a Betis ellen mar Lunin megy vissza a padra. Nem tudom, osszessegeben nekem Kepa semmivel sem meggyozobb iden, mint az ukran.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 4., hétfő 11:35

ANDS írta:
Halfkey írta: Vini visszatér Brahim pad lesz, ez szerintem nem lesz kérdés Carlonál.
Meddig fogják eltűrni, hogy a bírók és a szurkolók hergelésével, meg azzal, hogy dobálja magát, mint Neymar fénykorában, sorozatosan gyűjtse a sárga lapokat, lejárassa magát, az edzőjét, és a klubot? A bl meccseken nem vesztette el a fejét, a bajnokságban a hazaiakon még csak elment a viselkedése, de az idegenbeli bajnokikon rendre elszállt az agya. Ezzel a helyzettel valamit kezdeni kellene, mert már utaznak rá, mert tudjak, hogy azzal ki lehet zökkenteni.
Az a baj, hogy a hazai meccseken meg biztonsagban erzi magat, es igy azt gondolja, hogy o CR es barmit megtehet a biro iranyaba es a teljesitmenye feljogositja ra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. december 4., hétfő 10:03

Lunyin is remélem marad a kezdőben végül, és átgondolta a múltkori tervét Carlo (most is ott volt a padon már ugye Kepa)... :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. december 4., hétfő 9:36

Halfkey írta: Vini visszatér Brahim pad lesz, ez szerintem nem lesz kérdés Carlonál.
tegyük fel, hogy mindenki ilyen formában lesz akkor. Azt nem tudom, Vini előtt tér e vissza valaki a kp-ra, de ha mondjuk Vini most visszatérne, szerintem Joselu menne padra és Brahim játszana.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. december 4., hétfő 9:20

Vini visszatér Brahim pad lesz, ez szerintem nem lesz kérdés Carlonál.

ferni
Hozzászólások: 8253
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. december 4., hétfő 1:26

ANDS írta:
Rodrygo is rengeteg bizalmat kap Ancelottitól, hogy formába lendüljön, amikor vêgre elkapja a fonalat, nem fogja leépíteni.
Oh te kis naiv.

Dehogynem :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. december 3., vasárnap 23:18

így van

Brahim Bellingham Kroos visszahoz valamit a régi fociból, amiért érdemes meccseket nézni :salute:

Carvajal sérüléséhez:
hátul azért legalább Nachoval rotálhatott volna a mester, még mindig bárhova betéve nem lóg ki a csapatból
otthon a Granada ellen jobbhátvédbe vagy középen is jól lehozta volna a meccset..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég