Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 9., vasárnap 4:43

Sierra írta:
Faust írta: Szokasos spanyol bajnoki: 3 pont, lapozzunk. A legrosszabb, trademark olasz bajnokikat alulmulja barmelyik spanyol meccs manapsag.
Vicc azert h evek ota ez megy. Szinte minden spanyol bajnoki utan ez van, megvan a 3 pont, lapozzunk/felejtsuk el. Borzasztoan szinvonaltalan meccseink vannak odahaza, a gala szo lassan kihal a Real szotarabol.
Idegenben voltunk :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 9., vasárnap 0:02

Faust írta: Szokasos spanyol bajnoki: 3 pont, lapozzunk. A legrosszabb, trademark olasz bajnokikat alulmulja barmelyik spanyol meccs manapsag.
Vicc azert h evek ota ez megy. Szinte minden spanyol bajnoki utan ez van, megvan a 3 pont, lapozzunk/felejtsuk el. Borzasztoan szinvonaltalan meccseink vannak odahaza, a gala szo lassan kihal a Real szotarabol.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 8., szombat 23:36

Szerintem a spanyol bajnoksag szinvonala annyit zuhant, hogy egy olasz masodosztaly kiesesi rangadoja is izgalmasabb. Fontosabb lett vedekezni, meg kontrazni, mint jatszani. Mondom ezt ugy, hogy veretlenul vezetjuk a tabellat. Egyszeruen 10-bol 8 meccs unalmas. Es nem csak Real meccsekre ertem, (mert mi azert probalkozunk, focizni is tudunk, de mi is beletartozunk) hanem osszessegeben a spanyol bajnokikra. Keves gol, 5 vedovel vedekezo, focizni nem akaro csapatok, szar jatekvezetok, szar dontesek, var hol van hol nincs, lassan mar tenyleg vallatni lehet egy spanyol meccsel.
A szamok talan nem is mutatjak, hogy mi a problema, mert vannak azert golok, golgazdag meccsek, inkabb ott lehet a problema, hogy milyen minosegu futballt kreal az epp palyan levo 22 jatekos. Az osszkep az, ami tragikus. A golok nagyresze is tizi, megpattan, bepattan, bekotorjak, ongol, girbe gurba lovesek. Szerintem a meccsek minosege sokat romlott az elmult evekben, nem tudom, hogy csak en latom/erzem szarul, vagy masok szerint is ez mar tendencia inkabb…
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. október 8., szombat 23:10

hat kezdemenyeznem ez az egy meccs alapjan mindket edzo kirugasat az biztos


borzalom.

pozitivum azert van: nem kaptunk vegre golt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 8., szombat 23:09

Szokasos spanyol bajnoki: 3 pont, lapozzunk. A legrosszabb, trademark olasz bajnokikat alulmulja barmelyik spanyol meccs manapsag.

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. október 8., szombat 22:57

Hát ez a mai meccs a 3 pontot leszámítva egy nagy lefele nyilat érdemel!












:mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. október 8., szombat 22:54

vallattak de nem tudom mit akartak megtudni :cens:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 8., szombat 7:42

Mentek a figyelmeztetések, a következő két hetes elmélkedesi idő lesz annak, aki tovább offol itt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. október 7., péntek 22:13

Szerintem picit túlreagáljátok ezt a nyilazás témát meg nagyon drasztikusan látjátok. De amennyiben ha már ez most a téma akkor legalább az OFF pörögjön róla, mert bármennyire is akartok így aztán végképp nem lesz itt taktikai értekezlet.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. október 7., péntek 22:05

h3x0r írta:
kiserik írta: (Például milyen jó volt régebben megbeszélni például a taktikákat, a meccsek eseményeit, a cserék fontosságát. Ma csak annyi van, hogy vagy szar ez szar az, vagy szar ez szar az. Baromi érdekes volt pl az ukránok elleni meccs is, mégis alig lehet róla olvasni valami értelmeset. )
Ha olyan érdekes volt, miért nem írtál róla egy hsz-t se? :mrgreen:
Magyarul?: mi a f@sznak? Nyilakat nézegetni? Gyakorlatilag a fociról való valamivel szakmaibb beszélgetések megszüntek. Mikor játszunk egy edzőmeccset az ukránokkal egymást tiszteletben tartva, mikor azt csinálunk a pályán amit akarunk, mikor gyönyörű összjátékokat láthatunk, mikor felállást váltunk és valami újjal kisérletezik Carlo, mikor megtaláljuk az egyik fiatalunk posztját csak azt lehet olvasni, hogy ""kihagytak mindent"", "" az egészet el kell felejteni"" és társai, akkor kérdezem én: minek? Kinek? Nyilaknak?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. október 7., péntek 21:21

kiserik írta: (Például milyen jó volt régebben megbeszélni például a taktikákat, a meccsek eseményeit, a cserék fontosságát. Ma csak annyi van, hogy vagy szar ez szar az, vagy szar ez szar az. Baromi érdekes volt pl az ukránok elleni meccs is, mégis alig lehet róla olvasni valami értelmeset. )
Ha olyan érdekes volt, miért nem írtál róla egy hsz-t se? :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2022. október 7., péntek 15:56

kiserik írta: Teljesen egyetértek a like/dislike kritizálokkal. Gyakorlatilag egy rossz Facebook csoporttá válik a fórum, amit az emberek nagy része végigpörget, mindenről van véleménye amit jelez is, de értelmesen leírni azt nem tudja. Érvek, viták, beszélgetések nélkül csak nyilazni oszt' jónapot. De persze ez inkább csak korosztályos probléma. Manapság ez a divat. Az értelmes diskurzus sajna nagyon kezd ódivatúvá válni. (Például milyen jó volt régebben megbeszélni például a taktikákat, a meccsek eseményeit, a cserék fontosságát. Ma csak annyi van, hogy vagy szar ez szar az, vagy szar ez szar az. Baromi érdekes volt pl az ukránok elleni meccs is, mégis alig lehet róla olvasni valami értelmeset. )
sztem szar volt a helyzetkihasználás :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. október 7., péntek 15:09

filatáska írta:
___Samy___ írta: Akinek nem tetszik, nem kotelezo hasznalni, ennyi.
Nem is az a bajuk, hogy muszáj használniuk, hanem hogy nem bírja a pici lelkük ha downvote-ot kapnak. :mrgreen:
Aki ezt downvoteolta az egy p×nci, írt volna ellenvéleményt! :mrgreen:

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. október 7., péntek 13:01

___Samy___ írta: Akinek nem tetszik, nem kotelezo hasznalni, ennyi.
Nem is az a bajuk, hogy muszáj használniuk, hanem hogy nem bírja a pici lelkük ha downvote-ot kapnak. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 7., péntek 12:30

Ertekeld a legutobbi meccset topic, nem az ertekeld a down es upvote gombot topic.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. október 7., péntek 12:27

Amugy azt honnan tudjatok, hogy aki most csak down meg upvote-ol, az korabban ehelyett leirta-e a velemenyet vagy sem?

En semmi valtozast nem latok az egesz forumban a korabbiakhoz kepest. Hala Istennek ugyanugy porog, ugyanugy tudunk mindenrol beszelgetni tobbnyire kulturalt hangnemben. Akinek ez esetleg nem megy, azt meg Padre ugyis elteszi a huvosre :mrgreen:

Ez a lajkolas csak egy plusz felulet, ahol meg lehet erositeni a masik velemenyet, vagy a nem tetszesed kifejezned vele kapcsolatban, de szerintem ez nem vesz el egyaltalan a forum minosegebol.

Akinek nem tetszik, nem kotelezo hasznalni, ennyi.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2022. október 7., péntek 12:19

Könyörgöm váltsunk témát. Ez teljesen meddő dolog, ráadásul off.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 7., péntek 11:48

Halfkey írta: Én nemtudom kinek mennyire unalmas az élete, de azt a kommentet amit egy nyíllal ki lehet váltani, azt inkább ne kelljen olvasnom, köszönöm :)

Akinek van hozzáadnivalója, az leírja úgyis. Pont ez szolgálja az ‘értelmes’ diskurzust.
na jó de mivel jobb ha valaki leírja hogy +1, teljesen egyet értek? EZ az egész ezt lenne hivatott kiváltani, nyilván ha nem értek egyet akkor lehetne leírni h mivel nem, így én ezt az egész kérdést úgy oldaná mmeg h felfele nyíl okés, lefele nem kell

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 7., péntek 11:45

Én nemtudom kinek mennyire unalmas az élete, de azt a kommentet amit egy nyíllal ki lehet váltani, azt inkább ne kelljen olvasnom, köszönöm :)

Akinek van hozzáadnivalója, az leírja úgyis. Pont ez szolgálja az ‘értelmes’ diskurzust.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 7., péntek 11:41

Engem se izgat, ha érdekelne már rég nem írnék a fórumra. :D
hehe Remy meg én kapjuk az automatikus downvote-okat, akármit írunk, már megszoktam. :D Erre is biztos jön majd 10-15. Úgy néz ki most már Stevie-T is csatlakozott a klubba. :kalapos:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég