Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

petiamadridista
Hozzászólások: 5252
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » kevesebb mint egy perce

Hol volt tegnap a nagy Foden az idei Aranylabda csávó ??

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1274
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 3 perccel ezelőtt

BlancoMark írta: De Bruyne kerte a cseret a 114. percben mert nem birta es helyette jott Kovacic aki kihagyta. Ez dontott.

Kovacicra tuti nem biztam volna tizit, eleg gyenge technikaval lo, nalunk is talan lott 1 vagy 2 golt osszesen.
Utólag persze.
Kihagyta Modric is. Vagy biztos emlékszel még a CR,Kaká,Ramos hármasra..
Nyilván van aki magabiztosabban lövi,magasabb százalékkal,de sokszor van,hogy pont azok hagyják ki,akikre nagyon számítasz.
Nézd meg, Rüdiger,nacho meg berúgta,pedig azért nálam lett volna előttük a sorban pár játékos még. Edersonrol nem is beszélve..
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4922
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 8 perccel ezelőtt

De Bruyne kerte a cseret a 114. percben mert nem birta es helyette jott Kovacic aki kihagyta. Ez dontott.

Kovacicra tuti nem biztam volna tizit, eleg gyenge technikaval lo, nalunk is talan lott 1 vagy 2 golt osszesen.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3900
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 8 perccel ezelőtt

hehetheoriginal írta:
Hétvégén be kell biztosítani a ligát,
az a barca ellen pont sima is lesz :kalapos:
fáradtabbak a lábak, de a mentális előny nálunk van.
azért az csak ér valamit.

okosan kell kihasználni a hátralévő 3 napot
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11390
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 10 perccel ezelőtt

Hétvégén be kell biztosítani a ligát,
az a barca ellen pont sima is lesz :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 15 perccel ezelőtt

Három BL cím zsinórban, és meg mindig van aki szerint ez nem nagy teljesitmeny. Lassan majd ezek is rájönnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

AdamTaylor
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 10:34
Kedvenc játékosaid: Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: AdamTaylor » 16 perccel ezelőtt

ami azt illeti jobb igy szenvedni mint a Calderon era alatt. ettol fuggetlenul varom hogy osszealljon egy karizmatikus csapat ujra aminek onkentelenul jegyzem meg a nevsorat. tegnapi meccset elhiszem Ancelottinak, hogy igy lehetett megnyerni. azt mondom egy evadban belefer egy ilyen, inkabb az zavar hogy nincs mar oromfoci kb soha. spanyol bajnoksag konkretan hanyinger kelto, semmi koze a focihoz. bl-ben meg vagy meg pihenunk vagy mar vegtelen arab penz ellen probalunk vizfelszin felett maradni. Bayern vegre egy feludulesnek igerkezik

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 21 perccel ezelőtt

babaking írta: Végszónak: Haalandnak volt 2 helyzete, de azon kívűl megint mintha a pályán sem lett volna.
Azert a hatso sorunkat megkerdeznem errol. Nagyban koszonheto neki is, hogy alig tudtuk normalisan elore passzolni a labdat. Nem csak kocogott egy kicsit es eljatszotta a letamadast, ahogy sok csatar szokta, hanem sprintben ment az emberre, aminek sokszor az lett a vege, hogy a vedo vissza Luninnak, aki elore vagta a labdat.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 28 perccel ezelőtt

Sok újat nem tudok hozzátenni, végig szűk volt az ánuszom és csapkodtam a karfát, hogy nem bírunk legalább néha kijönni a szorításból, megtartani, hogy tehermentesítsük a védelmet és ne legyen az, hogy nagy számok törvénye alapján sok beívelésből, bepasszból, átlövésből több is úgy fog pattanni, hogy gól lehessen belőle. Ez csodával határos módon nem történt meg, és ami úgy pattant nem tudták kihasználni, egyetlen egy kivétellel. Iszonyúan örültem Lunin hárított tizijeinél meg Rüdi kapufás értékesítésénél, de ma reggelre újra felütötték a fejüüket a (szerintem jogos) kritikák. Hát emberek, minket egy Osasuna meg Las Palmas is le tud sokszor úgy támadni, hogy megnő az esélye a kapott gólnak, sokszor még ezzel sem tudunk mit kezdeni. Hogy is menne egy gép City ellen?... Nagy fekete pont ez a Carlo féle tímnek, mert nem tudunk, ha akarunk se, kipasszolni egy agresszíven letámadó csapatot. Tegnap is látszott, nincs olyan lap a tarsolyban, hogy mindenki besegít helyezkedéssel, súlypont váltással stb. abba, hogy kijöjjünk a szorításból. Persze adom amit írtak páran, hogy fizikálisan is le voltunk nyomva, ezek nem csak passzolni meg agresszíven letámadni tudnak, de legtöbben erősek is mint a bikák, nem ötven kilós katalán tinédzserek. No meg Pintus ide oda, csak pislogtam, hogy ezek mennyire bírják a strapát, a 110. percben is seggen csúszva próbálta menteni a bedobást B.Silva.

Szóval örülök, meg grat a csapatnak mert tényleg odatette magát mindenki, de én nem akarom ezt többet látni ilyen szinten. Lehet taktikai elem a jó védekezés és tömörülés, de legyünk őszinték, elsősorban azért csináltuk, mert nem hagytak nekünk mást és nem voltunk képesek lazítani a szorításon.

Hétvégén be kell biztosítani a ligát, meg ha már túljutottunk a legnehezebb akadályon, húzzuk be a 15-et, a Don kapjon egy bónuszévadot Bappéval, aztán jöjjön Xabi!

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 39 perccel ezelőtt

h3x0r írta:
Halfkey írta: Nekem az az ijesztő hogy ennél jobb kp - nevekben legalábbis- mint ami nekünk van, nincs a világon.

És ezt is ennyire elnyomja a City. Lehet mondani hogy 3 kezdőjük van, ami igaz is, de a pályán 1 volt fenn, és az az egy nem jobb mint a miénk. Mi kell akkor ahhoz hogy ne végig törje a seggünket a háló?
Oke, hogy van egy papiron brutal kozeppalyas sorunk, csak ugy azert nehezen jon ki az erejuk, ha kozben a csapatban levo lyukakat veluk kell kitomjuk. Nyilvan mas lett volna a meccs kepe, ha nem dol ki 2 kozephatvedunk is fel evre es nem a kezdo vedekezo kozeppalyast kell ott jatszatni, aki reszben emiatt kisargazza magat a visszavagorol. Vagy hogy a tamado kozeppalyasunkat jo ideig serulten kellett jatszatni (talan meg most is az ?), mert kezdo csatar nelkul futottunk neki a szezonnak.
Nem mellesleg ott van az, hogy irtozatosan fiatalok is. En ugy latom, hogy azert mivel egyreszt nem a legjobb csapat tudott felallni, masreszt hianyzik 1 poszt konkretan a csapatbol egesz evben megspekelve az atlageletkorral okozta ezt. Es a kozeppalyanak pont a rutin kell, egy csomo minden azert tortent, mert hulye helyre rugtak a labdat, rossz helyre akarak passzolni, vagy a vedok rossz megoldas valasztottak es teljesen rossz iranyba rugtak a labdat esz nelkul. Nyomas alatt azert kijon meg a rutintalansag, latszott amikor Kroosnal vagy Modricnal volt a labda, mennyire mashogy indult egy tamadas vagy labdakihozatal.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 43 perccel ezelőtt

Még annyit, hogy én erre a győzelemre büszkébb vagyok, mint amikor még nálunk volt a Prime BBC. Mögöttük egy sokkal erősebb csapattal. Most már Benzema sincs, mint a legutóbbi BL győztes csapatban. Konkrétan csatárunk sincs. S mégis ott vagyunk. Egy teljesen más gazdasági helyzetben. Másfél millió eurós, kölcsön Joselu ül a padon emberek. S vérrel-verejtékkel, de kiejtettük a Marshall segélyt elköltő csapatot. Én csak mosolygok, mert büszke vagyok, tegyétek ti is ezt!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 50 perccel ezelőtt

Halfkey írta: Nekem az az ijesztő hogy ennél jobb kp - nevekben legalábbis- mint ami nekünk van, nincs a világon.

És ezt is ennyire elnyomja a City. Lehet mondani hogy 3 kezdőjük van, ami igaz is, de a pályán 1 volt fenn, és az az egy nem jobb mint a miénk. Mi kell akkor ahhoz hogy ne végig törje a seggünket a háló?
Oke, hogy van egy papiron brutal kozeppalyas sorunk, csak ugy azert nehezen jon ki az erejuk, ha kozben a csapatban levo lyukakat veluk kell kitomjuk. Nyilvan mas lett volna a meccs kepe, ha nem dol ki 2 kozephatvedunk is fel evre es nem a kezdo vedekezo kozeppalyast kell ott jatszatni, aki reszben emiatt kisargazza magat a visszavagorol. Vagy hogy a tamado kozeppalyasunkat jo ideig serulten kellett jatszatni (talan meg most is az ?), mert kezdo csatar nelkul futottunk neki a szezonnak.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 58 perccel ezelőtt

Én midkét oldalt abszulút megértem.

Carlo jól döntött amikor nem vállalta fel a nyílt sisakok küzdelmet az Etihadban (ahonnan nagyon kevesen távoznak 3 ponttal) egy, az első meccsnél erősebb City ellen. Az, hogy ennyire beszorultunk azt nem hiszem, hoy tervben volt. Ha megnézzük a CIty legveszélyesebb támadásait, a nagyrésze Carvajal vagy Mendy mögé berúgott hosszú ladbából lett - egy nyitott küzdelemben jóval több terület lett volna ott. Így maradt a kézilabda, azt meg szinte tökéletesen levédekeztük. Nyilván a hiba benne van mindig, Bár sok lehetőségünk nem volt, de volt 3-4 kontra ahol akár le is zárhattuk volna, de vagy rossz döntést hoztak a fiúk vagy kirúgták a stadionból.

Amikor egyébként kellett tudunk támadni és labdát tartani - pl a hosszabbításban is volt nem csak felépített támadásunk de helyzetünk is. Szóval tudtunk volna focizni is ha kellett volna.

És itt jön a másik oldal: ilyen kerettel akár lehetne támadó focit is játszani és megértem azokat akiknek emiatt ez a tegnapi nem tetszett. Ez most célfoci volt és a cél teljesült. Olaszországban egy pár megyei edző biztos eldurrant a látványtól - mi meg kiszenvedtük.

Az egész csapatnak jár a pacsi, egy emberként küzdött és melózott mindenki, szerintem senkiben nem maradt semmi erő. Lunin előtt meg le a kalappal. Egy apró megingást (Nachossal való ügyetlenkedés) kivéve fogott mint a festék. Tizipárbajban is hozzátette amit kell. Fedénél sincs rossz helyen az MVP de én Luninnak adtam volna.

Végszónak: Haalandnak volt 2 helyzete, de azon kívűl megint mintha a pályán sem lett volna. KdB viszont életveszély, bármikor elnézegettem volna fehérben, bár pont középpályára van és volt is az elmúlt időszakban 200 játékosunk.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

ELSiete
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 59 perccel ezelőtt

Faust írta:
ELSiete írta:

Akár a Real is szerezhetett. Végig védekeztük a meccset, de nem favágó Atletici modjara, tele sunyi belépőkkel, hanem igazi csapatmunka volt, végig tisztelve az ellenfélt.
Azert ezt ne magyarazzuk ennyire felre, szerintem ha forditott esetben igy estunk volna ki, itt par emberen kivul mindenki a futball szegyenerol beszelne.

De kit erdekel, megvan a 15.
Vagy arról, hogy a helyzeteket be kell lőni. Vagy arról, hogy ennyi elkoltott pénz után és 2 keretre való csapattal sem tudtuk áttörni az ellenfélt.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » Ma, 9:14

Bullit írta:
RealVazquez írta:

Ancelotti ezt talalta ki, hogy tovabbjussunk, arra nem gondolt o sem, hogy a City ilyen brutalis nyomast fog rank helyezni es ilyen pontosan fognak jatszani: alig volt eladott, elpasszolt vagy rosszul passzolt labdajuk, kozel 70%-ban volt naluk a labda es 34-szer lottek Lunin kapujara. Ez brutalis, volt, hogy alig tudtunk kijonni a sajat terfelunk feleig. Ez nyilvan elgondolkodtato, de azert alaposan vegig gondolva ertheto is, miert alakult igy a meccs kepe. Raadasul a 12. percben elonybe kerultunk, igy lehetosegunk volt atadni a mezonyt, hatha tobb terulete marad Vinieknek elfutni es 0-2-re modositani az allast.

Bayern ellen ilyen nem lesz, a legerosebb csapatot ejtettuk ki es el kell ismerni, hogy nalunk ketszer haromszor jobb, erosebb es dinamikusabb futballt kepesek jatszani. Mi viszont mentalisan vagyunk jobbak, a madridista sziv nemi szerencsevel kitartott a vegsokig. :sziv:
Ez azért nem feltétlen állja meg a helyét, mert amíg nem szereztük meg a vezető gólt kifejezetten jól tartottuk a labdát és meglepte a Cityt is, hogy nem szorultunk be annyira az első 10 percben és ők is óvatosabbak voltak. Aztán a gól után kb. beálltunk buszozni.

Szerintem alapvetően a City nem jobb csapat mint a Real Madrid jelenleg, mert állítom bármelyik csapatot a BL-ben megkenjük, viszont a City játéka nagyon megöli a Real Madid játékát. Gondolok itt arra, hogy nekünk nagyon nem fekszik a labda nélküli játék, egyszerűen nem erre vagyunk ezzel a kerettel berendezkedve és szerintem sose ment ez a Madidnak. Régen a rúgjunk több gólt mint az ellenfél volt a szlogen, sosem a védő munkáról volt híres a Madrid. Márpedig ez a City és Pep csapatai mindig is a magas labdabirtoklásról voltak híresek, nekünk ez megöli a játékunkat és nem tudunk mit kezdeni vele.. nem jobbak, a taktikájuk kinyírja a mi játékrendszerünket. Egy dolog biztos, labda nélküli játékban fejlődni kell egy ilyen felfogású csapat ellen.

Szerintem :)
A gol utan nem bealltunk buszozni, hanem kiesesre allt a City hazai palyan, ugyhogy beszoritottak minket teljesen
:goat:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » Ma, 9:09

ELSiete írta:
hehetheoriginal írta:
en a nagykepet nezem. a tegnapi meccs utan melyik csapat szerzett tobb uj szurkolot?
Akár a Real is szerezhetett. Végig védekeztük a meccset, de nem favágó Atletici modjara, tele sunyi belépőkkel, hanem igazi csapatmunka volt, végig tisztelve az ellenfélt.
Azert ezt ne magyarazzuk ennyire felre, szerintem ha forditott esetben igy estunk volna ki, itt par emberen kivul mindenki a futball szegyenerol beszelne.

De kit erdekel, megvan a 15.

ELSiete
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » Ma, 9:05

hehetheoriginal írta:
h3x0r írta:
Ha a kapitalizmust emlitetted, azzal van tobb penze a csapatnak, hogy kiesunk egy 3-2-es meccsen, amit mindket csapat vegig tamad vagy hogy szenvedve tovabb jutunk es megkapjuk az elodontoert a 12.5 milliot meg a hazai meccs bevetelet?
en a nagykepet nezem. a tegnapi meccs utan melyik csapat szerzett tobb uj szurkolot?
Akár a Real is szerezhetett. Végig védekeztük a meccset, de nem favágó Atletici modjara, tele sunyi belépőkkel, hanem igazi csapatmunka volt, végig tisztelve az ellenfélt.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » Ma, 9:00

hehetheoriginal írta:
kecsu10 írta: Én arról az oldaláról közelítem meg a kérdést, hogy ez példamutató. Példamutató, hogy a sokszoros bl győztes játékosok csúsztak-másztak, kaparnak. Van identitás, tartás, alázat. Ez példamutató a mai fiataloknak, hogy ez győzött, a szív győzött és nem a tiktokos, milliárd arab euróból összevásárolt csapat. Követendő ez, az élet sok területén. Köszönöm a fiúknak a kiállást, példaadást!
monnyuk ez igaz :lol:
bazzeg :hmmm:

de pont ezert nem peldamutato a mai fiataloknak, ez ma rohadtul nem divat, csuszni maszni kuzdeni, ,hajtani, csak a blingbling meg a rongyrazas, meg a konnyen jott penzek az influenszerkedesbol, meg a celebkedes, apa autojaban villogva.
nem veletlen pl a psgnek mennyi uj szurkoloja lett az elmult evekben.
Na látod. Ezek miatt kell ellensúly. Azok pedig itt kezdődnek. Példát kell mutatni. Hát nehogy már egy olyan csapat legyen a példa, akiknek 20 éve néhány helyi ember szurkolt, és Danny Mills volt a legnagyobb játékosa. Aztán jönnek a "befektetők", és megvesznek mindent nekik... Identitást nem lehet vásárolni, és ezt kell felmutatni, hogy egészséges (ebb) fiatalokat, egyáltalán embereket lehessen nevelni. S ebben a fiúk ismét példát mutattak. Hálás vagyok nekik!

Halfkey
Hozzászólások: 4406
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » Ma, 8:58

ELSiete írta:
Halfkey írta: Nekem az az ijesztő hogy ennél jobb kp - nevekben legalábbis- mint ami nekünk van, nincs a világon.

És ezt is ennyire elnyomja a City. Lehet mondani hogy 3 kezdőjük van, ami igaz is, de a pályán 1 volt fenn, és az az egy nem jobb mint a miénk. Mi kell akkor ahhoz hogy ne végig törje a seggünket a háló?
További jó elegedetlenkedest és probléma keresest egy ilyen meccs után.

További jó értetlenkedést. Én azt írtam ez ijesztő a Cityvel/Peppel kapcsolatban, nem azt hogy elégedetlen vagyok.

Tedd félre egy pillanatra a beszológató kalapod, és gondolkodj el azon a kérdésen, hogy vajon mi kell egy csapatnak ahhoz, hogy mezőnyben ne legyenek elnyomva a City ellen? Ha van ötleted, írd meg, ha nincs, akkor meg ne puffogj és hagyd hátha nálad értelmesebb emberek mondanak valamit.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » Ma, 8:56

A középpálya érdekes kérdés. Cama-Fede másban jó, kaparnak és gyorsak, de nem ők a legnagyobb labdabűvészek. Kroos tudja ezt, de már öreg, bár így is kitűnik még a fiatalok között. Camavinga döntéseiben még fejlődni kell, néha nem a legjobb helyre akar passzolni, ebben fejlődnie kell, reméljük fog is. Egy 10 évvel ezelőtti Kroos-Modric ma is tartotta volna a labdát. Plusz Pep egész taktikája erre van felépítve, nem csak a 3 kp-s tartja a labdát, hanem mindenki. De nézzük a másik oldalt. Azt hiszi valaki, hogy könnyebb megszervezni és koordinálni 10 ember védekezését úgy, hogy a világ legerősebb támadósora effektív helyzetbe alig kerül? Itt Haaland a gólrekorder a center, mögötte De Bruyne, Grealish, Bernardo van. A padról is bejött a gyerek a szélre, akit őszintén még nem láttam játszani, de életveszély volt. S ezek csak a cserék. Szóval két különböző stílus, illetve filozófia ütközött meg. Egyik sem jobb vagy könnyebb, csak a közízlés számára az egyik talán látványosabb. De aki figyelte a Real mozgását, tolódását, vagy éppen csak Fede munkáját, és érti is amit kell, nemcsak azt, hogy kinél van a labda, az csak csettinteni tud.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég