Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. szeptember 7., szerda 7:55

Tjacks írta:
ELSiete írta: Aki szerint Hazardban ezek után is csak a hagyma van meg a gyros... :vivo: Továbbra is látom benne a fantáziát.
Fantáziát mindenki lát benne. Csak szkeptikusak vagyunk a megvalósítást illetően. :)

Valverdenel sztem is igazad van, de kb mindenki tudja hogy kényszerből játszik ott, el kell fogadnunk.

Modricot meg túltoltad :D , egy ilyen rohanó csapat ellen mint a Celtic pont ez kell, nagyot játszott a horvát is tegnap.
Köszönöm a véleményed, teljesen rendben vagyok vele.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. szeptember 7., szerda 7:13

ELSiete írta: Aki szerint Hazardban ezek után is csak a hagyma van meg a gyros... :vivo: Továbbra is látom benne a fantáziát.
Fantáziát mindenki lát benne. Csak szkeptikusak vagyunk a megvalósítást illetően. :)

Valverdenel sztem is igazad van, de kb mindenki tudja hogy kényszerből játszik ott, el kell fogadnunk.

Modricot meg túltoltad :D , egy ilyen rohanó csapat ellen mint a Celtic pont ez kell, nagyot játszott a horvát is tegnap.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. szeptember 7., szerda 6:57

Kösz szépen !
kbsztt stream lehalt párszor...sokpasszlabdatartás, Vini a jobboson teszimagát meg úgy az egész....pont Hazi külijét kaptam el a befejezésnél. Zseniális :salute:

Ez most is nagyon el van találva, mármint a középpálya. A "verőemberekkel", akik mellesleg nem fogyatékosok...finoman szólva, aztán ott van ilyen Krros meg Modric féle őstehetség...és én Ceballosnak is örülök, hogy itt maradt kiegészítőnek. Embertelen az összetétel !

Hazardnak meg igencsak örülök, megyameccsben írtam is, hogy nem bánom a gyors bejövetelét, nem Benzema kárára....de legalább már ott volt a perc az emberben, ráadásul most nagyon jól sült el, ahhoz képest, amit eddig Madridban nem csinált.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 7., szerda 1:57

Oktató videóanyag 🎬 1:

3. gól 33 passzos másfél perces támadása, Vini szóló, Sniper Toni, Modric külső és egyéb finomságok. Tömörgyönyör: 3rd goal

🎬 2:

Külsős Gandalfunk legújabb produkciója. Benitezen megint egész éjjel rajta lesz a lábrázás. Élete kudarca, hogy ez az elmebeteg horvát isten még 37 évesen is notóriusan külsővel oktat a BL-ben. A skótok is állva tapsolták meg: Modric

Ps. Megy a meccsben mekkora állatságok voltak gyerekek. Páraknak lekéne állni a kábszival :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. szeptember 6., kedd 23:21

ELSiete írta:
Steve írta:

Nincs kedvem erre reagálni. Modric meg válaszolt neked miután ”nem takarították el”.. :kivagyhe: :roll:
Látom sokáig tartott visszaolvasni. :mrgreen:
Ha neked örömet okoz ez a stílus, akkor én nem akarlak zavarni. :coffee:

Megmondtad Modricsnak, megmondtad nekem. :agree: :lol:

Aludj jól. Puszillak! :-* :sziv:

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. szeptember 6., kedd 23:13

Steve írta:
ELSiete írta:

Szerintem tanulj meg szöveget ertelmezni.
Nincs kedvem erre reagálni. Modric meg válaszolt neked miután ”nem takarították el”.. :kivagyhe: :roll:
Látom sokáig tartott visszaolvasni. :mrgreen:
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. szeptember 6., kedd 23:11

ELSiete írta:
Steve írta: Sziasztok, új vagyok a fórumon és csak azt szeretném kérdezni, hogy akkor a Modricot most el kell zavarni vagy nem?

Olvastam a megy a meccs topicban mindenfélét és most teljesen meg vagyok zavarodva. :kivagyhe: :hmmm:

Köszönöm!
Sziasztok!
Szerintem tanulj meg szöveget ertelmezni.
Nincs kedvem erre reagálni. Modric meg válaszolt neked miután ”nem takarították el”.. :kivagyhe: :roll:

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2022. szeptember 6., kedd 23:09

ELSiete írta:
Steve írta: Sziasztok, új vagyok a fórumon és csak azt szeretném kérdezni, hogy akkor a Modricot most el kell zavarni vagy nem?

Olvastam a megy a meccs topicban mindenfélét és most teljesen meg vagyok zavarodva. :kivagyhe: :hmmm:

Köszönöm!
Sziasztok!
Szerintem tanulj meg szöveget ertelmezni.
Nézd a jó meccset. Meg mindig. 🤌
halálomig madridista leszek

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. szeptember 6., kedd 22:58

ezt a másodikat megint behúztuk, ahogy a többi meccsünket is kb...

ViniModricHazi :salute:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. szeptember 6., kedd 22:57

Steve írta: Sziasztok, új vagyok a fórumon és csak azt szeretném kérdezni, hogy akkor a Modricot most el kell zavarni vagy nem?

Olvastam a megy a meccs topicban mindenfélét és most teljesen meg vagyok zavarodva. :kivagyhe: :hmmm:

Köszönöm!
Sziasztok!
Szerintem tanulj meg szöveget ertelmezni.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. szeptember 6., kedd 22:57

Aki szerint Hazardban ezek után is csak a hagyma van meg a gyros... :vivo: Továbbra is látom benne a fantáziát.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. szeptember 6., kedd 22:56

Sziasztok, új vagyok a fórumon és csak azt szeretném kérdezni, hogy akkor a Modricot most el kell zavarni vagy nem?

Olvastam a megy a meccs topicban mindenfélét és most teljesen meg vagyok zavarodva. :kivagyhe: :hmmm:

Köszönöm!
Sziasztok!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. szeptember 6., kedd 22:52

Vannak itt azért arcok a fórumon. Akik megmondták.

Egyesek nem bíznak a BAJNOKBAN egy Celtic ellen.


Oké..

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. szeptember 4., vasárnap 14:57

Csuamenivel kapcsolatban en csak a keresztlabdakat hianyoltam, amugy hibatlan!
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 4., vasárnap 11:57

Jobb meccset vártam, de behúztuk az a lényeg. Elől el kell kezdeni valahogy forgatni őket mert most, hogy beindul a BL és a heti két meccs nem jászhat mindig 90 percet Vini meg Benzema. Kritikán aluli volt mindkettő tegnap, Vini labdatemető, alig volt jó megmozdulása a góljan kívül, Karim meg indiszponált, elbénázott mindent. Ez tegnap alapesetben több gólos siker ha ők hozzák magukat, mert a kpnk meg a védelmünk olyan stabilitást ad, hogy a Betis esélytelen volt amúgy bármire is.

Tchouameni elképesztő mennyire jó, milyen jó ütemben szerel és lép oda, remek a passzjátéka és a labda sem zavarja mint Casét sokszor. Megérdemelt meccs embere, párszor vettem csak észre, hogy amikor az ellen 16 osra viszi lendületből nem az emberre megy hanem középen lassúzik, az nem tetszett. Fede faszán szállt be, ő Cama meg Rodry a fáradt ellenfélre ráengedve nagy fegyver lesz idén is a padról. Egyelőre Camavinga is csereként jobb.

4-ből 4, hétközben BL, megyünk a bombaformában lévő Celtichez. Ott lesz darálás.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. szeptember 4., vasárnap 9:10

Hagyjuk már ezt a prime ronaldozást, az az ember nem e-világi volt.

25 év alatt 3 olyan játékost láttam akiktől leesett az állam: R9,Ronaldinho,Zidane. Szó szerint bármit megcsináltak a pályán- bárki ellen - a labdával, vigyorogva.

CR-Messit direkt nem írtam.


A meccsről: szokásos +1 gólos győzelem, nekem megfelel, de megértem azokat akik a sérülések miatt aggódnak. 5/5!

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. szeptember 4., vasárnap 9:01

Hat vegyük ki vinit a képletből és kepzeljetek el a tamadasainkat, na azt megnézem majd :lol:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. szeptember 4., vasárnap 8:53

Kerlon írta: [

Azt a védő blokkolta, szöglet lett.

Amúgy még így is 3góllal nyerhettünk vopna a helyzegek alapján, de nem érzem azt a bármikor megoldjuk helyzetet, ha akarjuk.
Attól még a lövés a 17. sorban kötött ki, és egy jó formában lévő benzi ezeket befejezi. Ajtó ablak amibe belenyúlt a kapus ugyanez, még akkor is ha les volt (?).

Senkinek nem volt jó meccs elől, de még mindig Vini volt a legjobb, erre gondoltam.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. szeptember 4., vasárnap 8:44

Süti írta:
Kerlon írta:

Szerintem Vini se volt jó. Forgolódott, belevezette, rossz passzok... Még aggasztóbb Benzema. Rodrygo volg a leghasznosabb és legveszélyesebb is tegnap, de egyetértek hehevel, támadásban nagyon vérszegények vagyunk. Camavinga és Modric sem lépett be megfelelően, aztán beállt Fede és megoldotta, amit meg kell. Bemozgott üresbe és jól passzolt. Többi kpnk meg sok esetben forgolódik, keresztbe ível, vissza passz, aztán leáll passzra üresbe. Labdajáratásba jól néz ki, de néha egy ritmus váltást vagy valamit illene és nem csak ezt az unalmas, de stabil passzolgatást nyomni.

Carlonak kéne pár új elemre bíztatni a srácokat.
Nem azt írtam hogy jo volt, hanem hogy egyedül o nyújtott értékelhetetot. Megcsinalta az 1v1eket, benzemanak is adott egy golpasszt, csak o inkabb kirugta a stadionbol.
Azt a védő blokkolta, szöglet lett.

Amúgy még így is 3góllal nyerhettünk vopna a helyzegek alapján, de nem érzem azt a bármikor megoldjuk helyzetet, ha akarjuk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. szeptember 4., vasárnap 8:33

Kerlon írta:
Süti írta:

Lehet, sőt szerintem is benne van, de tamadasban pl. ma is csak Vini nyujthatott ertekelhetot... nem egy prime Ronaldo, de o pl sokat fejlődött,nem vennem pont ot elo.

Rodrygo meg tovabbra se a posztjan játszik, ahhoz kepest meg hozza a golokat golpasszokat. Ma 3 pontot ert,a jatekot meg szabhatta volna pl. az altalad kiemelt Camavinga is Modric mellett, de elore játékban nem sokat mutatott. Fede cserekent tobbet tett ma hozza...
Szerintem Vini se volt jó. Forgolódott, belevezette, rossz passzok... Még aggasztóbb Benzema. Rodrygo volg a leghasznosabb és legveszélyesebb is tegnap, de egyetértek hehevel, támadásban nagyon vérszegények vagyunk. Camavinga és Modric sem lépett be megfelelően, aztán beállt Fede és megoldotta, amit meg kell. Bemozgott üresbe és jól passzolt. Többi kpnk meg sok esetben forgolódik, keresztbe ível, vissza passz, aztán leáll passzra üresbe. Labdajáratásba jól néz ki, de néha egy ritmus váltást vagy valamit illene és nem csak ezt az unalmas, de stabil passzolgatást nyomni.

Carlonak kéne pár új elemre bíztatni a srácokat.
Nem azt írtam hogy jo volt, hanem hogy egyedül o nyújtott értékelhetetot. Megcsinalta az 1v1eket, benzemanak is adott egy golpasszt, csak o inkabb kirugta a stadionbol.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég