Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 17., csütörtök 12:30

Azért annyiból jól jött ez a sok sérülés, hogy tudjuk kikre lehet számítani. Őszi El Classicón Ramos volt a jobbhátvéd, annyira gyenge volt Carvajal (meg Arbeloa), DM-et mindenki elküldte volna, Isco miatt sírtak, mert nincs helye a 433-ban, Coentraot DM-hez hasonlóan mindenki elküldte volna, de tegnap mind 4 játékos felállva tapsoltunk a tv-k előtt. Egyikre se lehetett panaszunk.

És gratulálok a csapatnak! Remek meccset hoztak le és gratulálok a sporinak is!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. április 17., csütörtök 12:27

Majdnem minden hozzaszolasban megy a kemeny kritika a csapat felé... hiaba na,Real Madrid drukkerek vagyunk... mi nem tudunk orulni semminek,mindig csak a kritika es az elegedetlenkedes...
:goat:

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nusser » 2014. április 17., csütörtök 12:19

itt alapvetően a játékkal és a támadás építéssel volt a gond, persze nem ártana valami labdabiztos vadállat a kp-ra, de ezzel a kerettel is lehet olyan eredményes focit játszani, amiben nem fingik, ki teljesen a csapat.

Mondjuk szerintem, tegnap nem voltak hullák kivéve a két KP-s de ezt inkább a szezonnak tudom-be mint a tegnapi meccsnek.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. április 17., csütörtök 12:09

de most ti mi a rettentő állított farkat akartok?
hogy 8 olyan játékos üljön a padon, akikről itt beszéltek?
legyünk egy mancity vagy cselszi szerű játékostemető, ahol olyanok se kerülnek be a keretbe se, akik amúgy neves, válogatott játékosok?
a cserepadra felesleges erősíteni, attól nem lesz egy csapat jobb, erősebb. mindig azt kell nézni, hogy a kezdőt hogy lehet, ilyenkor aztán indul a versenyhelyzet és megindul előre a csapat és fejlődik.
arról sem tehetünk, hogy jesé megsérült hosszú időre.
céronaldo sérülését már kitárgyaltuk, ott a játékos és az edző is hibás, hát ez van.
benzema 70 perceket játszik, igyekezett ancelotti kímélni egész szezonban.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 17., csütörtök 12:05

és pont erről beszélek, titeket nem érdekel, hogy a barcánál van a labda, hiába impotensek már, de nekünk basszameg futni kell és kaparni védekezésben labda nélkül hosszú percekig, és ez hosszútávon rengeteget vesz ki a csapatból, kib.kemény lesz a bayern ellen, egyáltalán futni, ezt kéne már végre megérteni.
Nem akarok a negatívumokról beszélgetni, a mai napnak az ünneplésé kellene, hogy legyen, de ez nagy igazság. A 70. perctől kezdve nagyon érződött a csapaton a fáradtság. Persze a focit gólokra játsszák és nem labdabirtoklásra, de konstans nyomás volt rajtunk, amit jól reagáltunk le, de minél nagyobb az időintervallum, amit az ellenfél tölt a labdát birtokolva, annál nagyobb az esélye, hogy mi hibázunk valahol.
Szerencsénk volt, hogy a Barca elfogyott fejben teljesen, nincs egység, és betett nekik az elmúlt 2 vereség. Normális esetben feltüzelte volna őket, de nem egy jóllakott társaságot.

A BM ellen meg nem Pinto áll a kapuban, és nem Masch-Bartra páros fog védekezni, és nem Messi lesz a csapat szíve...

Kontrázni meg még mindig nem tudunk, siralmasan amatör passzokkal sikerült megakasztani a saját kontáinkat, szerencsések vagyunk, hogy az első kontrát végig tudtuk vinni hiba nélkül. Ha nem a miénk az első gól, akkor a Barca lenyugszik, és kétszer ilyen nehezebb lett volna.

Megérdemeltük a győzelmet, mert a taktika ez volt, végrehajtottuk közel hibátlanul,és a Barca meddő labdabirtoklása semmit sem ért, és még el is vettek egy szabályos gólt tőlünk, de ettől függetlenül szerencsések voltunk. Ha a szerencse nem mellettünk áll, akkor a Barca viszi haza a kupát, és gyakorlatilag porrá zúzza ezzel az egész szezonunk.

Ez a győzelem nagy lökést adhat a csapatnak, jól jön a hétvégi pihenés, jó mentális állapotban megyünk neki a BM-nek, az esélyeink egy kicsit nőttek, de még mindig a BM az esélyes.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 17., csütörtök 12:04

Galacticos írta:hehe részben igazad van.
de nem fáradnának el így a végére ha lenne értelmes cserénk, de az hetek óta nincs.
tegnap is kit hozott volna be ha szarba vagyunk?
Pontosan ez futott át az agyamon úgy a meccs 75. percében, hogy nincsen minőségi cserénk, hogy ha esetleg bajba kerülnénk, akkor pluszt tudjanak hozzátenni a játékunkhoz. Ha esetleg megszerezték volna a vezetést, nem tudtunk volna kit felhozni aki úgymond technikai képességével, fittségével kihúzta volna a csapatot a sza*ból. Ekkor elkezdtem parázni, hogy nem lesz ez így jó... de aztán megszereztük a vezetést és felállt a kínai nagy fal Casillas kapuja elé.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. április 17., csütörtök 12:00

hehe részben igazad van.
de nem fáradnának el így a végére ha lenne értelmes cserénk, de az hetek óta nincs.
tegnap is kit hozott volna be ha szarba vagyunk?

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. április 17., csütörtök 11:53

Nekem már az első félidőben is edzőmeccsnek tűnt az egész. Komolyan nem tudom, hogy a kamera helyén múlik, vagy más technikával közvetítik vagy mi a tököm, de egy random angol bajnokin háromszor ekkora hajtás van látszólag, mintha minden sokkal gyorsabb lenne. :hmmm: De viccen kívül a kamerára is gyanakszom, ott mintha sokkal közelebb lenne a pályához. :hmmm:
sokat számít, hogy milyen az a kamera.
nézz meg egy meccset 30, aztán 60 fps-sel, teljesen más érzés.
tévében is más mint streamen.
csalóka tud lenni a kamera szöge is.

onnan tudod, hogy nem edzőmeccs volt, hogy bale-től kezdve dm-en át az egész csapat elfogyott a végére, ha neymar belövi a helyzetet, akkor a hosszabbításban kikapunk.
és pont erről beszélek, titeket nem érdekel, hogy a barcánál van a labda, hiába impotensek már, de nekünk basszameg futni kell és kaparni védekezésben labda nélkül hosszú percekig, és ez hosszútávon rengeteget vesz ki a csapatból, kib.kemény lesz a bayern ellen, egyáltalán futni, ezt kéne már végre megérteni.

hosszútávon megunkat szopatjuk ezzel a taktikával, ez a probléma.
Kép
Kép
Kép

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nusser » 2014. április 17., csütörtök 11:50

nos aszem a tegnapi örömittas és szeszittas tombolás után itt az ideje értékelni:

Először is szögezzük le: óriási grat a csapatnak, mert mégis csak a Barcelonát verték a döntőben, úgy hogy idén csak a brokesz jutott a srácoknak tőlük..kezdtem félni, hogy megint jön a barca komplexus és bartra egyenlítő gólja után, ki is mentem a kocsmából egy jó 5-percre..igazából ott azt hittem ebből megint cumi lesz, de nem! és ez két dologra írható: a csapatnak van tartása! meg a barca impotenciája részben.

Ami jelenleg gondot látok, hogy sok emberen kezd eluralkodni, hogy na most aztán mindenkit megbaszunk, azt ha esetleg mégse akkor jön a kukába velük, mindenkit elzavarni habitus.

Maga a meccs, nem volt túl színvonalas, sőt az eddigi classicok egyik legunalmasabbika volt számomra, bár lehet a múltkori után nekem voltak nagyok az elvárásaim.

És sajnos egyet kel értenem hehével abban, hogy ez egy bayern ellen kurva kevés lenne.

Nézzük miért gondolom így:
A védelem a szögletet és az utolsó ziccert leszámítva kőkemény volt ez tetszett nagyon. De: A bayern közép pályásai lőnek távolról is...hopp egy picit megpattan a laszti, vagy jól eltalálja azt ott is a gól.
Ez a barca kibaszott ötlettelenül focizott...le a szélre, beadás és majd befejeljük. Ja hoppá mi törpék vagyunk, akkor mégse! de nem változtattak ezen, jó gyakorlás volt ramoséknak...jó pepe egy szögletnél elszabta...nagy számok törvénye DE! A bayern játékosai sokkal magasabbak, van centerük is ott simán benne van, hogy gyakrabban megvernek minket fejjel!
2. A Középpálya iszonyat gyenge volt! Ennyire ötlettelen szar focit rég láttam! Fel pörget előrebasz, esetek 80%-ában jöhet a Barca. Kérem szépen mért nem lehet laposan kipasszolni és indítani, egy két alkalommal megcsináltuk, és jé összejött, már ha xabi nem totojázott addig amíg le nem szerelték...arról nem beszélve hogy a bayern védelem magasabb és jobb kvalitásúak gyülekezete mint a barca..Sajnos modric lehozta az év legszarabb meccsét, pedig ő a kedvencem de tegnap botrányos volt magához képest, rossz megoldások tömkelege, mondjuk szerintem ő a bayern ellen felszívja magát
3. Támadások: GYENGE! Jelenleg ott tartunk, hogy Mou féle taktika, szarabbul mint ami nála volt, és sztem bayern ellen is valami hasonlóval készülünk ancelotti nyilatkozata alapján...Legalább 8 olyan szituációt számoltam mikor mehettünk volna azonos létszámba lendületből, de elveszett a lendület mert elszúrtuk a passzt, isco lassan tette tovább, bevártuk a védelmet, önzően játszottunk...Olyan érzésem volt, mintha a támadóink nem éreznék egymást...nem tolok passzt a szélre, inkább egy toló azt bumm...hátha bemegy...ez kevés lesz...és ez az összjáték CR-el sem lesz jobb...sőt

És még egy dolog, ebbe a Barcaba kurva kevés lendület volt, de amikor egy picit is rágyorsítottak, vagy lendületből megindult valaki, nagyon gyorsan meglehetett bontani a védelmünket...

Ettől függetlenül, nmegverhetjük a bayernt és hiszek is benne, de a tegnapi produktum kevés lesz hozzá, ha a középpályánk nem lesz képes, hármat passzolni ls eljuttatni a támadószekcióhoz a lasztit, valamint a támadószekció kombinatívabb és lendületesebb játékra, akkor baszhatjuk. Pedig ez a bayern már nem azt a féle agresszív totális futballt játssza, ami nekünk abszolút nem feküdne és amivel BL-t nyertek. Most lehet esélyünk szerintem.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. április 17., csütörtök 11:46

Lehet a kamerán edzőmeccsnek tűnt, de a végén én is ezt láttam:
hehe írta:a végén már alig bírtak lépni a játékosaink, a barcánál a labda járt, mi meg egész meccsen futottunk utána, sikeresen kimerítettük magunkat,
A Bayern ellen több kell, más kell, ez nem is kérdés.

De végülis ha belegondolok nem is kell megverjük őket, 2 megfelelő döntetlennel is továbbmehetünk, nekem megfelel :mrgreen:

RealMiki
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014. március 9., vasárnap 8:52
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMiki » 2014. április 17., csütörtök 11:42

Modric azért tűnt gyengébbnek,mert Alonso helyett kellett védekeznie.Di Maria kényszerült így a szervező pozícióba,ő meg azért nem tudta hozni a védekezés részét.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 17., csütörtök 11:35

Az elég nagy ökörség, hogy nekünk csak két helyzetünk volt, a Barcanak meg száz. Vicc. Bár nem szeretem a statisztikákat, de most ajánlom mindenki figyelmébe, hogy a Barca csak a labdabirtoklásban, a szögletekben és a védésekben ( :mrgreen: ) múlt felül minket. Egyértelmű, hogy mi voltunk jobban veszélyesek a kapujukra. Azzal, hogy elkezdtek gurigázni a tizenhatosunknál és nem tudtak mit kezdeni a lasztival mert egy falat húztunk oda fel egy picit sem voltak veszélyesebbek nálunk... sőt!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1206
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. április 17., csütörtök 11:30

revolver írta:
De viccen kívül a kamerára is gyanakszom, ott mintha sokkal közelebb lenne a pályához.
Ezen gondolkodtam én is, hogy miért tűnik egy alsóházi rangadó is 3x olyan gyorsnak ott, de erre jutottam én is, illetve mivel közelebb van a kamera, sokkal nagyobb szögváltoztatás kell a labdás követéséhez, mint itt.
ott alacsonyabbak a stadionok ez álltal nem tudják annyira magasra tenni a kamerákat. lásd pl a stamford bridge. legalábbis sztem ezért van ez a hatás.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. április 17., csütörtök 11:27

De viccen kívül a kamerára is gyanakszom, ott mintha sokkal közelebb lenne a pályához.
Ezen gondolkodtam én is, hogy miért tűnik egy alsóházi rangadó is 3x olyan gyorsnak ott, de erre jutottam én is, illetve mivel közelebb van a kamera, sokkal nagyobb szögváltoztatás kell a labdás követéséhez, mint itt.

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gkovi » 2014. április 17., csütörtök 11:24

Egy 83-as Puskás interjúból, azt hiszem illik a tegnapi meccsre:
Nézd, egy trénernek, legyen az szövetségi kapitány, csak hosszú távon lehetnek sikerei. Ha azonnal követelnek tőle, akkor egyik meccsről a másikra kell élnie. Ilyenkor csak egyetlen taktika van, kibekkelni az ellenfelet. S ezzel a legszebbet ölik meg a labdarúgásban, a támadó játékot. Nem beszélve arról, hogy ha védekező taktikán van a hangsúly, akkor a labda, a mérkőzés nagy részében a mi kapunk előtt pattog. Óhatatlan, hogy a védelem egyszer-kétszer ne hibázzon, s a kapus ne dadogjon be egy-két gólt.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. április 17., csütörtök 11:22

Először is rohadt jó, hogy megvan a kupa!! :salute: Nagyon jót tehet morálisan. Meg úgy amúgy is kellenek a kupák. :D

a végén már alig bírtak lépni a játékosaink, a barcánál a labda járt, mi meg egész meccsen futottunk utána, sikeresen kimerítettük magunkat, hétvégén bajnoki, aztán a kipihent bayern, szép lesz.
Nekem már az első félidőben is edzőmeccsnek tűnt az egész. Komolyan nem tudom, hogy a kamera helyén múlik, vagy más technikával közvetítik vagy mi a tököm, de egy random angol bajnokin háromszor ekkora hajtás van látszólag, mintha minden sokkal gyorsabb lenne. :hmmm: De viccen kívül a kamerára is gyanakszom, ott mintha sokkal közelebb lenne a pályához. :hmmm:

A bajnoki meccs színvonala jobban tetszett, de itt legalább nyertünk.
modric nagyon rosszul játszott, tőle több kell, a szokásos, menetrendszerű hiba meg jött a két középső védő egyikétől.
Igazából egy pár hete már nem olyan a formája, mint előtte, kicsit elfogyott ő is, rengeteget játszott, és sok meccsen tényleg a többiek helyett rohangált, ez kezd látszani rajta. Remélhetőleg erre a pár meccsre még fel tudja szívni magát.

Dm nekem a góljától függetlenül nem tetszett. Meg sem közelítette a megszokott pörgését, rendszeresen magára hagyta Carvajalt, pedig jó eséllyel azért is került arra az oldalra, hogy a Neymar-Iniesta párost segítsen megfogni.
Szerintem Carvajal egyébként nagyot játszott, főleg a második félidőben. Rengeteg mentése volt, komoly emberek ellen védekezett. Én nagyon elégedett vagyok vele összességében, a szezon eleji gyengébb játékát követően abszolút feljavult, és bár támadásban kicsit többet várok tőle a jövőben, védekezésben felülmúlja az elvárásaimat.
Coentrao is jó vol, neki volt mondjuk a könyebb dolga, a barca többet próbálkozott a másik oldalon.
Aki még védekezésben nagyot alkotott, az Isco. Bár sok ereje nem maradt a támadásokra, de nagyon fegyelmezetten nyomta végig, bravo!
Gratula még Di Mariának. Nálam a meccs legjobbja. Úgy szopatta a Barca védelmet, ahogy illik, és annyit futott megint védekezésben, amennyit szerintem az ellenfél 3 csatára együtt sem.
Matt, ne húzzál már fel...Abszolút elégedett vagyok DM játékával manapság, és durva, hogy mennyit szokott védekezni, de amit tegnap leművelt, azért felpofoztam volna. Nem egyszer, nem kétszer sétálgatott lazánhátrafelé, amikor ketten vitték a labdát Carvajalra. Elég csak megnézni a szögletgóljuk előtti jelenetet, amiból kialakult a szöglet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CS0ki 2014. április 17., csütörtök 11:25-kor.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 17., csütörtök 11:20

Először is gratulálok a csapatnak, fantasztikus meccset játszottak, és megérdemelten nyertük meg a kupát! :salute:

Az egész csapat remek volt, nagyon büszke vagyok a fiúkra, mert a arca összes gyengeségére ráutaztunk, (tudatosan, ehhez grat. Carlonak), és ki is használtuk őket. Ki használtuk azt, hogy gyenge a belső védelem, azt, hogy gyenge a kapus, azt, hogy nem tudnak a kontrák ellen védekezni, kiszorítottuk őket a szélre, aztán tanácstalanul ívelgették be a labdát a 16-on belülre. Kihasználtuk azt, hogy Cesc és Xavi nem a régi, csinálhatnak a pálya közepén azt, amit akarnak, ha nem hagyunk folyosót a csatáraiknak, akkor ők nem fogják átlendíteni a csapatukat a holtponton. Kihasználtuk azt, hogy frusztráltak és idegesek, mert az elmúlt héten 2 kupát vesztettek el, és okos játékkal elvettük tőlük a harmadikat is. Végre megkapták a kegyelemdöfést, amit egy hónappal ezelőtt kellett volna megkapniuk. És végül kihasználtuk azt, hogy a bíró jó felfogásban vezette a meccset, ami nem ízett a Barcának.
Külön gratula azért is, hogy egy jogtalanul érvénytelenített gól után azonnal kiegyenlítettek, és mi nem roppantunk össze. Gratula azért, hogy Cé nélkül is megvertük őket. Nekünk csak a góljaink felét lövő aranylabdásunk hiányzott, míg nekik egy lepkekapus helyett egy másik lepkekapus játszott...
Gratula még Di Mariának. Nálam a meccs legjobbja. Úgy szopatta a Barca védelmet, ahogy illik, és annyit futott megint védekezésben, amennyit szerintem az ellenfél 3 csatára együtt sem. Kezdem azt hinni, hogy DM jelenleg a világ legjobbja... Vagy rövid időn belül az lehet, ha tartja ezt a formáját.
És végül Bale. Hát mit futott ez az ember!!! :D :D :D 5 méteren 10 métert vert Bartrára... Hát a kutyafáját ezt vártuk tőle már mióta. Ezt tudja, félelmetes, amit művelt, szerintem Bartra még mindig nem ért vissza a tizenhatoson belülre a sokktól, amit Bale sebessége okozott neki. Végre visszaadott valamit a 91 millióból. Megmutatta, hogy nem elesni kell a tizenhatoson belül, hanem futni, és küzdeni, amit brazil kollégája nem ismert még fel. Ez a gól annyira demoralizáló volt a Barcának, hogy reggelig sem rúgtak volna gólt, és erre emlékezni fognak még évekig. Sokáig tartott, de végre Bale megérkezett Londonból. Üdv a fedélzeten Bale! :salute:

A védekezésünkről annyit, hogy kicsit kockázatos volt ugyan, de a célnak megfelelt. Mivel nem nagyon hibáztunk, ezért tökéletes volt. Pepe kiválóan játszott, kár, hogy ott volt az a buta hiba. Nem is értem, hogy a Barca hogy képes ellenünk szögletből gólt rúgni? De mindegy is baszni rá, öröm volt nézni, ahogy a helyzetbe sem tudnak kerülni...

A Barca nyilatkozatokról meg annyit, hogy a pályán kellett volna teljesíteni, nem a sajtószobában.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1206
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. április 17., csütörtök 11:18

hehe írta:hát ez kevés lesz a müntyen ellen.
szép, hogy behúztuk, de ennyi erővel a barcáé is lehetett volna, gyakorlatilag végig náluk volt a labda, végig ők támadtak, végig irányítottak, csak egy kiégni látszó messi impotenciája és neymar rossz formája miatt nem kaptuk meg ami járt volna.

modric nagyon rosszul játszott, tőle több kell, a szokásos, menetrendszerű hiba meg jött a két középső védő egyikétől.

a végén már alig bírtak lépni a játékosaink, a barcánál a labda járt, mi meg egész meccsen futottunk utána, sikeresen kimerítettük magunkat, hétvégén bajnoki, aztán a kipihent bayern, szép lesz.

nem nem lesz bajnoki hétvégén ja és persze megkaptuk ami járt volna... pff :roll: kérdezem azoktól ti akik ilyeneket írnak, hogy meg köszönhetjük a barcának a győzelmet TI MI A F***OMAT NÉZTETEK? :) attól mert náluk volt a labda és kit érdekel? az csak Hegyinél tényező. több helyzetünk volt veszélyesebben játszottunk az akarat is a helyén volt. üljetek már le magatoknak és örüljetek mert végre van minek...
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. április 17., csütörtök 11:14

A kaputol 30-40 meterre gurigaztak,alig alig volt veszelyes tamadasuk. Mi sokkal nagyobb veszelyt jelentettunk a kapujukra,be voltak rezelve hatul mert tudtak,hogy ha megindulunk abban nagyon benne van a gol. Mascherano is igy kapta a sargajat.

Egyertelmuen tobb kell a Bayern ellen de ezt a fiuk is tudjak! Ennyi eleg volt a barca megveresehez es a kupa elhoditasahoz.

Ancelotti szerintem jol cserelt, 5 perccel a vege elott megszereztuk a vezetest,ott mar hozni kellett be a vedoket. Azt nem tudhatta elore hogy mi lesz meg a meccsen,adott pillanatban adott szituacioban jo donteseket hozott. Ha kiegyenlitettek volna,nyilvan kitalalt volna valamit meg.
:goat:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27405
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 17., csütörtök 11:07

hehe írta:hát ez kevés lesz a müntyen ellen.
szép, hogy behúztuk, de ennyi erővel a barcáé is lehetett volna, gyakorlatilag végig náluk volt a labda, végig ők támadtak, végig irányítottak, csak egy kiégni látszó messi impotenciája és neymar rossz formája miatt nem kaptuk meg ami járt volna.
Mit irányítottak? Semmit... attól, hogy náluk volt a labda még nem irányították a meccset. Értékelhető támadásuk nem volt.
Neymar meg rossz formában van? Hol? Szeptember óta ezt tolja, csak most nem jött össze neki a gól. (kapufáig azért eljutott, és most nem kapott 11-est) Nem kell hátast dobni tőle, semmi extrát nem csinál a csapatban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 223 regisztrált és 0 vendég