Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 5., hétfő 8:00

Toti írta:elég lehangoló ez az 1-1
utóbbi évek leggyengébb atleticoja volt ez a madridi derbiket nézve és előnyről sem bírtuk megverni őket.

ami még jobban bosszant, h ugyanannyi pontunk van, mint a kétszer kikapó barcának akik ráadásul már túl vannak ezeken felül egy celta és sevillai meccsen is.
csak nekem tűnt úgy, h karim a lecserélésekor kicsit ideges volt ami valószínűleg magának a cserének szólt?
A fas.ert engem hozol le feje volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 5., hétfő 7:48

+
nem elég, h mostmár az eredmények sem jönnek.
még a fél csapat sérült is
ráadásul a másik fele meg formán kívül van, cr, isco.. vallatni lehetne a játékukkal.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 5., hétfő 7:41

elég lehangoló ez az 1-1
utóbbi évek leggyengébb atleticoja volt ez a madridi derbiket nézve és előnyről sem bírtuk megverni őket.

ami még jobban bosszant, h ugyanannyi pontunk van, mint a kétszer kikapó barcának akik ráadásul már túl vannak ezeken felül egy celta és sevillai meccsen is.
csak nekem tűnt úgy, h karim a lecserélésekor kicsit ideges volt ami valószínűleg magának a cserének szólt?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. október 5., hétfő 6:54

Kevés.

Ismét.

Sztem direkt nem akarunk bajnokságot nyerni évek óta.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. október 5., hétfő 0:37

Ha ez így megy tovább, akkor az lesz a bajnok, aki kevesebbet balfaszoskodik.
És ha nem így megy tovább, akkor ki? :mrgreen: Aki többet? :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. október 5., hétfő 0:28

Bár papíron veretlen a gárda, ezek a döntetlenek vereséggel érnek fel egy Real Madridnál, ami a Barca bukták fényében még idegesítőbbek és fájóbbak! :vivo: S. Ramos, ill. Arbeloa amatőr hibájánál, Benítez taktikájánál és az eredménynél már csak Simeone kispad előtti majomkodása és az önelégült kapálódzásai kúrtak fel jobban (egy kiskanál vízben meg tudnám fojtani a palit, Burgos-szal egyetemben :he: :shoot: ) a meccsen, hisz balfék módjára megadtuk számára azt az örömöt és lehetőséget, hogy csinálja a közönségnek a sz.r műsorát! Mágnestábla, taktikai zsenialitás ide vagy oda, a Real Madridtól nem az 1 gólos előny megtartását és azt várnám, hogy ráüljön az eredményre; főleg nem ilyen játékosállománnyal. :[ :fpalm: :( Örülnék, ha erről leszoknának a Madrid-i "edzőgéniuszok", mert ez soha nem ment és a jövőben sem fog menni ennek a csapatnak, arról nem is beszélve, hogy nézhetetlen és baromi kiábrándító a világ legértékesebb klubjától! Egyelőre nem kell temetni a csapatot, de épp itt az ideje összekapnia magát a társaságnak (különösen néhány "szupersztárnak", az edzővel egyetemben), mert ha idén is elbénázzák a bajnokságot, hát no comment......
Ez a mérkőzés a pár évvel ezelőtti Mourinhos Realra emlékeztett
Nem vagy egyedül.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Lacsy
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:17
Kedvenc játékosaid: David Silva, Neymar, el Shaarawy, Eden Hazard, Pogba, Veratti
Kedvenc csapatod: Real Madrid,

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Lacsy » 2015. október 4., vasárnap 23:34

Ez a mérkőzés a pár évvel ezelőtti Mourinhos Realra emlékeztett amikor egy fontos meccsen megvolt az előny át adtuk a teret az ellenfél csapatának és passzívan játszottunk próbáltunk kontrákra játszani(csak akkor az a kontra csapat annyira összerakott volt, 3 kontrából 4 gólt szereztünk, jelenleg messze nem így van). Ha folytattuk volna azt amit első gól előtt csináltunk akkor szerintem simán berámolhattunk volna még 1-2 gólt és onnantól nincs gond. A második félidőben végig érezni lehetett, hogy fog egy gólt találni az Atleti.
Szerintem Casemiro és Modric hasonlóan kimagaslottak.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. október 4., vasárnap 23:29

ziro4vr írta:
hamesz írta: Nem is nagyon akartunk támadni. Csak mentek az alibi hátra passzok a második félidőben meg a védekezés. Ettől függetlenül egy fos volt az emberünk. Az egész támadójátékunk szar meccsek óta, de Beniteznek nem igazán tűnik fel. A BL-ben is ugyan ez volt csak azt hittem az Atmára tartalékolunk. Hát erre aztán kellett...
Eddig minden hsz-ed Bale központú volt, most pedig Benitez. De mögéjük elbújtatod Cét.
CR helyett bárki más lehetett volna. Jesé is, vagy akárki. Nincs támadójátéka a csapatnak sem stílusa. Ettől függetlenül CR továbbra is világi flop. De tegyük fel, hogy CR összehoz valahogy ma egy gólt. Minden szuper elsők vagyunk, de a csapat támadójátéka kb ugyan ott tart, mint az előszezonba. Amíg ezt nem teszi rendbe Benitez addig hiába szerintem. Ha nem most akkor majd buktunk volna a következőn. Barca is össze mákolt pár 1:0 meccset idén, de látszott, hogy ott sincs minden rendben elől és akkor még Messi is volt. Most pedig ugyanúgy állnak, mint a Real. Ha ez így megy tovább, akkor az lesz a bajnok, aki kevesebbet balfaszoskodik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. október 4., vasárnap 23:25

Következő bajnokin annyira megnéznék egy James-Benzemat ott elől...
Benz most tényleg penge formában van bár én a mezőnyben mutatott játékától sem tudok annyira elcsöppeni, mint itt egyesek,de az vitathatatlan, hogy magasan a legjobb formában lévő támadónk Ő.
Szóval picit átállhatnánk arra, hogy rá játszunk amíg ez a folyamat fent áll.

Cé-t meg nemtudom... nem vagyok benne biztos, hogy Ő az a típus akinek jót tesz, ha leraknak a padra. De ez sem állapot.
ZIDANE

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. október 4., vasárnap 23:20

Realista24 írta:
És igenis ez edzöi hiba,mert neki kéne észrevennie,hogy Ronaldo vagy Béla esetleg Isco szar...
CR alap, ha meg Bale szar, Isco szar, James sérült, akkor ki játszik? Vagy kit cserél be?
Bemegy és beáll maga......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. október 4., vasárnap 23:20

Modricsra voksoltam. Annyival volt jobb nalam Kazmernal, h a horvat pluszt adott vegig a csapatnak. Casemiro pedig stabilitast, nagyon jo volt a brazil is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 4., vasárnap 23:18

És igenis ez edzöi hiba,mert neki kéne észrevennie,hogy Ronaldo vagy Béla esetleg Isco szar...
CR alap, ha meg Bale szar, Isco szar, James sérült, akkor ki játszik? Vagy kit cserél be?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nagy_Fönök
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015. október 4., vasárnap 21:27
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,Guti,Figo,Marcelo,Modric,James
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nagy_Fönök » 2015. október 4., vasárnap 23:17

ziro4vr írta:
hamesz írta: Nem is nagyon akartunk támadni. Csak mentek az alibi hátra passzok a második félidőben meg a védekezés. Ettől függetlenül egy fos volt az emberünk. Az egész támadójátékunk szar meccsek óta, de Beniteznek nem igazán tűnik fel. A BL-ben is ugyan ez volt csak azt hittem az Atmára tartalékolunk. Hát erre aztán kellett...
Eddig minden hsz-ed Bale központú volt, most pedig Benitez. De mögéjük elbújtatod Cét.
Pedig nem mond annyira hülyeséget...Ha a csapatból 2-3 ember 0,akkor a csapat többi tagja hiába akar játszani,megeszi az egészet a fene.
És igenis ez edzöi hiba,mert neki kéne észrevennie,hogy Ronaldo vagy Béla esetleg Isco szar...

Már egy ember szar formája is kihatással van az egész csapatra,hát még ha 3 van..

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. október 4., vasárnap 23:17

Casemirora nyomtam. Nagyon jó volt ma. Igazából álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen játékra képes. :Đ

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 4., vasárnap 23:12

hamesz írta: Nem is nagyon akartunk támadni. Csak mentek az alibi hátra passzok a második félidőben meg a védekezés. Ettől függetlenül egy fos volt az emberünk. Az egész támadójátékunk szar meccsek óta, de Beniteznek nem igazán tűnik fel. A BL-ben is ugyan ez volt csak azt hittem az Atmára tartalékolunk. Hát erre aztán kellett...
Eddig minden hsz-ed Bale központú volt, most pedig Benitez. De mögéjük elbújtatod Cét.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 4., vasárnap 23:12

CR három szavazat, meg Modric is. Csak ezért raktam be, mert kíváncsi voltam, hogy kap-e szavazatot, mert egyébként azt sem érdemli meg, hogy a listára kerüljön.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. október 4., vasárnap 23:00

Navas: :salute:
Carvajal: hozta a jó formáját, kár a sérülésért, reméljük nem komoly.
Arbeloa: nem szint, de azt nem értem, miért kell előre mászkálnia. :-@
Varane: csak a szokásos, fal, de a felszabadításai rendre ellenfélhez mennek.
Ramos: csak a szokásos, tanári meló, meg első osztályos hiba :D
Marcelo: hát apám, ez valami szörnyű volt! Egy jó megoldására nem emlékszem, sem elől, sem hátul.
Modric: csak a szokásos csapatlegjobbja.
Kroos: kicsit halványabb játék, mint a tavalyi, de más a feladat is.
Casemiro: teljesen rendben van a fiú. Kemény, csúszik mászik, emellett 40-50 méteres pontos passzok, irányváltások. Így tovább.
Isco: egy nagy büdös nulla. Tendenciózusan a meccsek elején játszik, meg a 60-dik perc körül. A többiben bújócska. :-@
Kovacic: ismét jól szállt be. Sok mindenre már nem volt idő.
CR: az egész meccsen a darálóban volt. Benzema góljánál láthattuk a pozitív hatását, ha ő a csatárpárja Karimnak. Nem a régi, tudjuk jól, de én nem szidom a mai miatt.
Benzema: ugyan az, mint CR. A darálóban nehéz szépet alkotni. A fejese gyönyörű volt. Perez f@szsága, hogy mindig le kell cserélni, mert egyedül neki nincs alternatívája. Vigyázni kell rá.
Bale: hozta a tavalyi formát: nulla. Frissen szállt be, de úgy mozgott, mint akinek a lábában van 120 perc a VB döntőn.
Benitez: jó alapötlet, gyenge kivitelezés, még gyengébb belenyúlás a meccsbe.

Az elsőre 433-as taktika 532 volt igazából, ami ugye 352 támadó formában egész jól is működött Dani lecseréléséig. Arbeloa érkeztével viszont fel kellett volna hagyni vele. Támadásban impotensé váltunk, és védekezésben sem volt az igazi. Nagyon magunkra húztuk őket, kevés volt a Modric-Kroos kp kiegészülve egy enervált Iscoval, majd egy ugyan olyan Balellel. Én 442-re álltam volna át, az Isco-Kroos-Casemiro-Modric kp-val, hogy a széleken ki tudjanak segíteni.
Most többet nem nagyon tudok megfogalmazni (a meccs hatása alatt vagyok még :hmmm: ), lényeg a lényeg, hogy szerintem a meccs kulcsa az volt, hogy Carvajal kiesésével bukott a taktikánk és ezt nem reagálta le/nem tudta lereagálni Benitez.

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. október 4., vasárnap 22:59

ezt a mai meccset csúnyán elszúrták.
mondjuk valszeg ha nincs a spártai hatalmas hibája akkor lecsorog 1-0val az egész.
DE
ami engem zavar:
egyszerűen nem szórakozok jól a meccseink alatt.
10 találkozóból volt 3-4 élvezhető, a többi dög unalom, vagy egy rakás kihagyott helyzet, szerencsétlenkedés.. és társai..
ezen kéne változtatni, a támadójáték nagyon gyenge, egyszerűen baromi unalmasak a meccseink, semmi látványos nincs bennük.
sz.r
a szerdai meccs alatt konkrétan elaludtam a 60. perc magasságában, és csak a legvégén ébredtem fel, olyan semmi volt..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 4., vasárnap 22:57

M1Ö írta:Nem érzem, hogy csak kifogásokat keresek, de Correa-t egész biztosan ki kellett volna állítani, meg Griezmann is mehetett volna a 79-80. (?) perc körül 2. sárgával, mikor Modric-nak lépett oda.
Correra 45 alatt összehozott három sárgát. Egyértelmű volt mind.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. október 4., vasárnap 22:57

M1Ö írta:Nem érzem, hogy csak kifogásokat keresek, de Correa-t egész biztosan ki kellett volna állítani, meg Griezmann is mehetett volna a 79-80. (?) perc körül 2. sárgával, mikor Modric-nak lépett oda.
Jogos. Teljesen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 233 regisztrált és 0 vendég