Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2015. szeptember 23., szerda 22:53

Realista24 írta:Nehéz legjobbat választani, Varane, Modric, Kova és Karim is ott volt nálam a szeren. Ja és Navas.
Nálam ma Modric, annak ellenére, hogy első félidőben mutatták és akkor "csak" 77%-os volt a passzmutatója, mezőnyben nagyon jó volt ma, rengeteget küzdött és harcolt. De tény, hogy a másik horvát is jó volt ma, jó látni őket együtt és Kroossal kiegészülve főleg. :) Szép volt srácok! :agree:

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Takesz » 2015. szeptember 23., szerda 22:53

Nagyon jo meccs volt nagyon sok jo teljesitmennyel es nagyon tetszett a jatekunk, a higgadtsagunk.
Raadasul meg csak a szezon elejen jarunk. Vegre nem csak egy embertol fugg a csapat es a cserepadunk is jonak mondhato. Hetvegere pihentetest varok. Szep volt fiuk!
13

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. szeptember 23., szerda 22:53

Modric megint god mode-ban tolja, jól van megnyugtatott. :D
Benzema is adogatja neki rendesen eddig, reméljük nem törik meg a lendülete.
Céronaldo gyenge volt ma szerintem, egyre kevésbé van hasznára a csapatnak, ha nem rúg gólt.
Varane is kezd magára találni. :) Örülök na.

ui: ja és Jamest várom vissza a csapatba oda előre. :lilasalas:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62856
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 23., szerda 22:51

Nehéz legjobbat választani, Varane, Modric, Kova és Karim is ott volt nálam a szeren. Ja és Navas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 20., vasárnap 13:29

Navason kívül elég sokaknak érdemes reggelre elfelejteni a meccset.
Vagy inkább gondolkozni rajta hogy mi volt ez a fos amit futball nèven aposztrofáltak.
Komolytalanul n lehet.Fèlgozzel,de kontroll alatt tartva a meccset lehet,de komolytalanul,kissè lenèzve az ellenfelet,soha.

Navasra meg varrjanak már valami normális mezt,mert ugy nèz ki mint szegènygyerek a san josèi árvaházbol...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 20., vasárnap 11:25

BBeno írta:van itt olyan köztünk aki szerint nem hozzuk el jövőre ddg-t? nem kérdés hogy navasnak 1 éve van hogy a következő klubját meggyőzze. sajnos.
Kivásárlási ár ide vagy oda....ha jön 30ért és korrekt fizetési igénye van akkor jöhet.... Különben maradjon.
Navas top kapus....megoldja simán évekig fele annyiból.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 20., vasárnap 11:14

BBeno írta:jelenleg perez minden kapusra vonatkozó nyilatkozatából az jön le, hogy jönni fog ddg.
először kijelentette, hogy régóta tervezik, hogy ddg lesz a real 1-ese.
majd az utolsó napi mizéria után megmondja hogy nem kell bocsánatot kérnie navastól mert nincs mire, majd hozzáteszi hogy a fizetését sem növelik.
nem azt mondom, hogy utálja navast de a sorsa már eldőlt aug 31-én.
Sokkal hamarabb eldől az...Navasnak 2 baja van, nem spanyol, és nem annyira nagy személyiség mint egy DDG...Perezt már rég nem az érdekli hogy a legjobb képességű játékosok játszanak. Navas lefog hozni egy brutál szezont, ha jön DDG akkor távozik, egy jó csapatba, megérdemelné.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 20., vasárnap 11:10

Realista24 írta:Denis el akart menni a nyáron, Jesé meg azt hitte elég az előszezonban kaparni. Aztán most koppant mind a kettő.
Hogy megmondtam a nyáron, hogy Jesé barátunk csak addig fog gürizni, amíg szem előtt van. Most meg majd jönnek a hisztijei meg ilyenek. Cheryshevet meg megértem. Egy stabil játékos lehetne egy erős közép csapatban és ehelyett itt tartották epizodistának, mert erősen túláraztuk. 10-15 millió is sok lett volna érte szerintem. A helyére ennyiből két játékost vett pl. a Villarreal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. szeptember 20., vasárnap 11:00

jelenleg perez minden kapusra vonatkozó nyilatkozatából az jön le, hogy jönni fog ddg.
először kijelentette, hogy régóta tervezik, hogy ddg lesz a real 1-ese.
majd az utolsó napi mizéria után megmondja hogy nem kell bocsánatot kérnie navastól mert nincs mire, majd hozzáteszi hogy a fizetését sem növelik.
nem azt mondom, hogy utálja navast de a sorsa már eldőlt aug 31-én.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. szeptember 20., vasárnap 10:56

Mondjuk azt tudnám élvezni, ha Zamora díjasként tárná a szezont. Mikor nyerte meg utoljára Casillas? 07/08-as szezon körül, nem?

CR pichichi díjas lesz, Ramos a legjobb spanyol, mi megnyerjük a bajnokságot és minden rólunk fog szólni! :mrgreen: :luck:
BBeno írta:van itt olyan köztünk aki szerint nem hozzuk el jövőre ddg-t? nem kérdés hogy navasnak 1 éve van hogy a következő klubját meggyőzze. sajnos.
Én nem vennék rá mérget. Korábban is úgy gondoltam, hogy ha idén nem jön és alá írja az új szerződését, akkor elfelejthetjük. Bár ne legyen igazam, mert hiába Navas bomba formája, azért De Gea komolyabb szint.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. szeptember 20., vasárnap 10:53

van itt olyan köztünk aki szerint nem hozzuk el jövőre ddg-t? nem kérdés hogy navasnak 1 éve van hogy a következő klubját meggyőzze. sajnos.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62856
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 20., vasárnap 10:49

BBeno írta:1 év-re gondoltam mert nyílván perez agya már rég elkattant és elhozza ddg-t akármennyibe is fájjon.
Neha leirhatod egybol amire gondolsz... Mert ez igy csak terelés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. szeptember 20., vasárnap 10:45

Realista24 írta:Kiváncsi leszek ra hogy hogyan lesz Navasbol többszörös Zamora díjas es a legtöbb meccsen kapura lépő es a legtöbb kapott gol nélküli meccset lehúzó kapus. Ja meg a legtöbb kupát nyert kapus.
Hát...a következő 5 évben minden évben triplázunk, és mondjuk 10 meccsenként kapunk 1 gólt? Ja és DDG nem igazol ide jövő nyáron?
:coffee: :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. szeptember 20., vasárnap 10:44

1 év-re gondoltam mert nyílván perez agya már rég elkattant és elhozza ddg-t akármennyibe is fájjon.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62856
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 20., vasárnap 10:28

Kiváncsi leszek ra hogy hogyan lesz Navasbol többszörös Zamora díjas es a legtöbb meccsen kapura lépő es a legtöbb kapott gol nélküli meccset lehúzó kapus. Ja meg a legtöbb kupát nyert kapus.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. szeptember 20., vasárnap 10:24

annyira filmbeillő, hogy ennek így kellett történnie. megdönt minden rekordot amit kapus állíthat a realnál. vamos navas
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2015. szeptember 20., vasárnap 8:44

Ha jól tudom Navas már egy rekordot beállított. A Real még sose kezdte az első öt meccsét kapott gól nélkül. S a kapott gól nélküli percek sincsenek már annyira messze
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62856
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 19., szombat 22:43

Denis el akart menni a nyáron, Jesé meg azt hitte elég az előszezonban kaparni. Aztán most koppant mind a kettő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. szeptember 19., szombat 22:40

Benitez burkoltan elhintette a nyilatkozatában hogy nem véletlen Jese és Denis mellőzése. Lucas bár gyenge volt és látszott is az arckifejezésein hogy kissé magas neki ez a szint de valószínűleg ő melózik a legtöbbet edzésen és bizonyítani szeretne. A másik két úriembernél minden bizonnyal hozzáállásbeli problémák vannak.

A meccsről annyit hogy rengeteg volt a flop teljesítmény, Navason kívül elég sokaknak érdemes reggelre elfelejteni a meccset. Hétközben muszáj lesz felpörögni mindenkinek mert hasonló játékkal simán megégünk a San Mamesben. Bár én kicsit borúlátó is vagyok, James és Bale nélkül elég haloványak vagyunk elől,minimum az egyik kéne.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. szeptember 19., szombat 21:56

Egyénileg borzasztó volt a játékosok nagy része: Marcelo, Kroos, Vasquez, Isco pölö. Krooson látszott is, amikor jött le, ő is érezte, hogy ma gyenge volt.

Vasquez 90 percig való szerepeltetése egyértelmű hiba, azt sem értem Jesé miért nem kapott lehetőséget.

Aztán meg Isco vezérletével az volt a kedvenc szórakozásuk ma, hogy 4 ember közt próbálták megtartani a játékosok a labdát, miközben ott volt pl. a szélen 2 üres ember. A kapu előtti bohóckodásokat már meg sem akarom említeni...

Varane általában jól hárított, Navas kb. a meccs embere, kis rekordot is döntött (vagy közel van hozzá?), ami nem semmi.

Ma egyszerűen nem volt formában seki, szerintem ez volt a legnagyobb probléma.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég