Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Zsobo
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zsobo » 1 perccel ezelőtt

Meg annyit Vinihez es az ilyen tipusu jatekosokhoz, h ok a nagyon feszült meccsen is megcsinaljak a cselt, neha besul, de nem hiszem, h erdemes mes ezert ekezni, mert ha letiltod kb elmegy a kedvuk a jatektol es pont ami miatt elonyt jelentenek tunik el a jatekukbol.

Meccs vegen mar ugy is ereztem, mintha visszafogna, sztem a hiszti sem volt tegnap, nem volt itt baj, csak amit mi fole rugtunk, ok bebombaztak.

Am, ha lesz Db, akkor ez a city egy szinttel jobb lesz, most elég ratxinak tűnt, Madrid csinalta a szep dolgokat, a goljaikon kívül nagyon unalmas sablon focijuk van.

Sajna a nehezebb meccseiken tul vannak, a Luton nm fogja mar tovabb facsarni őket, ezt jobban ki kellett volna használni, de nem kell beszarni tőlük, ez messze volt az urfocitol. Tschou hulye sargat kapott, jo lett volna, ha van visszavagon.

MarioCirolo
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 10 perccel ezelőtt

hehetheoriginal írta: Bocs meg annyi, de nem tudom magamban tartani, mert nap kozben szet fog baszni az ideg, es emiatt "levalhat" valakinek az arca, de....
Kurva binicius, hogy nem ismeri fel, nem erzi, hogy egy rakas szar, ahogy jatszik, ahogy kocog meg illegeti magat a palyan, hogy rodrigo lo ra, o van legelol, es megis o er vissza az emberrel a vedekezesben, mert nyamvadekfasz binicius csak kocog, meg teszi magat, mintha olyan kibaszottnagy kiraly lenne, aztan bemakol vmi beadast - meggyozodesem, hogy közepre szanta, csak a szokasos modon azt se tudja milyen iranyba all a laba, aztan az elbaszott passzbol epp valverde arra jart es gol lett.. aztan ha jol lattam meg pofazik meg elegedetlenkedik, amikor lecserelik, abszolut nincs kepben, nincs tudataban a letevel, az egesz kep, nem latja magat kivulrol milyen kurvagaz, amit muvel.
Balfasz.
Es akkor meg arrol nem is beszeltem hogy néger. :kalapos:
Vinicious tegnap adott 2 golpasszt es a meccs legjobbja lett az uefanal, fotmobon es a whoscorednal is. De ezek csak a tenyek es nem utalattol vezerelt velemenyek a Real Madrid egyik magyar forumarol, szoval gondolom nem relevans.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27866
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 54 perccel ezelőtt

Anno egy BBC egy ipyen meccset 5 gollal zart volna le.

Vinicius lotyogott, sarkalgatott, kb mint aki felvallrol vette a meccset.

Bellingham meg esett kelt, botrany volt nezni.

Ha a támadó sor ugy fel lett volna huzva, mint a vedelem es a kp, akkor siman 2 gollal kellett volna nyernunk, de igy meg meg egy xnek is orulhettunk.

Carlo sokadik rangadoja, ahol nem keves a hianyerzetem. Viszont sokak kivanalma tegbap beteljesult, Rodrygo volt balon, Vini pesif, ha nem is jobbon, de kozeprol indult sok esetben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11267
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Ma, 6:48

Bocs meg annyi, de nem tudom magamban tartani, mert nap kozben szet fog baszni az ideg, es emiatt "levalhat" valakinek az arca, de....
Kurva binicius, hogy nem ismeri fel, nem erzi, hogy egy rakas szar, ahogy jatszik, ahogy kocog meg illegeti magat a palyan, hogy rodrigo lo ra, o van legelol, es megis o er vissza az emberrel a vedekezesben, mert nyamvadekfasz binicius csak kocog, meg teszi magat, mintha olyan kibaszottnagy kiraly lenne, aztan bemakol vmi beadast - meggyozodesem, hogy közepre szanta, csak a szokasos modon azt se tudja milyen iranyba all a laba, aztan az elbaszott passzbol epp valverde arra jart es gol lett.. aztan ha jol lattam meg pofazik meg elegedetlenkedik, amikor lecserelik, abszolut nincs kepben, nincs tudataban a letevel, az egesz kep, nem latja magat kivulrol milyen kurvagaz, amit muvel.
Balfasz.
Es akkor meg arrol nem is beszeltem hogy néger. :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11267
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Ma, 6:36

Galacticos írta: Kroos tegnap tobb labdat is szerzett meg parharcot is nyert, nalam az egyik legjobbunk volt.
Persze hozza a szintet, de tegyuk fel a kerdest, hogy vehetjuk fel a cici kp-javal a parharcot?
Miben vagyunk kevesebbek? Valahol valami csak hianyzik.
Valverde sztem kepessegekben gyenge, toni meg a fizikalis aspektusban, ez egybol 2 ember a kp-rol, ahol hianyossagok vannak.
Sztem mikor valaki a legjobbjat hozza, de megis kevesnek bizonyul, ott valtani kell. Nincs semmi bajom tonival, de nem gyors, nem utkozik, nem nagyon szerez labdat, viszont erre szuksegunk lenne. Valvi gyors, de szinten nem utkozik, nem szerez labdat, nincs az az erzese az embernek, hogy ott az a resz, ahol o van le van zarva, inkabb forgassuk at mashova a labdat.
De ki lehet terni ancelottira is, vajon miert nem szukitjuk le a teruletet es tamadjuk 2-3-4 emberrel a labdas jatekost, letamadas nem nagyon van. En ertem, hogy a cici egesz evben ezt gyakorolja es ebben a legjobbak, a letamadas.elleni kigurigazast almukbol felkeltve is tudjak, mert belejuk van verve ki mikor merre mozog sablonbol, mint bármelyik barcelona, de azert parszor a 90 perc alatt meg lehetne nyomni, oda lehetne lepni a torkukra. De ehhez osszehangolt csapatkent valo mozgas kell.
Szoval a feladat kb lehetetlen az osszecsalt osszevasarolt csapat ellen, de hat nem nalunk vannak a legkomolyabb legbaszobb fiatalok?
Jojjon papi, wirtz, davies, yoro, es szeretnem latni egyszer, hogy dominalunk. Meg pepperoni ellen is. Ha ehhez xabialonso kell, akkor o kell, de en azt latom, hogy carlo kihozza a csapatbol a maxot, de ennyi van benne. Sok a hianyossaggal rendelkezo jatekos, ezt egyszerre nem birjuk ki, ennyi defektet nem lehet elrejteni a palyan plane egy cici ellen
thereisonly1ronaldo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » Ma, 6:24

Kroos tegnap tobb labdat is szerzett meg parharcot is nyert, nalam az egyik legjobbunk volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62697
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 6:22

.nem tudom lehet apro serulese volt biztos.
Hányt az oltozoben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11267
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Ma, 6:19

Mindharom kapott gol kivedekezheto lett volna.
Nalunk a 3 golbol 2 megpattant, mondhatni szerencses. Emellett temerdek elszorakozott, vagy csak siman az alacsony futballtudas miatt elbalfaszkodott helyzet.
Erosebbek papiron es a palyan is. Nalunk egyeni kepessegekben es fizikalisan is tobb jatekos alulmarad a cicis parjaval szemben.
Binicius hozta a szintjet, engem tovabbra is kibaszottul irrital az egesz ember, ahogy van. semmi meglepo nincs itt, nalam tovabbra is elado, szabadulni tole gyorsan, messzire, amig valaki fizet erte. Tragedia a konnyelmusege, ahogy nem ismeri fel a helyzetet, nincs kepben a pillanat sulyaval, dekoncentralt vagy csak epp ennyit tud, egyszeruen keves, ostoba a jatekban, neha bejon 1-2 dolog, de a hibaszazalek kozben kibassza a plafont.

Az a problema, hogy a cici a tavalyi tovabbjutassal es az egesz mikieger megnyeresevel atlepte fejben a szintet, mar abszolut magabiztosan, teljes onbizalommal es nyugalommal tudnak jatszani, tudjak, hogy jobbak es erosebbek, elhittek. Ez pepperonitol teljesen fuggetlen, a jatekosoknak kellett ezt magukban atelni es lerendezni. Kozben a legjobb tamadojuk - a sima aranylabda eselyes foden mellett, aki ezzel beelozte belit a versenyben - ul a padon...nem tudom lehet apro serulese volt biztos.
Btw halland meg az aranylabda... Vilag szegyene lett volna, ha tavaly megkapja.
De osszessegeben ez sztem eluszott, egy nagyon max 5% eselyt adnek a tovabbjutasra, mencseszterben nagyon meg leszunk sztem baszva a tavalyihoz hasonlo modon.
Ezen papi erkezese jovore is csak arnyalni fog, mert jobban kell majd figyelniuk a kontrara meg az elfutasokra, de a problema meg mindig az, hogy krosz lassu es nem lep oda, nem szerez labdat, cami egyedul keves kozepen, mert valvi csak futni tud, szoval kp-n kevesnek erzem. Tucsibol ha egy vieira vagy essien valt volna, akkor nyugodt lennek, de nem lett sajnos.. mint minden pepperoni csapat, kozeppalyan dominalnak, ami miatt sokkal tobb helyzetuk lesz.
Ja mint mondtam par napja, azt tartom, nalam modric kezdett volna, akar toni helyen is, a visszavagon meg plane kezdetnem. Egyszeruen a stabilitas, a nyugodtsag, rutin, a technikai tudas, a tamadasban toninal sokkal jobb kepessegek miatt.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4749
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » Ma, 5:59

Nehez mit kezdeni amugy az olyan csillagegyuttallassal is, ami azt eredmenyezi, h egy amugy tegnapelott meg serult kozephatved, vallalva a jatekot balbekket jatszva, bal lábas létére jobbal meglovi palyafutasa legnagyobb goljat.

Nem neztem utana, de sztem egy kezen megszamolhatja az ember, hany golt szerzett, plane labbal, plane jobbal.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11147
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » Tegnap, 23:25

Tjacks írta:
dzsi91 írta:



Militaot valahogy összekéne drótozni jövőhétre.

Militao nincs meccsben, Carlo tuti nem rakja fel, így csak abban bízhatunk hogy Nacho egy meccs erejéig összekapja magát.

Vagy toljuk be Carvajalt, mellette LV, az tuti siker :mrgreen:
Hat nacho mikor jatszott utoljára? Bedobjuk a mallorca ellen militaot azt meccbsen lesz :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4445
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » Tegnap, 23:24

Szerintem Carlo egész game planje nagyon rendben volt ma, 3 egyéni villanásból kaptunk 2 gecinagy gólt, plusz egy lepkét.
Kicsit pontosabbak vagyunk a befejezéseknél, meg Jude nem ma világi bot, akkor most az menne, hogy hogy lemeccselte Carlo a filozófust.

Jöv7 Nacho szerződéshosszabbításért küzdő masterclass jöhet. :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2024. április 9., kedd 23:26-kor.

Tjacks
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » Tegnap, 23:24

dzsi91 írta:
ELSiete írta:

Ott KdB és Walker, nálunk - Tchouameni lesz.
Ez így eldőlt, pedig bőven... ismétlem, BŐVEN meglehett volna. Ilyen a foci. Legtöbbször tragikus.


Militaot valahogy összekéne drótozni jövőhétre.

Militao nincs meccsben, Carlo tuti nem rakja fel, így csak abban bízhatunk hogy Nacho egy meccs erejéig összekapja magát.

Vagy toljuk be Carvajalt, mellette LV, az tuti siker :mrgreen:

MarioCirolo
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » Tegnap, 23:21

Szerintem csapat szinten tovabbra is gyenge a jatekunk, a vedekezes eleg jol meg lett szervezve, de a letamadasaink es a kontraink mindenfajta elkepzelest nelkuloznek. Nem veletlen, hogy a vedoink es a kozeppalyasaink egyenileg remek meccset hoztak, foleg Rudiger, Cama, Kroos es Valverde, a tamadoink pedig teljesen sulytalanok voltak szinte vegig mezonyben. Ettol fuggetlenul Rodrygo vegre golt lott es Vini adott 2 golpasszt. A meccs szorakoztato volt, de a szinvonala inkabb hasonlitott egy angol felsohazi rangadora, ahol a city csapatkent kenyelmesen jatszott, mi meg tessek-lassek modon probaltunk kontrazgatni.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6598
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » Tegnap, 23:15

Hihetetlen volt ez a meccs. Harom ilyen golt kapni basszameg, erre nem lehet felkeszulni… elso golt Lunin nyakaba varrom, onnan nem kaphat golt, punktum, a masik ket golt meg meg kell tapsolni. De baszki, 2-1-nel dominaltunk, helyzeteket dolgoztunk ki, kezben volt a meccs.
Egyenileg: Kroos, Rudiger, Camavinga, nalam Rodrygo es Valverde is kiemelkedot nyujtottak, Vinitol tobb kell, Bellingham az egyik legrosszabb meccset hozta, angol foldon remelem jobbat hoz. Tchouameni nem lesz, itt jegyeznem meg a fasszopo biro tevekenyseget, hogy azonnal besargazta honfitarsat.
:goat:

el magico
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » Tegnap, 23:12

Nagyon jó meccs volt, bár inkább nyertünk volna egy szar meccsen :D

Szerintem X-re simán jók vagyunk a visszavágón, hosszabbításban meg bármi lehet. Nem éreztem azt, hogy olyan húú de felettünk állna a City. Teljesen 50-50 volt az egész meccs.

Persze az más kérdés, hogy lesz pár visszatérőjük, de ejtettük ki már őket KdB-vel meg Walkerrel együtt is :coffee:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11147
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » Tegnap, 23:10

ELSiete írta:
BlancoMark írta: City orulhet, a realis eredmeny 4-2 lett volna.

Hatalmas nagy elmulasztott lehetoseg, legkozelebb De Bruynennel es Walkerrel joval jobbak lesznek. Etihadban sem nyertunk meg.

Viszont szerintem buszkek lehetunk erre a csapatra, mindanellett hogy kelleni fog Mbappe mint egy falat kenyer.

Ha city szurkolo lennek meg beirnam a Haaland topicba hogy adjuk el. :mrgreen:
Ott KdB és Walker, nálunk - Tchouameni lesz.
Ez így eldőlt, pedig bőven... ismétlem, BŐVEN meglehett volna. Ilyen a foci. Legtöbbször tragikus.
Midőlt el döntetlen lett. :D

Nem voltunk jók de rosszak sem. City detto.

Bőven nyerhető ez a párharc ha viniciusz és bellinghem is csinal valamit. A flow meglett ezzel a meccsel, hogy tovabbra sincs lehetetlen. 2szer jöttünk vissza. Hasonló meccset várok jovőhéten is elől értelmesebb megoldásokkal. City az elejét ugyanúgy megnyomja majd talán most nem alszunk be.

Militaot valahogy összekéne drótozni jövőhétre.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8239
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » Tegnap, 23:09

Impostor írta:
hunmadridista írta: Deja Vu-m van...tavaly ugyanez volt...hazai pályán töketlenkedés...idegenben pedig megint jönni fog majd a kivégzés. Ott már lesz Walker és KDB is...
Meg még egy bíró akinek szintén ki lesz adva hogy kit kell támogatni... no nem meccset eldöntő ítéletekkel, csak ilyen alattomos nem fújunk be szabálytalanságot, nem adunk sárgát stb. stb.
Igen, de kurvára mindegy, menni kellett volna már kb 4-1-el, csak ment a flegmázás szokás szerint. Etihadban ki tudunk szerintem kaparni egy döntetlent, de megint itt volt az esély, megint nem éltünk vele. Sajnos Bellingham legrosszabb meccse volt ez Madrid mezben, de a Cityben is csak tizen voltak, egyszerűen nincs kifogás. Nem voltunk a kapu előtt elég élesek, pedig egyénileg amúgy brutál teljesítményeket láttunk, főleg Kroos, Rüdiger, Cama, Csucsu. Le a kalappal. Jó meccs volt amúgy, bár pártatlan nézőként jobban élveztem volna. :mrgreen:


Egyébként, most jól járunk vele hogy nincs idegenbeli gól, de baszki, adott egy ilyen meccs, erre ugyanannyit ér, mintha 0-0 lett volna. :lol:

Tjacks
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » Tegnap, 23:08

Remélem a visszavágon is kapunk egy kis előnyt azzal hogy Haaland kezd, rudigernek ez a match-up nagyon fekszik. Iszonyatosan kilóg technikailag az ember, rossz nézni (illetve ma jó volt nézni) :mrgreen:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » Tegnap, 23:07

RaúlCF írta: Olyan jó ezt a sok pesszimista szart olvasni egy ilyen meccs után. Esküszöm mintha azért "szurkolna" pár ember a csapatnak, hogy panaszkodhasson a világ egyik legsikeresebb klubja milyen szar mindig. Esetleg egy Cadiz vagy Levante jobb választás lenne ott lehet panaszkodni bőven. :shutup:
Szerintem ez nem errol szol toluk.
Hanem hogy az ev meccse egy 3:3-ra lett eleg,hazai palyan.
Mindenesetre nekem is nagyon tetszett,erdemes volt ezt vegig izgulni.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4445
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » Tegnap, 23:07

Sok minden történhet addig, ki tudja milyen hiányzók lesznek. Meg amúgyis, full fgyk vagytok, nyilván nem mi vagyunk az esélyesek, de azért nagyobb csodák is voltak már a blben, mint hogy mi továbbmenjünk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég