Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. január 24., szombat 22:43

ziro4vr írta:Volt egy eset, amikor Illarra helyezkedett, megkapta a lasztit, felnézett, megfordult aztán hátrapasszolta...nekem ez jól jellemezte a faszit. Csak a tuti, az is a legkönnyebb módon. Semmi váratlan, semmi különös.
volt. ahogy bárkivel, aki valaha focipályára lépett.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 24., szombat 22:39

Volt egy eset, amikor Illarra helyezkedett, megkapta a lasztit, felnézett, megfordult aztán hátrapasszolta...nekem ez jól jellemezte a faszit. Csak a tuti, az is a legkönnyebb módon. Semmi váratlan, semmi különös.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 24., szombat 22:32

a korosztálya legjobb belső középpályása, nagyon jó kis passzer lehet, aki képes megteremteni az egyensúlyt
Az első részét nem tudom, mert nincs sok rálátásom a korosztályára meg a hasonló játékosokra, de én sem fogok neki örülni ha elmegy Macifej. De szerintem jövőhéten már máshol lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 24., szombat 22:30

Marcelo-t már rég láttam jó formában. Néha elkap 1-1 meccset, de rendkívül visszaesett a teljesítménye. Pedig nagyon szerethető figura.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. január 24., szombat 22:28

egyébként érdekes, bármilyen fórumot néztem meccs közben, mindenki fogta a fejét a két cserénél. pedig nagyon bejött Carlo papának. egyrészt Marci ma nagyon sok hibával játszott előre is, védekezésben pedig abszolút tehetetlen volt ezzel a Bebe gyerekkel (aki attól, hogy Farkas Norbi nyilván túlkapatta tényleg ügyes kis spíler). Coentraoval stabilabbak lettünk. Illara miatt Kroos feljebb léphetett, Khedirát ugye nem volt nehéz amúgy pótolni, de a kis baszk kölyök szépen, nyugisan, ügyesen tette-vette a bogyót. én nem örülnék neki, ha végleg megválnánk tőle, mert szerintem igenis van benne potenciál. a korosztálya legjobb belső középpályása, nagyon jó kis passzer lehet, aki képes megteremteni az egyensúlyt
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. január 24., szombat 22:27

Nyilván a stílusával nem tudok azonosulni az nso-s kollégának, de ezt a mostani Bale-t (utóbbi kb 3 hét) megéri betenni szerintem is. Ahogy eldöntötte a meccset azért elég komoly volt, kiharcolja, jól lövi (szerintem kapura ment volna) aztán meg higgadtan elteszi a tizit. Tetszett, na. Ha ennyit tenne hozzá minden meccsen én elégedett lennék. Első félidőben is megjátszható volt, voltak jó elképzelései, veszélyes betett labdái. Másodikban nem nagyon lehetett látni, de az egész csapatnak nem volt gólhelyzete egyáltalán.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 24., szombat 22:21

Csak két hétre, de három az egyhez, hogy újra fog regisztrálni. :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Boky » 2015. január 24., szombat 22:18

Bergo írta:
Faust írta: Mert belőtt egy büntetőt?

Annyira utálom az ilyen sötét embereket...
Hát ez elég gyenge érv volt!!!
Sötét az aki mondja!! Kicsit vegyél vissza!!

Ui: még szerencse hogy nem kérdeznek meg Téged hogy megy e Bale vagy sem :)
Idióta! :lol:
:lol: :lol: :lol:

de hát még alig ismertünk, és már is távozol? :'(

:lol: :lol: :lol:

Avatar
Bergo
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 14:48
Kedvenc játékosaid: Ronaldo (Fenomeno), Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Juventus, Arsenal

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Bergo » 2015. január 24., szombat 22:15

Faust írta:
Bergo írta:Vajon most is el kellene adni Gareth Bale-t? :lol:
Mert belőtt egy büntetőt?

Annyira utálom az ilyen sötét embereket...
Hát ez elég gyenge érv volt!!!
Sötét az aki mondja!! Kicsit vegyél vissza!!

Ui: még szerencse hogy nem kérdeznek meg Téged hogy megy e Bale vagy sem :)
Idióta! :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 24., szombat 21:49

ikarus93 írta:Jóllakottá vált a csapat?
Nem hinném.
Formahanyatlás, hullámvölgy, természetes. Kérdés, hogy "tudatos" és ki tudunk jönni belőle, és bomba tavaszunk lesz vagy szenvedünk tovább.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. január 24., szombat 19:30

Jóllakottá vált a csapat?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 24., szombat 19:22

Szerintem nem semmiért mondta C.Ronaldo a múltkor hogy kell még körülbelül két három hét.
No,hát kb azt meg is kapta :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mathers » 2015. január 24., szombat 19:14

Az szép, hogy valaki még ilyenkor is Cristianora nyomja a szavazatot. :D

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 24., szombat 18:54

CR megoldódott egy időre! :) Ha visszatér Modric, akkor meg le fog ülni valaki a James-Bale párosból. Biztos vagyok benne. (sajnos az előbbi, bár nagy a verseny)
Így talán Bale előrébb játszhat, és hasznosabb lesz. De jobb szeretném, ha Cé formajavulással oldódna meg. :)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 24., szombat 18:48

Az a baj, hogy nem a Valencia ellen voltak a problémák, hanem már korábban, december eleje óta nem igazán ment már a játék. A Milán elleni meccs nem sokat számított, bár kétségtelenül jobb lett volna kihagyni azt.
Jövô héten kezdetni kell Lucas Silvat
Hát ezért...Inkább ne. Csodálkoznék, ha heteken belül értékelhetően tudna játszani. 21 éves, első európai csapat, nem fog ő szerintem sokat játszani és mutatni az elején.
A játékunk meg javulhat, és Modric visszatértével fog is, de egyszerűen nem bírjuk el a Bale-James párost, meg CR gyenge formáját.
CR megoldódott egy időre! :) Ha visszatér Modric, akkor meg le fog ülni valaki a James-Bale párosból. Biztos vagyok benne. (sajnos az előbbi, bár nagy a verseny)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 24., szombat 18:44

Akkor most rúgjuk ki Ancelottit, viccen kívül. Ha nem tudja visszahozni a csapatot egy magas szintre (még ha nem is a csúcsfocira, mert ahhoz le kéne sérülnie Bale-nek), akkor nem való ide. Így meg pláne, hogy a kupakiesés miatt még bőven van idő pihenni is, Modric is vissza fog térni, stb. Semmi oka nincs annak, hogy így szétessen a csapat, én bízom benne, hogy formaidőzítésről van szó, és március közepétől ismét végig pörögni fogunk. Addig meg be kell húzni a hazai meccseket, idegenben meg amit lehet. A barca remélhetőleg megtartja a szokásos formahanyatlását februárban.
Ancelotti sosem volt az az edző, aki a huzamosabb visszaesésből szezon közepén kirángatja a csapatát. Ha az ő csapata elindult lefelé, akkor általában nem szokott feljönni. Ezért is csak egy bajnoki címe van a Serie A-ban. Azzal a Milannal illett volna többet nyernie, mert nem volt rossz csapata, de valahogy sokszor megtorpantak.

A játékunk meg javulhat, és Modric visszatértével fog is, de egyszerűen nem bírjuk el a Bale-James párost, meg CR gyenge formáját. Nagyon szoros a bajnokság 2-3 rossz meccs, és komoly hátrányba kerülhetünk, a csapatunk pedig motiválatlan, lelketlen és ötlettelen. Carlo meg nem meri meghúzni a merész lépéseket (Bale több meccsre pad/Illara a kezdőbe stb...) így nehéz lesz felpörgetni a csapatot. Én abban bízom, hogy Lucas Silva kicsit többet tud majd hozzátenni a csapat játékához, mint Illara vagy Khedira, és akkor javulhatunk, de hát ennek nagyon alacsony az esélye.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. január 24., szombat 18:43

Én azért nem aggódom még. A Schalke elleni meccs után is sok minden ki fog derülni valószínűleg.
Kapunk egy atmát, chelseat, juvét és mehetünk a picsába az alibi szarunkkal.
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 24., szombat 18:40

Sierra írta:Azért a Valencia elleni meccs után még foghattuk arra, hogy tényleg új év, szar forma, kövi meccsen jó lesz. De igazából azóta sem sikerült visszatalálni a helyes útra, pedig lassan a január is eltelik.

Arra a kotláda milan elleni meccsre pl minek volt szükségünk? Azt a pénzt 100x megkeresnék,ha nem fizetnének ki egy bale-ért 90et,vagy hameszért 80-at,vagy illaráért 32-őt vagy faubertért 2őt...és sorolhatnánk reggelig a sok lenyúlást.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 24., szombat 18:34

Mondjuk én külön választanám a dolgokat. Egyik részről az egyéni állapotok/formák/mentális tényezők sincsenek rendben, részben érthető, részben érthetetlen okoknak köszönhetően.

Másrészt, nyilván részben ezzel összefüggően, de részben nem, a támadásépítésünk kritikusan gyenge. Vagy alapból ívelünk fel, vagy a felezőig kihozza Kroos (Isco segít csak, esetleg Benzema) aztán valahogy eljut Bale oldalára és jön a beadás. Vagy ha a másik oldalra, akkor Marci csinál valamit, esetleg Cé és annyi. Szarul belőtt labda és kirúgás. Na most én ezért venném elő korábban Jamest, mint Balet. Ha már ez a felállás, akkor a kolumbiai itt nagyobb fék, mert ha ott egy top DM lenne, vagy mondjuk Pogba, Gündogan vagy éppen Modric-Isco páros, akkor nem korlátozódnának a lehetőségeink arra, hogy kidobjuk a jobbosra a walesinek, ő meg húzza meg. Ezzel nem hajráfot védem, de nekem, akinek a kp-s játék a szívügyem, ez a legzavaróbb. És ezért is látom akkora problémának Modric kiesését. Az ő párosa a némettel a szíve a mostani csapatnak, hogy ennyire függ tőlük az előrejáték minősége, az részben természetes, mert amit ők ketten csináltak az kb páratlan, másrészt viszont hiba, mert nem lett továbbgondolva, nem volt b terv. Carlo pedig nem tud változtatni úgy tűnik.
Nem illik.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. január 24., szombat 18:33

Ilyen szar volt a csapat egész szeptemberben meg augusztus végén.
Szerintem nem semmiért mondta C.Ronaldo a múltkor hogy kell még körülbelül két három hét.

Jövô héten kezdetni kell Lucas Silvat,ha Isco tud játszani akkor ôt is elôre meg mehet James Benzemaékhoz.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 164 regisztrált és 0 vendég