Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. november 8., vasárnap 22:55

Öt helyzetből kaptunk hármat, hét-nyolcból rúgtunk kettőt. Mindent elárul. Ez a védelem nem a Real védelme, csak szükségmegoldás volt. Ennyit ér. Nacho nem balhátvéd, Casilla max. középszint, a belső védők most rengeteget hibáztak, plusz továbbra sem értem, hogy melyik marha ötlete volt leigazolni ezt a Danilo nevű tucatjátékost 35 millióért. Carvajallal mi a bánat van már ? Él még egyáltalán ?
Isco legalább akart, erre Benitez őt cseréli le a két nagy nulla helyett. Tudom, nem az ő hibája, vannak felsőbb utasítások, viszont őt rúgják majd ki, ha nem lesznek eredmények. Márpedig ezzel a két agyonfizetett nagyarcúval nem lesznek. Lucas-James-Isco meg valami jobb csatárral (ami most nincs, bár remélem, Karim majd két sérülés meg tárgyalás között néha benéz azért ide is) szerintem még ez a meccs is nyerhető lett volna, helyzet volt bőven. Kroossal nem tudom, mi van, teljesen szétesett.
Minden meccsen lesérül valaki, a régiek is piszok lassan gyógyulnak, aki saját lábon jön le, az is hetekre eltűnik. Ilyen is csak nálunk fordul elő. Így tényleg nem lehet könnyű az edzőnek, plusz bebetonozott emberek vannak, akikhez nem nyúlhat. Egy óriási kupleráj az egész egyesület, ha nem lesz eredmény, majd megint edzőcsere, de persze a legfőbb felelős majd megint marad, pedig őt kellene végre jól seggbe rúgni és eltakarítani a stadion közeléből is az általa hozott csapatorvos haverjával meg CR7 és GB11 haverjaival egyetemben.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

metalBOY
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014. december 11., csütörtök 9:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: metalBOY » 2015. november 8., vasárnap 22:43

Én is Rafa számlájára írom a történteket. Eddig volt Keylor aki kihúzta Rafat, ma nem volt és ez meg is látszott. Egyébként CR rossz formája is az ő hibája, valamint Iscoé is. Mindenki posztidegen helyen játszik.

Előre játék nincs csak az ívelgetés, még egy normális kontrát se tudnak befejezni. A rögzített szituációkban is visszafejlődés tapasztalható. Bármennyire is jól játszik Casemiro, de amikor ott van James, Isco és Kovacic akkor nem értem minek az a harmadik kp. védekezésben nem tesz hozzá annyival többet, támadásban meg elvesz.

Egy ideje csak az eredmények jöttek, ma még az sem.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. november 8., vasárnap 22:40

tibi18 írta:Talan a Mourinho korszakot megelőző idoben játszottunk utoljára ilyen agyatlanul.. Semmi elképzelés a játékunkban, ráadásul mindenki elővette a majd en bevagom 35-rol stílusát.. Elszomoritoan gyenge játék volt a mai, érdeklődve várom a klasszikust...
Ha így folytatjuk, akkor csúnyán beleszaladunk a késbe...

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. november 8., vasárnap 22:39

Lehet egyedül vagyok ezzel, de ha CR helyett jött volna James és nem Isco helyett, akkor ez a meccs megvan. Jól írta Csoki, hogy Lames csak sétálgatott. Isco pörgött rendesen, ezért kellett volna fent hagyni. James elől hozta volna ugyanúgy ezt. Vagyis a gólt meg a nagy passzokat.

Nem is tudom, hogy kit küldenék el. A CR féle sztárocskákat, a Benítez féle bábokat, vagy a mindenható elnökünket. Általában a fejétől bűzlik a hal, úgyhogy addig itt nem lesz korszakos csapat, míg Perez az elnök....
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. november 8., vasárnap 22:36

Talan a Mourinho korszakot megelőző idoben játszottunk utoljára ilyen agyatlanul.. Semmi elképzelés a játékunkban, ráadásul mindenki elővette a majd en bevagom 35-rol stílusát.. Elszomoritoan gyenge játék volt a mai, érdeklődve várom a klasszikust...

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. november 8., vasárnap 22:33

Én abszolút Benitez számlájára írom a vereséget és a gyenge játékot. Ha jól emlékszem az első intézkedése az volt, hogy beütemezett egy plusz edzést naponta Carlohoz képest. Ez hosszú távon lehet, hogy jó (nő az állóképesség), de egyelőre azt eredményezi, hogy a játékosok túl vannak hajtva, lesérülnek, akik egészségesek, azok meg 60 perc után menni alig bírnak (főleg, ha szerda-szombatozunk). A fizikai fáradtság pedig szellemi fáradságot szül, csökken a koncentráció, és mindenki azt látja, hogy nem hajtanak, rossz döntéseket hoznak, gyengék. Meg kell nézni, mely játékosok estek vissza. Azok, akik sokat játszanak: CR, Modric, Kroos, Casemiro, Isco, de Varane is hibázgat újabban, stb. Legszembetűnőbb a kp. A nagy rotáló Rafa amióta megtalálta a Modric Casemiro Kroos kp-t, azóta őket nyomja. Közre játszanak a sérülések is, de pl Kovacic méltatlanul keveset játszik.

Zedin
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. október 25., vasárnap 20:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Zidane, Messi, C. Ronaldo
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zedin » 2015. november 8., vasárnap 22:33

Tudom hogy ez nem vígasztal senkit de ez a Sevilla élete meccsét játszotta.Ugyanaz a játék volt náluk mint amikor 4-1 ről hozták fel ellenünk....és ez a Konoplyanka gyerek meg..No 1....én szívesen látnám a barcába.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. november 8., vasárnap 22:31

Mike írta:
Steve írta:Már vártam..

Kroos 0

Cr 0

Bale szimpatikus középcsapat szint

Isco nem váltja meg a világot

Danilo 0

Pepe 0

Biztos a hiányzók hibája.
namost a 6ból akiket felsoroltál nem kezdők alapesetben, Bale meg most tért vissza. Másodikvonalas védelem, és cserekapus. És igen, lehet a hiányzókra fogni, mert ezért nem lehet normálisan felépíteni a csapatot. Ezt komolyan magyarázni kell?

igen, vannak egyéni rossz teljesítmények is, minidg is voltak és lesznek is, de így kurva nehéz dolgozni.

Értem.

Akkor a hiányzók miatt nem futott se CR, se Bale.

Értem.

A hiányzók miatt nem tud kölünbséget teremteni Isco.

Értem.

Egy Real cserekapus megye kettes szinten HOMÁLYOKRA ugrik. ez is ahiányzók sara..

Értem.

Kroos egész idén alibin van. Nyilván a hiányzók.

Értem.

Nincs játék, nincs stílus, nincs elképzelés.

Na remélem a hiányzók visszatérnek és igaza lesz a síróknak, magyarázkodóknak, valamint remélem akkor CR is kénytelen lesz befejezni az alibit.

Addig kussolok, kivárok, és élvezem a meccseinket, vagy legalábbis átvészelem.

Remélem tényleg csak a hiányzókon múlik, még 1-2 meccsig lehet ezzel takarózni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2015. november 8., vasárnap 22:33-kor.

Nagy_Fönök
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015. október 4., vasárnap 21:27
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,Guti,Figo,Marcelo,Modric,James
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nagy_Fönök » 2015. november 8., vasárnap 22:31

Ha leírnám nagyon öszintén,hogy mit gondolok most, egyböl IPban-t kapnék.

Ez egy förtelem volt,egy utolsó kedvtelen banda,akik nincsenek formában. Danilot az elsö géppel küldeném vissza portugáliába,az az ö szintje.
Alig várom azt a napot amikor DC felépül. Ronaldonak remélem ez az utolsó szezonja nálunk...kiégett,sétálgat,ugat,mutogat...gusztustalan már.
Modric és Kroos is formán kivül van..Isco az elsö félidöben szerintem nem mozgott rosszul. Kiváncsi leszek,mit fog majd Benítez nyilatkozni,mire fogja fogni ezt a s*zart,amit meccsek óta nyomunk. Sérültek ide oda,ez a keret sokkal erösebb mint a tavalyi,sokkal több van benne mint CA idejében,ehhez képest ez a dagadék nem tudja kiaknázni. Sajnálom...de tudom,hogy ugyanugy leülök a következö meccset is megnézni,akármilyen fost is fogunk tolni,mert tudom,hogy ennél sokkal többre vagyunk képesek.

Nálam James a meccs embere!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 8., vasárnap 22:30

Felfele érdemes kiemelni akárkit is, annyi gyenge teljesítmény volt. Bale első félideje korrekt volt, ha több ilyet hoz, legalább el lehet mondani, hogy jó úton jár, akar. James jól szált be, alapkezdőnek kell lennie. Ramos amig fent volt, addig rend uralkodott hátul, nélküli Varane is sokszor csak egy megszeppent óvodás. Nagyjából ennyi.

A legalja nálan ma Cé, Casilla, Danilo.
Nem illik.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. november 8., vasárnap 22:29

Teljesen megérdemelt Sevilla győzelem volt ez...simán jobbak voltak mint mi...küzdöttek, hajtottak, mentek mint az állatok...nálunk meg ment a szokásos szerencsétlenkedés, meg tanácstalanság...
Cristiano meg már régen nincs itt fejben...ő szezon végén szépen elköszön...amit lehet már megnyerte, amit lehetett rekord már megdöntötte...benne itt nálunk ennyi volt...

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. november 8., vasárnap 22:28

Tökéletes, precíz, könyörtelen védekezést láthattunk az ellenfél játékának teljes megölésével.
Na Rafa ma konstatálta milyen az amikor nem veszi annyira komolyan magát. :lol:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2015. november 8., vasárnap 22:26

Hát ez iszonyat siralmas!! A kp- 0 elképzelés, Kroos gyakorlatilag átvette Illaramendi tavalyi produktumát, megkapom a legközelebbinek odapassz, semmi más. Lehetne itt egyesével felsorolni a játékosokat és minden rosszat leírni, de annyit sem érdemelnek.
Egyedül Jamest illeti dicséret, csak hát egy fecske szindróma...

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. november 8., vasárnap 22:25

Nézhetetlen amit csinálunk a pályán. Nem is idegesítem tovább magam ezen a meccen, vicc.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. november 8., vasárnap 22:25

És igen, lehet a hiányzókra fogni
Lószart. Mivel voltunk jobbak, mikor ott volt mindenki? Akkor is ugyanez a fos ment, csak volt egy elit kapusunk. Ma meg ez a Casilla gyerek....mint aki le van permetezve. Végig vakon volt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. november 8., vasárnap 22:24

sajnos a probléma nem az, hogy kikaptunk Sevillában...
nem kezdek el hosszú elemezgetésbe, mindenesetre el kell mondanom, hogy a hét előtt még nagyon pozitív voltam, most ezt a két meccset,és más körülményeket is megvizsgálva már máshogy látom a világot.
Ha leírnám, megint petiapesszimista lennék, szal inkább hagyjuk..

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. november 8., vasárnap 22:22

primrose írta:Érdekes, ahogy itt Bale-ről is írtok. Tavaly a gyereknek volt egy katasztrófálisan gyenge szezonja. Idén örülünk és bólogatunk ha már megtud csinálni egy cselt és minden el van neki felejtve. Komolyan ez a mérce a világ legdrágább játékosától? Értem, hogy most Ronaldo van porondon, de Bale nem veheti vállára egyszer sem a csapatot? Ennyire leadtuk a szintet? Idén ennyi elég lesz tőle?
A francot elég, de még mindig jobb, mint a semmi. Ő is mehet Isten hírével.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. november 8., vasárnap 22:22

Steve írta:Már vártam..

Kroos 0

Cr 0

Bale szimpatikus középcsapat szint

Isco nem váltja meg a világot

Danilo 0

Pepe 0

Biztos a hiányzók hibája.
namost a 6ból akiket felsoroltál nem kezdők alapesetben, Bale meg most tért vissza. Másodikvonalas védelem, és cserekapus. És igen, lehet a hiányzókra fogni, mert ezért nem lehet normálisan felépíteni a csapatot. Ezt komolyan magyarázni kell?

igen, vannak egyéni rossz teljesítmények is, minidg is voltak és lesznek is, de így kurva nehéz dolgozni.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. november 8., vasárnap 22:21

Ezzel a meccsel eddig 4 meccset játszottunk nagyobb csapat ellen, aki erőfelmérő lehet. Ezeken atletivel x, psg ellen x meg győzelem, ez meg vereség. Ezzel még nem is lenne probléma, de ha a dolgok mögé nézek, és azt látom, hogy ezeken rúgtunk 4!, azaz négy darab gólt, és egyik meccsen sem volt meggyőző a játékunk (konkrétan nem domináltunk egyiken sem), hát erőteljesen szét tudnék baszarintani vmit a környezetemben.

Még voltak periódusok, mikor reménykedtem egy nagyon picit ebben a Benítez melóban, de ez abszolút elszállni látszik. Tudom, hogy időt kell adni meg bla-bla, de annyira egy nulla, egy semmi az egész csapat, hogy egyszerűen kiábrándító.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. november 8., vasárnap 22:20

Érdekes, ahogy itt Bale-ről is írtok. Tavaly a gyereknek volt egy katasztrófálisan gyenge szezonja. Idén örülünk és bólogatunk ha már megtud csinálni egy cselt és minden el van neki felejtve. Komolyan ez a mérce a világ legdrágább játékosától? Értem, hogy most Ronaldo van porondon, de Bale nem veheti vállára egyszer sem a csapatot? Ennyire leadtuk a szintet? Idén ennyi elég lesz tőle?
But he is a good boy...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég