Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 3., vasárnap 7:16

Realista24 írta:
BlancoMark írta: Azt irjak tobben is hogy a harmadik sipszo kozben szuletett a gol, tehat a gol pillanataban meg nem ert veget a meccs.

:lol:
Hat ezt írtam, konkretan a harmadik sípszó amikor a haloba kerül a labda. Kezet is akkor emeli ez az okos.
https://streamable.com/8bzkwu

Komédia az egész amúgy.

Nem lehetne ezt megóvni amúgy?

Ennyire szánalmas csalást rég láttam.

Fújja le bakker mikor kikerül szélre a labda, de ne beadás közben :lol:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 3., vasárnap 7:09

85:30tól 89:00ig állt a játék kb, hatszor állt meg csere miatt a játék.

Ha ehhez hozzávesszük, hogy mennyiket szoktak hosszabbítani egy kész röhej volt a 7 perc.

De még az is elég lett volna, mert 2 perc 15 secet állt a hosszabbítás VAR miatt, tehát akkor minimum 99:00ig el kellett volna engedni a meccset.

Erre beadásba belefúj 98:40nél.

Azt majd Bellinghamet eltiltják, ezeknek az alkalmatlan bfaszoknak meg jól megsimizik a buksit, hogy de ügyes voltál, miközben őket kéne eltiltani.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 3., vasárnap 7:07

BlancoMark írta: Azt irjak tobben is hogy a harmadik sipszo kozben szuletett a gol, tehat a gol pillanataban meg nem ert veget a meccs.

:lol:
Hat ezt írtam, konkretan a harmadik sípszó amikor a haloba kerül a labda. Kezet is akkor emeli ez az okos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Zsobo
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2024. március 3., vasárnap 6:04

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!. Amúgy először le sem fújta csak a szájához vette a sípot majd amikor látta hogy beadja a labdát Brahim talán? akkor fújt bele a sipba.Amúgy abban sem vagyok biztos hogy a gól nem e hamarabb volt mint a hármas sípszó.

Hihetetlen mar, h ennyit nem lehet rabizni az emberre, h jo érzékkel fujja le, ez az általános biroi gyakorlattol is messze volt.

Am tobb problemara megoldas lenne, vmi merheto viszonyitasi pont, mint a tiszta jatekido mert pl a mostani 7 perc hosszabbitasban is allt a játék tobb percig, de akkor miert 7 perc, vagy miért nem volt visszapotolva? :hmmm: Teljesen random es most +1 hiba, mert nem egyertelmu, h mikor kell lefujni.

Mondjuk, ha nem adunk 2 golt ajándékba azert meg lett volna:s
A varnal meg ertem, h mit neznek a lesen, nem gep huzza be a vonalakat - es 2 perc alatt leolvashato? Microsoft szponzorral nem megoldhato lenne? :D csak a zavaro statok mennek sokszor.

mila
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mila » 2024. március 3., vasárnap 1:49

Reggel felkelek es gondolom szokas szerint csak a madridomon lehet majd olvasni az esetrol
92:48

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 3., vasárnap 0:57

Láttam már sok szart, nem gondoltam hogy meg tudnak még lepni. Beadás közben fújja le a meccset? Senki nem hallotta, a Valencia védő agyérgörcsöt kapott, verte a földet, hogy kikapnak.

Ez a legalja.

A 3.számú kapusunk helyében csak lebasztam volna neki egy 8 napon túl gyógyulót, eltiltják de szerződés hosszabbítást biztos kapott volna. Abszolút megértem a törököket :lol:

Nem látom mi lehet erre a megoldás, de meccsről meccsre rosszabb a helyzet. Dilettáns az összes, lefizetett, vak, vagy szimplán gyülöl minket.

A csaló szar reportja Bellinghamről:
"After the end of the game and still on the field of play, he ran towards me in an aggressive attitude and shouted, repeating on several occasions: "it's a f*cking goal.”

Bazmeg :lol: Ez piros. Még csak el se küldött anyádba te söpredék. Áhh kész vége.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2024. március 3., vasárnap 0:40

BlancoMark írta: Azt irjak tobben is hogy a harmadik sipszo kozben szuletett a gol, tehat a gol pillanataban meg nem ert veget a meccs.

:lol:
Sajnos a 3. Sípszó után került a labda a hálóba és ez a mérvadó
Elfejelte már akkorra Józsi, de még nem haladt át a gólvonalon
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. március 3., vasárnap 0:19

Amúgy először le sem fújta csak a szájához vette a sípot majd amikor látta hogy beadja a labdát Brahim talán? akkor fújt bele a sipba.Amúgy abban sem vagyok biztos hogy a gól nem e hamarabb volt mint a hármas sípszó. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 3., vasárnap 0:15

Tchouaméni broke a camera after the match. @RadioMARCA
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. március 3., vasárnap 0:14

dzsi91 írta:
realmadrid95 írta:

Csak a kirivo esetek olyan surun tortennek meg, mint a Ligaban. Nem tudom, hogy hany pl meccset nezel, de ezek szerint max rangadokat.

Remy, igy van, konkretan teljesen ugyan az a ket liga ebben a tekintetben. Konkretan nyilt csalas, mint mar irtam.
De ott nincs egy külön klub arra szakosodva, hogy folyamat a bíráskodásról beszéljen amikor épp eljárás folyik ellenük 20 évnyi bírófizetésre. Itt nem csak a bíráskodás katasztrófa. Az egész körítés a hangulat minden undorító. Térdig érő edzők beszélnek a kamerába meccs közben ha valami nem tetszik nekik, rasszista szurkolók itt minden van mint egy szaros megyei bajnokságban. Az egész liga rohad és nélkülünk egy darab szart nem érne.

110 perces meccsek 20 perc varozás miatt, hogya aztán meghozzák akár a szar döntést is. :lol: Életemben nem kúrtam még fel magam így egy szaros bajnoki meccsen de ezeknek ez is sikerül.
Na, igen, koszonom hogy osszefoglaltad. Kvazi a birok csak hab a tortan. Vajon miert eladhatobb a PL, mint ez az ocska korrupt szar liga?
Tebas pedig mondjon le haladektalanul, mert katasztrofa, hogy mindennel foglalkozik folyamatosan, csak azzal nem, hogy nezheto meccsek lennenek spanyolban ahol versenykepes csapatok kuzdenek egymassal korrekt es kovetkezetes birok jelenleteben.
:goat:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. március 3., vasárnap 0:13

Azt irjak tobben is hogy a harmadik sipszo kozben szuletett a gol, tehat a gol pillanataban meg nem ert veget a meccs.

:lol:

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 3., vasárnap 0:11

Viní Jr: "We didn't win, not because we couldn't - but because they didn't let us."
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. március 3., vasárnap 0:11

Rendszeresen nezek pl meccseket, spanyol bajnokit meg csak akkor ha a Real jatszik, pont azert, mert egy kieso rangado pl meccs szorakoztatobb, mint barmelyik spanyol. Ismerosi korokbol is egyertelmuen a pl-t reszesitik elonyben, a spanyolra kopkod mindenki, barcas ismeroseim is ki vannak akadva a birokra ( jo tudom… :kalapos: )
Vagom, milyen botranyok vannak angliaban is, es vagom hogy retardalt iteletek vannak, de ha mas nem, akkor sem olyan pokhendi bekepzelt taho birok vannak, plusz ez a negreira ugy is sokkal durvabb, mint barmi angliaban.

Nem tudtok meggyozni, na :mrgreen:
:goat:

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 3., vasárnap 0:10

impossible írta: Spanyol bajnokságban áll a legtöbbet a játék, folyamatosan megy az időhúzás, indokolatlanul hosszú VAR használat, emelett a játékvezetés nagyon gyenge semmi következetesség, ez is elképesztő 0-0 nál már húzzák az időt és megint nem kapott senki sárgát érte. Az egyik bedobast konkrétan néztem több, mint perc alatt végeztek el.
Megis a plben megy minden masodik meccs 100-115 percig, teljesen ertelmetlenul.

Dzsi, en csak szimplan a biraskodasrol irtam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realmadrid95 2024. március 3., vasárnap 0:11-kor.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 3., vasárnap 0:09

realmadrid95 írta:
RealVazquez írta:

Nyilvan vannak kirivo esetek, de akkor is sokkal szarabb a jatekvezetes spanyolban, mint az altalad peldakent felhozott pl-ben. Gondolkodasban is elorebb jarnak, lasd: ott a jatekvezetoket akarjak kihangositani, spanyolban meg az oltozoket. A mai Real meccsen annyi tevedes es bullshit dontes volt, amennyi egy egesz pl forduloban van, es meg hatravan a holnapi barca meccs :smile:
Csak a kirivo esetek olyan surun tortennek meg, mint a Ligaban. Nem tudom, hogy hany pl meccset nezel, de ezek szerint max rangadokat.

Remy, igy van, konkretan teljesen ugyan az a ket liga ebben a tekintetben. Konkretan nyilt csalas, mint mar irtam.
De ott nincs egy külön klub arra szakosodva, hogy folyamat a bíráskodásról beszéljen amikor épp eljárás folyik ellenük 20 évnyi bírófizetésre. Itt nem csak a bíráskodás katasztrófa. Az egész körítés a hangulat minden undorító. Térdig érő edzők beszélnek a kamerába meccs közben ha valami nem tetszik nekik, rasszista szurkolók itt minden van mint egy szaros megyei bajnokságban. Az egész liga rohad és nélkülünk egy darab szart nem érne.

110 perces meccsek 20 perc varozás miatt, hogya aztán meghozzák akár a szar döntést is. :lol: Életemben nem kúrtam még fel magam így egy szaros bajnoki meccsen de ezeknek ez is sikerül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: impossible » 2024. március 3., vasárnap 0:06

Spanyol bajnokságban áll a legtöbbet a játék, folyamatosan megy az időhúzás, indokolatlanul hosszú VAR használat, emelett a játékvezetés nagyon gyenge semmi következetesség, ez is elképesztő 0-0 nál már húzzák az időt és megint nem kapott senki sárgát érte. Az egyik bedobast konkrétan néztem több, mint perc alatt végeztek el.

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 3., vasárnap 0:03

RealVazquez írta:
realmadrid95 írta:

Pedig nagyon nem igy van, szinte minden meccsen van orbitalis hiba ott is. Liverpool Tottenham kb annyira elcsalt meccs volt, mint anno a Barca Chelsea, de beszelhetunk az Aston Villa Brentford meccsrol is, ahol szoszerint a kapus bent allt a kapuban a labdaval, nem egy cmvel, nem 10 cmvel, hanem legalabb 20 cmvel. A magyarazat az volt, hogy technikai okok miatt adtak meg. Szoszerint nyilt csalas a pl, es valahogy mindig a Citynek kedveznek vele. Nem veletlenul akad ki Klopp, Arteta es a tobbi edzo is.
Nyilvan vannak kirivo esetek, de akkor is sokkal szarabb a jatekvezetes spanyolban, mint az altalad peldakent felhozott pl-ben. Gondolkodasban is elorebb jarnak, lasd: ott a jatekvezetoket akarjak kihangositani, spanyolban meg az oltozoket. A mai Real meccsen annyi tevedes es bullshit dontes volt, amennyi egy egesz pl forduloban van, es meg hatravan a holnapi barca meccs :smile:
Csak a kirivo esetek olyan surun tortennek meg, mint a Ligaban. Nem tudom, hogy hany pl meccset nezel, de ezek szerint max rangadokat.

Remy, igy van, teljesen ugyan az a ket liga ebben a tekintetben. Konkretan nyilt csalas, mint mar irtam.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 3., vasárnap 0:01

RealVazquez írta:
realmadrid95 írta:

Pedig nagyon nem igy van, szinte minden meccsen van orbitalis hiba ott is. Liverpool Tottenham kb annyira elcsalt meccs volt, mint anno a Barca Chelsea, de beszelhetunk az Aston Villa Brentford meccsrol is, ahol szoszerint a kapus bent allt a kapuban a labdaval, nem egy cmvel, nem 10 cmvel, hanem legalabb 20 cmvel. A magyarazat az volt, hogy technikai okok miatt adtak meg. Szoszerint nyilt csalas a pl, es valahogy mindig a Citynek kedveznek vele. Nem veletlenul akad ki Klopp, Arteta es a tobbi edzo is.
Nyilvan vannak kirivo esetek, de akkor is sokkal szarabb a jatekvezetes spanyolban, mint az altalad peldakent felhozott pl-ben. Gondolkodasban is elorebb jarnak, lasd: ott a jatekvezetoket akarjak kihangositani, spanyolban meg az oltozoket. A mai Real meccsen annyi tevedes es bullshit dontes volt, amennyi egy egesz pl forduloban van, es meg hatravan a holnapi barca meccs :smile:
Hülyeség... haverok 99%-a PL fan. És nem ugyanannak a csapatnak szurkolnak. Folyamat ömlik felém az összes hír a PL-ből. Ugyanazok a vak senkiháziak vannak ott is, mint a spanyoloknál. Se nem jobb, se nem rosszabbak. Legalján van mindkét liga.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. március 2., szombat 23:58

realmadrid95 írta:
RealVazquez írta:

Nem, ennyire alja jatekvezetes csak a spanyoloknal van. Tudom, hogy minden nemzetnek megvannak a maga hibai, de ilyen gyakran, ilyen sulyos tevedesek es adhoc dontesek es a tobbi, a top10 bajnoksagbol biztosan csak a spanyoloknal vannak. Es meg kibaszott nagykepuek is, arrogansak es bunko az osszes. Botrany botrany hatan. Semmi kovetkezetesseg, ferto az egesz. Undorito.
Pedig nagyon nem igy van, szinte minden meccsen van orbitalis hiba ott is. Liverpool Tottenham kb annyira elcsalt meccs volt, mint anno a Barca Chelsea, de beszelhetunk az Aston Villa Brentford meccsrol is, ahol szoszerint a kapus bent allt a kapuban a labdaval, nem egy cmvel, nem 10 cmvel, hanem legalabb 20 cmvel. A magyarazat az volt, hogy technikai okok miatt adtak meg. Szoszerint nyilt csalas a pl, es valahogy mindig a Citynek kedveznek vele. Nem veletlenul akad ki Klopp, Arteta es a tobbi edzo is.
Nyilvan vannak kirivo esetek, de akkor is sokkal szarabb a jatekvezetes spanyolban, mint az altalad peldakent felhozott pl-ben. Gondolkodasban is elorebb jarnak, lasd: ott a jatekvezetoket akarjak kihangositani, spanyolban meg az oltozoket. A mai Real meccsen annyi tevedes es bullshit dontes volt, amennyi egy egesz pl forduloban van, es meg hatravan a holnapi barca meccs :smile:
:goat:

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 2., szombat 23:53

RealVazquez írta:
realmadrid95 írta: Szanalmas volt, ami a vegen zajlott. Viszont minden bajnoksagban ennyire rossz biroi dontesek sorazata van, pl talan lejjebb is sullyedt a liganal. Blben is volt olyan meccs, ahol szoszerint ket kezzel fogta a vedo a labdat es var utan sem fujtak be. Ez van, 7 pont elonyunk van egy meccsel tobbel, be kell huzni, nincs mese.
Nem, ennyire alja jatekvezetes csak a spanyoloknal van. Tudom, hogy minden nemzetnek megvannak a maga hibai, de ilyen gyakran, ilyen sulyos tevedesek es adhoc dontesek es a tobbi, a top10 bajnoksagbol biztosan csak a spanyoloknal vannak. Es meg kibaszott nagykepuek is, arrogansak es bunko az osszes. Botrany botrany hatan. Semmi kovetkezetesseg, ferto az egesz. Undorito.
Pedig nagyon nem igy van, szinte minden meccsen van orbitalis hiba ott is. Liverpool Tottenham kb annyira elcsalt meccs volt, mint anno a Barca Chelsea, de beszelhetunk az Aston Villa Brentford meccsrol is, ahol szoszerint a kapus bent allt a kapuban a labdaval, nem egy cmvel, nem 10 cmvel, hanem legalabb 20 cmvel. A magyarazat az volt, hogy technikai okok miatt adtak meg. Szoszerint nyilt csalas a pl, es valahogy mindig a Citynek kedveznek vele. Nem veletlenul akad ki Klopp, Arteta es a tobbi edzo is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég