Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. szeptember 27., csütörtök 8:37

kár, hogy nincs csak 1 minőségi védőcserénk...
Ramost és Marcelot is pár meccsen a padon kellene hagyni
ez borzasztó volt a részükről, és már nem először :(

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. szeptember 27., csütörtök 8:22

Jó, hogy védtem őket a szuperkupa után, hogy ilyen laza, flegma hibákból 5 meccsenként van 1... :lol: Erre Marcelo elpasszolja magát, aztam 3 ütemkéséssel kezd vissza futni az emberével, míg Ramos csak kocog vissza. A 2. gólnál 6 játékos nem regál a kipattanóra csak az André Silva, a 3-nál meg Marcelo csinál egy alibi felyest, míg a többiek szintén végig mozizzák, hogy a visszafejelt labdára egyedül Ben Yedder robban. Kár ezekért, mert a 2. félidővel nem volt gond. Na majd az Atma ellen. :sly: Így, hogy a Barca is szalad bele a pofonokba, ráadásul kis csapatok ellen, nincs akkora gond. Ráadásul mi túl vagyink idegenben egy Bilbaon meg Sevillan. Nekik még csak most jön a java.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 27., csütörtök 8:21

Kerlon írta:Ha az Atma ellen sem tudunk nyerni, akkor 4 komolyabb meccsből nem nyertünk idén 1et se. Szép előjel lenne.
A Barca meg két kiscsapat ellen betlizett. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 27., csütörtök 8:11

Ha az Atma ellen sem tudunk nyerni, akkor 4 komolyabb meccsből nem nyertünk idén 1et se. Szép előjel lenne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:59

Atma ellen sem vagyok bizakodó. Ez a Lopi stílus a komolyabb csapatok ellen nem működik. Bár azt nem tudom a Sevilla mióta lett komoly csapat, de sebaj, azzá tetük őket..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:56

Kerlon írta:Nekem eddig megszokhatatlan látvány Courtois a kapuban, annak ellenére, hogy nem hibázott. Keylor viszont sokkal élesebbnek és koncentráltabbnak tűnik a kapuban.

Btw nem most, hanem hétvégén kellett volna Benzemát is padra rakni, Marceloval meg már nem tudom mit lehetne kezdeni. Illetve de, igazolni a kezdőbe.
Az Atma ellen egyértelműen egy bulldog is kell előre, van is ilyenünk Mariano személyében. De mivel Isco kiesett, így Karimnak még akár lett is volna hely. Így viszont vagy Asensio vagy Karim.
Mert remélem hogy nem a BAB-bal megyünk ki. Karim elbirkózik ugyan, de könnyen megeszi két védő, Asensio meg kevés az ilyen játékhoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:54

Nekem eddig megszokhatatlan látvány Courtois a kapuban, annak ellenére, hogy nem hibázott. Keylor viszont sokkal élesebbnek és koncentráltabbnak tűnik a kapuban.

Btw nem most, hanem hétvégén kellett volna Benzemát is padra rakni, Marceloval meg már nem tudom mit lehetne kezdeni. Illetve de, igazolni a kezdőbe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:44

A meccset nem láttam, viszont a kezdő és a Barca veresége miatt gondoltam, hogy nem lesz meg.
Az indokaim nagyon egyszerűek.

Courtois, Nacho, Varane, Ramos, Marcelo, Modric, Casemiro, Kroos, Asensio, Bale és Benzema.

Hat játékos az 11ből, akinek nem kellett volna kezdenie. Öten gáláztak hétfőn, Karim meg lefelé szálló ágban van három hete, szünetet kellett volna kapnia. Nyilván akkor fog, amikor meccsre megyek... :lol:

Ramos kényszerből játszott valószínű, Odri sérülése miatt. Modric helyett mehetett volna Ceba, Karim helyett Mariano, a belga helyett Navas. Extrém esetben meghúztam volna jó ZZ módjára a LV jobb védőben, Nacho a baloson verziót.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 27., csütörtök 7:06

Jó szánalmas gólokat hoztak össze a fiúk. Azért elég ciki, hogy így lesimáztak minket. Mindegy, kellenek ezek a pofonok, hátha páran pl Marcelo (lol) észbe kap, hogy hoppá még azért focizni kéne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 27., csütörtök 6:50

dzsi91 írta:Ja és már nem tudtam szerkeszteni de a matracék elleni meccs,ha nem lesz meg el fog kezdeni inogni a pad lopi alatt.Amit nem szeretnék, mert jelenleg nincsenek jó megoldások a piacon a helyére és amúgy is kíváncsi vagyok,hogy ebből mi sül ki tavaszra.Szóval azt mind1hogy de be kell húzni mert nincs kedvem minden fordulóban ahhoz,hogy marad-e az edző vagy sem.

Úgyhogy hajrá lehet javítani.

Mi az hogy nincs jo megoldás? Zidane csapat nelkul van :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. szeptember 27., csütörtök 2:30

Torquemada írta:Nem mintha számítana, de szerintem 1 becsületgólt megérdemeltünk volna. Túlzó az eredmény, Bale mindent elszart, hangyafaszos lesgól, kapu torkából kikapart labdák, stb. Azért ezek megvoltak. Ma a jobb csapat nyert, de nekem a 3-0 azért túlzás. A csapat nagy része az utolsó pillanatig hajtott reménytelen helyzetben is. Ekkora zakót nem érdemeltünk.
Lehet Lopit is basztatni, van miért, mert könyörtelenül hatékony védekezést nem tud betanítani, de mit várunk tőle, ha komoly szintet nem képviselő Lucasokkal meg Marianokkal tud csak "erősíteni" ? Ez probléma lesz az ATMA ellen is. Ceba viszont jól szállt be, hozott egy kis színt a végére meg jól összerúgdostatta magát. :salute:
A következő meccs nagy vízválasztó lehet, mert ha ott is betli lesz, akkor kijelenthetjük, hogy a csapat a nagy meccsek megnyeréséhez kevés, és változtatások nélkül (nem feltétlenül edzőre gondolok, inkább a keret megerősítésére) alkalmatlan kupák elhozására. Bízzunk benne, hogy most csak kicsit sok volt az ünneplés és észbe kapnak. Valószínűbb azonban, hogy inkább a keret játékereje nem az, ami kellene. És CR7el is ugyanígy kiszoptunk volna most szerintem. Ramost meg sajnos lassan el kell felejteni. Borítékolom, hogy nagyon sokszor meg fog még minket veretni. Sajnálom, mert az egyik kedvencem, de szerintem nem sok virágvasárnapja lesz már.
Örülök hogy csak 3-0lett, nagyon rosszul játszott a csapat, gyorsan el kell felejteni ezt a meccset, ha ma egy Top csapattal játszunk nagyon csunya a vége, szerencse a Sevilla nem top csapat, mert legalább 3x vitték 2 az 1 ben a kapura a labdát, de vagy elönzőzték vagy nem voltak képesek középre rakni, Sevillanal jobb csapat ezt. kimeletlenul kihasználja.. Ettől függetlenül gratulálni kell nekik nagyot játszottak.. Reméljük ez csak egy egyszeri rövidzárlat volt.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 27., csütörtök 1:33

Pipita írta:
dzsi91 írta:Hát először is nagyon sajnálom,hogy végül nem lesz meg az aranykupa és a veretlen bajnoki cím, pedig nem sokon múlott.
Nem sok múlott, csak ma három gólon, meg úgy harminc bajnokin, amúgy tükörsima lett volna :lol: :lol: :lol: :| :kivagyhe: :| :( :|
Vág az eszed :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. szeptember 27., csütörtök 1:28

dzsi91 írta:Hát először is nagyon sajnálom,hogy végül nem lesz meg az aranykupa és a veretlen bajnoki cím, pedig nem sokon múlott.
Nem sok múlott, csak ma három gólon, meg úgy harminc bajnokin, amúgy tükörsima lett volna :lol: :lol: :lol: :| :kivagyhe: :| :( :|

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 27., csütörtök 0:52

Ja és már nem tudtam szerkeszteni de a matracék elleni meccs,ha nem lesz meg el fog kezdeni inogni a pad lopi alatt.Amit nem szeretnék, mert jelenleg nincsenek jó megoldások a piacon a helyére és amúgy is kíváncsi vagyok,hogy ebből mi sül ki tavaszra.Szóval azt mind1hogy de be kell húzni mert nincs kedvem minden fordulóban ahhoz,hogy marad-e az edző vagy sem.

Úgyhogy hajrá lehet javítani.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 27., csütörtök 0:41

Hát először is nagyon sajnálom,hogy végül nem lesz meg az aranykupa és a veretlen bajnoki cím, pedig nem sokon múlott.

Másodszor védhető a dolog, sevilla nehéz terep fifagáláztunk is és a barsza is szopott így semmi pánik.

Harmadszor viszont a múltkori direktebb játéknak nyoma sem volt, de amit a Roma meccs után is mondtam annyi területet hagyunk magunk mögött amit egy Románál erőszakosabb csapat simán megfut és jobb napjaikon be is verdesik a helyzeteket.

Mondjátok itt páran,hogy jó az irány szerintem borzalmas. Ez ugyanaz a foci amin sírva röhögök évek óta csak mi még szarul is csináljuk mert a keret 40%a alkalmatlan rá.

De a legrosszabb az Gareth lóbaszó Béla és a körülötte kialakult helyzet. Ő az egyetlen a keretben aki képes lenne azt a pluszt hozzáadni(ez már önmagában szomorú) ráadásul a hírek alapján ezt lopi is így látja és sikerült a számára legalkalmatlanabb stílust választani a csapatnak. Ez egy ilyen kékhalál szerű döntés. Casemiro, Béla, Ramos,Marcelo,Lucas,Asensio ezekből egyiknek sem kenyere ez a tiki-taka, lehozzák ha kell de nem itt fognak kijönni az erősségeik.

Ha ezt a football-t akarjuk nyomni Casemiro és Bale mehet le a Castillába helyükre meg kell tucatspanyol és imádkozni,hogy a 900passzunkból Ramos vagy Varane ne bakizzon bele akkorát,hogy elmenjen rajta a meccs.

Lopi szimpatikus faszi de az egész koncepciója halott.Halott Barszelonában,Manchesterben és münchenben is, nálunk meg hatványozottan.

Bajnoki cím meg lesz, mert a barsza is fos és a kicsiket megverjük ezzel a focival de valaki bl-ben úgy be fog darálni minket,hogy rossz lesz nézni.Ami amúgy kit izgat, végigvittük a football-t tavaly.

A legszebb,hogy közben Házárd akire sajnáltuk a pénzt fossa a gólokat God mode-ban. De ha lesz egy pöpec stadionunk és az ott rendezendő bl-döntőre (mert nyilván megkapjuk a döntöt 1-2 éven belül az uj stadionra) baszók leszünk én boldog leszek.

Dráma nincs, bajnoki serleg meg lesz, csak nem lesz aranyozott, ezt emésszétek meg valahogy.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. szeptember 27., csütörtök 0:25

Nem mintha számítana, de szerintem 1 becsületgólt megérdemeltünk volna. Túlzó az eredmény, Bale mindent elszart, hangyafaszos lesgól, kapu torkából kikapart labdák, stb. Azért ezek megvoltak. Ma a jobb csapat nyert, de nekem a 3-0 azért túlzás. A csapat nagy része az utolsó pillanatig hajtott reménytelen helyzetben is. Ekkora zakót nem érdemeltünk.
Lehet Lopit is basztatni, van miért, mert könyörtelenül hatékony védekezést nem tud betanítani, de mit várunk tőle, ha komoly szintet nem képviselő Lucasokkal meg Marianokkal tud csak "erősíteni" ? Ez probléma lesz az ATMA ellen is. Ceba viszont jól szállt be, hozott egy kis színt a végére meg jól összerúgdostatta magát. :salute:
A következő meccs nagy vízválasztó lehet, mert ha ott is betli lesz, akkor kijelenthetjük, hogy a csapat a nagy meccsek megnyeréséhez kevés, és változtatások nélkül (nem feltétlenül edzőre gondolok, inkább a keret megerősítésére) alkalmatlan kupák elhozására. Bízzunk benne, hogy most csak kicsit sok volt az ünneplés és észbe kapnak. Valószínűbb azonban, hogy inkább a keret játékereje nem az, ami kellene. És CR7el is ugyanígy kiszoptunk volna most szerintem. Ramost meg sajnos lassan el kell felejteni. Borítékolom, hogy nagyon sokszor meg fog még minket veretni. Sajnálom, mert az egyik kedvencem, de szerintem nem sok virágvasárnapja lesz már.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2018. szeptember 27., csütörtök 0:01

Gyenge meccs volt részünkről, Sevilla megérdemelten nyert még ilyen arányban is, ez most így sikerült , rosszul játszott az egész csapat , nem érdemeltünk pontot, Atletico ellen lehet javítani :agree:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. szeptember 26., szerda 23:59

Veretlenül már nem leszünk bajnokok, kár érte.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. szeptember 26., szerda 23:57

hala real írta:Az 1. perctol lehetett erezni, hogy valalmi nem oke.
Egyreszt nem eltunk a lehetoseggel, hogy.a barca kikapott.
Masreszt nem is az a legnagyobb baj, hogy kikaptunk, hanem ahogyan....
Es harmadreszt az atletico ellen kotelezo javitani egy gyozelemmel.
Atleti ellen is reg nyertunk... nem szamitok sok jora, foleg hogy B csapattal allunk majd ki.
:goat:

petiamadridista
Hozzászólások: 5255
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. szeptember 26., szerda 23:56

Fos volt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 161 regisztrált és 0 vendég