Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. szeptember 3., szombat 19:25

Elbeszélünk egymás mellett.

Vegyük a mai meccset, Karim nem volt jó formában, ha pl. van egy használható cserecsatár, akkor betudjuk küldeni és tud esetlegesen lendíteni a játék képén és méggyorsabban lezárni egy adott mérkőzést.

Nézzük katalánékat, ha pl. Lewandowskinak vagy Dembelenek nem megy/lesérül/pihentetni akarják, betudnak dobni egy Depay-t, vagy egy Raphina-t, akik tudnak a mérkőzés képén alakítani. Variációs lehetőséget teremtve ezzel.

A pihentetés csak egy része, így, hogy nem igazoltunk és az ittlévőkre se számít egyáltalán a csapat(Mert láthatóan mellőzve van az a hármas) teljesen elfogynak, sőt nem léteznek variációs lehetőségeink elől. Van a Vini, Karim, Rodrygo/Valverde(Aki középső középpályás) az első harmadba és ennyi. Nincs más, na jó, van még egy Lucas V.


Emellett viszont jár a dicséret is a csapatnak, hogy egy ilyen kemény ellenfelet sikerült legyőzni és továbbra is élen vagyunk a bajnokságban, viszont néha hosszabb távon is kell gondolni a csapatra, hogy mi lesz egy esetleges formahanyatlásnál/sérülésnél? Nemhogy B terv, de C,D terv sincs rá és most ezt kizárólag a támadóinkra értem.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. szeptember 3., szombat 18:47

Jim írta:
p.csabi1 írta: Nyugodjatok már le ezzel a ki hogy játszik meg mennyit emberek.Rendesen pánikkeltés megy itt az oldalon.Rotál szépen Ancelotti ez a lényeg.Aki meg nem ide való és nem ment el az szívni fog.Asensio is fog játszani ilyen 5-10 perceket majd.De amúgy lenyilatkozta a múltkor a főnök,hogy neki is meg Hazardnakn is változtatni kell a dolgokon.
Tchouamenii meg egy zseni. :salute:
:lol: :lol:

5-10 perc alatt jól kipiheni magát Benzema és Vini
ja nem

elől semmi rotáció nincs sajnos
azért háborgunk, mert sajnos Benzema nem 20 éves
a padon kéne kezdenie már pár meccset, hogy minél tovább bírja majd fizikailag
Komolyan most kezdődött el a szezon hova pihenjenek ember?2 hónap utánna szünet megint mert VB van.
Nehogy már ezt ne bírják ki ráadásul heti 1 meccs volt eddig.
Ezt nehéz megérteni?
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5849
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. szeptember 3., szombat 18:43

p.csabi1 írta: Nyugodjatok már le ezzel a ki hogy játszik meg mennyit emberek.Rendesen pánikkeltés megy itt az oldalon.Rotál szépen Ancelotti ez a lényeg.Aki meg nem ide való és nem ment el az szívni fog.Asensio is fog játszani ilyen 5-10 perceket majd.De amúgy lenyilatkozta a múltkor a főnök,hogy neki is meg Hazardnakn is változtatni kell a dolgokon.
Tchouamenii meg egy zseni. :salute:
:lol: :lol:

5-10 perc alatt jól kipiheni magát Benzema és Vini
ja nem

elől semmi rotáció nincs sajnos
azért háborgunk, mert sajnos Benzema nem 20 éves
a padon kéne kezdenie már pár meccset, hogy minél tovább bírja majd fizikailag

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. szeptember 3., szombat 18:34

Anthony írta:
tubatibi írta: Egy roppant nehéz ellenfelet győztünk le, ez hatalmas pozitívum és az, hogy Mi vagyunk 4 forduló után az egyetlen 100%-os csapat.

Negatívum: Ha nem tudtuk elpasszolni és játszatni se fogjuk Asensiot, Hazardot és Marianot akkor miért nem igazoltunk senkit? Ennek semmi értelme nincs, ezt így nem fogjuk tudni egy egész szezonon át csinálni, mert beletörik a bicskánk. Kíváncsi vagyok, hogy mi járhat a vezetőség fejében.
Nem akartak elmenni. Mit csináljon Perez, küldje utánuk a fekete Volgát?
Akár. Ilyet nem sok csapatnál látsz, hogy fix 0 percesek egy lépésre vannak a kezdőtöl. Vicc.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. szeptember 3., szombat 18:31

Anthony írta:
tubatibi írta: Egy roppant nehéz ellenfelet győztünk le, ez hatalmas pozitívum és az, hogy Mi vagyunk 4 forduló után az egyetlen 100%-os csapat.

Negatívum: Ha nem tudtuk elpasszolni és játszatni se fogjuk Asensiot, Hazardot és Marianot akkor miért nem igazoltunk senkit? Ennek semmi értelme nincs, ezt így nem fogjuk tudni egy egész szezonon át csinálni, mert beletörik a bicskánk. Kíváncsi vagyok, hogy mi járhat a vezetőség fejében.
Nem akartak elmenni. Mit csináljon Perez, küldje utánuk a fekete Volgát?
Felesleges, úgysem érted a lényeget.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. szeptember 3., szombat 18:29

tubatibi írta: Egy roppant nehéz ellenfelet győztünk le, ez hatalmas pozitívum és az, hogy Mi vagyunk 4 forduló után az egyetlen 100%-os csapat.

Negatívum: Ha nem tudtuk elpasszolni és játszatni se fogjuk Asensiot, Hazardot és Marianot akkor miért nem igazoltunk senkit? Ennek semmi értelme nincs, ezt így nem fogjuk tudni egy egész szezonon át csinálni, mert beletörik a bicskánk. Kíváncsi vagyok, hogy mi járhat a vezetőség fejében.
Nyugodjatok már le ezzel a ki hogy játszik meg mennyit emberek.Rendesen pánikkeltés megy itt az oldalon.Rotál szépen Ancelotti ez a lényeg.Aki meg nem ide való és nem ment el az szívni fog.Asensio is fog játszani ilyen 5-10 perceket majd.De amúgy lenyilatkozta a múltkor a főnök,hogy neki is meg Hazardnakn is változtatni kell a dolgokon.
Tchouamenii meg egy zseni. :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. szeptember 3., szombat 18:21

tubatibi írta: Egy roppant nehéz ellenfelet győztünk le, ez hatalmas pozitívum és az, hogy Mi vagyunk 4 forduló után az egyetlen 100%-os csapat.

Negatívum: Ha nem tudtuk elpasszolni és játszatni se fogjuk Asensiot, Hazardot és Marianot akkor miért nem igazoltunk senkit? Ennek semmi értelme nincs, ezt így nem fogjuk tudni egy egész szezonon át csinálni, mert beletörik a bicskánk. Kíváncsi vagyok, hogy mi járhat a vezetőség fejében.
Nem akartak elmenni. Mit csináljon Perez, küldje utánuk a fekete Volgát?

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. szeptember 3., szombat 18:21

A 2 brazil lesz itt a lényeg.
Ase, Hazard. Mellékszereplők lesznek a brazilok után.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. szeptember 3., szombat 18:19

Egy roppant nehéz ellenfelet győztünk le, ez hatalmas pozitívum és az, hogy Mi vagyunk 4 forduló után az egyetlen 100%-os csapat.

Negatívum: Ha nem tudtuk elpasszolni és játszatni se fogjuk Asensiot, Hazardot és Marianot akkor miért nem igazoltunk senkit? Ennek semmi értelme nincs, ezt így nem fogjuk tudni egy egész szezonon át csinálni, mert beletörik a bicskánk. Kíváncsi vagyok, hogy mi járhat a vezetőség fejében.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5142
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. szeptember 3., szombat 18:15

🚂 :sziv: megvett kilóra. nagy közönségkedvenc lesz

Vini gólja szép volt de azon túl nagyon pontatlan és önző volt kis sztárallűrrel, ma annyira a meló sem volt ott.

Rodrygo ma odatette amit kellett.

ez a Cama- 🚂 kp elég pofásnak néz ki

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. szeptember 3., szombat 18:15

Mvp Tchoua.

Komolyat megy eddig a srác, berakták és elit szinten hozza a posztját ráadásul elég letisztult a játéka és kevesebbet is kell szabályatalankodnia mert egyszerűen megveri a szembejövőket. :lol: :salute:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2022. szeptember 3., szombat 18:01

🇧🇷 @RodrygoGoes vs Betis:

• 1 goal.
• 3 chances created.
• 1 big chance created.
• 7/12 duels won.
• 2 tackles.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. augusztus 29., hétfő 21:16

mocsok írta: Én se értettem annyira alaba tamadojatekat.
Rengetegszer szerintem indokolatlanul közepén és elől volt.

És nem volt érezhető hogy +1 ember lenne támadásban.
Így 10 év után nem akar már 90 percet robotolni balhátvédként, keresi a megúszós megoldásokat sokszor, elöl ragad stb. Valahol értem, valahol meg na, ha odateszi az edző akkor tessék bepiszkolni a mezt, úgyse kell 40 meccset ott játszania.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. augusztus 29., hétfő 20:47

mocsok írta: Én se értettem annyira alaba tamadojatekat.
Rengetegszer szerintem indokolatlanul közepén és elől volt.

És nem volt érezhető hogy +1 ember lenne támadásban.
Ezért nem működik Vini és Mendy se. Egymás elől veszik el a teret. Vini a partvonal mellől indul, ezzel a védő befele mozog kb. Régen CR meg a kapu felé helyezkedett vagy nyitotta a szélt Marcelonak.

Jelenleg van néhány dolog, amit kicsit reformálni kell a fejekben, de a gen váltás már csak ilyen, nem pótolni kell a régi elemeket, hanem az újak tudását kell kiaknázni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2022. augusztus 29., hétfő 20:24

Én se értettem annyira alaba tamadojatekat.
Rengetegszer szerintem indokolatlanul közepén és elől volt.

És nem volt érezhető hogy +1 ember lenne támadásban.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 29., hétfő 19:13

doncsontos írta: amugy csak szerintem volt jobb Alabával a bal oldal? néha elkóricált, és azt se tudtam milyen posztot akar játszani, de mindenhol ott volt, és hátra is jól zárt mindig. ilyen csapatok ellen ezt a formációt nyomatnám hátul mindig csak ugye LV helyett Carvajal, aztán Mendy meg jöhet a rangadókra biztosítani, hajrában meg ha úgy áll a széna hoznám le, és menne Alaba a helyére.
sztem egyedul vagy.
se bal se jobbszelünk nem volt vinin kivul, abszolut semmi extra nem jott tamadasban a hatvedektol, ezert is ilyen gyaszos a tamadojatek
thereisonly1ronaldo

Nagyi4422
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2022. április 12., kedd 18:09
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Reál Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nagyi4422 » 2022. augusztus 29., hétfő 18:51

Benzema nélkül nem hiszem,hogy Carlo bármelyik csapatnak neki merne menni francia barátunk nélkül.

Pihenést max ha megvan a csoport a Bl körbe vagy kupába kaphat...

Nem volt senki a stában aki ezt vázolja Perez apánknak?

Még a Barca fórumon is ezen szurkolnak,hogy Benz ne legyen játékra alkalmas....

Ha ne adj isten lesérül akkor még jön valami pánik igazolás ami a nyakunkon marad.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. augusztus 29., hétfő 18:12

hehetheoriginal írta: akkor miert nem centerkent jatszik?
Oda meg fizikalisan gyenge sztem
Esetleg egy 2 csataros buliba.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. augusztus 29., hétfő 17:40

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: akkor miert nem centerkent jatszik?
Ancelotti: “Rodrygo can play WITH Benzema as a striker or as a substitute for Benzema.”
Amúgy közelebb kéne helyezni a kapuhoz és nem a szélre száműzni. Hozzá teszem, hogy szerintem mentalitásban veri Vini. Rodrygo nem elég tökös.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2022. augusztus 29., hétfő 17:38

amugy csak szerintem volt jobb Alabával a bal oldal? néha elkóricált, és azt se tudtam milyen posztot akar játszani, de mindenhol ott volt, és hátra is jól zárt mindig. ilyen csapatok ellen ezt a formációt nyomatnám hátul mindig csak ugye LV helyett Carvajal, aztán Mendy meg jöhet a rangadókra biztosítani, hajrában meg ha úgy áll a széna hoznám le, és menne Alaba a helyére.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 119 regisztrált és 0 vendég