Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. január 10., szombat 15:35

Ramos a leghülyébben fogta garciát. Ilyenekbe ilyen rutinnal nem szabad belemenni. Megadta az esélyt a sporinak,hogy befújja, az meg az első félidő alapján nem is volt meglepetés,hogy befújta.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 10., szombat 15:18

R.M.C.F írta:
Géci írta:Ramos esete érdekes volt amùgy. Pl-ben szerintem ezt nem fùjnák be, de lehet ezt csak én gondolom így. Csávó konkrétan hùzta Ramos mezét közben meg gugolt lefelé. Ramos pedig nem tudott leválni róla, a spori meg megette. Messze nem volt annyira tiszta tizi szerintem, de kár vele már foglalkozni...
igy van.....ramos meg alig fogta,ezt beette a spori van ilyen.
Igen, de Ramos rutinjával nem szabadna ilyenbe belekeveredni, vagy jobban kell kijönni belőle. Ha visszanézitek, egy kameraállásból látszik, hogy úgy kapaszkodik Ramosba hogy már szakad a meze (0:18-tól). Nyilván nem akart talpon maradni, de na...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 10., szombat 15:11

Géci írta:Ramos esete érdekes volt amùgy. Pl-ben szerintem ezt nem fùjnák be, de lehet ezt csak én gondolom így. Csávó konkrétan hùzta Ramos mezét közben meg gugolt lefelé. Ramos pedig nem tudott leválni róla, a spori meg megette. Messze nem volt annyira tiszta tizi szerintem, de kár vele már foglalkozni...
igy van.....ramos meg alig fogta,ezt beette a spori van ilyen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 10., szombat 12:39

Kerlon írta:Év elején nem voltunk formában, Ancelotti kereste a csapatát, szerencsére Bale le is sérült. :mrgreen: Most meg az volt, amit R24 is felvetített, hogy játszunk egy biztonsági 0-0-t, amit irányítottunk is 57 percig, de az az EGYÉNI hiba pecsételte meg a sorsunk. Kicsit szerencsétlenek is voltunk, mert Ramos fejese, Iscoé, Bale lesgólja, Bale kapáslövése sem sokon múlott. Míg nekik volt egy Griezman lövésük meg egy Gimenez fejes... Amúgy a kapunkra veszélytelen voltak. Ha ma feltudunk pörögni, akkor egy jó első félidővel az Atletico ellen lesz keresni valónk 0-2-ről is.
Remélem hogy így lesz.Pdahaza csak nyerni kellene,még ha nem is jutunk tovább.Ez lenne a minimum.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 12:21

Év elején nem voltunk formában, Ancelotti kereste a csapatát, szerencsére Bale le is sérült. :mrgreen: Most meg az volt, amit R24 is felvetített, hogy játszunk egy biztonsági 0-0-t, amit irányítottunk is 57 percig, de az az EGYÉNI hiba pecsételte meg a sorsunk. Kicsit szerencsétlenek is voltunk, mert Ramos fejese, Iscoé, Bale lesgólja, Bale kapáslövése sem sokon múlott. Míg nekik volt egy Griezman lövésük meg egy Gimenez fejes... Amúgy a kapunkra veszélytelen voltak. Ha ma feltudunk pörögni, akkor egy jó első félidővel az Atletico ellen lesz keresni valónk 0-2-ről is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 10., szombat 12:14

+1, most is Ramos hatalmas baromsága kellett ahhoz, hogy helyzet nélkül gólt szerezzenek. Valaki meg védi őket, amikor nem csinálnak mást, mint bunkerbe verik magukat, aztán tudatos kontrázás nélkül baszkodják ki a labdákat. Ramos meg Varane meg megreggelizett Torresből meg Griezmannból.
Pont ez az,én sem tartom ezeket sokra,a mi csapatunk sokkal jobb futballistákból áll,de nekem olyan mintha még mindig nem vennék őket komolyan a játékosaink,olyan mint ha azt gondolnák még mindig,"jah,ez csak az a luzer atletico akit ida vissza püföltünk mindig",aztán meg mikor valahogy gyötrelmesen az ágyneműsök megszerzik a vezetést,utánna betolják a mozdonyt,ezek meg lesnek hogy mi az úristen van már megint,jön a görcsös akarat,aztán meg lefújják a meccset.Töbszázmillió euró meg szwrencsétlenül téblábol utánna,hogy már megint nem sikerült...
Simeona tudja hogy nem pontozásos sportág,hogy nem szépségre megy,mit bánja ő hogy ha a bíró seggéről is pattan be,csak bepattanjon.Hogy nyerjenek.A többi nem érdekki.
Pedig meg lehet őket törni,ezt megmutatta a BL döntő.Az első gólig nehéz,az oke,de mi a ló**nak van ilyen csilivili játékosállomány,ha még ez sem megy...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 11:38

16-os szélén, háttal a kapunak, meg kell támasztani hátulról és kész. Nem megfogni... Hatalmas nagy baromságot csinált Ramos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 10., szombat 11:31

Ramos esete érdekes volt amùgy. Pl-ben szerintem ezt nem fùjnák be, de lehet ezt csak én gondolom így. Csávó konkrétan hùzta Ramos mezét közben meg gugolt lefelé. Ramos pedig nem tudott leválni róla, a spori meg megette. Messze nem volt annyira tiszta tizi szerintem, de kár vele már foglalkozni...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 11:20

Matt009 írta:
Géci írta:
Nem vagyok benne biztos, hogy a BM meg tudná őkrt fogni. Esetleg a Dortmund :hmmm:
Én nem tartom ennyire erősnek ezt az Atmát. Az oké, hogy a stílusuk miatt mindenkinek nagyon nehéz ellenük, de azt kizártnak tartom, hogy most is át tudjanak menni 3 erős csapaton. Több csapat is van, akik meg tudják őket fogni, messze nem ők a világ legjobb csapata. Nekünk nem sikerült eddig idén, mert a mi csapatunk ellen tökéletesen működnek, de koránt sem működnek ilyen jól minden csapat ellen. Tavaly nagy mákjuk volt az összes BL párharcban, még a döntőben is, csak a makk elfogyott a végére. Idén max elődöntőt jósolok nekik, de lehet az sem lesz meg.
+1, most is Ramos hatalmas baromsága kellett ahhoz, hogy helyzet nélkül gólt szerezzenek. Valaki meg védi őket, amikor nem csinálnak mást, mint bunkerbe verik magukat, aztán tudatos kontrázás nélkül baszkodják ki a labdákat. Ramos meg Varane meg megreggelizett Torresből meg Griezmannból.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 10., szombat 10:38

Szerintem abban van a lényeg hogy gyorsan meg kell lőni az első gólt.
Ha ezt a buzi taktikát abba kell hogy hagyják akkor látszik a különbség a két csapat között.
Ha Ramos fejese bemegy pl...Szerintem akkor sima.(pl.Tavalyi kupa meccs)
Itt akkor van baj ha ők lőnek.

Esküszöm megcsináltam volna Carlo helyébe,hogy 11 emberrel elkezdtem volna passzolgatni a saját térfelemen,kíváncsi lennék hogy kijöttek volna,vagy kifütyülték volna őket,mert elhiszem hogy idegenben nem,de azért otthon egy kupa első meccsén,50.000 ember előtt.. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 10., szombat 10:33

Géci írta:
sonic írta:A Chelsea tavaly mar alulmaradt. Nekem olyan kell aki ki is b*ssza oket mint macskat sz*rni. Nem akarom hogy aztan megint ott vigyorogjanak a dontoben es ismet ellenuk kelljen egy undorito meccsen osszeszenvedni a 11. serleget.
Nem vagyok benne biztos, hogy a BM meg tudná őkrt fogni. Esetleg a Dortmund :hmmm:
Én nem tartom ennyire erősnek ezt az Atmát. Az oké, hogy a stílusuk miatt mindenkinek nagyon nehéz ellenük, de azt kizártnak tartom, hogy most is át tudjanak menni 3 erős csapaton. Több csapat is van, akik meg tudják őket fogni, messze nem ők a világ legjobb csapata. Nekünk nem sikerült eddig idén, mert a mi csapatunk ellen tökéletesen működnek, de koránt sem működnek ilyen jól minden csapat ellen. Tavaly nagy mákjuk volt az összes BL párharcban, még a döntőben is, csak a makk elfogyott a végére. Idén max elődöntőt jósolok nekik, de lehet az sem lesz meg.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 10., szombat 10:33

Tehát végülis egyet értünk, csak félre értettél.
Igen, jogos, bocsánat. Nem olvasdtam vissza eléggé.

Varanme meg tökéletes lenne a Bayernbe. Eszünkbe ne jusson eladni nekik!! :)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 10., szombat 9:55

sonic írta:A Chelsea tavaly mar alulmaradt. Nekem olyan kell aki ki is b*ssza oket mint macskat sz*rni. Nem akarom hogy aztan megint ott vigyorogjanak a dontoben es ismet ellenuk kelljen egy undorito meccsen osszeszenvedni a 11. serleget.
Nem vagyok benne biztos, hogy a BM meg tudná őkrt fogni. Esetleg a Dortmund :hmmm:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. január 10., szombat 7:49

CS0ki írta:Na ne szórakozzunk már, hogy védőknél szarul állunk.
Pont ez az... Csak egy ironikus példa volt.
CS0ki írta:llara egy középcsapat húzóembere volt, Khedira meg stabil kezdő volt nálunk is meg a német válogatottban is, függetlenül attól, hogy milyen szerencsétlen, simán kezdhetne ez a két játékos szinte bárki ellen, nem kéne, hogy komolyabban megérezzük.
Ezt írtam én is, nekem kiegészítőnek megfelelnek, főleg úgy, hogy Modric felépülése után Isco vagy James is padra fog kerülni.

Tehát végülis egyet értünk, csak félre értettél.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. január 10., szombat 0:55

Jó,azért tegyük hozzá hogy a Barcelona tényleg nagyon erős volt.. :roll:
Persze a triplázó csapatok mind nagyon erősek voltak, és nem akarom elvitatni az érdemeiket, félre ne érts, csak abban hogy mind a 3 trófeát bezsebelték nagy szerepe volt annak is, hogy hazájuk bajnokságában a korábbi riválisok lényegesen alulmúlták még saját magukat is, így nem alakult ki olyan éles verseny ami hosszútávon igen komoly energiát vont volna el mondjuk Pep Barcájától vagy Mou Interértől. Szerintem ez is egy fontos szempont volt abban, hogy mind3 trófeát bezsebeljék.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 10., szombat 0:02

El Unico írta:En azt nem ertem,hogy az Ancelotti fele Real Madrid hogy a fszba nem tud tanulni az Atletico elleni meccsekbol?! Volt par a kozelmultban,es rendre megfogtak minket,hatastalanok voltunk ellenuk,nem tudtunk veluk mit kezdeni. Akkor mi a tokomet keszulnek az Atletico ellen? Pontosan tudjuk mit jatszanak,semmi meglepetes nincs a jatekukban lassan 2 eve... Engem ez bosszant. Es a BL donto is hajszalon mulott,amugy ott is megvertek minket szinte mindenben,Ramost megtalalta a labda,utana meg osszeestek mert fejben mar a trofeat puszilgattak es sokkot kaptak..
Nem olyan ordongosseg ez. Ilyen bunker taktikat gyors, penges, ketlabas tamadokkal, kozeppalyasokkal es szelsovedokkel(itt nem olyan fontos a ketlabassag) lehet legyozni. Na most nekunk van egy CR akinek mar lekorlatozott a jateka inkabb csak befejezesekre...ezzel nincs is gond, mert ezt vilagszinvonalon csinalja, kell is a csapatba....viszont mellette volt meg masik 4(CR-el egyut 5) aki az Atletico ala jatszott. Bale,Khedira, Arbeola, James mind lassu(Balet kiveve), egysiku es kevesbe kepzett ilyen focira. Igy nem is fogjuk feltorni a vedelmet. Bale es James helyett kellett volna pengesebb, mozgekonyabb, ket labas jatekosok. Khedira helyett Modric, v vki mas aki mozgekonyabb labdabiztosabb es inteligensebb. Arbeola helyett Carvajal. Ja se Isco es Marcelo feltetelenul kezdo ilyen meccseken, akik a legjobbak a vedelmek feltoresben csak kevesen vannak magukban. Ja es egy Benzema, Kroos pihentetve. KB. ennyi, nem hangzik ordongossen, csak koncepcio kell kezdve a nyari atigazolassokkal ami fele masra sikerult tavaly es tavaly elott is.
miro írta:
Engem nem érdekel a Spanyol kupa,és az a népszerű közhely sem hogy "Mert mi a Real Madrid vagyunk".
Remelem a jatekosok es az edzo mas hogy gondolja....vagy ugy is fogalmazhatnek... meg szerencse, h nem te fogsz jatszani.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. január 9., péntek 22:19

A Chelsea tavaly mar alulmaradt. Nekem olyan kell aki ki is b*ssza oket mint macskat sz*rni. Nem akarom hogy aztan megint ott vigyorogjanak a dontoben es ismet ellenuk kelljen egy undorito meccsen osszeszenvedni a 11. serleget.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 9., péntek 22:14

sonic írta:Szerintem sem kellene a BL-ben az atmaval meccselni. Szenvedjen valaki mas ezekkel a ......-al. Mi tavaly mar eltavolitottuk ezt a daganatot az europai klubfutball testerol, most masik csapaton a sor. Peldaul a Bayern kivalo jelolt erre a nemes harcra.

Vagy egy chelsea AM......micsoda vérfürdő. :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. január 9., péntek 22:12

Szerintem sem kellene a BL-ben az atmaval meccselni. Szenvedjen valaki mas ezekkel a ......-al. Mi tavaly mar eltavolitottuk ezt a daganatot az europai klubfutball testerol, most masik csapaton a sor. Peldaul a Bayern kivalo jelolt erre a nemes harcra.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 9., péntek 21:45

képtelenek vagyunk nyerni.
Szerintem egy kiélezett bl meccsen,mondjuk egy döntőbe jutásnál,nem tudnak minket megverni. Az AM fejben kiscsapat,ezeken a meccseken ahogy hegyi tanította : nem az AM nyert,mi vertük meg magunkat. :lol: szóval,ezeken ők a tudásuk legjavát,mi a tudásunk messze nem a legjobbját adtuk le.
Nálunk amúgy is számottevő a motiválatlanság,15 éve nézem őket,ez egy jellemző dolog.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég