Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. augusztus 9., vasárnap 17:44

Anthony írta:Igen, ők teremtik meg majd a különbséget a Real Madridban, Casemiro, Rafa, és Illara. Meg vagyok nyugodva, jobb eredményeket fogunk elérni, mint tavaly ez már tuti.
Mutass már nekem egy csapatot, ahol a beugrósok képesek megteremteni a különbséget.. Ők pont arra lesznek jók, hogy egy kisebb csapat ellen pihenhessenek Kroosék, ennyi. Szép álom az, hogy 18 kezdő szintű játékos van a keretben, és rotációval mindenki játszik eleget, csak ez a valóságban nem így működik. Ha Casemiro játszik 1800 percet, és ezért Modric tavasszal is bevethető lesz, és Kroos sem fullad ki, már jól jártatok.

Kész amúgy ez a sírás, 0 tétmeccs a csapat lábában, utaztatok 500000 km-t, néha télen, néha 50 fokba nyomták a játékosaitok, a Kroos-Modric duó szerintem összesen nem játszott együtt 90 percet, de gálakezdő 1 egész meccset tuti nem játszott le, de a szezon már most lutri..:lol: Mi lesz itt november végére, amikor még csak csiszolódik össze a csapat Benítez taktikájával. :lol: Aki el van már most keseredve, annak ajánlom, hogy nézzen meg pár meccsünket tavaly szezon elejéről.. Aztán mégis egész jól összeállt a csapat tavaszra.

Nem brillíroztok eddig, ez tény, de szerintem nem is olyan vészes a helyzetetek jelenleg, mint azt néhányan hiszik. Mondjuk van aki bármi történik csak a rosszat hajlandó kiemelni, úgy meg nehéz - akinek nem inge..

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2015. augusztus 9., vasárnap 17:26

Anthony írta:
nmate írta:Itt van Casemiro - szerintem biztató, aztán Illarrát is jobban tudja használni Rafa, ebben biztos vagyok. Bele lehet rázni egy olyan szerepkörbe, ahol klasszissal gyengébb spanyol csapatok ellen hozza a kötelezőt.

Ja várj, ilyet errefelé nem divat írni.
Igen, ők teremtik meg majd a különbséget a Real Madridban, Casemiro, Rafa, és Illara. Meg vagyok nyugodva, jobb eredményeket fogunk elérni, mint tavaly ez már tuti.

Szerintem senki nem várja tőlük, hogy megteremtsék a különbséget csak annyit, hogy többet legyenek játszatva és hasznosabb tagjai legyenek a csapatnak, mint tavaly. Gondolok itt Illarramendire, Jesére és most már Casemiro is itt van.
Mivel csak két belső középpályással játszunk, ezért nem tehetjük meg, hogy egy Modric/Kroos szintű játékost hozzunk a padra, rotáció ide vagy oda. Többet kell használni a kiegészítő embereket és akkor kisebb az esélye, hogy a két kezdő játékosunk lesérül/elfárad idő előtt

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. augusztus 9., vasárnap 17:25

Ja, hát szövegértésetek nem javult a nyáron, azt látom.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 9., vasárnap 17:23

No Karim, no party.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. augusztus 9., vasárnap 17:18

nmate írta:Itt van Casemiro - szerintem biztató, aztán Illarrát is jobban tudja használni Rafa, ebben biztos vagyok. Bele lehet rázni egy olyan szerepkörbe, ahol klasszissal gyengébb spanyol csapatok ellen hozza a kötelezőt.

Ja várj, ilyet errefelé nem divat írni.
Igen, ők teremtik meg majd a különbséget a Real Madridban, Casemiro, Rafa, és Illara. Meg vagyok nyugodva, jobb eredményeket fogunk elérni, mint tavaly ez már tuti.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. augusztus 9., vasárnap 17:13

Na kezdődik a Benitez féle középszerűség. Iyen játékosok, mint Lucas Vazquez... Nem bírunk egy Gyirmóttól vereséget szenvedő Rómával, egy gyenge Milannal meg most ezzel a norvég valamilyen csapattal. 2 meccse gólt se rúgtunk. Szép kilátások...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. augusztus 9., vasárnap 17:08

Itt van Casemiro - szerintem biztató, aztán Illarrát is jobban tudja használni Rafa, ebben biztos vagyok. Bele lehet rázni egy olyan szerepkörbe, ahol klasszissal gyengébb spanyol csapatok ellen hozza a kötelezőt.

Ja várj, ilyet errefelé nem divat írni.





Elbuktuk a bajnokságot.

Így már jó.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. augusztus 9., vasárnap 17:02

nmate írta:

Mélyebb lett a keret, nálunk van 3 (4) top szélsőhávéd, ilyen nincs sehol.
Danilo kicsit drága volt, ezt aláírom, de nehogy már szűk egy hónap alapján mondjuk, hogy semmi nem változott :roll:
:mrgreen:

Vékonyak voltunk középpályán,de nyugi,mélyebb lett a keret,mert van most 4 top szélső védőnk.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. augusztus 9., vasárnap 16:58

69erssam írta:Lehet, hogy ez csak az én egyedüli véleményem, de itt vagyunk mondhatni augusztus közepén..elköltöttünk bagó 55misit és a tavalyi dolgokhoz képest semmi sem változott..Illetve annyi, hogy a kapus poszton fiatalodtunk és Jesét már becserélhetjük(de Chica elment)..de semmi több. Úgy érzem, hogy még mindig nincsenek kellő alternatíváink a sérüléses időszakokra. A játékunk is mondhatni ugyan az...szeretünk beívelni és nem gólt szerezni belőle.
Egyébként volt már valaha is ilyen gólcsóró felkészülési időszakunk?

Mélyebb lett a keret, nálunk van 3 (4) top szélsőhávéd, ilyen nincs sehol.
Danilo kicsit drága volt, ezt aláírom, de nehogy már szűk egy hónap alapján mondjuk, hogy semmi nem változott :roll:

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2015. augusztus 9., vasárnap 16:49

Lehet, hogy ez csak az én egyedüli véleményem, de itt vagyunk mondhatni augusztus közepén..elköltöttünk bagó 55misit és a tavalyi dolgokhoz képest semmi sem változott..Illetve annyi, hogy a kapus poszton fiatalodtunk és Jesét már becserélhetjük(de Chica elment)..de semmi több. Úgy érzem, hogy még mindig nincsenek kellő alternatíváink a sérüléses időszakokra. A játékunk is mondhatni ugyan az...szeretünk beívelni és nem gólt szerezni belőle.
Egyébként volt már valaha is ilyen gólcsóró felkészülési időszakunk?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 7., péntek 11:39

R.M.C.F írta:Megfelelő tervszerű rotálással csökkenthető a sérülések száma és nagysága.
Így van. Persze mindig jöhet egy állat aki lerúgja egy játékosunkat, akkor ez van, de legalább az esélyt adjuk meg azzal, hogy nem saját játékost nyírunk ki. Tavaly érthetetlenül túl voltak hajszolva, ez idén csak jobb lehet nem kérdés.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. augusztus 7., péntek 11:33

Nem is így gondoltam, hanem úgy, ahogy azt kell, formaidőzítéssel. Amit a Barca csinált például tavaly. Meccsről meccsre javulni, aztán az utolsó 2 hónapra egy gyilkológéppé válni.
valahogy így kellene igen.
mondjuk annyit hozzátennék, h tavaly a barcának irdatlan nagy mákja volt, h tulajdonképpen tavaszra egy komoly kezdőjük sem sérült le több hétre v hónapokra...
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 7., péntek 11:27

Megfelelő tervszerű rotálással csökkenthető a sérülések száma és nagysága.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. augusztus 7., péntek 10:58

Az ellenfél is fog veszíteni pontokat. Megfelelő rotálás lesz, CR és Bale is fog padozni, attól nem kell félni hogy kipurcannak tavaszra. Ha nem lesz sok sérült akkor nem lesz baj
Na én ebben nem hiszek. :roll: A kérdés az lesz hogy hiába fognak pihenni Modricek attól még ugyanúgy bejöhet egy sérülés.Onnantól meg bukta van.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 7., péntek 9:38

cart írta:Én arra gondoltam, hogy ilyen kiélezett bajnokságban pl. olyan nem fér bele, hogy Benítez még az első 1-2 hónapban próbál kísérletezni meg hasonlók, mert ha becsúszik néhány nem várt vereség, akkor hiába lesz jó a forma tavaszra, szinte már mindegy.
Az elejétől ott kell lenni 100%-osan, mert lehet tavasszal sérülés vagy bármi, aztán akkor sokat számítanának az ősszel elhullajtott pontok is.
Az ellenfél is fog veszíteni pontokat. Megfelelő rotálás lesz, CR és Bale is fog padozni, attól nem kell félni hogy kipurcannak tavaszra. Ha nem lesz sok sérült akkor nem lesz baj

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. augusztus 6., csütörtök 23:06

Ez igaz. De igazából a (legalább) 2. legjobb játékosunk túlterheléséből (is) adódó sérülése és a siettetett rehabilitációja miatt buktunk. Ha Modric játszik, akkor a bajnokságot biztosan visszük. De nagyon bután építette fel Carlo a szezont, sajnos. Mikor visszatért Luka és elkezdtünk jól focizni, akkor örültem, hogy Ancelotti jól formaidőzített a BL nehéz szakaszára. De valójában csak annyi volt, hogy visszatért a kp esze. Aztán újra megsérült és vége is volt mindennek.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: cart » 2015. augusztus 6., csütörtök 22:54

Mondjuk ez nem nagy meglepetés, hogy 11 emberrel nem lehetett végignyomni egy szezont...

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. augusztus 6., csütörtök 22:40

Tavaly ősszel is hajtottuk a győzelmi sorozatot mint egy **** aztán tavaszra nem maradt csapat..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 6., csütörtök 21:19

cart írta:Én arra gondoltam, hogy ilyen kiélezett bajnokságban pl. olyan nem fér bele, hogy Benítez még az első 1-2 hónapban próbál kísérletezni meg hasonlók, mert ha becsúszik néhány nem várt vereség, akkor hiába lesz jó a forma tavaszra, szinte már mindegy.
Az elejétől ott kell lenni 100%-osan, mert lehet tavasszal sérülés vagy bármi, aztán akkor sokat számítanának az ősszel elhullajtott pontok is.
Pedig a barca pont ugy lett bajnok tavaly ahogy "nem szabad" :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. augusztus 6., csütörtök 21:01

cart írta:Szerintem amelyik csapat a Barcával szemben akar bajnok lenni, annak az első pillanattól kezdve 100%-on kell pörögnie.
Ez marhaság, Lucho se fogja már szeptemberben kihajtani a belüket, okosan rotálva normális tempóban felépítve a tavaszra a csapatot. Semmi értelme már az elején sérüléseket összeszedni, azzal hogy túl vannak már szeptemberben hajtva.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég