Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 18:08

Kroos és Isco előtt le a kalappal. Bale végre értékelhetően focizott. Szerdán meg nagyon meg kell dugni az Atleticot.

Ja és amúgy a legfőbb előny, ami Pepe ellen szól a két kollégája mellett, hogy a másik kettő sokkal jobban tud támadás építő jellegű passzokra. Ezért az Atletico ellen megint a Varane-Ramos kettőssel kezdenék, de a többi rész maradna. +Keylor főszerepben a kapuban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 10., szombat 18:04

ziro4vr írta:
numberone1 írta:Kroos,Isco,Varane a jok. Kroos a MOM.....a tobbi atlag.
Imádom ezt a bosszús stílusod. :lol:
az oregek mar csak ilyenek :)
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. január 10., szombat 18:01

Ma mindenki hozott egy átlagosat, felejthető, de itt-ott mégis látványos meccs volt, hasonlót szeretnék kérni a Getafe ellen is, aztán lehet beindulni az 5-0ákkal. :D

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2015. január 10., szombat 17:59

szavazást kérünk kiírni Isco győzelme érdekében :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 10., szombat 17:56

numberone1 írta:Kroos,Isco,Varane a jok. Kroos a MOM.....a tobbi atlag.
Imádom ezt a bosszús stílusod. :lol:

Sima meccs volt, Kroos nem tudom honnan szerzi az energiáját még, de hatalmas isten, Isco nagyon komoly, Bale is jó volt ma nálam, de ziccert tanuljon meg értékesíteni pls. Benzema lapos mostanában, de még így is volt pár zseniális megmozdulása.
Nem illik.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. január 10., szombat 17:54

laza kis lötyögés volt ez.
isco meccsembere és annyira nemis voltak rosszak a többiek se :mrgreen:
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 10., szombat 17:50

Kroos,Isco,Varane a jok. Kroos a MOM.....a tobbi atlag.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2015. január 10., szombat 17:46

Ez az Espanyol szánalmas, még egy embéegyes "csapat" is tudott volna ennyit mutatni.. Amit nem értek, hogy Nacho miért nem játszik többet, Coentrao vagy Arbeloa helyett simán elférne bármelyik szélen csereként.. Isco aranylabda, Kroos mesteri, CR görcsös, Bale kérdőjel B-) Összességében laza sörmeccs volt, remélem az Atletico ellen azért megpróbáljuk a lehetetlent, és 110%-on pörögve bedaráljuk őket..

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nas » 2015. január 10., szombat 15:41

Tavaly nagy mákjuk volt az összes BL párharcban,
Szerintem meg a döntőig jobbak voltak az ellenfeleiknél.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. január 10., szombat 15:35

Ramos a leghülyébben fogta garciát. Ilyenekbe ilyen rutinnal nem szabad belemenni. Megadta az esélyt a sporinak,hogy befújja, az meg az első félidő alapján nem is volt meglepetés,hogy befújta.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 10., szombat 15:18

R.M.C.F írta:
Géci írta:Ramos esete érdekes volt amùgy. Pl-ben szerintem ezt nem fùjnák be, de lehet ezt csak én gondolom így. Csávó konkrétan hùzta Ramos mezét közben meg gugolt lefelé. Ramos pedig nem tudott leválni róla, a spori meg megette. Messze nem volt annyira tiszta tizi szerintem, de kár vele már foglalkozni...
igy van.....ramos meg alig fogta,ezt beette a spori van ilyen.
Igen, de Ramos rutinjával nem szabadna ilyenbe belekeveredni, vagy jobban kell kijönni belőle. Ha visszanézitek, egy kameraállásból látszik, hogy úgy kapaszkodik Ramosba hogy már szakad a meze (0:18-tól). Nyilván nem akart talpon maradni, de na...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 10., szombat 15:11

Géci írta:Ramos esete érdekes volt amùgy. Pl-ben szerintem ezt nem fùjnák be, de lehet ezt csak én gondolom így. Csávó konkrétan hùzta Ramos mezét közben meg gugolt lefelé. Ramos pedig nem tudott leválni róla, a spori meg megette. Messze nem volt annyira tiszta tizi szerintem, de kár vele már foglalkozni...
igy van.....ramos meg alig fogta,ezt beette a spori van ilyen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 10., szombat 12:39

Kerlon írta:Év elején nem voltunk formában, Ancelotti kereste a csapatát, szerencsére Bale le is sérült. :mrgreen: Most meg az volt, amit R24 is felvetített, hogy játszunk egy biztonsági 0-0-t, amit irányítottunk is 57 percig, de az az EGYÉNI hiba pecsételte meg a sorsunk. Kicsit szerencsétlenek is voltunk, mert Ramos fejese, Iscoé, Bale lesgólja, Bale kapáslövése sem sokon múlott. Míg nekik volt egy Griezman lövésük meg egy Gimenez fejes... Amúgy a kapunkra veszélytelen voltak. Ha ma feltudunk pörögni, akkor egy jó első félidővel az Atletico ellen lesz keresni valónk 0-2-ről is.
Remélem hogy így lesz.Pdahaza csak nyerni kellene,még ha nem is jutunk tovább.Ez lenne a minimum.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 12:21

Év elején nem voltunk formában, Ancelotti kereste a csapatát, szerencsére Bale le is sérült. :mrgreen: Most meg az volt, amit R24 is felvetített, hogy játszunk egy biztonsági 0-0-t, amit irányítottunk is 57 percig, de az az EGYÉNI hiba pecsételte meg a sorsunk. Kicsit szerencsétlenek is voltunk, mert Ramos fejese, Iscoé, Bale lesgólja, Bale kapáslövése sem sokon múlott. Míg nekik volt egy Griezman lövésük meg egy Gimenez fejes... Amúgy a kapunkra veszélytelen voltak. Ha ma feltudunk pörögni, akkor egy jó első félidővel az Atletico ellen lesz keresni valónk 0-2-ről is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 10., szombat 12:14

+1, most is Ramos hatalmas baromsága kellett ahhoz, hogy helyzet nélkül gólt szerezzenek. Valaki meg védi őket, amikor nem csinálnak mást, mint bunkerbe verik magukat, aztán tudatos kontrázás nélkül baszkodják ki a labdákat. Ramos meg Varane meg megreggelizett Torresből meg Griezmannból.
Pont ez az,én sem tartom ezeket sokra,a mi csapatunk sokkal jobb futballistákból áll,de nekem olyan mintha még mindig nem vennék őket komolyan a játékosaink,olyan mint ha azt gondolnák még mindig,"jah,ez csak az a luzer atletico akit ida vissza püföltünk mindig",aztán meg mikor valahogy gyötrelmesen az ágyneműsök megszerzik a vezetést,utánna betolják a mozdonyt,ezek meg lesnek hogy mi az úristen van már megint,jön a görcsös akarat,aztán meg lefújják a meccset.Töbszázmillió euró meg szwrencsétlenül téblábol utánna,hogy már megint nem sikerült...
Simeona tudja hogy nem pontozásos sportág,hogy nem szépségre megy,mit bánja ő hogy ha a bíró seggéről is pattan be,csak bepattanjon.Hogy nyerjenek.A többi nem érdekki.
Pedig meg lehet őket törni,ezt megmutatta a BL döntő.Az első gólig nehéz,az oke,de mi a ló**nak van ilyen csilivili játékosállomány,ha még ez sem megy...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 11:38

16-os szélén, háttal a kapunak, meg kell támasztani hátulról és kész. Nem megfogni... Hatalmas nagy baromságot csinált Ramos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 10., szombat 11:31

Ramos esete érdekes volt amùgy. Pl-ben szerintem ezt nem fùjnák be, de lehet ezt csak én gondolom így. Csávó konkrétan hùzta Ramos mezét közben meg gugolt lefelé. Ramos pedig nem tudott leválni róla, a spori meg megette. Messze nem volt annyira tiszta tizi szerintem, de kár vele már foglalkozni...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 11:20

Matt009 írta:
Géci írta:
Nem vagyok benne biztos, hogy a BM meg tudná őkrt fogni. Esetleg a Dortmund :hmmm:
Én nem tartom ennyire erősnek ezt az Atmát. Az oké, hogy a stílusuk miatt mindenkinek nagyon nehéz ellenük, de azt kizártnak tartom, hogy most is át tudjanak menni 3 erős csapaton. Több csapat is van, akik meg tudják őket fogni, messze nem ők a világ legjobb csapata. Nekünk nem sikerült eddig idén, mert a mi csapatunk ellen tökéletesen működnek, de koránt sem működnek ilyen jól minden csapat ellen. Tavaly nagy mákjuk volt az összes BL párharcban, még a döntőben is, csak a makk elfogyott a végére. Idén max elődöntőt jósolok nekik, de lehet az sem lesz meg.
+1, most is Ramos hatalmas baromsága kellett ahhoz, hogy helyzet nélkül gólt szerezzenek. Valaki meg védi őket, amikor nem csinálnak mást, mint bunkerbe verik magukat, aztán tudatos kontrázás nélkül baszkodják ki a labdákat. Ramos meg Varane meg megreggelizett Torresből meg Griezmannból.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 10., szombat 10:38

Szerintem abban van a lényeg hogy gyorsan meg kell lőni az első gólt.
Ha ezt a buzi taktikát abba kell hogy hagyják akkor látszik a különbség a két csapat között.
Ha Ramos fejese bemegy pl...Szerintem akkor sima.(pl.Tavalyi kupa meccs)
Itt akkor van baj ha ők lőnek.

Esküszöm megcsináltam volna Carlo helyébe,hogy 11 emberrel elkezdtem volna passzolgatni a saját térfelemen,kíváncsi lennék hogy kijöttek volna,vagy kifütyülték volna őket,mert elhiszem hogy idegenben nem,de azért otthon egy kupa első meccsén,50.000 ember előtt.. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 10., szombat 10:33

Géci írta:
sonic írta:A Chelsea tavaly mar alulmaradt. Nekem olyan kell aki ki is b*ssza oket mint macskat sz*rni. Nem akarom hogy aztan megint ott vigyorogjanak a dontoben es ismet ellenuk kelljen egy undorito meccsen osszeszenvedni a 11. serleget.
Nem vagyok benne biztos, hogy a BM meg tudná őkrt fogni. Esetleg a Dortmund :hmmm:
Én nem tartom ennyire erősnek ezt az Atmát. Az oké, hogy a stílusuk miatt mindenkinek nagyon nehéz ellenük, de azt kizártnak tartom, hogy most is át tudjanak menni 3 erős csapaton. Több csapat is van, akik meg tudják őket fogni, messze nem ők a világ legjobb csapata. Nekünk nem sikerült eddig idén, mert a mi csapatunk ellen tökéletesen működnek, de koránt sem működnek ilyen jól minden csapat ellen. Tavaly nagy mákjuk volt az összes BL párharcban, még a döntőben is, csak a makk elfogyott a végére. Idén max elődöntőt jósolok nekik, de lehet az sem lesz meg.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég