Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 16:21

Toti írta:
Platini meg az összes rohadék mehet a g...be, vezessék be a videóbírót és kész. Megszűnnének a szimulálások, a viták és lehetne a játékra koncentrálni.
akkor neymar sztem másnap szögre is akasztja a stoplist. :lol: :lol:
simán megoldás lenne, hogy lemegy a meccs, ahogy van, olyan itéletekkel, amilyenekkel (ekkora sebessébnél nem nehéz átbaszni a birót valljuk be, akik pluszba még fogalmatlan szerncsétlenek is) és utána lenne pár objektiv szem, akik kielemzik és adják a kemény pénzbüntiket. a fifa, uefa vezeti a publikus listát, hogy ki és mikor kapja a büntit, sajtóközleményben megtalálható lenne minden.

pont úgy, ahogy az nba-ben, ahol repkednek a többezer dolláros büntik a flopperkedésért.
még csak ki se kell találni a rendszert, nem is kell belenyúlni a meccsbe, de amikor egy neymar vagy buszkecc vagy céronaldo nem csak az aranylabdaszavazáson, hanem a befizetett pénzlistán is az élen van, ott azért csorbul a hirnév, egyből látszik, hogy ki a fürdőskurva és ki a kemény. ráadásul a szurkolók is nyugodtabban aludnának, nem nőnének az ősz hajszálak.

persze, minden ami fasza és jó, csak álom marad.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. március 24., hétfő 16:16

Platini meg az összes rohadék mehet a g...be, vezessék be a videóbírót és kész. Megszűnnének a szimulálások, a viták és lehetne a játékra koncentrálni.
akkor neymar sztem másnap szögre is akasztja a stoplist. :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. március 24., hétfő 16:13

Elegem van az összes Barcásból. Hibásak vagyunk, a saját hülyeségeink miatt (is) buktuk el a meccset. De folyamatosan, mindig, minden döntő meccsen ott van az az 1-2 bírói döntés, ami miatt ők élvezik az előnyt. Nem mondom hogy ez szándékos, téved ide-oda a játékvezető, de állandóan mi jövünk ki szarul belőle. És ilyenkor mindenki azzal jön, hogy csak bírózni tudunk.

1 dolgot kívánok tiszta szívből, csak 1-et. Hogy idén vigyünk el egy kupát a barcelona elől egy olyan meccsen, ahol azért nyertünk, mert tényleg nekünk fújt a játékvezető, mert tévesen a javunkra ítélt. Leszarom. Még hogy minket tolnak.. Röhej, mindenki továbbra is az egyetlen Elche elleni meccset tudja felhozni, de általános vélekedés, hogy 06/07 és a 11/12-es bajnoki címet, és az esetleges ideit is a bíróknak köszönhetjük... Legyen okuk akkor mondani, adjanak döntő szituációkban 11-eseket.

Ramost idén hányadszorra állítják ki úgy hogy nem csinált semmit? Nem akarom védeni, mert egy idióta, de röhej, hogy idén 3. olyan kiállítása ahol hozzá sem ér az ellenfélhez, csak azért állítják ki, mert ő Ramos és az ellenfél már esik is ha mellette van. És igazat adok hehének is, két ilyen forrófejű belső védő nem játszhat egymás mellett ilyen fontos meccsen, ha nem úgy áll a meccs, ahogy az nekünk jó.

Lehet Ronaldo-t szidni, hogy nem lövi jól a szabadokat, de idén ez kb a 6-7. olyan szituáció, mikor kézzel hárít a védő. Hát ez mi?? és 1szer ha megítélték a büntetőt ilyenért. Kapura tartó lövés, kéz a fej előtt...

Bale szituációjánál Pique ellen simán lehetett volna szintén büntetőt ítélni...

Nem magunkat védem, hanem megértem a játékosokat, hogy így nehéz... Platini meg az összes rohadék mehet a g...be, vezessék be a videóbírót és kész. Megszűnnének a szimulálások, a viták és lehetne a játékra koncentrálni.
Egy teljesen élvezetes meccset tett tönkre a játékvezető, de szidni azt nem lehet...

Volt 1-2 gyenge teljesítmény a csapatban, de büszke vagyok a játékosokra, mert odatették magukat, mentek, győzni akartak. Így ki lehet kapni. És szerintem dacból, büszkeségből, de menni fognak és behúzzák ezt a bajnokságot.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. március 24., hétfő 16:11

Itt meg egy meg nem adott büntető van a Barcának, ugyanis Pepe fejjel alácsúszott Busquets-nek. :mrgreen: :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 24., hétfő 16:09

Mondjuk amellett is eleg nehez szo nelkul elmenni, hogy a redvas tajparaszt biro neymar esese utan nyalcsorgatva fujta a 11est meg adta a pirosat, de volt ott meg egy falt Bale ellen is, ami, ha a neymare az volt, akkor bale ellen is annak kellett volna lennie. Peresze ott nagy volt a kuss.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. március 24., hétfő 16:07

Egyébként ott az a Pepe-Fabregas-Busquets féle eset mi volt? Mert a visszajátszások alapján nem igazán sikerült megfejtenem, hogy ki kezdte a kakaskodást és miért. :D
marcan van egy video. azt nézd meg.
pepe elindult kifelé a gól után, cesc meg direkt nekifutott. persze, h felkapta a vizet pepe.

itt van
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. március 24., hétfő 16:03

Na, kicsit hidegebb fejjel írnék én is a meccsről, ha nem probléma.

Kurva jól kezdtetek szvsz, pár bizonytalankodástól eltekintve, és Iniesta gólja után valamelyest ugyan megnyugodtam, de utána, ahogy közeledtünk a 20. perc felé, úgy lettem egyre idegesebb (főleg, hogy a streamem sem működött teljesen tökéletesen :lol: ). Volt lendület a játékotokban, birtokoltátok a labdát, Di María egy állat, Benzema is baromi aktív volt, a védőink meg láthatóan nem mindig tudták, milyen rendezvényen is vannak éppen. Aztán jött a két gól, szép volt mind a kettő, de simán megelőzhetőek lettek volna, ha Alvest nem fűzik be mindkétszer nagyon simán, és nem a 160 centis Mascherano a középhátvédünk. (Gondolok itt az első gólra, és itt szeretném megjegyezni, hogy Karimnak valami egészen hihetetlen rugói vannak, volt egy szituáció, amikor egy fejesnél olyan magasra emelkedett, hogy először azt hittem, hogy Ronaldo az, neki van ilyen brutális emelkedése.)

És itt lehetett volna véglegesen is eldönteni a meccset, mert nagyon szét voltunk esve a gyors fordítástól, ezt lehetett látni az arcokon... Itt én speciel azt gondoltam, hogy bekapunk még egyet hamar, aztán a második félidőben futhatunk a szépítésért. De nem így történt, Messi klasszisának köszönhetően sikerült az egyenlítés, talán a legjobbkor, hihetetlen fontos pillanatban.

Egyébként ott az a Pepe-Fabregas-Busquets féle eset mi volt? Mert a visszajátszások alapján nem igazán sikerült megfejtenem, hogy ki kezdte a kakaskodást és miért. :D

Akit kiemelnék az első félidőből tőletek, az Di María, komolyan mondom, nem értem én ezt az embert. Tavaly főleg, de idén is párszor egy végtelenül buta és rengeteg hiányossággal rendelkező futballista benyomását keltette, amolyan Valencia-Nani-Tello-Quaresma klón jellege volt, viszont mostanában olyan meccseket hoz le, hogy csak nézek. Ez az első 45 perc is valami fantasztikus volt, eszméletlen mennyiségűt futott (statot sajnos nem találtam erről), a két gólpassz is magért beszél, nem tudtuk tartani az argentint, Alvest is akkor és úgy verte meg, amikor és ahogyan kedve tartotta. Elképesztő.

Nagyjából a 35-40. perctől kezdtem el azt érezni, hogy sikerült felocsúdnunk a sokkból, és lassan kezdjük a kezünkbe venni a meccset, kezdjük végre megtalálni a saját játékunkat. Aztán ez folytatódott a második félidőben is, jobban domináltunk, nem hagytunk annyi teret a Madridnak.

Jött a madridi tizi, ahol a szabálytalanság egyértelmű volt szerintem, viszont a tizenhatos vonalán kívül történt az eset, szóval csak szabadrúgással kellett volna jönnie Ronaldónak. Na mindegy, a büntetőt bevágta, ahogy az várható volt.

Szerencsére nem estünk szét, mentünk előre, ahogy azt kell... És jött is a Neymar-eset a tizivel és a pirossal. Na, ez megint érdekes dolog volt, elsőre annyit láttam, hogy nem volt semmi, csak Neymar feldobta magát szépen. Aztán egy szögből úgy tűnt, hogy volt azért kontakt Ramos és a brazil között, ráadásul kettő is, páran tettek már be képeket, azokon ezek jól látszanak. Az, hogy ez büntető-e vagy sem... Nehéz kérdés, őszintén szólva én inkább szabadrúgást ítéltem volna kifelé, főleg Neymar tanári triplaszaltója után, de ha a kontaktot nézzük, adható volt azért a tizi. (Viszont örülnék neki, ha Neymar elhagyná a jövőben ezeket a műeséseket, mert, hogy is mondjam, nem lesz ezektől szimpatikusabb számomra...)

Innentől kezdve számomra nem volt kérdés, hogy valahogy behúzzuk, emberelőnyben nem meglepő módon még inkább domináltunk, bár nem játszottunk olyan hatékonyan, mint kellett volna. (Mondjuk Alves lövését már benn láttam... :lol: )

Iniesta-eset, számomra sima büntető, Alonsóék "ösztönből", gondolkodás nélkül összezártak előtte.

Amúgy lehetett volna a 3 helyett 4-5 perc hosszabbítás kb, már csak a gólok miatt is.

Összességében olyan szoros volt ez a meccs, amilyennek vártuk a legtöbben, és hát kíváncsi vagyok, mi lett volna, ha Ramost nem állítja ki Mallenco. Bár szerintem bedaráltunk volna titeket, és legalább egy pontot elhoztunk volna a Bernabéuból... Na mindegy, ezen már kár agyalni.

Nálam Messi három gólja ellenére Iniesta a MOM, zseniális volt tegnap az öreg Andrés. Nálatok pedig Di Maríát emelném ki, főleg az első félidei játéka miatt, illetve Benzemát, a kihagyott helyzetei ellenére is.

Modric gyengébb volt, úgy láttam, hogy Busquets különösen figyelt rá, nem mondanám, hogy konkrétan ráállította Tata, de kiemelt figyelmet szentelt a kis horvátnak Sergio, és ennek meg is volt az eredménye, nem tudott villogni Luka. Mondjuk párszor így is a szívroham kerülgetett, amikor hozzá került a labda, és terület volt előtte, vagy volt valaki, aki beindult a szélen.

Ronaldo kifejezetten gyenge volt, ahogy Carvajal és Marcelo is, utóbbi esetében abszolút igazat adok azoknak, akik jelentős formahanyatlásról beszélnek. A tavalyi szezonhoz képest szerintem is igencsak visszaesett a brazil. Ennél sokkal több van benne.

A védelmünk továbbra is kabaré, most Alves és Mascherano parádézott, Piqué kivételesen egész jó meccset hozott le, a gólvonalról történő mentése hatalmas volt. Albával nem volt sok gondom, szerencsére Bale nem ficánkolt annyira.

Nálatok viszont az érezhető javulás ellenére továbbra is azt érzem, hogy hiányzik, hiányzott valami. Talán hehe fogalmazta ezt meg a legjobban:
hehe írta: nekem személy szerint a faszom tele van, hogy már bőven 1 milliárd euro fölött vagyunk játékosokba ölt pénzek tekintetében, de még mindig nem úgy megyünk fel a pályára, hogy megbaszunk mindenkit. 2:1-nél és 3:2-nél is látszott a katalán fejeken, hogy megtörhetők, megalázhatók. akkor kellett volna megnyomni, akkor kellett volna betörni őket, hogy elpusztitsuk végre ezt a biszembaszom csapatot fejben.
Valahogy így, fejben nem voltak elegek Ronaldóék most. Tényleg ott volt az esély, összezuhantunk a két bekapott gól után, meggyőződésem, hogy ha itt kapunk még egy gólt, akkor otthon tartjátok a három pontot.

Nem tudom, mi lehet a háttérben, de nem tartom elképzelhetetlennek, hogy egy kicsit túlzottan tartottak a srácok tőlünk, túl élénken élt bennük a Guardiola-korszak elbukott klasszikusainak emléke. Az a csapat más volt, erősebb volt, ez már nem az a Barça. Ha nekünk rontottatok volna ezer százalékos hőfokon égve Benzema duplája, illetve Ronaldo gólja után, akkor meglett volna a győzelem. A Pep-féle együttes büntetett volna, esélyt nem hagyott volna nektek, ez a Barça nem ilyen.

Nálunk pont ennek az ellentéte. Motiválatlan, teszetosza, hulladék játékot mutattunk be az utóbbi hetekben a kis- és középcsapatok ellen, de a fontos meccsekre összekaptuk magunkat és mentálisan az ellenfél fölé nőttünk szerintem. Így volt ez a két City-találkozón is és tegnap is. Ettől függetlenül simán nyerhettetek volna, ha jobb a helyzetkihasználásotok, ha fejben erősebbek vagytok, és talán akkor is meglett volna a győzelem, ha 11 v 11 van 90 percig.

Így alakult, ebből lehet tanulni rengeteget, nekünk is, nektek is. A bajnokság pedig még így is simán meglehet nektek, jobb a sorsolásotok, mint nekünk és az Atléticónak, és ez a 3-4 is nagy plusz motivációt jelenthet, ha helyesen dolgozzák fel magukban Ronaldóék a történteket.

Szóval nem aggódnék annyira a helyetekben. Ugyan most becsúszott még egy vereség egy rangadón, de a Real alakul, van elképzelés a játékban, Ancelotti kiváló edző. Ronaldo pedig szerintem hamarosan ismét formába lendül, már túl régóta van hullámvölgyben.

És egyébként respekt Carlónak, hogy végre láthattunk futballt a Clásicón, mindkét részről. Sokkal szimpatikusabb, élvezhetőbb focit játszik ez a Real, mint a Mourinho-féle, és szvsz az eredmények is jönni fognak előbb-utóbb, ha idén nem is, jövőre elég valószínű, hogy igen.

Mi pedig ne dőljünk most hátra, és ne higgyük azt, hogy hatalmas királyok vagyunk, mert szerencsére vannak azért biztató jelek így a szezonhajrá előtt, de van is még bőven min javítani.

szerk.: Ja, és még egy elég durva stat, amit most találtam: Last night was the first time that Cristiano Ronaldo has lost a league game that he’s scored in at Real Madrid (W94 D7).

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 24., hétfő 15:52

Victor írta:
Bale jelenleg ott cseszi el, hogy keveset vállal magára.
ezzel nem teljesen értek egyet, tegnap is legalább 2x csinálta azt, hogy 3 védővel szemben csak meghúzta a labdát az oldalvonal mellett, és szépen ki is vezette azt :roll: néha úgy tűnik nekem, nem is tud cselezni, csak a gyorsaságával akar valamit kezdeni.
Igen volt ilyen 2 is... El akarta húzni és beadni. Az más kérdés, hogy nem érte be... :vivo: Nem egy cselgép, de aki gyors és lendületben van az ne is álljon neki cselezgetni. Elég megnézni, hogy tegnap DM mit csinált a védők között. Csak tolta és tolta és tolta semmi extra nem volt benne és mégis lenyalatott mindenkit.
Még most is nehéz felfognom... Kínomba vissza néztem az összefoglalót, és konkrétan nem volt a Messi ziccerén kívül más helyzete a barcának a kiállításig (+ a 2 ami bement...). Így eltoszni egy meccset, te édes istenem :roll:

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. március 24., hétfő 15:28

a tegnap estét Bale és Marcelo játékával is hozni kellett volna.
Marcelo is néha szépen lejátszotta a bugit Di Mariával (az első gólunk előtt is ők játszottak össze, ha jól emlékszem)
Bale sem hozott semmi extrát, de többször is veszélyes volt, Benzemával is majdnem rúgatott egy gólt.

Ez a meccs az agyatlankodáson ment el, igen ott a piros lapnál, meg a sok kihagyott zicceren.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. március 24., hétfő 15:25

Bale jelenleg ott cseszi el, hogy keveset vállal magára.
ezzel nem teljesen értek egyet, tegnap is legalább 2x csinálta azt, hogy 3 védővel szemben csak meghúzta a labdát az oldalvonal mellett, és szépen ki is vezette azt :roll: néha úgy tűnik nekem, nem is tud cselezni, csak a gyorsaságával akar valamit kezdeni.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. március 24., hétfő 15:19

hehe, maximálisan osztom a véleményed, én is egész éjjel ezeket a gondolatokat próbáltam megfogalmazni.

Még annyit hozzátennék, hogy az első 15 percben taktikailag, és mindenhogyan megfogtak minket, (ezt én valahol az edzői stáb hibájának is érzem..) utána viszont 2-1nél és 3-2nél ki kellett volna végezni a katalánokat.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 24., hétfő 15:19

hehe írta:

Örülök, hogy ezt látod, de akkor Bale miért volt elővéve aki sérűlten volt erőltetve nulla előszezonnal!?
az almát hasonlitod az eperrel.
marcelo bebizonyitotta, hogy a világ legjobbja tud lenni a posztján és tökéletesen illeszkedik a focinkba, sőt, ő a kulcsember, amikor létszámfölényt és kreativitást akarunk kialakitani.
bale-től én még többet szeretnék látni, tegnap nem csinált semmi extrát, meg hát ő eleve kanyarban nincs pl technikai tudásban, illetve latinos foci tekintetében egy marcelohoz képest.
de most nem tudom hogy jön ide bale és miért erről vitázunk.
Nem sok köze a mostani témához és nem is vitázni akarok, mert most kivételesen igazat adok neked mindenben csak ezzel nem---->
hehe írta:- nem akarok birozni, faszfejű barcások, idióta céronaldo nem tudom minek pofáznak a biróról sajtótájékoztatón vagy twitteren. mindenki látta (már elsőre, élesben, lassitások nélkül is!), hogy céronaldoé nem volt tizenegyes, ráadásul sárgalapot lehetett volna neki adni szimulálásért. xabit iniesta beszopatta kötőbe, az nem kérdés, hogy tizi. neymaré megint nem volt. de ugyanott vagyunk, hogy akkor meg 3:2-re kapunk ki.
Összességében igazat adok a többiben. Ronaldo is totál feltoszta az agyam... Volt nem egy olyan szitu, hogy ha felnéz és átemeli a másik oldalra Balenek tiszta helyzet mert a kutya nem volt a közelébe 15m-es körzetbe, de ő nem mert ő CR és inkább neki áll cselezgetni 3-4 embert... Ramost nagyon csípem, mert hihetetlen jó védő. A baj az, hogy fejben néha összeomlik, és ami ennél is nagyobb baj, hogy sok esetben olyan meccseken amiken nem kéne. Az egy másik dolog, hogy lehet ha a PL-ben rúgná a bőrt szerintem fele ennyi pirosa meg sárgája lenne...

Visszatérve, mert nem kicsit elkanyarodtam. Kiszúrtam, hogy Marci idei formáját a tavalyi sérülésre fogtad. Ebből beugrott Bale szapulása, és hiába mondtuk, hogy de ez az ember többet tud jöttél azzal, hogy ez ennyi és kész, de mint látjuk szerencsére meccsről meccsre jobb. Bale jelenleg ott cseszi el, hogy keveset vállal magára. Tegnap volt 2 beindulása, és mind a 2 alkalommal leadta a 16-os környékén valakinek, holott neki pont hogy onnan kéne ráverni... Remélem kicsit tökösebb lesz, mert szükség van egy jó Bale-re...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 15:06

http://livefootballvideo.com/fullmatch/ ... arcelona-2

teljes meccs videók, az elsőt nézd, és ott ugye a másodikat, mert az a 2. félidő.
11:10 után kezdik el ismételni az esetet, tisztán látszik, hogy Alves a jobb lábával megakasztotta CR bal lábát, nézd vissza
oké, értem.

de én úgy vagyok vele, hogy előtte a semmitől esett el legalább 4-szer, úgyhogy addig nem fújok be a csicskának semmit, amig meg nem embereli magát, nem pedig fürdőskurvaként játszik. persze nem vok biró, és ilyen felfogással sosem leszek :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 24., hétfő 15:05

Na kialudtam magam, elalváshoz megnéztem még egyszer a meccset és egyszerűen a kiállításig ami egy világi homorítás volt egyszerűen nem volt benne a meccsben a vereség...Elég csak annyi ,hogy ha ott a bíró ad egy lapot Neymarnak homorításért és kifele szabad szerintem senki nem szólt volna semmit, nevetséges hogy felnőtt férfiak(és most nem csak Neymar, a mieink is) egy ilyen kontakt-tól elessenek...Cé kapott egy kamutizit, kompenzálásul a bíró elvágta nekünk a meccset, ennyi a történet, teljesen x-es meccs volt vagy Real győzelem, de ez így valóban rablás(bár ez megint butaság volt így kijelenteni)...esküszöm én próbálok mindig objektív lenni,tisztelettel beszélni a Barcáról, elismerni őket, de egyszerűen annyira gyűlölöm ezt a garnitúrát, egyszerűen nincs olyan meccs amit komoly csapat ellen 11-11 ellen játszanak végig,valahogy mindig ők járnak jól a bírói ténykedéssel(és ezt nem szándékos csalásnak gondolom,hanem egyszerűen a bírók így állnak hozzá a kis törpsereghez)...Mindig átgondolom ,hogy én látom-e rosszul a dolgokat de a vége mindig ugyanaz , hogy bár a Real Madrid sem tökéletes de ezek egyszerűen hányinger, a főgonosz stb...

Mind1 én tartom a véleményem,hiszek benne ,hogy a kupadöntőt behúzzuk ami sokkal nagyobb öröm lesz, a bajnokság is simán meglehet, bár Cé várható büntetése miatt kétségeim akadnak már, a BL meg egy teljesen más kategória ott innentől nincsenek már esélyesek, minden meccs egy döntő minden csapat számára...

Nagyon tetszik a Carlo féle csapat,jók vagyunk mondjon bárki bármit,az meg hogy még nem nyertünk fontos meccset...fogunk , most jön a java gondolom a srácoknak is az orruk alá lesz dörgölve ,hogy nagy csapatot nem tudnak megverni, felfogják szívni magukat és megcsapkodni a barcát is meg a dortmundot is, a bl elődöntőben meg egyszer már kijöhetne nekünk is a lépés igazán...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 24., hétfő 15:02

hehe írta:
CR szituja egyértelmű szabálytalanság, csak a tizenhatoson kívül volt. Sárga védőnek és szabi nekünk.
neked is, Victornak is mondom, hogy meggyőzhető vok, volt már bennem sör is, de én szemből a lassitásból úgy láttam, hogy céronaldo lábát eltalálták, de ő is jókorát homoritott. ha minden ilyen kontaktot befújnának, akkor meccsenként 7-8 tizi lenne meg 5 piroslap legalább.
http://livefootballvideo.com/fullmatch/ ... arcelona-2

teljes meccs videók, az elsőt nézd, és ott ugye a másodikat, mert az a 2. félidő.
11:10 után kezdik el ismételni az esetet, tisztán látszik, hogy Alves a jobb lábával megakasztotta CR bal lábát, nézd vissza, meg ugye az is látszik, hogy kívül volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2014. március 24., hétfő 15:06-kor.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 14:57


Örülök, hogy ezt látod, de akkor Bale miért volt elővéve aki sérűlten volt erőltetve nulla előszezonnal!?
az almát hasonlitod az eperrel.
marcelo bebizonyitotta, hogy a világ legjobbja tud lenni a posztján és tökéletesen illeszkedik a focinkba, sőt, ő a kulcsember, amikor létszámfölényt és kreativitást akarunk kialakitani.
bale-től én még többet szeretnék látni, tegnap nem csinált semmi extrát, meg hát ő eleve kanyarban nincs pl technikai tudásban, illetve latinos foci tekintetében egy marcelohoz képest.
de most nem tudom hogy jön ide bale és miért erről vitázunk.
Kép
Kép
Kép

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. március 24., hétfő 14:51

Matt009 írta: Benzema volt az, aki kivégezhette volna őket, de azt hiszem, hogy nem érdemes pont most őt szidni
Nem is szidta igazán senki, csak ahhoz hogy a legjobb csatárok között emlegessék, vagy hogy a vezetők és szurkolók elégedettek legyenek vele, pont az ilyen meccseken kellene a helyzeteket a lehető legnagyobb százalékban kihasználni.

Az meg, hogy csak Ramos a hibás, óriási marhaság, Marci ugyanannyira, ha nem még jobban volt ludas, a 3 másik védő szépen egy vonalban ő meg ahelyett, hogy kilépett volna követte a Neymart, majd úgy lemaradt róla, mint egy nyugdíjas a gyorsvonatról.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 24., hétfő 14:48

hehe írta:
Kerlon írta:Elég régen voltak azok a súlyos sérülések és már elég régóta várunk a jó Marcelonkra.
örülök, hogy te tudod hogy hogy kell visszajutni a csúcsra jópár hónap kihagyás után versenysportban. mert ugye mindenkinek rögtön sikerül, mintha fifáznál.
Örülök, hogy ezt látod, de akkor Bale miért volt elővéve aki sérűlten volt erőltetve nulla előszezonnal!?

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 24., hétfő 14:42

Hehe-nek ritkán adok igazat, de most amit leírt nagyon adom. Egyedűl talán a CR tizis rész biccent mert 11 vs 11-be nem lett volna 3-2 oda.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 24., hétfő 14:39

CR szituja egyértelmű szabálytalanság, csak a tizenhatoson kívül volt. Sárga védőnek és szabi nekünk.
neked is, Victornak is mondom, hogy meggyőzhető vok, volt már bennem sör is, de én szemből a lassitásból úgy láttam, hogy céronaldo lábát eltalálták, de ő is jókorát homoritott. ha minden ilyen kontaktot befújnának, akkor meccsenként 7-8 tizi lenne meg 5 piroslap legalább.
[/Benzema:quote]nem szidtam, pusztán ha képes volt emelni a teljesitményén, akkor én is emelem az elvárásaimat. persze, hogy nincs százas csatár, de ha csak egyet belő a 3 kihagyottból, akkor még faszább.

céronaldo: pont itt jön be az ego, mert vagy nem meri mondani neki senki, vagy hiába mondod neki, úgyse érti meg, mert kikvagytoktiénjobbantudom
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég