Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 20., csütörtök 13:00

Én biztos elverném egy bottal....ha kényelmesen fut vagy játssza a nagymenőt...odamennék mögé és egy vastag bottal nyakon vágnám de basz@tt keményen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. augusztus 20., csütörtök 12:53

Bale első évèvel az ég világon semmi gond nem volt, rengeteg kulcs momentum és bár a BL döntőben flop volt és Ramos mentette meg a seggét, azután csak szerzett egy gólt.
ott még akart is, hajtott és onnan kellett volna még tovább fejlődni... és az előszezonban olyan focit is tolt hogy csak hüledezett mindenki, annyira fasza volt...
Aztán meg azóta totál flop....
Pedig képes lenne arra, hogy nagyon is hasznos tagja legyen a csapatnak...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 20., csütörtök 12:50

Pont ezért kéne őt a padra leültetni. Hogy ne az legyen, hogy itt van Madridban, nyert egy BL-t, és már mindent elért.
Tudatosulnia kell benne, ha nem fog 100%-osan koncentrálni, akkor gyorsan lekerülhet a térképről. Aztán persze jön az ügynöke, és telebeszéli a fejét, hogy te zseni vagy, csak ezek a hülye spanyolok nem értékelnek, vakok, és ezért fütyülnek. Na de majd telesírjuk a sajtót, keresnek neked egy posztot és jó lesz. Ha ez sem segít, akkor megyünk Manchesterbe, ahol te leszel az No.1 sztár. Ahogy hehe írta, ha nem vagy jó értelemben elborult maximalista, akkor egy madridi szerződés az a csúcs, milliomos lettél, világhírű, ha pedig nem nyersz kupát, úgyis Perezt, a klubot, Francot, mindenkit hibáztatni fognak, csak téged nem.
Merci Zizou!

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 20., csütörtök 12:47

fizikum, robbanékonyság, és aránylag jó balos/jobbos kb minden brit játékosnak megvan. Nézd meg hol vannak

a foci ennél sokkal többről szó, még ma is.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. augusztus 20., csütörtök 12:42

nem értek egyet.
képességek terén a mai elkurvult atletikus sablonfocira egyáltalán nem lóg ki lefele, még a madridból sem.
ő is egy tipikus példánya a fejben gyenge embereknek, aki kizárólag saját maga miatt, az agyában lévő szar miatt nem tud felszabadulni és átlépni végre a fénybe.
érdekes, hogy a realnál sok ilyen játékos volt már az évek során, beszarás, hogy a médiának ekkora ereje és nyomása tud lenni, jó értelemben kattantnak kell lenni ahhoz, hogy valaki vagy leszarja, amit mondanak, vagy fürödjön benne és hajtsa előre.
céronaldoról pl gyerek kora óta tudni lehetett, hogy benne olyan motiváció és akarat van, amivel vinni fogja vmire. ehhez adalék a képességek és a fizikum, de nála is minden fejben dől el, kezdve attól, hogy egyedül dolgozik és lebeg a cél a szeme előtt.
bél egy elkényelmesedett sztárocska, aki bekerült egy lefelé tartó spirálba sok más korábbi madridi játékoshoz hasonlóan, amiből kurvaritka, hogy ki tud mászni valaki, lásd özil, sneijder, sorolhatnám.
benzema pl kimászott vhogy, lehet segített, hogy perec kedvence, meg azért akart ő ám, nem csak úgy megkapta a sültmalacot.
de ez a bél keci, mindene megvan, fizikum, robbanékonyság, aránylag jó balos, úgy verném agyon egy fadarabbal, hogy mi a fasz van veled ember térj már magadhoz, hihetetlen...
Kép
Kép
Kép

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 20., csütörtök 12:41

az erőlködést ne úgy értsd mint DM aki felszántja a pályát, és havonta kell gyepet cserélni
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 20., csütörtök 12:35

Mike írta:persze h a hozzáállása is romlott. Hát ha világsztárként kezelnek, előtte te voltál a király, és bekerülsz egy olyan környezetbe ahol hirtelen azt tapasztalod h húha, ez nem az a foci ami nekem fekszik, és csak erőlködsz, a kedved is elmegy. Amikor már nem élvezettel csinálod akkor ott már nem lehet mit tenni. Én ezt is látom rajta.

szerintem legbelül ő is érzi h kevés ide
Soha egy percig itt nem erőlködött....egy nagyképű majom lett...pedig pont azt bírtam benne hogy nem volt elvesztett labda és lehetőség a számára...ittmeg pfffcc
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 20., csütörtök 12:32

persze h a hozzáállása is romlott. Hát ha világsztárként kezelnek, előtte te voltál a király, és bekerülsz egy olyan környezetbe ahol hirtelen azt tapasztalod h húha, ez nem az a foci ami nekem fekszik, és csak erőlködsz, a kedved is elmegy. Amikor már nem élvezettel csinálod akkor ott már nem lehet mit tenni. Én ezt is látom rajta.

szerintem legbelül ő is érzi h kevés ide
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 20., csütörtök 12:27

sentry írta:
dannen írta:balet fütyülték tegnap is mikor lejött, ha idén nem teljesít szerintem nem húzhatja tovább.
Én biztos vagyok benne, hogy az egész univerzum (nem csak mi, madridisták) akkor jár a legjobbam, ha Bale használhatatlan, pocsék formát mutat, kikezdik a szurkolók (teljesen jogosan!) padra kerül, néha beáll, és rájön ő és mindenki más, hogy ez egy nagyon rossz kaland volt, és soha többet nem igazolunk hasonló stílusú játékost, mert csak befürdünk vele.

Egy három soros mondatban elintéztem Bale-t. :lol:
Nem a stilussal van a probléma.

Mindent megtudott csinálni korábban ami számottevő lenne itt is. A hozzáállása 100 ról kb 25 re esett százalékban. Nagyképű labdaérintések, lófac védekező munka,kis területeket mozog be, kevés intenzitás,még a lövései is nullák amihez nem kell sok minden plusz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 20., csütörtök 12:08

dannen írta:balet fütyülték tegnap is mikor lejött, ha idén nem teljesít szerintem nem húzhatja tovább.
Én biztos vagyok benne, hogy az egész univerzum (nem csak mi, madridisták) akkor jár a legjobbam, ha Bale használhatatlan, pocsék formát mutat, kikezdik a szurkolók (teljesen jogosan!) padra kerül, néha beáll, és rájön ő és mindenki más, hogy ez egy nagyon rossz kaland volt, és soha többet nem igazolunk hasonló stílusú játékost, mert csak befürdünk vele.

Egy három soros mondatban elintéztem Bale-t. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 20., csütörtök 11:58

Engem az idegesít, hogy az ügynöke is nyilatkozik összevissza, hogy itt játszon meg ott játszom meg, hogy jól teljesít meg stb aztán ki próbálták már ott is, ahol "jó", de egy nagy szar. Még a fejlődés sem látszik rajta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 19., szerda 17:57

Pedig annyira borzalmas nem is volt tegnap. Nagy baj hogy azt se látni rajta, hogy akar. Legalább lőné azt a tetves kaput párszor, de még azt se teszi meg. Hiába nincs CR a pályán, akkor ott van Isco, James vagy Benzema...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 19., szerda 14:43

Ha nem jön DDG nem lesz olyan h alap kezdő kapus. A védelem adja magát, sajnos úgy fest Danilot nyomják, de remélem ez csak az előszezonban van így. A kp is elég egyértelmű, ahogy a támadók is kb már kirajzolódtak. Gála kezdőnk idén mégse lesz, kevés olyan meccs van ahol nem lehet valakit pihentetni, szóval itt rotálás lesz...még mindig bízom ebben :D

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. augusztus 19., szerda 14:21

Ezen kellene javítani, ehhez viszont CR és Bale is nehezék.
Ezt a részét adom.
Az támadó harmadunkban van két olyan játékos,akiknek az elmúlt több mint félévben alig volt sikeres csele(nyilván azért túlzás),illetve kreatív extra megmozdulása.
Különbséget viszont csak a váratlannal lehet,bennük meg nagyon régóta nincs meg.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 19., szerda 13:42

Pepe, Varane és Benzema sérültek, ha DDG nem jön, akkor Navas alapkezdő. De nem értem miért kötekedsz, értetted te is, mire gondoltam.
Én meg nem értem miért írod, hogy ez lesz a gálakezdő, amikor nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. augusztus 19., szerda 13:41

Sierra írta:Most néztem, hogy 2011-ben is a Galata ellen meccseltünk, és az is 2-1 lett. :D
...és abban szezonben bajnokok lettünk :mrgreen: ...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. augusztus 19., szerda 13:40

Realista24 írta:
Nekem úgy tűnt, hogy a tegnapi kezdő lesz a gálakezdő idén, amibe Danilo úgy tűnik helyet kap.
Navas, Nacho, Jesé, mint alapkezdő?

Pepe, Varane és Benzema sérültek, ha DDG nem jön, akkor Navas alapkezdő. De nem értem miért kötekedsz, értetted te is, mire gondoltam.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. augusztus 19., szerda 13:36

Most néztem, hogy 2011-ben is a Galata ellen meccseltünk, és az is 2-1 lett. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 19., szerda 13:25

Nekem úgy tűnt, hogy a tegnapi kezdő lesz a gálakezdő idén, amibe Danilo úgy tűnik helyet kap.
Navas, Nacho, Jesé, mint alapkezdő?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. augusztus 19., szerda 13:06

Felemás véleménnyel vagyok a tegnapi meccsről. Egyrészt vannak biztató dolgok, olyan elemek, amelyek eddig nem voltak, de komoly fegyvertényt jelenthetnek, másrészt vannak negatívumok, amelyek jelen voltak tavaly is, és nem sikerült kijavítani őket, és ezek komoly problémaforrások lehetnek jövőre.

Pozitívumok: Kezdünk agresszívebben védekezni, fent az ellenfél térfelén. Még nincs jelen mindig, és eléggé csiszolatlan is, de ez sok pluszt adhat, nagyon sok meccset megkönnyíthet a számunkra. A kontráink is javultak egy picit, már van elképzelés, hogyan vezessük végig ezeket. Még nem tökéletes, de vannak előre betervezett mozgások, vannak előre tervezett passzok. Ez idővel javulni fog. Kevés gólt kapunk, ez a védelmünket dicséri, ennek ellenére mégsem érzem azt, hogy stabil lenne a védelmünk. Tavaly óta van előrelépés itt is, de ez lehet annak is köszönhető, hogy még szezon elején vagyunk, nem vagyunk fáradtak sem fejben sem fizikálisan, és az ellenfeleink is még csak keresgélték a játékukat. A játékunk sok helyen ötletes, már nem csak az ívelgetés megy, megpróbálunk a védelem mögé kerülni okosan. Benzemával ez még jobb lesz majd, de Jesének is voltak értékes megmozdulásai. Pozitívum még, hogy úgy tűnik idén is jók leszünk pontrúgásból. Szerintem, ha a kontráink és a pontrúgásaink ülni fognak, és védelem hozza az előszezon statjait, akkor komolyan kell velünk számolni minden fronton.

Negatívumok: Bale. Egyszóval el lehet ezt intézni. Mintha friss igazolás lenne. A társak nem keresik labdával, ő sem kéri a labdát, gőze nincs, hogyan kellene a 10-es posztot játszani. Ha labdához jut, rossz megoldást választ, kiszámítható, labdával kis területen lassú, körülményes, használhatatlan. Vissza kéne rakni a jobb oldalra, ott legalább meccsenként 2-3-szor megiramodhat, és okozhat kellemetlenséget az ellenfélnek. A kontráknál is ott több hasznát vennénk. A középső ember labdaelosztó, nem pedig beinduló. Mindig a labdával azonos oldalon kellene lennie.
A másik baj CR. Mezőnyben évről évre kevesebb. Az ellenfél térfelén se egy sikeres csel, se egy sikeres beadás, sikeres passzok is alig. A játék meg annyira még nem érett, hogy mindig megtaláljuk labdákkal, így a góllövés sem megy megy neki. Sok helyzetünk van, de ziccerig alig jutunk el. Ezen kellene javítani, ehhez viszont CR és Bale is nehezék. Tavaly sem bírtunk el 2-őt, idén sem fogunk. Egyetlen egy módon lehetne őket elbírni, ha besegítenének a letámadásba, és minden meccsen kifutnák a belüket. Tegnap a letámadás sokszor miattuk nem sikerült, mert még az alappozíciót felvették, de Bale egyetlen egyszer sem sprintelt letámadás során, CR azért egy párszor igen, de sokszor ő is csak sétálgatott. Benitez jót akar, de ezzel a párossal nagyon nehéz lesz.
A harmadik probléma Danilo. Nekem úgy tűnt, hogy a tegnapi kezdő lesz a gálakezdő idén, amibe Danilo úgy tűnik helyet kap. A kérdés csak az, hogy ára miatt felsőbb utasításra, vagy azért, mert talán valamivel stabilabban védekezik Carvajalnál, és Benitez két kkp-val nem akar két támadófelfogású szélső védővel játszani. A spanyol bajnokságban szerintem elférne Carvajal, főleg mert a kisebb klubok fel szokták tolni a buszt. Ha Danilo lesz a kezdő, akkor azért fogunk szenvedni meccsek alatt. Játékban kb. Khedira szint, és nem úgy tűnik, hogy javulni fog.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég