Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. december 12., péntek 22:43

Valaki már betrollkodott egy Benzema-t :lol:

Illarra volt a legjobb, de Carvajal is nagyot játszott. Ők ketten ma kiemelkedtek, Casillas-nak nem volt sok dolga, de a tizi kulcsfontosságú volt, azért jár a grat. Pepe-Varane hiba nélkül, dolguk sem nagyon volt, Marcelo ma átlagos, a tizi miatt jöhet a fejmosás. Kroos ma magához képest kicsit gyenge volt, persze magához képesten a hangsúly. Isco rengeteg labdát szórt el, de nagyon kellett a csapatba, mert sokszor kapcsolta nagyobb fokozatra a csapatot. Ronaldo gyenge volt, ennek ellenére két gól. Bale-Benzema ugyanolyan gyenge, inaktívak és pontatlanok voltak, de majd legközelebb. Ennek ellenére lehozták a meccset. Összességében gyenge meccs, de így is kitömtük őket, nagyon erős a csapat. A két spanyolnak meg hatalmas gratuláció.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 12., péntek 22:42

Fostam ettől a meccstől, amikor megláttam Remy ténykedését( :mrgreen: ) aztán,hogy Hegyi is ott van a stúdióban éreztem ,hogy baj lesz.De annyirakibeszabott istencsászárok vagyunk,hogy még a Remy átok sem hat,ez a szerencsétlen a stúdióban meg már az utolsókat rúgja :lol:

Nehéz meccs volt,küzdeni kellet, nem voltunk jók de basszus megint eltettünk 4et.Zseniális. :salute: Casillas,Isco,Benzema,Cé jár a pacsi,Illara is jó volt (kinézetre ezzel a szakállal tiszta Xabi :mrgreen: )

Sport tv:Okádnom kell... ez a gyökér farkas csak 30szor mondta el,hogy Cének már MEGINT(????) nem megy,mert mikor nem ment neki mostanában.Aztán még 50szer elmondta,hogy egyébként Cé-nek semmi köze a góljaihoz,kár hogy az első góljánál ő indított és ért oda,messit ezért a múlthéten cumizta...szánalom az egész vergődése... Hegyire meg már szavak nincsenek,ahogy a lábát vakarva probál nem térdre borulni a hatalmas Real Madrid előtt.

https://www.youtube.com/watch?v=gEcrB8S7ztA :iszunk:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. december 12., péntek 22:41

Norbii írta:Szóval csak 1x cserélt ma Carlo, azt is későn. érdekes. Ez azért már nagyon nagyon zavaró. Valaki közölje már vele hogy 75.perc előtt is lehet cserélni

Én sem mertem volna jobban belenyúlni a meccsbe.
Nem volt értelmes ember a padon, akit élhelyzetben be lehetett volna hozni. Pedig a középpályánk már a seggén vette a levegőt a 70. perctől felfelé.
De mégis kit hozott volna be egy ilyen kemény, darálós meccsen? Medran, Jesé(nem merném még ennyire darálós meccseken játszatni)?
Vagy Bale hátrébb és Chicharito?

Nem volt olyan opció, amivel ne gyengült volna óriásit a csapat.
Sajnos télen kell hozni embert, mert ez kevés :roll:
ZIDANE

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. december 12., péntek 22:38

MOM Carvajal. Mindig ott volt a támadásban és a védekezésben, és többnyire jó megoldást választott. (A 4. gólnál pedig szép volt a szólója)

Fáradt csapat, izzadós győzelem, jó ellenfél, Bale pedig.. :lol:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 12., péntek 22:38

Az egy Coentrao csere sokat elárul Hernendez helyzetéről

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2014. december 12., péntek 22:37

OFF: meccsem volt, ezért nem olvastam az egész hozzászólás zuhatagot. Ez a "Remy megúszta"... ez mi? :lol:

ON: a meccs nem volt jó, ámde szar. :mrgreen: 3 pont, Ronci jól fog aludni. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 12., péntek 22:37

Carvajalra nyomtam

ez a szpíker meg menjen már a búsba, ha Messi lő két gólt ott sipított volna mint Alexis góljánál tavaly az atma ellen...nevetséges

Bale lőtt egy gólt, benne volt sok kulcsjátékban, többségében elbacta azokat igen..vegyen vissza az arcából és kezdjen el játszani igen..de hogy páran 20ból 18 beírásban őt emlegetik szinte már agyérgörcsöt kapva miközben vezetünk az kissé idegesít. És igen, padra tenném én is, de nah, tegyetek a szervezeteteknek egy szivességet srácok és ne kapjatok feleslegesen strokeot
Nem illik.

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ewr » 2014. december 12., péntek 22:36

Iván: "Nem a Real Madridon múlt, nem lehet tudni, mi lett volna 2-2nél.." :lol: :lol:
Ez már beteges. Nem a Realon múlt... ki védte ki a tizit? :hmmm:


Carvajal nagyot játszott ma, a végén pedig szépen megkoronázta a mai teljesítményét. Szenvedős meccs volt, lényeg az újabb 3 pont és, hogy megint a Barcán van a nyomás. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ewr 2014. december 12., péntek 22:38-kor.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 12., péntek 22:35

1 csere?Azért ez nagyon kemény.


Megy a meccsbe is írtam,Coentraot középre,be kéne próbálni építeni,hogy lássuk mennyire üllne ha ő játszana a kisebb csapatok ellen ott,illetve a rotáció miatt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2014. december 12., péntek 22:40-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2014. december 12., péntek 22:34

Szóval csak 1x cserélt ma Carlo, azt is későn. érdekes. Ez azért már nagyon nagyon zavaró. Valaki közölje már vele hogy 75.perc előtt is lehet cserélni

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. december 10., szerda 20:06

ziro4vr írta:
Kerlon írta:A Barca ellen jó lehetett volna, mert elég területünk volt. Igazából így is jók voltunk, de ilyen esetekben amúgy csereként (!!!) kellene vele számolni és előny tudatában lehetne behozni a kinyíló, fáradó ellenfél ellen.
Modric, Kroos, Benzema, CR, lassan Isco alapkezdő, aztán Jesé/James/Bale ellenféltől, formától egyéb körülményektől függően

de az igazi kulcshármas Modric, Kroos, CR
Így van. Pont ezért szorítok ma a PSG-nek, mert akkor legalább őket kihúzhatjuk a potenciális ellenfelek listájáról. Nem félek a PSG-től, de jobban szeretném, ha velük akkor találkoznánk, amikor Modric ismét játszhat.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 10., szerda 19:52

Kerlon írta:A Barca ellen jó lehetett volna, mert elég területünk volt. Igazából így is jók voltunk, de ilyen esetekben amúgy csereként (!!!) kellene vele számolni és előny tudatában lehetne behozni a kinyíló, fáradó ellenfél ellen.
Modric, Kroos, Benzema, CR, lassan Isco alapkezdő, aztán Jesé/James/Bale ellenféltől, formától egyéb körülményektől függően

de az igazi kulcshármas Modric, Kroos, CR
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 10., szerda 19:38

A Barca ellen jó lehetett volna, mert elég területünk volt. Igazából így is jók voltunk, de ilyen esetekben amúgy csereként (!!!) kellene vele számolni és előny tudatában lehetne behozni a kinyíló, fáradó ellenfél ellen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 10., szerda 19:37

palesz77 írta:
adamzz írta: Lassan kezdem azt érezni,hogy isteni mák volt Bale sérülése. Barca ellen lehet nem nyertünk volna ő vele. no offense csak feltevés.
Nem véletlenül mondtam én, hogy bízom Bale felépülésében.. :Đ Matyi megette volna a vadlovat reggelire! :lol:
Sok kontra lehetőségünk volt, egy jó formában lévő Bale-l valószínüleg kitömtünk volna rendesen titeket.De mivel Bale jelenleg szar így tényleg jobb hogy sérült volt, a gála helyett láttunk cserébe szép focit és finomságokat,ahogy cicázva szalad át a Barca középpályáján az Isco-Modric-Kroos trió ... :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. december 10., szerda 19:33

adamzz írta: Lassan kezdem azt érezni,hogy isteni mák volt Bale sérülése. Barca ellen lehet nem nyertünk volna ő vele. no offense csak feltevés.
Nem véletlenül mondtam én, hogy bízom Bale felépülésében.. :Đ Matyi megette volna a vadlovat reggelire! :lol:

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. december 10., szerda 19:06

morientes írta:Adom.De lehet,hogy pont azért,mert kurva nagy rajta a nyomás ott középen,mentálisan elfáradt egy kicsit.Talán belejátszik ez is...So-so...Nincs játszótárs+egy pici müde..
Ja de legalább neki a sérója nem idegesítő. :lol:

Sajnos valóban meghalt a szép focink - és ezzel egyenes arányban az eredményes focink - mióta Bale in Modric out. Mostanában a régi nyögvenyelős meccseket hozzuk, nem sok elképzeléssel a támadóharmadban. Lassan kezdem azt érezni,hogy isteni mák volt Bale sérülése. Barca ellen lehet nem nyertünk volna ő vele. no offense csak feltevés.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 10., szerda 12:45

Én is erről beszélek. Nincsenek mellette azok az emberek, akik folyamat mozognak üresbe, kérik a labdát. Amióta Modric kiesett, Bale visszatért, meghalt a szép focink.
Adom.De lehet,hogy pont azért,mert kurva nagy rajta a nyomás ott középen,mentálisan elfáradt egy kicsit.Talán belejátszik ez is...So-so...Nincs játszótárs+egy pici müde.. :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 10., szerda 12:38

morientes írta:
Realista24 írta:Kroos meccsek óta szórja el a labdákat, de én ezt nem feltétlen a fáradtságnak tudom be, hanem annak, hogy jelenleg "idegenekkel" focizik. Plusz tegnap olyan mértékű szervezetlenség volt elől, hogy rossz volt nézni.
Nem erre gondoltam,mikor azt írtam,ártatlan helyzetben.Hanem tegnap is volt egy látványos oldalpassz,oda sem nézett,csakhogy még közte meg Bale között ott volt a bolgárok brazilja,simán legúritotta neki....dekoncentráltnak tünt nekem tegnap,lehet ez a fáradság jele.Persze lehet hogy csak én látom bele.Lehet hogy majd átesik a holtponton,vagy csak hiányzik mellőle Modric....ki tudja.
Én is erről beszélek. Nincsenek mellette azok az emberek, akik folyamat mozognak üresbe, kérik a labdát. Amióta Modric kiesett, Bale visszatért, meghalt a szép focink.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 10., szerda 12:32

Realista24 írta:Kroos meccsek óta szórja el a labdákat, de én ezt nem feltétlen a fáradtságnak tudom be, hanem annak, hogy jelenleg "idegenekkel" focizik. Plusz tegnap olyan mértékű szervezetlenség volt elől, hogy rossz volt nézni.
Nem erre gondoltam,mikor azt írtam,ártatlan helyzetben.Hanem tegnap is volt egy látványos oldalpassz,oda sem nézett,csakhogy még közte meg Bale között ott volt a bolgárok brazilja,simán legúritotta neki....dekoncentráltnak tünt nekem tegnap,lehet ez a fáradság jele.Persze lehet hogy csak én látom bele.Lehet hogy majd átesik a holtponton,vagy csak hiányzik mellőle Modric....ki tudja.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 10., szerda 12:23

Kroos meccsek óta szórja el a labdákat, de én ezt nem feltétlen a fáradtságnak tudom be, hanem annak, hogy jelenleg "idegenekkel" focizik. Plusz tegnap olyan mértékű szervezetlenség volt elől, hogy rossz volt nézni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég