Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 7., vasárnap 14:17

[Csoki...]
Csak azonosulni tudok mindazzal amit leírtál,magam is ezeket szűrtem le a tegnapi produktumból,kösz hogy megmentettél egy csomó pötyögéstől... :)

Ami a tizenegxest illeti...engem sosem idegesített az sem,ha a barcnak vagy konkrétan Messinek itéltek oda egy vitatható büntetőt.A bíró befújta,kész.Nemtom mit kellett volna Ronaldonak csinálni,szólni a sporinak hogy kamu volt az egész,nem akarom elvégezni?
A nagy játékosoknak mindig meg volt az a prioritása,hogy nekik hamarabb befújják az ilyet,mint másnak...Így volt ez Maradonatol kezdve,Zidane-on keresztül,egész Ronaldinhoig bezárva...
Ebből is látszik hogy Ronaldot most már fajsulyos egyénként tartja számon a játékvezetők világa,mivel eddig az volt a trend,hogy nemhogy befújtak neki vmit,hanem még őt büntették,hogy állítólag szimulált... :) Na manapság szerencsére ez megváltozott...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 7., vasárnap 13:52

BBeno írta:bolgárok ellen Roncinak el kell kezdeni a góltermelést mert jelentős hátrányban van idén.
Ráér.Gondolom Júniusig tervez,Messi meg siet mert ha nem nyerik meg a csoportot akár februárban is abbamaradhat a bl góltermése erre a szezonra :mrgreen: :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. december 7., vasárnap 13:48

bolgárok ellen Roncinak el kell kezdeni a góltermelést mert jelentős hátrányban van idén.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. december 7., vasárnap 13:27

A zsinórban aratott 18-dik győzelmet nem kell magyarázni. A csapat mentálisan és fizikálisan is eléggé elfáradt az év végére. CR tripla bele a haterek pofájába, hagy csámcsogjon az összes veréb azon,hogy mekkorát színészkedett, a többi az meg hab a tortán.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. december 7., vasárnap 13:08

nemláttam a meccset tegnap.
de basszátok meg ez nagyon durva.
18 meccset megnyerni zsinórban. ebbe belegondolni is félelmetes. tudom, h a ludogorec ellen tétnélküli lesz, de én elvárom, h behúzzák a 19.et is zsinórban. pláne a bernabeuban. figyeljétek meg, h bale meccse lesz. :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. december 7., vasárnap 12:24

csabi* írta:
wZoLee7 írta:Ikernek meg egyetlen jó kirúgása sem volt tegnap...amit kicsiben akart megoldani még az se sikerült mindig...ha nem tudja emberhez kirúgni akkor simán gurítsa le Ramosnak,
aztán majd sergio bikázza fel az ellenfélhez :lol: :mrgreen:
úgy gondoltam h szépen rövid passzokkal felvinni a labdát :D

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. december 7., vasárnap 12:21

wZoLee7 írta:Ikernek meg egyetlen jó kirúgása sem volt tegnap...amit kicsiben akart megoldani még az se sikerült mindig...ha nem tudja emberhez kirúgni akkor simán gurítsa le Ramosnak,
aztán majd sergio bikázza fel az ellenfélhez :lol: :mrgreen:
Kép

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 7., vasárnap 12:15

dannen írta:
El Unico írta:Bale pedig mínusz egy ember gyakorlatilag...

aha, oké. minden meccs után egyre nagyobb hülyeségeket olvasni itt bale-el kapcsolatban. lehet kritizálni, de az ilyeneknek mi értelme van? vagy őszintén ezt gondolod, hogy ha ő a pályán van akkor 10-en vagyunk?
A tegnapi hozzáállása számomra a csúcs volt.
Engem még mindig nem érdekel a védekezés,meg amit itt lehet olvasni,de a tegnapi az brutális volt.
Egyszer lenyilatkozta hogy aranylabdás akar lenni,nekem ebből és a tegnapi játékából egyszerűen az jön le,hogy megunta a Ronaldo mögötti szitut.
Ő is a fényben akar lenni,csak véletlenül sem az erősségével,hanem az allűrökkel.
Mutogat,dobálja magát(nem mondom néha jogosan),sétálgat,csípőre tett kézzel áll,és ami nekem tegnap ütötte a csőröm hogy volt amikor nem ért föl a hármassal,mert szabályosan kocogott.
Amikor lement Ronaldo egyből elkezdett pörögni,megkapta a labdát és nem passzolt,hanem rátekeredett,ezért is érzem én hogy várja azt mikor ő a sztár a pályán,és bármit csinálhat.

A másik,mostanában mindig megvannak a helyzetei,de erőből belever egyet,ez is a feje miatt,elhitte magáról hogy ő a legnagyobb erővel lövő a világon,és olyan gólt akar lőni amivel ezt bizonyítja,hogy a kapussal együtt megy be a golyó a kapuba.
Nem bántom azért mert onnan nem passzolt,meg kellett próbálni a 16oson belül nem kell mindent CR-nek passzolni.
Szóval fejben megcsúszott a haverom,de nagyon.
Lehet ott van Baleben a veszély a gyorsasága miatt, de tegnap is 2 percen belül volt 3 rossz beadása és egy kapusba bikázott ziccere..
Idióta volt ott Bale meg Ronaldo is..Az egyik hogy nem kellett volna beadni,a másik hogy Ronaldo nagyon hülye helyen várta a labdát,esélye nem lett volna onnan gólt lőnie.
Bár ezt akartam írni tegnap még meccs közben,irritált hogy Ronaldo mindenkinek mutogatott ha nem úgy kapta a labdát.
Egyszer Bale,meg asszem Marcelo is kapott szépen.(Hamesz?)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. december 7., vasárnap 12:14

pheco írta: Modric-Kroos-Isco-James-Benz-Ronaldo
egyértelmű...de amíg nincs Modric ki játsszon? Itt-ott mehet Illarra, de most még Isco se volt. Talán segítene Bale-en ha tudatosulna benne, nem pótolhatatlan...Jesé majd kiteszi a kezdőből :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. december 7., vasárnap 12:12

Lehet ott van Baleben a veszély a gyorsasága miatt, de tegnap is 2 percen belül volt 3 rossz beadása és egy kapusba bikázott ziccere.. Semmi fejlődést nem látni rajta, sőt... Főleg azért idegesítő, mert a VB ideje alatt pihenhetett és utána normális felkészülése volt. Én tartom, hogy a gála kezdőnek elől a Modric-Kroos-Isco-James-Benz-Ronaldo hatosnak kellene lennie. A BL-ben jól jöhet Bale, de ott is csak a Bayern meg mondjuk a Barca ellen. Egy Chelsea ellen vétek lesz játszatni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 7., vasárnap 12:08

Bale most teljesen formán kívül van,de szerintetek egész évben ilyen lesz? tavaszra én minimum a tavalyi Bale-t várom,az elég lesz a címvédésre :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. december 7., vasárnap 12:07

Baleben folyamatosan ott a gól lehetősége. Védekezésben nulla az emberünk, de ha fejben kicsit összeszedi magát akkor nagyon jó lesz. Tegnap is volt 1-2 olyan helyzete amit a PL-es utolsó idényében csukott szemmel is gólra váltott volna.
Kezdje azzal, hogy elmegy fodrászhoz...:D

Ikernek meg egyetlen jó kirúgása sem volt tegnap...amit kicsiben akart megoldani még az se sikerült mindig...ha nem tudja emberhez kirúgni akkor simán gurítsa le Ramosnak, de semmi értelme annak, hogy ő kirúgja az ellenfél meg jöhet a labdával.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. december 7., vasárnap 11:25

A legfontosabb, hogy Kroost és Jamest pihentetni kell. Kedden pihenhet mindkettő, Kroos még az Almeria ellen játsszon, utána legfeljebb a Klub VB döntőjében szeretném látni őket. A Valencia ellen és leginkább február elejére kellenek 100%-os állapotban.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 7., vasárnap 11:05

Kérdés.Láttatok madridistát aki nem ismeri el,hogy CR homorított?

Még 1 kérdés.Láttatok már barcást aki valaha elismerte,hogy Neymar vagy akárki homorított onnan?

Feel the difference...

Egyébként maximálisan elégedett vagyok ezzel az ősszel,gyönyörű játék rengeteg siker.Az utóbbi időben meg várható volt a játék színvonalának csökkenése,rengeteg meccs,sok sérült, egyre hosszabra nyúló győzelmi széria stb. Ennél többet nem igazán lehet elvárni a csapattól.Cr meg veszett,már azon sem lepődnék meg,ha idén beérné Raúlt... :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 7., vasárnap 1:45

R.M.C.F írta:Most pont nem láttam.....megállt a meccs a 200. gólnál?
Állítólag vállra vették, majd magasba dobálva istenítették (tudod mint az edzőket) CR-t a teljesítménye miatt.
Ja várj.... :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 7., vasárnap 1:44

R.M.C.F írta:Most pont nem láttam.....megállt a meccs a 200. gólnál?
Meg....platini, blatter, meg a barca elnoke skypeon jelentkeztek be h gratulaljanak.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. december 7., vasárnap 1:40

Teljesen elégedett voltam a meccsel kapcsolatban,tükörsima meccs volt. Isco eltiltott volt,Modric nincs,Kroos visszaesett kissé,Bale pedig mínusz egy ember gyakorlatilag... és még így is. Egy Celta Vigo ellen ez bőven elég.

Takarékon égünk,tiszta sor,de az életemet ráteszem,hogy ha ma vagy holnap BL döntőt kéne játszani,behúznánk,mert fel tudnánk pörögni. Egyszerűen NEM KELL többet kiadnunk magunkból. Szerintem nem fog visszaütni,mert harap a csapat,amikor kell,összeszoktak a srácok,egymásért küzdenek,látszik minden egyes alkalommal amikor egymásra néznek,CR-Ancelotti között is remek a kapcsolat,szinte mindenki mindenkivel harmóniában van. Nekem ez kell,ez fontos,hogy lássam rajtuk az egységet. Ezért elviselhetőek számomra ezek a meccsek,sőt... igazából semmilyen problémáról nem beszélhetünk,egyedül néhány ember gyengébb teljesítménye és a sérülések zavaróak.

Jó úton járunk. Ez a lényeg. Előre a 19.-ért! HALA MADRID

Ami pedig felbasz:
Csak nem akart azonban megszületni a vezető gól, ezért aztán a játékvezető is besegített. A 36. percben C. Ronaldo váltott gólra egy ajándék tizenegyest, amelyet azért kapott, mert eljátszotta, hogy visszahúzták. A találat ennek ellenére érvényes volt, megszerezte a vezetést a hazai csapat. 1–0
NSO.

Bezzeg ha Messi "harcolja ki"... Gyűlölöm az ilyet..
:goat:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 7., vasárnap 0:30

Most pont nem láttam.....megállt a meccs a 200. gólnál?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 7., vasárnap 0:13

Kellett a 3 pont, de mint utolsó bajnoki meccs idén hazai pályán...hát ez elég gyenge volt. Mondjuk az élvezetes, gördülékeny játékunk szerintem két legfontosabb eleme nem volt ugye a pályán. Modric és Isco az szerintem, akik leginkább felelősek azért, hogy jó pár hétig úgy ültem le a meccsek elé, hogy csodát fogok látni, és nem is csalódtam. Isco szerencsére visszatér, Modricra még várni kell. :-(

Bale egész jól kezdett, egyszer még mintha védekezett is volna, aztán szépen beleszürkült a mezőnybe, meg megint volt 1-2 olyan béna megoldása, hogy a fejemet fogtam. Nem tudom mit kéne vele csinálni. (illetve tudom, de az úgyse fog megtörténni. :mrgreen: )
CR újabb tripla, durva! :salute:
Benzema ma inkább átlagos volt, pár támadásunk felépítésében azért szépen részt vett, de a kapu előtt most nem nagyon találta meg a helyeket.

Kroos nem az igazi, Illara talán jobb is volt egy fokkal, de még csiszolódniuk kell, az egyértelmű. James-re nem is emlékszem őszintén szólva. Illetve egyszer röhögtem rajta, ahogy erőlködött futáskor, de azon kívül... :hmmm:

Pepe nagyon stabil volt, remekül játszott. Ramos egy fokkal kevésbé, bár a 16oson belüli becsúszása parádés volt. Carvajal és Marcelo is felfelé lógtak ki az átlagból talán. Arbeloa minden játékperccel bizonyítja, hogy mennyire nincs már helye ebben a csapatban. :kivagyhe:

Papíron simán nyertünk, de nekem mérsékelten volt csak meggyőző a csapat, ahogy az utóbbi időkben általában. De olyan óriási gond addig nincs, amíg hozzuk a meccseket, és majd újra csúcsformában nyomjuk januárban illetve az áprilisi-májusi időszakban.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. december 6., szombat 23:30

dannen írta:
Limaten írta:A meccset nem láttam, de képekből látom, h egy civil végezte el a kezdőrugást. Ki és miért volt?
(Magnus Carlsen-re tippelek)
jó a tipp, ő volt az. szerintem nem volt különösebb oka, csak nagy madrid fan. tavaly is rúgott már
kb 2 héttel ezelőtt megvédte a VB cimét.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég