Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 14:14

ericco írta:Én is erre gondoltam, hogy majd biztos lesz valami céges szilveszteri buli Dubajban, családtagokkal, barátokkal és egy rakás befolyásos emberrel.
Tavaly is volt, nincs ebben semmi. A szuperkupa döntő előtti Fiorentinás meccs, na az volt eszeveszett baromság szerintem. (főleg, hogy nem tudtam elmenni rá :Đ )
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. december 13., szombat 14:08

Én is erre gondoltam, hogy majd biztos lesz valami céges szilveszteri buli Dubajban, családtagokkal, barátokkal és egy rakás befolyásos emberrel.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 13:59

Remy írta:
Realista24 írta:
Mi az hogy ha van esze? Tudod egyáltalán miről beszélsz?

A meccs meg már régen le volt fixálva, még a bajnoki sorsolás előtt.
Ez oké, ez mind szép és fasza, de közben James és Modric lesérült, Kroos alig pihent valamit, stb. A január pedig dugig van. Kulcsembereket nem szabad pályára küldeni azon a meccsen, maximum az utolsó 15-20 perce, hogy felpörögjenek a bajnoki meccs előtt.
Gondolom az arabok is azért fizettek 2 millió eurót, hogy Nachot, Medránt és a többit nézzék. Le van kötve az ilyenekbe, hogy minimum 45 percet kell játszania CR-nek és társainak, a lehető legjobb felállásban.

15-20 percet, hogy felpörögjenek a bajnoki előtt? Megint nem értelek. A meccs 30-án lesz, utána jön Szilveszter, hova pörögjenek? Lesz két teljes szabadnapjuk, fele megint Dubaiban marad gondolom az újévre, aztán megy haza, ahogy tavaly is. Másodikán edzés, aztán ennyi.
Előtte is lesz 4-6 teljes szabadnapjuk.

Nekem sok gondom nincs ezzel a meccsel, edzés úgyis lenne, a játékosok fele úgyis utazna valahova partizni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 13., szombat 13:55

Realista24 írta:
Mi az hogy ha van esze? Tudod egyáltalán miről beszélsz?

A meccs meg már régen le volt fixálva, még a bajnoki sorsolás előtt.
Ez oké, ez mind szép és fasza, de közben James és Modric lesérült, Kroos alig pihent valamit, stb. A január pedig dugig van. Kulcsembereket nem szabad pályára küldeni azon a meccsen, maximum az utolsó 15-20 perce, hogy felpörögjenek a bajnoki meccs előtt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 13:51

Remy írta:
Csabi írta:most látom, hogy 30-án még lesz egy barátságos meccsünk is. az nagyon kellett oda.
Ha van esze Ancelottinak, akkor a Castillát küldi fel. De erre nem látok esélyt. Ennél értelmetlenebb barátságos meccset nem is játszhatnánk. És nyilván egy Valencia meccs előtt...
Mi az hogy ha van esze? Tudod egyáltalán miről beszélsz?

A meccs meg már régen le volt fixálva, még a bajnoki sorsolás előtt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 13., szombat 13:47

Csabi írta:most látom, hogy 30-án még lesz egy barátságos meccsünk is. az nagyon kellett oda.
Ha van esze Ancelottinak, akkor a Castillát küldi fel. De erre nem látok esélyt. Ennél értelmetlenebb barátságos meccset nem is játszhatnánk. És nyilván egy Valencia meccs előtt...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 13., szombat 13:39

most látom, hogy 30-án még lesz egy barátságos meccsünk is. az nagyon kellett oda.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. december 13., szombat 10:56

Éreztem, hogy szenvedős meccs lesz a tegnapi...végül sajnos az is lett...szerintem egyáltalán nem volt ekkora különbség a két csapat között...a reális eredmény 1-2 lett volna talán...az Almeria előtt meg le a kalappal, brutálisat küzdöttek, mentek amíg a szívük vitte előre őket...
Én úgy látom amúgy, hogy többen is formán kívül vannak a csapatban, valamint látszik, hogy ki van facsarva a gálakezdő...többek között szerintem ezért is esett valamennyire vissza a játékunk az utóbbi pár meccsen (Modric sérülésén kívül persze)...de a lényeg a 3 pont és, hogy tovább nyújtjuk a rekordot...
A Klub VB-t viszont be kell húzni!!!

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sander » 2014. december 13., szombat 8:52

Szerintem meg Carlo megkapta újra a feladatot... sajnos Modric kiesésével szinte majdhogynem egy új rendszert kell felépítenie... eddig úgy néztem hogy 4-4-2-ben toltuk most meg 4-3-3 próbál játszatni a mester. de véleményem szerint úgy nézz ki hogy ez a 4-3-3 nem lesz az igazi legalábbis amikor ezt próbáltuk játszani nem igazán jöttek ki a játékosok képességei /vagy csak gyengébben jöttek ki/ viszont a 4-4-2 ben nagyon jól toltuk.... egy kicsit írnék mind a kettőről nem feltétlenül lesz szakmailag okés de én így gondolom....

4-3-3 : egy kicsit nehéz így megítélni még hogy nem volt Modric ha meg volt akkor meg lehet hogy más nem volt... de szerintem nem ez lesz a mi felállásunk. Elsősorban azért mert amikor Carlo ezt próbálja játszatni aki van egy olyan ember aki mélységben játszik. Lehet hogy ezzel a kerettel nem feltétlenül kellene a mélységi ember. Az okés hogy Modric és Kroos is sokszor visszalép a lasztiért és mélységből is irányítják a játékot de elsősorban az Illarra féle mélységi játékos felesleges mert sajnos támadásban keveset tesz hozzá. Amikor Kroos és Modric van ugymond csak középen akkor tökéletesen megoldanak minden feladatot. olyan szinten univerzális középpályások hogy én még ilyen nem láttam.... mind mélységben/ nem akármilyen labdakihozatalok szoktak azok lenni..../ mind támadásban hozni tudnak egy olyan szintet hogy egy tízes skálán nem is lenne érdemes osztályozni őket mert simán vernék ezen a skálán a 20-as szintet is.... a másik ok amiért nem igazán érzem azt hogy ez nekünk nagyon jó lenne az James és Isco szerepe a középpályásként, mondjuk még Isco egész jó de James sok sót nem eszik meg ott. Mindketten hoznak egy elfogadható szintet de ha előbbre kerülnek akkor sokkal jobban tudják szervezni a játékot és jó kis labdákat tudnak benyomni az üres területekre. Isco meg amugy is egy labdabiztos ember és jól tudja megtartani is... nem ijed meg ha 1-2 védővel találkozik.... ügyesen meg tudja oldani azokat a szitukat is.. a harmadik ok Bale szerepe.... láttam játszani a Spursben... ezzel a teljesítménnyel még ott sem lenne kezdő... Nem akarom kikezdeni mert nagyon örültem neki hogy jön és arra számítottam hogy megváltja a világot de nem úgy nézz egyelőre ki... amit vele kapcsolatban nem értek az az hogy játszott már minden féle szerepkörben régebben /védő,középpályásként,támadóként/ de itt ezek közül semmit nem tud kamatoztatni... egyszerűen fogalmam sincs hogy mi lehet vele.... mert tegnap is a legegyszerűbb passzokat is rosszul csinálta... vagy rövid vagy hosszú... egyszerűen felfoghatatlan. a másik nagy hátránya hogy egyszerűen mezőnyben sem tesz hozzá sokat, pedig tegnap sztem Carvajal élete meccsét játszotta mindenhol jó volt és még így is harmatgyenge volt Bale... a másikat egy kicsit Carlo számlájára írnám. miért nem próbálja meg a bal oldalt....? amikor múltkor átkerült oda mintha kicsit jobb lett volna ez mondjuk azért is lehet mert abszolut egylábas és mert mással nem próbálkozik mint hogy elhúzza a védő mellett és megpróbálja lefutni. Viszont a jobb oldalon ez szinte egyenlő azzal hogy semmit nem fog csinálni... akkora hátrányba kerül azzal hogy csak a bal lábát használni hogy az felfoghatatlan számomra... az még oké hogy elhúzza néha le is futja a védőt de utána vagy jön egy szar beadás jobbal vagy visszahúza a bal lábára a lasztit és máris visszaért a védő és kezdheti előről...

4-4-2 Modric és Kroos szerepére nem nagyon szeretnék kitérni mert hasonló mint a másikban inkább a másik két középpályással foglalkoznék. Be kell látni ha James és Isco egyszerre van fent akkor négy olyan középpályással állunk fel akikkel olyan szinten uralni tudjuk a középpályát hogy szerintem ez korszakalkotó lehetne... James és Isco ahogy már korábban írtam ha előbbre játszanak akkor sokkal jobb teljesítményre képesek és sokkal jobban illenek bele mint bárki más. Támadásban bármikor hozhatnak egy váratlan és a kellő játékintelligenciájuk is megvan a focihoz ezenkívül a védekezéshez is bőven hozzátesznek annyit hogy megadják a középpálya stabilitását. Élmény őket szerintem együtt nézni. még ronaldo is sokkal jobb olyankor lehet hogy ebbe sokan bele fognak kötni de mindegy :D de véleményem szerint Ronci nem tesz olyan sokat hozzá magához a játékhoz.. igaz nem is ezért szeretjük. Ronaldo szerintem lehet elért arra a szintre hogy jobb ha a tizenhatos környékén van mert bárhol is van egyszerűen úgy tör be a tizenhatosba hogy bármikor bárhol képes gólt szerezni egyszerűen a védőjét megelőzi szinte bármilyen szituban és remekül támadja a labdát Isco meg James pedig ad is neki lasztit... a góllóvés amugy is megy neki :D hát akkor meg használjuk már ki az erősségeit!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. december 13., szombat 1:14

Most minden téren az ázsiai piac a lényeg, tök mind1 hol játszanak, európában is sárkányos mez meg cipő van...Bár nem tudom Balenek mit kellene kipihennie :lol:

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 13., szombat 1:01

wZoLee7 írta:de hát ázsiának Bale kell majd
Ázsiának lehet, hogy Bale kell, de Afrikának már nem biztos. :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. december 13., szombat 0:56

Lehetett volna többet pihentetni, de akkor korántsem biztos, hogy így állna a csapat...Khedira szenvedése a pályán mindennél rosszabb. Illarra jó, stabil, teszi amit kell, de annál viszont többet soha. Bale-ről meg már nem is írok inkább semmit.
Szeretnék látni a pályán majd egy Carvajal-Pepe-Ramos-Marcelo, James-Isco-Kroos-Jesé, Benzema-CR felállást. Lehet, hogy a kp kicsit támadó lenne, de amíg nincs Modric szerintem ez a csapat mutatná a legszebb és leghatékonyabb játékot...Jesét nem kell túl erőltetni, ezért ha jól állunk mehet Illarra és akkor Isco balra. Jön a klub vb, ki lehetne próbálni őket így is....de hát ázsiának Bale kell majd

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. december 13., szombat 0:46

Iker azert most nagyon fontos pillanatban villant. Azonkivul mondjuk nem sok dolga volt, de az kellett. A kirugasai viszont... azok paradek... :mrgreen:

Nagyon erezhetoen gyengebb a csapat mint egy honapja, jo hogy most jon egy kisebb szunet, mert ha februarban mutatnank ilyen format, akkor menne itt az anyazas eleg rendesen.

En amugy ezt Karoly szamlajara irom, ki vannak facsarva a kulcsjatekosaink foleg a KP-n. Lehetett volna azert tobbet pihentetni, es akkor lehet most Modric sem lenne serult. Persze konnyu utolag okosnak lenni, de akkor is! :vivo:

Az biztos hogy kemeny tavasz ele nezunk Modric nelkul mert CR mellett o a legmeghatarozobb jatekos a csapatban, es kurvara hianyzik, majd a komolyabb meccseken latszani is fog. Illara es Khedira kanyarba nincsenek hozza kepest, ugyhogy nem tudjuk megfeleloen potolni se. Lesz meg itt siras sajnos attol tartok. Kell egy jo sorsolas a BL-ben, hogy at tudjuk veszelni az idot amig visszater.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. december 13., szombat 0:40

Meló miatt nem tudtam nézni, de az komoly, 1 csere :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 12., péntek 23:51


Amúgy Modric hiánya tudom, hogy mennyit számít, de már előtte is kezdett döcögni a szekér ha jól rémlik, miután visszatért Bale, és Luka még ép volt nem? :hmmm: Vagy olyan időszak nem is nagyon volt, és én kevertem valamit össze fejben?
Nem fontos szerintem ennyire kikockázni,volt olyan 1.5 hónapunk pellegrini alatt,amikor cr sérült volt,hogy akkor ment jobban a játék,mert nem annyira cr-t keresték.....az jogos hogy bale formája alapján max csere,hiszen a csapat az első,ez nyilvánvaló.Viszont modricot nem tudjuk megfelelően pótolni,mert nincs kivel. khedira súlytalan,illarra nem tud hozzátenni,igaz el se vesz, isco hátrább meg pazarlás.....james sem tud ennyire védekezni,neki meg idegen a feladatköre,meg kell szoknia,bele kell tanulnia.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. december 12., péntek 23:41

Remy írta:Na, nem nyertem.... 1 meccs elvitte... :lol: Viszont hol tudom megnézni a meccset? Nem rövid összefoglalóra gondolok.
http://livefootballvideo.com/highlights

Itt holnapra fent lesz.
R.M.C.F írta:Miért? Egyébként nem őszintén szoktál kérdezni?

Szóval,modric nagyon hiányzik,kulcs játékos,mintha anno a barcábül kivetted volna iniestát...bale formája nem számit szerintem ennyire,sok hibával játszik,de ezek zöme a végső támadó 3ad belső részein van,amin kivül esett össze a játék,a felépitéseknél,a labdakihozataloknál,a letámadásoknál,tolodásoknál. Modric nagyon jól helyezkedő focista,okos....és roppant mód hiányzik.
Azért írtam csak, hogy nehogy kötekedésnek vedd, meg Bale csesztetésnek. De valóban lecsapható volt.. :D

Amúgy Modric hiánya tudom, hogy mennyit számít, de már előtte is kezdett döcögni a szekér ha jól rémlik, miután visszatért Bale, és Luka még ép volt nem? :hmmm: Vagy olyan időszak nem is nagyon volt, és én kevertem valamit össze fejben?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 12., péntek 23:29

miro írta:Mennyire jók lehetünk,ha a sötét oldalon a barka vs real topickban csönd van?!?!?! :mrgreen:
Pedig mennyire,boldogok lehetnének ha az Almeria 11esét penaldo lőtte vona.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. december 12., péntek 23:27

Remy írta:Na, nem nyertem.... 1 meccs elvitte... :lol: Viszont hol tudom megnézni a meccset? Nem rövid összefoglalóra gondolok.

Szerintem valamikor a napokban koradélután-délelőtt tuti ismétli S1-2 vagy SK :)
ZIDANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 12., péntek 23:23

Na, nem nyertem.... 1 meccs elvitte... :lol: Viszont hol tudom megnézni a meccset? Nem rövid összefoglalóra gondolok.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 12., péntek 23:23

rashidm írta:
Remy, örülök hogy nyertél...:mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
még nem nyert szerintem... meg nem is fog... a többi meccsen úgy is elbukja :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég