Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 5., vasárnap 14:10

igazad van.
akkor te gondolkozz a bajnokság nívóján.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. április 5., vasárnap 14:08

Toti írta:
VanillaSky írta:"Jot" tesz a bajnoksag nivojanak az ehhez hasonlo amator alakulat, remelem kihullanak. Ez nem meccs volt, hanem atmozgato edzes.
biztos ez a legfontosabb egy 9-1es győzelmet követően.
ne is örüljünk annak, h james visszatért.
modric pazar.
cé bekapcsolta az beast módot.

a bajnokság nívója, az.. az a legfontosabb most. :lol:
A fenekedet is vagdalhatod a foldhoz oromodben, akadalyoztalak benne? =-O

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 5., vasárnap 14:07

VanillaSky írta:"Jot" tesz a bajnoksag nivojanak az ehhez hasonlo amator alakulat, remelem kihullanak. Ez nem meccs volt, hanem atmozgato edzes.
Ezt minden gálára el lehetne mondani.Barcáékat közben az ideg rángatja, hátha megszorongatja őket a Celta.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 5., vasárnap 14:02

VanillaSky írta:"Jot" tesz a bajnoksag nivojanak az ehhez hasonlo amator alakulat, remelem kihullanak. Ez nem meccs volt, hanem atmozgato edzes.
biztos ez a legfontosabb egy 9-1es győzelmet követően.
ne is örüljünk annak, h james visszatért.
modric pazar.
cé bekapcsolta az beast módot.

a bajnokság nívója, az.. az a legfontosabb most. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 5., vasárnap 13:59

Puhl be van baszva megint, pont úgy beszél mint a nagy öregek a kocsmában 5 kis fröccs után, a délutáni mennyei megyei meccs előtt.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. április 5., vasárnap 13:58

"Jot" tesz a bajnoksag nivojanak az ehhez hasonlo amator alakulat, remelem kihullanak. Ez nem meccs volt, hanem atmozgato edzes.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. április 5., vasárnap 13:54

Ha teljes gőzzel játszanak mennyi a vége? mert ez fél gőz volt kb , komolytalan meccs , Ronaldo meg 8 at lőhetett volna egymaga simán :D

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. április 5., vasárnap 13:53

vasárnapi edzés letudva.
k.o. :box:
Kép

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. március 25., szerda 18:29

dzsi91 írta:2012ben lett volna rá reális esély, csak hát a liga mutatta a fákkot az idióta sorsolásukkal.
2000-ben is, ott a Valencia mutatta. :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 25., szerda 17:39

2012ben lett volna rá reális esély, csak hát a liga mutatta a fákkot az idióta sorsolásukkal.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. március 25., szerda 17:30

Géci írta:Nagyon érik már amùgy egy El Clásicó a döntőben. Meglep, hogy erre még nem volt példa... :hmmm:
Tavaly lett volna, csak hát ugye.. :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 25., szerda 17:18

Nagyon érik már amùgy egy El Clásicó a döntőben. Meglep, hogy erre még nem volt példa... :hmmm:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 25., szerda 17:09

ateeemadrid írta:
csak azt ne éljem meg, hogy Clasico lesz a döntőben, biztos, hogy elvinne a szívroham, vicc nélkül. :D
Ha tavaly nem vitt el 92:48ig akkor ezt is túlélnéd :mrgreen: Valamiért úgy érzem,hogy összefutunk velük még idén, 1 csapattól tartottam igazán ez a Classico-n is megerősített.Idén nekünk az atletico a neheze,ha rajtuk túlvergődünk én onnantól fő esélyesként tartom számon a csapatot.A Bayernben nem látok sok változást a tavalyi évhez képest, a Barca meg bár rengeteget javult, továbbra sem érzik ellenünk a játékot, persze oké nyertek megérdemelten,de a körülményeket ismerjük.Mindig 3 esélyes egy ilyen rangadó de valamiért nem féletm a csapatot se a bayerntől se a barcától, a matracosoktól viszont annál inkább.

A clasico BL döntő meg persze ideggörscs lenne mindenkinek, de tavaly is az volt.Én szeretem az ilyen önkínzásokat. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. március 25., szerda 15:54

Én egy clasico-nak a döntőben nagyon örülnék,azért mekkora lenne,hogy a 10 az Atlético ellen a 11ik pedik a Barca ellen jönne :D
csak azt ne éljem meg, hogy Clasico lesz a döntőben, biztos, hogy elvinne a szívroham, vicc nélkül. :D

egyébként én is azok közé tartozom, akik viszonylag jól fogadták a vereséget, sőt én most optimista is vagyok viszonylag. a csúcsformában lévő, agyonszopkodott Barca ellen játszottunk idegenben, a teljesen leírt, formán kívüli, gyengén játszó Real, és így is 60 percen keresztül kis túlzással lefociztuk őket. Nem emlékszem a 2. Barca gólig kidolgozott támadásra, mi meg gólokkal mehettünk volna, ha kicsit pontosabbak vagyunk. Az utolsó fél óra az no komment kategória, de még így is bőven nyerhettünk volna, főleg ha mi szerzünk vezetést. Csak hát azok a kurva helyzetek.

De a lényeg az, hogy tényleg ezt a csúcsformában lévő Barcát a jelenlegi formánkkal, ráadásul idegenben is bőven megszorongattuk, kicsit pontosabb játékkal verhettük volna. Én tartom azt, hogy ha összeszedjük magunkat a szezon végére, akkor akár még duplázhatunk is, főleg a BL-ben bízok, ott 5 meccsre kell igazán felpörögni, az meg bőven reális. Minőségben, játéktudásban szerintem még mindig bőven az élen vagyunk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 25., szerda 15:18

Igen talán ez a legjobb kifejezés,bosszantó vereség.De ebből a meccsből lehet építkezni,a nou campban egy gödörben lévő Madrid lenyomott eg 50-50es labdabirtoklást(1.félidő) úgy,hogy egy raklap helyzetet is kialakítottunk mellé.Kaptunk 2 buta gólt,bem éltünk a lehetőségeinkel,így tökéletesen megédemelt a Barca győzelem,rádásul az utolsó fél órára az egész hátsó alakzat besárgúlt,így azért könnyebb volt beymaréknak szlalomozni a védőink között.

Elnézve a 2 csapat sorsolását,a Modric visszatérése óta mutatkozó javuló tendenciát és a 3 hónapos herelógatásunkat én egy nagyon jó szezonzárást várok a csapattól.Abqrva többetfogbotlani,kérdés,hogy ez mire lesz elég mert 4pont azért már egy tetemes előny,bl-ben meg nincsmese szétkell csapni ezt agyengélkedő atletico-t.Most nekünk is ugyanannyi okunk van a revansra mint nekik a Bl döntő miatt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. március 25., szerda 14:57

A fenébe, kár ezért a meccsért; bosszantó vereség, mégsem tudok haragudni a csapatra. A 60. percig mutatott teljesítmény alapján véleményem szerint minimum egy x-re rászolgáltak a fiúk és többet érdemeltünk volna, de ezt a játékot ugye gólra játsszák, abból pedig sajnos kevesebbet lőttünk, mint a Barca, így ... :kivagyhe:
Plussz ahogy elfáradt Modric úgy esett szét a játék. Fejben mennt el ez a meccs jól mondta Ancelotti.Ha mindenki ott lett volna akkor a félidőben simán 1-2 vagy 1-3 az eredmény és onnan nem jöttek volna vissza.
Azt gondolom hogy a kontrollt a meccs fölött akkor vesztettük el mikor a 4 védőnkből és a 3 középpályásunkból az ötödik is besárgult. Ekkor Neymar és Suarez lubickolt, Messi a flop teljesítménye után szintén nagy veszélyt jelentett azzal hogy megnyíltak előtte a területek, Ramos és Pepe sem mert ütközni, kontaktust felvenni velük mert az azonnali második sárgát jelentett volna.
Taktikailag messi második félidőben visszahúzódott kp-ra,ott vertek meg,mert addig hátrányban voltak,azt kellett volna lereagálnunk valakivel.....messi létszámelőnyt alakitott ki,többet találkozott a labdával így,szabadabban mozgott,mivel mi maradtunk a 3 kp-nál.
Ezekkel maximálisan egyetértek, sajna a 2. gól után teljesen szétesett a játékunk és mind fejben, mind fizikálisan elkészültünk a végére. Suárez gólja után és Messi visszalépésével, illetve a katalán cserékkel (Rakitic<->Busquets, Iniesta<->Xavi, Neymar<->Rafinha) a Barca már uralta a középpályát és létszámfölénybe került a pálya legfontosabb részén, amire a hátrány miatt bekövetkező túlzott, de érthető kinyílásunk, a sárgáink és a Modric-Kroos kettős kipurcanása csak rátett egy lapáttal.
A két bekapott gól pedig érthetetlen. Konkrétan mind a kettő a semmiből, simán levédekezhető szituációkból esett,
Ezzel sem lehet nagyon vitatkozni, nagyobb koncentrációval szerintem is simán elkerülhető lett volna mind2 bekapott gólunk, mint ahogy ha picit jobban figyelünk és szerencsésebbek vagyunk a befejezéseknél is, akkor simán gólokkal verjük a katalán alakulatot. Ezek sajnos gyermekbetegségei a Madridnak. :x :(
Nekem továbbra sincs nagy bajom a kerettel. De Gea kötelező,
+1 Véleményem szerint is nagyon jó csapatunk van (1-2 pici hiányossággal), ezt a srácok az ősszel és a hétvégén is bizonyították, így abszolút nem kell a kardunkba dőlni. Szerencsés helyzetben vagyunk, más giga klubok durván összetennék a kezüket, ha ilyen csapatuk lehetne.
Carlot mindenképpen megtartani, nem is akarok hallani edzőkérdésről..
Ancelottinál nem tudunk jobb edzőt hozni. Ő tökéletes a Real Madrid kispadjára,kár is erről beszélni.
Mint ahogy Carlo is a legjobb helyen van itt nálunk; történjék bármi, mindenképp megtartanám az öreget. További 1 évre minimum rászolgált az olasz mester nálam (egyrészt szerintem jobbat nem találni, másrészt nem is látok akkora problémát a csapatnál, ami feltétlenül indokolná a menesztését); számomra világosan látszik, hogy az idei évnek elsősorban és leginkább a komoly sérülések tettek be, erre csak rátett egy lapáttal a hasznavehetetlen - a sérülések miatt sokszor nem is létező - kispad, na meg egy picivel több szerencse sem ártana (az a temérdek, 2 tucatnyi kapufa ááááááá :vivo: ). De biztos vagyok benne, hogy lesz ez még jobb is és innen még tényleg bármi megtörténhet. B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. március 23., hétfő 20:56

dzsi91 írta:Én egy clasico-nak a döntőben nagyon örülnék,azért mekkora lenne,hogy a 10 az Atlético ellen a 11ik pedik a Barca ellen jönne :D
Ezek alapján a Barca lesz a spanyol bajnok. Nekem deal. :mrgreen:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 23., hétfő 20:42

Én is úgyérzem,hogy a negyeddöntő lesz a kulcs,addigra kell csúcsformába lenni,ha az Atletico-n valahogy átvergődnénk magunkat akkor sztem is döntőzűnk,valamiért úgyérzem,hogy a következő körben megint kiesik egy nagyágyú a 3 közül(Real,Bayern,Barca) csak Nehogy mi legyünk azok.elődöntőben meg ha csak 2 gigász marad nem fogják őket összesorsolni :D na jó elég az összeesküvés elméletekből.Én egy clasico-nak a döntőben nagyon örülnék,azért mekkora lenne,hogy a 10 az Atlético ellen a 11ik pedik a Barca ellen jönne :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. március 23., hétfő 20:28

Modric igy is rohadt jo, es ennél még csak jobb lesz. Ő alapozza meg az egész csapat játékát. A megindulasai, észrevételei képezik a támadásaink nagy részét, gondolok itt arra, amelyekbol gol szuletik, eleg megnezni a tegnapi meg a Levante elleni gólokat, gólhelyzeteket. Ha visszarázodik teljesen, majd visszaön James, talan megteheti Ancelotti, hogy Bale a padra szoruljon, es nyomhatjuk a 4 4 2-ot.
Szerintem pont jókor leszunk csúcsformában. Ezek a jatekosok nem felejtettek el focizni, és nemhiszem el, olyan nincs, hogy ez a keret év elejétől egész szezon végéig bukdácsoljon.
Ha tuljutunk az Atletin a BL-ben, onnet behuzzuk, megvedjuk a cimet, megint a tortenelem konyvekbe kerulunk, mint eddig is, aztán megint irigykedhet meg irigységből köpködhet ránk fél világ. Peace
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 23., hétfő 18:40

Bale padoztatásával szinte 0ra csökkentenénk a gondjainkat,egyrészt magába nézne másrészt erősebb lenne a kezdő és a padon is lenne valaki akit nem alibizni hozunk fel.Legalábbis reménykedek benne,hogy a padozás motiválná.De amig James nem tér vissza addig semmit nem tudunk csinálni.Ancelotti nem ökéletes vannak hibái,de tegnapra jól összerakta a csapatot,az meg hogy egy 13fős kerete van egész évre max olyan 30%ban az ő hibája szerintem.Perez megint bajba sodort minket,pont annyira káros az öreg mint amennyire hasznos sajnos...

Az meg hogy fáradt a csapat hülyeség,Kroos lehet egyedül fáradt,a többi ilyen olyan okoknál fogva de pihengetett év közben,heti 1 meccs vírniuk kell és Ancelotti is mindig elmondja,hogy fizikailag rendben vagyunk.


Itt egyértelműen a hiányzókra lehet fogni ezt a pocsék évkezdést,főleg modricra.Éljépesztő,hogy visszatérésével mennyire szintet léptünk,akkor is ha nincs még csúcsformában.Ramos is rengeteget számít,akkor is ha tegnap benne volt a gólokban.

Ha nem lesz több sérülés,James visszatér és fejben nem zuhannak meg ettől a vereségtől akkor én jó hajrát várok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég