Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. szeptember 28., csütörtök 13:17

mero írta: Erős érv a fejben lejátszott gólok mellett hogy ez meg az a játékos berúgta volna.
https://bbbbb.koravidclub.com/embed/5fmoIDuS6Kxd9
24. perc vege, 25. perc eleje. Brahimot kiugratjak, majd hosszan tolja meg, nem is a legjobb iranyba, kozben a kapus kijon a kapubol, elrugja elole a labdat. Nem tortent kapuraloves, semmivel nem nott az xg, kozben meg mindenki latja, hogy ez egy olyan tamadas volt, aminek a vegen sokszor gol szuletik

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 28., csütörtök 12:05

hehetheoriginal írta: :lol: :lol: nem azert nem volt helyzetunk, mert nem volt mar jozsi a palyan, remelem nem ezt mondod :lol:
azért mert nem volt igazi csatár a pályán
Vini Rodrygo páros jelen állapotukban nem működőképesek elöl szerintem :hmmm:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. szeptember 28., csütörtök 11:02

Jim írta:
Pad'em írta: Nem bántom amúgy Joselut, nekem szimpi nagyon, szerintem van még lámpaláza, meg Ancelotti mindig lekapja a gólöröme után mikor végre megnyugodhatna, hogy a 10.helyzetéből gólt lőtt.
a cserénél mintha Rodrygo számát mutatták volna először, ha nem fejel gólt Joselu, szerintem nem cseréli le Carlo

az első lőtt góljánál mindig le fog jönni :kalapos:

most jogos a kritika felé, lőhetett volna 3-4 gólt simán…
az a fő baj, hogy miután lement, helyzetünk sem volt
Én is úgy láttam, hogy elsőre Rodrygo száma volt, furcsállottam is de lényegtelen jelen pillanatban. Szerzett gólt ami nagyon kellett neki, de a jelzés is megvan felé, hogy ennél azért több kell.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 28., csütörtök 10:54

ferni írta:
miro. írta:

Soha nem kapott meg 33 eves koraig ilyen terhelest.
Előző szezonban az Espanyolban Joselu az 1. fordulótól kezdve a 19. fordulóig végigjátszott minden egyes bajnokit, sose cserélték le.

Megsérült, kihagyott 3 meccset, majd a 4.-en kapott 19 percet, onnantól kezdve a 24. fordulótól a 37. fordulóig megint csak végigtolta csere nélkül, pont mint az elején.
Utolsóban nem játszott megint, mert már kiestek. Tavasszal volt válogatott meccseken is, kupameccseken is játszott, hagyjátok már ezt a hülye dumát, hogy pihentetni kell :lol:

Percei a bajnokságban eddig: 10, 9, 72, 90, 62 és most 45, BL-ben 90 perc.

Kétlem, hogy ki lenne fingva, ha az előző szezonban képes volt csere nélkül letolni az egész szezont.
“ A játékosok tisztában vannak azzal, hogy mennyire fontos a rotáció. Igyekszem megfelelően forgatni a keretet, ezt a lehető legjobban kell alkalmaznunk a következő meccseken. Ez nem is változik a következő válogatott szünetig, mivel a játékosok fáradtsága nagy jelentősséggel bír és nagyon sok a sérülés ebben az időszakban. “

Miro meg Carlo gondolja igy. :lol:
Az olasz nem nezi a transfermarktot mi?
Vagy csak eszrevette,hogy 3 het alatt 7 meccset kell jatszani,es nem az a fontos,hogy 36 meccset jatszol le ca 10 honap alatt.
Bar biztos ez Joselura nem igaz,aki 33 eves.
Az okoskodas mi,nezegesd a transfermaktot tovabb. :lol:
Annyira tudtam,hogy lefogja nyilatkozni. Csak a vakoknak nem vilagos ez. Az meg van sok ugy latszik.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11376
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 28., csütörtök 10:35

Jim írta:
Pad'em írta: Nem bántom amúgy Joselut, nekem szimpi nagyon, szerintem van még lámpaláza, meg Ancelotti mindig lekapja a gólöröme után mikor végre megnyugodhatna, hogy a 10.helyzetéből gólt lőtt.
a cserénél mintha Rodrygo számát mutatták volna először, ha nem fejel gólt Joselu, szerintem nem cseréli le Carlo

az első lőtt góljánál mindig le fog jönni :kalapos:

most jogos a kritika felé, lőhetett volna 3-4 gólt simán…
az a fő baj, hogy miután lement, helyzetünk sem volt
:lol: :lol: nem azert nem volt helyzetunk, mert nem volt mar jozsi a palyan, remelem nem ezt mondod :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 28., csütörtök 10:34

Pad'em írta: Nem bántom amúgy Joselut, nekem szimpi nagyon, szerintem van még lámpaláza, meg Ancelotti mindig lekapja a gólöröme után mikor végre megnyugodhatna, hogy a 10.helyzetéből gólt lőtt.
a cserénél mintha Rodrygo számát mutatták volna először, ha nem fejel gólt Joselu, szerintem nem cseréli le Carlo

az első lőtt góljánál mindig le fog jönni :kalapos:

most jogos a kritika felé, lőhetett volna 3-4 gólt simán…
az a fő baj, hogy miután lement, helyzetünk sem volt

mero
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2023. szeptember 17., vasárnap 6:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mero » 2023. szeptember 28., csütörtök 10:17

Erős érv a fejben lejátszott gólok mellett hogy ez meg az a játékos berúgta volna.

Benned és a hozzád hasonlóakban van a hiba, hogy kisebb lehetőségeket ziccereknek képzeltek, és ezekből konstans gólokat vártok.

Így futottatok olyan lyukakra is, hogy Rodrygo berúgná Vinicius helyett ha ő lenne a fix ember.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 28., csütörtök 10:01

mero írta:
Pad'em írta:
Újabb ékes példaja akkor mennyit ér a mutató. Az olyanokkal gondolom nem kalkulál, ahol egy szimpla lövőcsel kellett volna ahelyett hogy a becsúszó védőbe rúgjuk és máris 100as ziccer vagy egy egyszerű visszapassz középre és üreskapu. Vagy, hogy hosszan tolja meg vmelyik, belebotlik átvételnél helyzetben. Tegnap minimum 5-6 gól volt közte.
Ha ezt csinálja, ha azt csinálja, ha amazt csinálja.
A mutatóval és a játékosokkal van baj, mert te kívülről többször megnézve lerajzoltad a fejedben, hogyan kellett volna megoldani.
Ati, erre nehéz mit mondani, nézni kéne a meccset. Vagy legalább nézz vissza egy összefoglalót, mielőtt okoskodsz, ha abból az jön le, hogy a 2 gól különbség a reális, csak azért mert az xg azt mondja, akkor nincs több hozzáfűzni valóm.

5 év BBC után pláne elég jól tudjuk mi helyzet valójában egy top csapatnak. Nem olyan bonyolult ez, nézzük a meccset és mindenki látta. CR-el v Benzemával tegnap az első félidőben rúgunk 3-at, 4-et.

Nem bántom amúgy Joselut, nekem szimpi nagyon, szerintem van még lámpaláza, meg Ancelotti mindig lekapja a gólöröme után mikor végre megnyugodhatna, hogy a 10.helyzetéből gólt lőtt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11376
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 28., csütörtök 9:40

meg szerencse, hogy csak par bolond tekinti a futballt realtudomanynak.
thereisonly1ronaldo

mero
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2023. szeptember 17., vasárnap 6:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mero » 2023. szeptember 28., csütörtök 9:37

Pad'em írta:
Újabb ékes példaja akkor mennyit ér a mutató. Az olyanokkal gondolom nem kalkulál, ahol egy szimpla lövőcsel kellett volna ahelyett hogy a becsúszó védőbe rúgjuk és máris 100as ziccer vagy egy egyszerű visszapassz középre és üreskapu. Vagy, hogy hosszan tolja meg vmelyik, belebotlik átvételnél helyzetben. Tegnap minimum 5-6 gól volt közte.
Ha ezt csinálja, ha azt csinálja, ha amazt csinálja.
A mutatóval és a játékosokkal van baj, mert te kívülről többször megnézve lerajzoltad a fejedben, hogyan kellett volna megoldani.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. szeptember 28., csütörtök 9:32

mero írta: 2 várható gólra sikerült 2 gólt rúgni, normalis helyzetkihasználás
Uhh.
Ezért van az eyetest mindenek felett.
Love football, hate antifa.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 28., csütörtök 9:27

mero írta: 2 várható gólra sikerült 2 gólt rúgni, normalis helyzetkihasználás volt a tegnapi. Nem reális elvárás, hogy minden kisebb lehetőséget berúgjanak a játékosok.
Újabb ékes példaja akkor mennyit ér a mutató. Az olyanokkal gondolom nem kalkulál, ahol egy szimpla lövőcsel kellett volna ahelyett hogy a becsúszó védőbe rúgjuk és máris 100as ziccer vagy egy egyszerű visszapassz középre és üreskapu. Vagy, hogy hosszan tolja meg vmelyik, belebotlik átvételnél helyzetben. Tegnap minimum 5-6 gól volt közte.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. szeptember 28., csütörtök 9:11

Ez a rengeteg sérülés döntő lesz a szezon végén az biztos. A meccs elején az a rengeteg helyzet jó is meg nem is, mivel gól az egyetlen egy szóletett belőlük. Egy komolyabb ellenfél ellen nem lesz ennyi helyzetünk, de remélem ez egy átmeneti időszak Rodrygo és Joselu számára is amikor egyszerűen nem akarnak összejönni a gólok (vagy ha igen akkor ritkán). Az látszik, hogy amíg van Joselu, addig van értelme ívelgetni, amint lecseréljük már csak a földön lehetünk eredményesek, de ott meg nem tudom mi történt a meccs utolsó harmadában. Vini beállt, írjuk a kihagyás rovására, de egy megnyert meccsen sem igazán tudott helyzetbe kerülni.
A lényeg a győzelem, 3 pont, gólt sem kaptunk, Brahim is megmutatta, hogy van azért benne kakaó, Jude pihenhetett is. A kövi meccs roppant fontos lesz, nem engedhetjük meg magunknak, hogy a 2 brazillal kezdjünk csatár poszton, remélem ezt az öreg is látja, vagy variál és Joselu, Brahim, Bellingham mellé kerül Vini, vagy megint harmatosak leszünk elöl, főleg ha LV lesz a védelem jobb oldalán

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62773
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 28., csütörtök 8:15

"Who will replace Alaba on Saturday vs Girona?"

Ancelotti: "At the moment we have Rüdiger and Nacho. Then there are Marvel and Carrillo. They have trained with us, they are very good. We have no other option, at the moment."

Rüdigernek amugy a vadlijaban volt fajdalom. Erre talan azt mondom, hogy nem lesz vele gond.

Brahim is szar vallal jatszott tegnap, mert az Atma ellen egy kemeny belepo utan kificamodott/elmozdult/akarmi neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mero
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2023. szeptember 17., vasárnap 6:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mero » 2023. szeptember 28., csütörtök 7:53

2 várható gólra sikerült 2 gólt rúgni, normalis helyzetkihasználás volt a tegnapi. Nem reális elvárás, hogy minden kisebb lehetőséget berúgjanak a játékosok.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3896
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. szeptember 28., csütörtök 7:51

nem ez volt a szezon legemlékezetesebb meccse, de pont az ilyen nyögvenyelős meccseket kell majd hozni a bajnoksághoz.

ami eddig körvonalazódik, hogy a kp.tényleg brutál lett
-Tücsi visszanyerte a VB előtti formáját
-Cama is stabilan hozza a kezdőhöz szükséges szintet, robotol egész meccsen, kincs ez a srác. (kár, hogy mostantól megint védő lesz belőle)
-Fede még mindig picit szertelen, de mennyiséggel egész jól pótolja a munka minőséget
-Kroos & Bellingham is kihagyhatatlan a kezdőből
-Ceba is visszatért, és jól is szállt be. benne ott van a váratlan és a tökösség is, remélem kap majd perceket bőven.
-Modric okosan rotálva aranyat ér, még ha látszik is rajta, hogy már nem bírja úgy a tempót, mint pl 2 éve
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 28., csütörtök 1:02

A BBC idején az ilyen csapatoknak lőttünk 8-at CR mesternégyessel. Nagyon másodosztály feeling volt ez a Las Palmas, mi meg középen brutál jók voltunk, főleg Fede meg Brahim. Elől viszont Rodrygo feat. Joselu komoly scary moviet forgatott az első félidőben, nehéz szülés volt berúgni azt az első gólt.

Joselu...ennyi helyzetből a Real Madrid csatárának mesterhármast kell szereznie cimbora. Mondjuk odakerül, megtaláljak a labdák az is tény. Fejét kell keresni, úgy tűnik azzal biztosabb. Rodrygo mezőnyben csinál jó dolgokat, de valaki tutira megvuduzta, elképesztő szerencsétlen balfasz a kapu előtt. Nem ez volt rá jellemző, nem tudom mi van vele, padra kéne vágni, kezdőbe meg mehet Brahim.

Nálam Fede az MVP de jól játszott Brahim. Szimpatikus volt nagyon a gólöröme. Fede viszont mindenhol feltűnt, sok-sok key passzal, ha nem vagyunk balfaszok gólpasszal, de persze mindet elszórakoztuk.

Rüdiger mekkora lasztit osztott Joselu n-edik ziccerénél az első felidőben, csak lestem, nagyon jól játszott. Alabán viszont el kell lassan gondolkodni megéri e ezt a giga fizut odaadni neki, ha megint elkezd kidőlni hetekre.

Mendy rendben volt, mondjuk látványosan nem vették be a támadásépítésbe érthető mód, védekezni való meg kb semmi nem volt. LV ilyen szintű csapatok ellen használható, végre volt egy normális lekészítése, szökőévente az az egy.

Fura ez így, eddigi támadójatékunk kvázi annyi volt, hogy adjuk Vininek baloldalon, most meg beállt, fél óra alatt kétszer kapott labdát. Érdekes lesz az ő szezonja, nem tud majd annyira villogni ezzel a felállással. Kérdés nyerünk e ezzel vagy vesztünk.

Girona meccs hétvégén kemény lesz, ma épp a Madrigalban nyertek, mennek mint a meszes, 19 éves brazil balszélsőjüket Savio-t érdemes lesz figyelni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. szeptember 27., szerda 22:27

Függetlenül attól, hogy működik-e ez a 4312 (szerintem nem), kérdőjel nêlkül hozta a 3 pontot a csapat, sőt, ha félidőben 3-0, akkor se szólhatnak. Első gólig nehéz volt, utána meg mindegy.

Alabával mi volt? Csak azt láttam már, hogy ül a gyepen, aztán megy az öltözőbe. Spint közbe, vagy hogy sérült meg?

Legalább Vini visszatért, hurrá...

ANDS írta: Szerinted egy 33 éves ember regenerálódása ugyan olyan gyors, mint egy 22 évesé?
A lejtőn én is 34 évesen indultam meg lefelé :mrgreen: :mrgreen: , Joselu még valószínű rendben van :kalapos:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62773
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 27., szerda 21:11

Rudiger is santitott a meccs után.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. szeptember 27., szerda 21:10

Jim írta:
Faust írta: Oriasi veszteseg volt ez a Marvin is, ugye Jim?
sosem mondtam, hogy az összes Castillásnak adjunk lehetőséget
mindig azt mondom, hogy a legjobb 1-2-nek minden évben :hmmm:
aminek viszont természetesnek kéne lennie...
Egyèbkènt most nèzem, hogy Arribas már nègynèl jár az almeriaban, ő azèrt nem tűnt fogalmatlannak a castillábòl.
Egy Asensio szintet elèrhetne ès akkor lenne ingyen minősèg a padunkra is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 113 regisztrált és 0 vendég