Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. január 13., vasárnap 22:42

szar volt fos volt de 3 fontos pont attól a Betistől ami megcsapta a Barcát is. ha felépül a fél keret úgyse ezt fogják tolni. ez még mindig jobb minthogy szórjuk a pontokat

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. január 13., vasárnap 22:42

Csabi írta:ja, jó tapasztalat, hogy real madridot ne küldj fel 5 védővel meg 2 vk-al. :mrgreen: amúgy ezen a meccsen támadókat értékelni felesleges. félidőben, benzema kiválása után már a játékot se szervezte senki.
Azt nem mondtam, hogy a közeljövőben is tervezek meccset nézni :'(

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 13., vasárnap 22:42

isco csomagolhat solari marad. :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. január 13., vasárnap 22:42

Annyira leszarom igy 10 pontrol a bajnoksagot, megis Ceballos goljanak ugy orultem mintha most nyertuk volna meg a ligat vagy a blt. :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. január 13., vasárnap 22:41

Anthony írta:Olyan volt, amilyen, de ez egy nagy győzelem, és tapasztalat a fiatalok számára.
ja, jó tapasztalat, hogy real madridot ne küldj fel 5 védővel meg 2 vk-al. :mrgreen: amúgy ezen a meccsen támadókat értékelni felesleges. félidőben, benzema kiválása után már a játékot se szervezte senki.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. január 13., vasárnap 22:39

Olyan volt, amilyen, de ez egy nagy győzelem, és tapasztalat a fiatalok számára.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. január 10., csütörtök 14:42

casemiro sokat van vinicius közelében? :lol: :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. január 10., csütörtök 12:52

isco arcán minden rajta van. játsza a sértődöttet, az áldozatot. sétálva közlekedik. eladja a labdá, nembaj. rossz helyre passzol, nembaj. tegnap is volt a lövése, ami alig kerülte el a kaput. mutatták közelről egyből utána, le se szarja. semmi indulat. nem idegesíti, hogy nem ment be, ő úgyis csak áldozat.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. január 10., csütörtök 10:40

Tetszett a tegnapi. Az első félidő nyögvenyelős volt, de a másodikban azért tudtak dominálni az ifik + Benzema papa.
- Vinicius egyrészt nagyon lendületes, elég nagy százalékban túl jut a védőjén, de ez a jó lövés, bedobás dolgot ki kell nőnie hamar, mert bohózat a lövőtechnikája. Viszont egyértelműen kezdőben a helye, sokkal előrébb vagyunk vele, mint Bale-el v Asensio-val.
- Ceballos, Valverde tetszett, nagyon sokat robotoltak. Valverde hihetetlen dinamikus, neki kéne egy 1 év kölcsön, ahol kiderül mi is a posztja igazán, brutál lövője van, ütközik, nagyon gyors, elől-hátul feltűnik, pár év múlva igen jó btb lehetne. Ceballos sokszor szürke meg pontatlan, de benne is sok van, Kroos helyét odaadnám neki még sérült a német. Casemiro sem volt annyira gyenge így, hogy rohangált előtte két lelkes gyerek. Megnézném egyszer amúgy Kroost leghátul, előtte Cebával meg Valverdével, amolyan Pirlo/Xabi módra, kár, hogy sansztalan, hogy lesz ilyen.
- Odriozola brutál jó volt, hiba nélkül, le-föl, mint a mérgezett egér. Idén már van 4 gólpassza, pech, hogy nem balszélső :) Carvajal is fiatal még, és vele nincs gond jelenleg szóval jobbhátvédben eléggé elvagyunk eresztve.
- Reguilón remélem kezd hétvégén. Sajnos Marcelo fog, és megint garantált a gól róla.
- Isco elképesztő. Kicsit azért erőt vehetne magán nyárig. Imádtam eddig, de ez a lézengés amit mostanában csinál vérlázító. Ő jó eséllyel lép nyáron, win-win lesz, mert egy Cityben biztos meg tud újulni, nálunk meg totál poszttalan-hasztalan.
Betist ütni kell vasárnap. :vivo:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. január 10., csütörtök 10:27

Nem tudom mit lájkolt vagy mit nem
ezt: https://en.as.com/en/2019/01/09/footbal ... 54541.html

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. január 10., csütörtök 9:56

Na végre volt egy nézhető meccsünk. Nem a legjobbak voltunk, de van egy játékos akinek megsüvegelendő a teljesítménye.

Navas odatette magát, talán ez az utolsó nagy lehetősége itt, amivel muszáj élnie. Aztán meglátjuk, hogy edzőt(elnököt) sikerül-e jobb belátásra bírni és többet játszatni őt.

Odriozola. MotM. Nekem ennyi. Bejátssza az egész jobb oldalt, folyamatosan kéri a labdát, sosem áll meg. A támadások csak róla szóltak azon az oldalon és védekezni is visszaért mindig. Nem tudom mivel etetik, hogy így pörög, de nekem is adhatnának belőle. Ami pluszban tetszik, hogy indulatos nagyon, de nem viszi túlzásba. Csapkod, ordít és elkapják az érzelmek, de sose borul el az agya.

Reguilónnal a bal oldal is megnyugtató volt számomra. Inkább adnék neki pár meccset most.

Valverdét és Ceballost is többet kellene bevetnünk, mert így két csiszolatlan gyémántot, nagyon hamar el fogunk veszíteni.

Viníciust folyamatosan be kell innentől vetni, ha mérkőzésben tartjuk, akkor még talán Neymari szintre is juthat (na nem színészkedésben). Van még pár eleme a játéknak amúgy, amiben fejlődhetne. pl. lövések.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. január 10., csütörtök 9:13

A tegnap sokkal jobb volt Vini, mint egy meccsel korábban. Nagyon sokat kell még fejlődnie, de szerintem van benne potenciál.

A másik, aki jóval többet kellene játsszon, az Odriozola, hihetetlen energiával és sebességgel játszik. Carvajalt is bírom, de szerintem ő is bele van szürkülve a kezdőcsapatba, Odri sokkal több lehetőséget kellene kapjon, Navas szintén, és még sorolhatnám.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 10., csütörtök 8:59

Ez sem igaz, hogy szögenyes európai foci. Mbappe, Sane, Sterling, Salah, Mané stb... Mind-mind nem ilyen Asensio féle magunk alá szarunk és inkább visszapasszolunk, mint neki menjünk az ellenfélnek stílusú játékos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 10., csütörtök 8:49

Gaborone1 írta:
Realista24 írta:Cleansheet.
Meg kettő-harom ilyen, majd visszatért a belga és újra szetszedik.
Isconak pedig végleg meszeltek.
Vinicius meg olyan mint Neymar. Lendületes, jól cselez de komolytalan. De neki legalább van ideje meg bőven.
Isco-ra miért írod? A like-olt poszt miatt vagy a tegnapi teljesítmény miatt? Sajnos nem láttam a meccset. Megint botrányos volt?
Nem tudom mit lájkolt vagy mit nem :)
Kerlon írta:
Realista24 írta:Cleansheet.
Meg kettő-harom ilyen, majd visszatért a belga és újra szetszedik.
Isconak pedig végleg meszeltek.
Vinicius meg olyan mint Neymar. Lendületes, jól cselez de komolytalan. De neki legalább van ideje meg bőven.
Szerintem sokkal ügyetlenebb, mint Neymar. Főleg a játéka állandóságában tükröződik ez. Néha szép dolgokat csinál, néha meg elpattan tőle, belebotilik, hosszan tolja meg, vakvilágba passzol. És ez majdnem 50-50%os arányban. Gyakorlatilag Di Maria effektes szerintem, de még fejlődhet. Illetve nem bánnám, ha Madridban kicsit nevelgetnék és nem ilyen csövesbánat életvitel felé mozdulna el, mert akkor még belőle komoly hasznunk is.

A gólja szép volt, a gólpasszánál Karim vált megint gyilkos ösztönű vércsévé és nagy meglepetésre még Lucas is eltalálta a kaput! :mrgreen:
Ne szó szerint értsd a Neymar hasonlatot, hanem úgy, hogy nem a szögegyenes európai focit követi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 10., csütörtök 8:38

Realista24 írta:Cleansheet.
Meg kettő-harom ilyen, majd visszatért a belga és újra szetszedik.
Isconak pedig végleg meszeltek.
Vinicius meg olyan mint Neymar. Lendületes, jól cselez de komolytalan. De neki legalább van ideje meg bőven.
Szerintem sokkal ügyetlenebb, mint Neymar. Főleg a játéka állandóságában tükröződik ez. Néha szép dolgokat csinál, néha meg elpattan tőle, belebotilik, hosszan tolja meg, vakvilágba passzol. És ez majdnem 50-50%os arányban. Gyakorlatilag Di Maria effektes szerintem, de még fejlődhet. Illetve nem bánnám, ha Madridban kicsit nevelgetnék és nem ilyen csövesbánat életvitel felé mozdulna el, mert akkor még belőle komoly hasznunk is.

A gólja szép volt, a gólpasszánál Karim vált megint gyilkos ösztönű vércsévé és nagy meglepetésre még Lucas is eltalálta a kaput! :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2019. január 10., csütörtök 7:41

Realista24 írta:Cleansheet.
Meg kettő-harom ilyen, majd visszatért a belga és újra szetszedik.
Isconak pedig végleg meszeltek.
Vinicius meg olyan mint Neymar. Lendületes, jól cselez de komolytalan. De neki legalább van ideje meg bőven.
Isco-ra miért írod? A like-olt poszt miatt vagy a tegnapi teljesítmény miatt? Sajnos nem láttam a meccset. Megint botrányos volt?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 10., csütörtök 7:09

Cleansheet.
Meg kettő-harom ilyen, majd visszatért a belga és újra szetszedik.
Isconak pedig végleg meszeltek.
Vinicius meg olyan mint Neymar. Lendületes, jól cselez de komolytalan. De neki legalább van ideje meg bőven.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. január 8., kedd 16:24

istimester írta:Raúl a mai játékosok többségènek csak egy kósza gyerekkori emlék. Nem látnék bele ennyit egy esetleges kinevezésbe. Ez van, öreg vagy Sierra koma :mrgreen:

baszkii :lol: :lol: :-( tényleg ez van :'(

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. január 7., hétfő 16:11

Azt gondolom a csapat továbbra sem olyan rossz mint amilyen eredmények jönnek. Ebben bőven benne van a balszerencse is, egy jó példa erre a tegnapi jv-tevékenység. Biztos vagyok benne hogy ha megad a 2ből csak 1 tizit, akkor nem kapunk ki, így meg kis híján 3 lett közte. Nem reálisak az eredmények egyszerűen. Barca elleni kiütés sem úgy nézett ki 75 percig, utána jött egy nagy összeesés. :-(
Persze hogy nehéz optimistának lenni, ha a körülmények mind kedvezőtlenek, de tavaly is, főleg ősszel bőven volt szenvedős meccs és mégis jól sikerült a végén. Illetve ha már itt járunk, nyilván az sem volt véletlen, ZZ-CR párossal is volt nehézség, tehát nem kizárólag az "elszúrt" nyár miatt van most a gödör.
Szerintem a legnagyobb probléma hogy nincs mélysége a keretnek, kevés az ember akiket nyugodtan be lehet dobni, 2 éve a duplázásnál ez volt a kulcs. A kezdő 11 még most is elég minőséggel rendelkezik, ellenben nem lehet pihentetni, és ennek az eredménye lehet az intenzitás és koncentráció hiánya.
(A VB még egy lapáttal rátett azért)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 7., hétfő 16:09

Nem tudom, hogy ez fake vagy sem, de gondolom ha fake, akkor hamarosan cáfolják.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég