Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 24., szerda 11:20

kiserik írta:
Kercsó írta:

Nem mindig kell a támaszkodó kezet a labda irányába lendíteni. Szerintem volt benne szándék, hogy mentsen.
Az ok, de ebből még nem annak kellene következnie, hogy milyen szar és inkább zavarjuk el a csupaszív játékost, aki nem nyávog a padon és ha kell, odateszi magát. Pont ez a véleményem LV-vel kapcsolatban is. Tökéletes csere játékosok, akikre nagy szükség van a keretben.
Se Nacho, se LV nem birja magatbugy odatenni mar, mint amikor megszerettuk oket. Nachot tegnap mar a mellberugasos esetnel is lekuldhettek volna...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. július 24., szerda 10:55

Az ok, de ebből még nem annak kellene következnie, hogy milyen szar és inkább zavarjuk el a csupaszív játékost, aki nem nyávog a padon és ha kell, odateszi magát. Pont ez a véleményem LV-vel kapcsolatban is. Tökéletes csere játékosok, akikre nagy szükség van a keretben.

Az a baj,hogy Nacho tényleg szétcsúszott valahogy az elmúlt 1 évben és nagyon gyenge.
A másik jómadár az pedig Carvajal.Na ő is azt se tudja hogy milyen rendezvényen van.Kapkod tiszta idegbeteg mint valami hülye.
LV meg olyan szintra visszalépett,hogy egy labdát nem tud beadni normálisan.Gyenge sajnos.Nagyon sokat melózik a pályán,de támadásban gyenge.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2019. július 24., szerda 10:42

Bale szerintem ma épp felfelé lógótt ki a csapatból, szóval nem értem, hogy kizárólag a mai meccs alapján mi ez a köpködés felé.
Én sem értem, hogy Vasquez miért kezdett? Inkább a két brazilból az egyik, vagy a Kubo fiú..
Az arsenalnak fogalma sem volt, hogy milyen rendezvényen van a második félidő elején, amikor még a Kroos-Modric páros pályán volt.
Botrányosan kezdte a mérkőzést a csapat, az első 8 percben vagy 6 hajmeresztő hiba volt hátul, törvényszerű, hogy az egyikből gólt kapunk, a beleütés a labdába butaság volt.
Asensio gólja nagyon szép volt.
Marcelo az eddig két meccs alapján felüdülés a tavalyi énjéhez képest! :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 24., szerda 10:35

Kercsó írta:
kiserik írta: Nacho meg ahogy próbálta becsúszva zárni a szöget, elakadt a támaszkodó kezében a labda. Hű de szar védő lett hirtelen
Nem mindig kell a támaszkodó kezet a labda irányába lendíteni. Szerintem volt benne szándék, hogy mentsen.
Az ok, de ebből még nem annak kellene következnie, hogy milyen szar és inkább zavarjuk el a csupaszív játékost, aki nem nyávog a padon és ha kell, odateszi magát. Pont ez a véleményem LV-vel kapcsolatban is. Tökéletes csere játékosok, akikre nagy szükség van a keretben.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. július 24., szerda 10:30

Remy írta:
Kerlon írta: Bale meg szimplán katasztrófa volt. :lol:
Fú, de hallod. :lol: Arsenalos haverral közben dumáltam, és nem érteti a meccs alapján, hogy Bale-t miért köpködjük. Gólt lő, gólvonalról ment... :roll: pedig nem hülye a focihoz, de úgy látszik ha a Real el akar adni egy nevesebb játékost, akkor az valamiért kibassza a biztosítékot az embereknél. Nem becsüljük meg őket stb...

Mondom, vegyétek meg, aztán rájössz. :lol:
Nem zárja ki egymást a két dolog: ha ért is a focihoz, nem ebbõl a meccsbõl derül ki miért akarjuk eladni. Ma (sajnos) az egyik legjobb volt, ami nem tölt el sok bizakodással a szezonra nézve.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. július 24., szerda 10:24

kiserik írta: Nacho meg ahogy próbálta becsúszva zárni a szöget, elakadt a támaszkodó kezében a labda. Hű de szar védő lett hirtelen
Nem mindig kell a támaszkodó kezet a labda irányába lendíteni. Szerintem volt benne szándék, hogy mentsen.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. július 24., szerda 10:22

Kerlon írta: Bale meg szimplán katasztrófa volt. :lol:
Fú, de hallod. :lol: Arsenalos haverral közben dumáltam, és nem érteti a meccs alapján, hogy Bale-t miért köpködjük. Gólt lő, gólvonalról ment... :roll: pedig nem hülye a focihoz, de úgy látszik ha a Real el akar adni egy nevesebb játékost, akkor az valamiért kibassza a biztosítékot az embereknél. Nem becsüljük meg őket stb...

Mondom, vegyétek meg, aztán rájössz. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. július 24., szerda 10:16

ziro4vr írta: Marcelo, Kroos és Modric nem az a kérdés ősszel fittek lesznek e, a válasz igen, hanem hogy tavasszal mi lesz. Mendyt lehet majd rotálni a brazillal ott nem lesz gond. A kp a kérdéses, mert Modric és Kroos nélkül nem lesz játék, ergo sokat lesznek a pályán, ergo tavasszal botos öregek lesznek, ha nem jön egy Pogba, akivel lehet jobban rotálni.

Elöl Benzema meg Hazard jó lesz, Jovic szerintem nem lesz kiugróan jó, 15 gólt el fog tenni. Kell egy meglepetésember, a Vino, Rodri, Brahim hármasból egynek szintet kell lépnie minimum.
Benzema továbbra is be van oltva gól ellen..
Carvajal is megint hozza a mocskos gyenge formáját, kezd idegesíteni mostmár.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. július 24., szerda 10:13

Most nem értem ezt a nagy Nacho mizériát. Az első 10 percben gyakorlatilag Ramos és Carvajal sokkal többet hibáztak, mint ő. A tizi előtt is Ramos eladja a labdát (nem először e meccsen), Carvajal középen kóborol, üresen hagyva a helyét (nem először a meccsen) ahol a csatár simán kapja a labdát. Nacho meg ahogy próbálta becsúszva zárni a szöget, elakadt a támaszkodó kezében a labda. Hű de szar védő lett hirtelen :hmmm:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 24., szerda 9:55

Nem tudom felfogni, hogy miért nem bizniszeltünk egy Hermoso - Nacho swap-ot, kereten belül.

Utóbbinak annyi az előnye, hogy tud játszani Jobb,közép és baloldalon is, míg előbbi csak Bal és Közép, viszont egy jobb játékos benyomását kelti az elmúlt 1-2 év alapján. :roll:
ZIDANE

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. július 24., szerda 9:31

Azt néztem én is. Meglepődtem, hogy berúgta a tizit. Majd visszanéztem, hogy hogyan rúgta el. Nem kellett volna. Elszomorodtam.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. július 24., szerda 9:24

Néztem bővített összefoglalót. Az alapján kvázi Nacho hülyesége nélkül szarrá verjük őket.
A felkészülésben 1,5-2 héttel előrébb járnak, de ez nem tűnt fel 10-10 ellen.

Vinyó még egy qrva 11est sem tud normális megrúgni.. Bale meg szimplán katasztrófa volt. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. július 24., szerda 9:23

Marcelo, Kroos és Modric nem az a kérdés ősszel fittek lesznek e, a válasz igen, hanem hogy tavasszal mi lesz. Mendyt lehet majd rotálni a brazillal ott nem lesz gond. A kp a kérdéses, mert Modric és Kroos nélkül nem lesz játék, ergo sokat lesznek a pályán, ergo tavasszal botos öregek lesznek, ha nem jön egy Pogba, akivel lehet jobban rotálni.

Elöl Benzema meg Hazard jó lesz, Jovic szerintem nem lesz kiugróan jó, 15 gólt el fog tenni. Kell egy meglepetésember, a Vino, Rodri, Brahim hármasból egynek szintet kell lépnie minimum.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. július 24., szerda 9:14

Csabi írta: de ezeket félretéve, aki nézte a meccset mondjon már. valamit a játék képéről.
Csak a 2.felidot lattam, de ami feltűnt a szakadozó fos streamen keresztül félkómásan, hogy Marcelo, Kroos meg Modric mennyire fittnek tűnik. Marcelo mintha gyorsult is volna, nagyon jól játszott. Mondjuk ez az Arsenal védelem nem állított nagy kihívást, de 10-10 ellen ledomináltuk őket rendesen. Vinicius játszott 25 percet jobb oldalon, de nem nagyon tudott ott érvényesülni. Bale meg center volt
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. július 24., szerda 9:11

Nacho és Carvajal nagyon elfogytak fejben, előbbi semmivel nem jobb már mint Vallejo szerintem, viszont alacsonyabb és fejpárbajoknál gyenge. Lehet mégis Nachot kellene eladni.

Ha Hakiminek ismét jó szezonja lesz akkor jövőre mehet Carvajal is.
Love football, hate antifa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. július 24., szerda 8:53

Nacho az elmult 1 evben nagyon vakon van.
Asensiot sajnalom ez neki kiugro ev lehetett volna,en balet tovabbra is elengednem.
Itt van meg lv, brahim, kubo es a brazilok nehogymar ne oldjuk meg.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. július 24., szerda 8:40

ez a meccs így felkelve, eredményt megnézve is egy tragedia
- grande nacho
- jovic 15 perc
- bale...
- asensio
- megint 2-0 volt
- no kubo

de ezeket félretéve, aki nézte a meccset mondjon már. valamit a játék képéről.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 24., szerda 8:25

Berti írta:
BBeno írta: védelmünk ugyanolyan szervezetlen szétszórt mint tavaly. semmi fejlődés. nacho ott folytatja ahol tavaly abbahagyta. az meg hogy egyből jovicot kapta le ZZ előrevetíti hogy mire számíthat idén...
Minuszembernél kit kellett volna lehozzon? :fpalm:
Bármennyire irtózom LVtol, Jovic volt a jó döntés.
Benzemara gondolt a költő. As always :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. július 24., szerda 8:10

BBeno írta: védelmünk ugyanolyan szervezetlen szétszórt mint tavaly. semmi fejlődés. nacho ott folytatja ahol tavaly abbahagyta. az meg hogy egyből jovicot kapta le ZZ előrevetíti hogy mire számíthat idén...
Minuszembernél kit kellett volna lehozzon? :fpalm:
Bármennyire irtózom LVtol, Jovic volt a jó döntés.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. július 24., szerda 7:48

Amúgy arra jó volt ez a sör meccs, hogy az ember hátrányos szitukat tudjuk gyakorolni...
11-11 és 10-10 ellen, az összefoglaló alapján, jobbak voltunk.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég