Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3785
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. augusztus 26., szombat 16:13

Olvasom itt az eszmefuttatasokat....
Ahhoz képest...milyen szar már, hogy megyünk 3 idegen meccs után és ilyen középpályát kell taglalni.
Jó kis gago kedira gravesen faubert, jah meg az uruk páros.... :lol:

Védelemnek is jót tett Fran érkezése, ráadásul talán elől sem leszünk fogalmatlanok, úgy fest jó is lehet a variációs lehetőség, ami a keretben meg a játékosokban van.
Tényleg faxa lesz, ha mondjuk majd visszatér körte,mili és még esetleg valami golvago is érkezik.
Jah meg arda....
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 26., szombat 15:35

Pad'em írta:
gólvonal írta:

Tchou jelenleg kell a csapatba, Kroost egyből elnyomták, ahogy bejött, majdnem gólt is kaptunk belőle. Kell a védelem elé az erő. Én jelenleg Camavinga helyét nem látom a kezdőben. A passzjateka majdnem olyan gyenge, mint a Federicoé, de kevesebbet melózik, és a kapura sem olyan veszélyes. Annál több kell, hogy két szép cselt megcsinal a középpályán egy meccsen.
Camavingának gyenge a passzjátéka és kevesebbet melózik? Nagyon nem értek egyet. Tegnap is nem véletlen, hogy lejött ő meg Tch és rögtön átjáróház lett az egész kp-nk. Rengeteg labdát szerzett Camavinga tegnap is. Mélységi passzai is ülnek általában, előre viszont nem megy, és ez szerintem edzői utasítás.

Valverde is alap mert két tüdeje van, és benne van a gól. Valahogy azt kéne, hogy oda is kerüljön és lövöldözzön többet.

Tchouamenit se venném ki, nagyon jó volt mind a három meccsen és Kroos mostanában egyre többet veszít labdát, mondjuk kb mindig szabálytalanul ütközik le dehát ugye ezeket a bírokat ez nem érdekli. Én majd szépen forgatnám az embereket, mert Toni esze nagyon kéne a pályára a csúcsfittnesz deszant mellé, de egyelőre ez a fiatal 4-es adja azt az erőt és stabilitást amivel lehet hozni a 3 pontokat konstans.

Na meg Ceballos is jó adalék lehet majd ehhez az izomszaghoz.
Szerintem melózik annyit a másik 2, hogy Bellin kívül lehet fenn még egy okos középpályás is. Nyilván van benne egy: melyik kezem harapjam meg dilemma, ki legyen, az aki nem játszik, de szerintem sok a 3 "verőlegény" az 1 szem tkp mögé.
Kroos és Modric már kevés ketten egyszerre, de amíg nyer a csapat, mondjuk le is tojom kik játszanak, AT, Cama, Fede egyszerre, vagy csak 2 közülük.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11394
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 26., szombat 15:19

miro. írta:
RaúlCF írta: De miért kéne a védelem előtti vkp-nak megindulnia? Savazva van Valverde de nagyon nagy munkát letesz és idén teljesen más a feladata mint eddig. közel sem megy annyit előre inkább marad Tchouaméni mellett és melózik takarít illetve kp-ra felviszi a labdát és csak nagyon ritkán kontráknál fut fel, cserébe pl Carvajal sokkal magasabban mozog és jobban bejátsza az oldalt mert ott van Valverde biztosítani.

Először én is azt hittem, hogy az egyik öreg benne lesz a gyémántban de durván visszaesett a kp miután bejöttek. mindkettő zseni de Modric szokatlanul rozsdás volt Kroos nagyon lassú, megvannak a helyzetek amikor jók de tegnap egy ilyen darálós Celta ellen a csikóhad volt a jobb.
A szünet után Ancelotti rendbetette a dolgokat és nyomtuk rendesen a Celtát. Bejöttek az öregek és főleg Kroos oldalán totál szétesett a dolog.

Ha marad ez a felállás akkor én jelenleg a 2 öreget venném ki nem a fiatalokat. Majd ha lesz olyan meccs ahol kellenek a hosszú labdák oda jöhet Kroos, vagy ha kell a bemozgás és felpasszok a vonalak közé akkor Modric, de addig teljes gőzzel a csikóhad a kezdő.
Nem KELL beindulnia egy vkpnak,csak ez lehet egy elem amivel megzavarod az ellenfelet ha ugyanez a langyos szar van ami tegnap.
A celta meg nem daralt hanem visszaallt,es a csikohadbol egyetlen se mert bevallalni varatlant vagy extra huzast.
Nem veletlen hogy a golunk is szogletbol jott.
tudom, hogy mindenki azt hiszi ma már ez nem lehetséges, de pont ez az iq es jatekintelligencia, hogy nem betanult sablonba kene allandoan focizni, hanem visszavinni a grundra egy kicsit, es játszani.
helyzetfelismerés, mikor lehet beindulni, mikor hogy hova kell mozogni, kicsit hagyni kéne játszani az embereket....
csak pl en egy bot egydimenzios valverdebol sohasem nézem ki, hogy önálló gondolatokkal rendelkezik az utánpótlásban es akadémiákon betanultakon kivül......
thereisonly1ronaldo

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. augusztus 26., szombat 15:17

Emlékszik mindenki Khedirára, ő futott fel egyfolytában, csak szerencsétlen mindig elbotlott kb a labdában :lol:
Botrány volt előre :shutup:

Egyszer emlékszem, hogy nem ment fel egyáltalán, kajak a meccs legjobbja volt, erre a kövi meccsen meg utána ahogy addig is folyamat Maradonának hitte magát, hogy ő majd átmegy mindenki is :lol:

Bolond volt Sami barátunk, de legalább zakatolt egész meccsen (aminek a 60%-a full értelmetlen volt)… :-(

Hozzá képest Valverde meg a többi KPs jelenleg nálunk kb maga Vieira meg top Essien/top Yaya Touré :mrgreen:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 26., szombat 15:14

RaúlCF írta: De miért kéne a védelem előtti vkp-nak megindulnia? Savazva van Valverde de nagyon nagy munkát letesz és idén teljesen más a feladata mint eddig. közel sem megy annyit előre inkább marad Tchouaméni mellett és melózik takarít illetve kp-ra felviszi a labdát és csak nagyon ritkán kontráknál fut fel, cserébe pl Carvajal sokkal magasabban mozog és jobban bejátsza az oldalt mert ott van Valverde biztosítani.

Először én is azt hittem, hogy az egyik öreg benne lesz a gyémántban de durván visszaesett a kp miután bejöttek. mindkettő zseni de Modric szokatlanul rozsdás volt Kroos nagyon lassú, megvannak a helyzetek amikor jók de tegnap egy ilyen darálós Celta ellen a csikóhad volt a jobb.
A szünet után Ancelotti rendbetette a dolgokat és nyomtuk rendesen a Celtát. Bejöttek az öregek és főleg Kroos oldalán totál szétesett a dolog.

Ha marad ez a felállás akkor én jelenleg a 2 öreget venném ki nem a fiatalokat. Majd ha lesz olyan meccs ahol kellenek a hosszú labdák oda jöhet Kroos, vagy ha kell a bemozgás és felpasszok a vonalak közé akkor Modric, de addig teljes gőzzel a csikóhad a kezdő.
Nem KELL beindulnia egy vkpnak,csak ez lehet egy elem amivel megzavarod az ellenfelet ha ugyanez a langyos szar van ami tegnap.
A celta meg nem daralt hanem visszaallt,es a csikohadbol egyetlen se mert bevallalni egy varatlant vagy extra huzast.
Nem veletlen hogy a golunk is szogletbol jott.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 26., szombat 15:09

gólvonal írta:
miro. írta:

Valverde nem volt a legjobb szvsz az fix. Viszont semmivel nem volt gyengebb mint cama vagy csucsu.
Ugyanazt a sablont jatsza,mint ok.
Tchou jelenleg kell a csapatba, Kroost egyből elnyomták, ahogy bejött, majdnem gólt is kaptunk belőle. Kell a védelem elé az erő. Én jelenleg Camavinga helyét nem látom a kezdőben. A passzjateka majdnem olyan gyenge, mint a Federicoé, de kevesebbet melózik, és a kapura sem olyan veszélyes. Annál több kell, hogy két szép cselt megcsinal a középpályán egy meccsen.
Camavingának gyenge a passzjátéka és kevesebbet melózik? Nagyon nem értek egyet. Tegnap is nem véletlen, hogy lejött ő meg Tch és rögtön átjáróház lett az egész kp-nk. Rengeteg labdát szerzett Camavinga tegnap is. Mélységi passzai is ülnek általában, előre viszont nem megy, és ez szerintem edzői utasítás.

Valverde is alap mert két tüdeje van, és benne van a gól. Valahogy azt kéne, hogy oda is kerüljön és lövöldözzön többet.

Tchouamenit se venném ki, nagyon jó volt mind a három meccsen és Kroos mostanában egyre többet veszít labdát, mondjuk kb mindig szabálytalanul ütközik le dehát ugye ezeket a bírokat ez nem érdekli. Én majd szépen forgatnám az embereket, mert Toni esze nagyon kéne a pályára a csúcsfittnesz deszant mellé, de egyelőre ez a fiatal 4-es adja azt az erőt és stabilitást amivel lehet hozni a 3 pontokat konstans.

Na meg Ceballos is jó adalék lehet majd ehhez az izomszaghoz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. augusztus 26., szombat 14:59

De miért kéne a védelem előtti vkp-nak megindulnia? Savazva van Valverde de nagyon nagy munkát letesz és idén teljesen más a feladata mint eddig. közel sem megy annyit előre inkább marad Tchouaméni mellett és melózik takarít illetve kp-ra felviszi a labdát és csak nagyon ritkán kontráknál fut fel, cserébe pl Carvajal sokkal magasabban mozog és jobban bejátsza az oldalt mert ott van Valverde biztosítani.

Először én is azt hittem, hogy az egyik öreg benne lesz a gyémántban de durván visszaesett a kp miután bejöttek. mindkettő zseni de Modric szokatlanul rozsdás volt Kroos nagyon lassú, megvannak a helyzetek amikor jók de tegnap egy ilyen darálós Celta ellen a csikóhad volt a jobb.
A szünet után Ancelotti rendbetette a dolgokat és nyomtuk rendesen a Celtát. Bejöttek az öregek és főleg Kroos oldalán totál szétesett a dolog.

Ha marad ez a felállás akkor én jelenleg a 2 öreget venném ki nem a fiatalokat. Majd ha lesz olyan meccs ahol kellenek a hosszú labdák oda jöhet Kroos, vagy ha kell a bemozgás és felpasszok a vonalak közé akkor Modric, de addig teljes gőzzel a csikóhad a kezdő.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 26., szombat 14:36

RealAsensio írta:

O nem kezdo szintu jatekos, mert az Mbappe lenne, es akkor masodik szamu csatarnak tokeletes a keretben.
De az ertelmet pont az adja, hogy a megserult Vini helyere beallt, szogletnel jol csusztatott es a tarsa golt szerzett, amivel 1 pont helyett harmat vihettunk haza. Csak mondom, hogy a Barca tavaly ilyenekkel nyert bajnoksagot, a sok lesajnalt jatekossal, azert csak behuztak.
Sokat futott, utott vagott elol, zavarta a labdakihozatalokat, ilyenkor ez kell, es egy kvazi masodik vonalas embertol ez varhato el.
En ezt ertem es igaz is hogy nem kezdo szint.
Viszont harom jatekos van ket posztra,igy o tobbet fog sokkal jatszani mint valojaban kellene.
Na viszont ha jatszik akkor nem kifogas hogy o nem olyan szint.
Ha keves,ne jatszon. Ha jatszik,teljesitsen.
Ez igaz minden jatekosra.
gólvonal írta:

Tchou jelenleg kell a csapatba, Kroost egyből elnyomták, ahogy bejött, majdnem gólt is kaptunk belőle. Kell a védelem elé az erő. Én jelenleg Camavinga helyét nem látom a kezdőben. A passzjateka majdnem olyan gyenge, mint a Federicoé, de kevesebbet melózik, és a kapura sem olyan veszélyes. Annál több kell, hogy két szép cselt megcsinal a középpályán egy meccsen.
En ugy allnek fel mint a csere utan.
Valverde a vedelem elott.
Kroos camavinga mellette.
Valverdebe van ero,agresszivitas,fegyelem,mellette sokkal gyorsabb mint csucsu. O belole lehetne profitalni h neha megindul.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2023. augusztus 26., szombat 14:30

miro. írta:
gólvonal írta:

Valverde volt a meccs egyik legjobbja. Brahim viszont simán jöhetett volna Rodrygo helyett.
Valverde nem volt a legjobb szvsz az fix. Viszont semmivel nem volt gyengebb mint cama vagy csucsu.
Ugyanazt a sablont jatsza,mint ok.
Tchou jelenleg kell a csapatba, Kroost egyből elnyomták, ahogy bejött, majdnem gólt is kaptunk belőle. Kell a védelem elé az erő. Én jelenleg Camavinga helyét nem látom a kezdőben. A passzjateka majdnem olyan gyenge, mint a Federicoé, de kevesebbet melózik, és a kapura sem olyan veszélyes. Annál több kell, hogy két szép cselt megcsinal a középpályán egy meccsen.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. augusztus 26., szombat 14:28

miro. írta:
gólvonal írta:

Valverde volt a meccs egyik legjobbja. Brahim viszont simán jöhetett volna Rodrygo helyett.
Valverde nem volt a legjobb szvsz az fix. Viszont semmivel nem volt gyengebb mint cama vagy csucsu.
Ugyanazt a sablont jatsza,mint ok.

Joselunak ez a golpassza nagyon okos volt es 3 pontot ert.
Viszont ha valaki azt mondja,hogy a gol elott egy perccel jott be,es kozepkezdesnel mar le is csereltek azt is elhiszem.
Teljesen lathatatlan volt.
Ertem en hogy mas kepessegu csatar,csak ez -1 ember a mezonyben. Neha ut-vag,van egy-egy lefejelt labdaja,de mivel alapjaba veve nem ezt a focit kovetjuk,igy teljesen hasztalan.
Ahhoz hogy o neki ertelmet lassuk,golt kell hogy lojon.
O nem kezdo szintu jatekos, mert az Mbappe lenne, es akkor masodik szamu csatarnak tokeletes a keretben.
De az ertelmet pont az adja, hogy a megserult Vini helyere beallt, szogletnel jol csusztatott es a tarsa golt szerzett, amivel 1 pont helyett harmat vihettunk haza. Csak mondom, hogy a Barca tavaly ilyenekkel nyert bajnoksagot, a sok lesajnalt jatekossal, azert csak behuztak.
Sokat futott, utott vagott elol, zavarta a labdakihozatalokat, ilyenkor ez kell, es egy kvazi masodik vonalas embertol ez varhato el.
:goat:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 26., szombat 14:13

gólvonal írta:
Anthony írta:

Sok a sérült, a kereten is lehetne még javítani, Ancelottit sem értettem miért erőlteti a gyenge Valverdet, Cama és Tchou is le lett cserélve, ő meg fent marad, Brahim nem kap lehetőséget, behozza Nachot. Ezek egy kissé fura húzások voltak, de legalább nyertünk.
Valverde volt a meccs egyik legjobbja. Brahim viszont simán jöhetett volna Rodrygo helyett.
Valverde nem volt a legjobb szvsz az fix. Viszont semmivel nem volt gyengebb mint cama vagy csucsu.
Ugyanazt a sablont jatsza,mint ok.

Joselunak ez a golpassza nagyon okos volt es 3 pontot ert.
Viszont ha valaki azt mondja,hogy a gol elott egy perccel jott be,es kozepkezdesnel mar le is csereltek azt is elhiszem.
Teljesen lathatatlan volt.
Ertem en hogy mas kepessegu csatar,csak ez -1 ember a mezonyben. Neha ut-vag,van egy-egy lefejelt labdaja,de mivel alapjaba veve nem ezt a focit kovetjuk,igy teljesen hasztalan.
Ahhoz hogy o neki ertelmet lassuk,golt kell hogy lojon.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2023. augusztus 26., szombat 13:51

Anthony írta:

Sok a sérült, a kereten is lehetne még javítani, Ancelottit sem értettem miért erőlteti a gyenge Valverdet, Cama és Tchou is le lett cserélve, ő meg fent marad, Brahim nem kap lehetőséget, behozza Nachot. Ezek egy kissé fura húzások voltak, de legalább nyertünk.
Valverde volt a meccs egyik legjobbja. Brahim viszont simán jöhetett volna Rodrygo helyett.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 26., szombat 13:49

Nekem az egyetlen dolog ami nem tetszik ebben a 4312-ben, az az, hogy túl izomszagú az AT-Cama-Fede sor. Kroos bárki helyére beférne és a kreativitása/nyugodtsága sokat adna hozzá.

Amúgy bajom senkivel sincs, hogy Belli mennyire lenyűgözött, azt már írtam 1-2szer. De hogy Rodrynak/Vininek nem ízlik a csatárság, az látszik, idő kell, még hogy ki lehessen jelenteni, ez zsákutca. Ami viszont kijelenthető, hogy Joselunak pl fekszik ez a foci, hisz ő echte csatár. Van benne erő, jól használja a testét: ahogy megelőzi fejjel-lábbal a védőt, stb.. A gólpassza is különösen okos volt..

3 meccs, 9 pont, 1 kapott gól, új taktika (ami még nem telj. működik). Első meccs előtt aláírtam volna, ennél több nem sokkal van jelenleg. Kérdés mennyivel lesz jobb és mire lesz az elég, de az úgyis a tavasszal derül ki.

PS: Carvajal: kíváncsi vagyok a szerda-szombat mit hoz majd ki belőle sérülések/formát nézve. Ez most bőven jó.. :agree:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. augusztus 26., szombat 13:30

Küzdelmes meccs volt, nem csillogtunk, de nem is augusztusban kell.

Sok a sérült, a kereten is lehetne még javítani, Ancelottit sem értettem miért erőlteti a gyenge Valverdet, Cama és Tchou is le lett cserélve, ő meg fent marad, Brahim nem kap lehetőséget, behozza Nachot. Ezek egy kissé fura húzások voltak, de legalább nyertünk.

Ami a legjobban idegesített hogy megint fullon pörög ellenünk a Celta. Én értem hogy hazai pálya és most jól meg kell mutatni a Madrid ellen, de valahogy a Barca ellen nem hajtanak így a csapatok...tavaly mintha azért nehezebb dolguk lett volna, de még mindig ez az érzésem.

A lényeg hogy a 11-est be kell rúgni és az ilyen harcos meccseket be kell húzni 1 góllal, ezzel lehet bajnokságot nyerni.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 26., szombat 13:23

dzsi91 írta: Szerintem meg parádé amit eddig nyomunk. 3 meccs idegenben 3 győzelem. Rég elmúltak már azok az idők amikor otthon és idegenben is 4-5 gólokat vertünk.Főleg amilyen irányba ment a többi spanyol csapat kb minden idegenbeli meccsünk roncsderbi. Egyedül hazai pályán meg a blben érdekel a játék képe. Vigoban bilbaoban vagy bárhol csak is a 3 pont érdekel.

Carvajal Rüdiger nagyot megy. A kp fizikalisan brutal de kicsit túl sablonos. Elől továbbra is kevesek vagyunk de bellinghem megoldja eddig.

Én rodrygot továbbra is nagyon kevésnek érzem. Ő csereembernek tökéletes.

Spanyolföldön szerintem nem lesz gond a blben viszont értelmes csatár nélkül nemlátok esélyt max ha vini balondor szintet hozna.
Ha igy nezed ez is igaz. Nem muszaj nezni hogy-hogy jatszunk. Dehat ha a Realt nezem,csak elvarok valami szorakoztatast.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. augusztus 26., szombat 13:00

Szerintem meg parádé amit eddig nyomunk. 3 meccs idegenben 3 győzelem. Rég elmúltak már azok az idők amikor otthon és idegenben is 4-5 gólokat vertünk.Főleg amilyen irányba ment a többi spanyol csapat kb minden idegenbeli meccsünk roncsderbi. Egyedül hazai pályán meg a blben érdekel a játék képe. Vigoban bilbaoban vagy bárhol csak is a 3 pont érdekel.

Carvajal Rüdiger nagyot megy. A kp fizikalisan brutal de kicsit túl sablonos. Elől továbbra is kevesek vagyunk de bellinghem megoldja eddig.

Én rodrygot továbbra is nagyon kevésnek érzem. Ő csereembernek tökéletes.

Spanyolföldön szerintem nem lesz gond a blben viszont értelmes csatár nélkül nemlátok esélyt max ha vini balondor szintet hozna.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. augusztus 26., szombat 11:30

Hat kell előre vmi szupersztár baszó gyerek, aki megcsinálja a helyet meg a bulit.
Ennyi a hiányzó lancszem

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11394
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 26., szombat 11:25

Tanithatsz barmit edzokent meg huzhatod a csucson tul a fizikumot, ha futballtudas nincs meg.
Tudjuk mi kell felallt betomorult vedelem ellen tamadasban: kepzeloero, kreativitas, gyors helyzetfelismeres, meg gyorsabb labak, technika, robbanekonysag.
Ez mind ezen a szinten nincs meg, nem csak itt, de a világon barhol mashol se. Egy kezen meg lehet szamolni a jatekosokat, akik a rendszeren, a sablon betanulton felul extrát tudnak nyujtani.
Biniciuson kivul egyik se itt jatszik.
Szoval ez lesz, ez várható, legyen barmilyen taktika, vagy elhatarozas edzoba reszerol.
Cami es beli, akiknel erzem a potencialt a fejlodesre még, de rajtuk kivul senki mas nem lesz jobb jatekos, mint amilyen most.
thereisonly1ronaldo

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 26., szombat 11:18

En is hiszek pintusnak meg ancellottinak,ha valaki erti a munkjat az ok.
Csak szerintem ez nem eronlet vagy allapot jellegu problema.
Ez az elmult evben is ugy volt meg az azelottiben is,hogy ocsmany szarul jatszunk a kiscsapatok ellen.
Akik kinyilnak,ahol volt terulet,ott mi is szebben jatszottunk,elvezetessebbdn,lenduletesebben.

En szerintem ez a problema kurva reg ota van.
Legyen az szeptember,vagy aprilis rengeteg a nezhetetlen meccs.
Majd jott a bl,a nagyobb meccsek,ott lehetett kontrazni,aztan karim meg vini jr megoldotta.

A tamado jatekunk ok voltak,semmi mas. Most is tanacstalanok az ellenfel terfelen.

Mondom en azt gondolom Carlo akar egy stabil jatekot,inkabb ezeket ilyen botranyosan lehozva,de nyerve. Viszont a bl-be ugyanugy lehet erre a jatekra szamitani,mert nem fognak tudni atmenni rajtunk a csapatok. Golt meg osszehozunk valahogy.
Nem lesz itt totalis oromfoci. Azok az idok mar lejartak reg.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

IdentitásbólGyőzelem
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2022. október 21., péntek 11:33
Kedvenc játékosaid: Zidane, Fenomèn, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: IdentitásbólGyőzelem » 2023. augusztus 26., szombat 11:09

Nem tudom, lehet velem van a baj, de en miota az eszemet tudom ennek a csapatnak szurkolok, es ennek a csapatnak nezem a meccseit SZIVESEN! Jatszhattunk barmikyen fosul, leboghettunk a BL-ben a legjobb 16 kozott eveken keresztul.
Rohangalhattak a kp-n ilyen Gravesen,Gago fele alakok, ulhetett a padon Benitez,Solari akarki.
Szophattunk a barcatol 5-0,6-2-re de valahogy sosem ereztem azt, hogy szivesebben neznek inkabb arsenal vagy akarmilyen mas csapat meccseit!
33 leszek lassan de meg mindig ugyanugy ulok le ennek a csapatnak a meccseit nezni, mint 16-17 evesen.

Hogy ne legyen teljesen off: Carvajal szerintem is az elmult szezonokhoz kepest, nagyon jo 3 meccset hozott le!
Tegnap egy mindig extra motivalt Celta ellen sikerult gyozni, es most csak ez szamit. De az biztos, hogy ez a keret igy szekrenybe porosodo 9-es mezzel, nagyon nincs kesz. Ordit ez a felallas egy tamadoert parizsbol!
Kepa szerinten fostos. En azt ereztem rajta vegig h egy beszari kapus. Meg Lunin is magabiztosabb aurat mutat a kapuban.
Rudiger nagyon megakarja fogni a lehetoseget, amit Militao kiesese adott neki, latszik is a jatekan.
Jovo heten folyt.kov., vegre otthon! Nem nagyon tudom mikor kezdtunk utjara 4 gyozelemmel a bajnoksagot, de nagyon orulnek egy ilyen kezdesnek! De szerintem ez a 3/3 is nagyon szep. Meg ha a jatek nem is mindig az..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég