Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 19., hétfő 8:38

Realista24 írta: Oblak: "We played with 10 men, which made this game a lot more difficult for us."

Van gond :mrgreen:
Itt vajon mire gondolt?

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2022. szeptember 19., hétfő 8:24

Az a karakter amit mutattak a bepattant gól után az nagyon biztató. Semmi görcs, semmi durvaság , csak a minőség... Valverde nevet rajtuk, Camavinga oktat, Ceba ésszel harcol, hátul senki nem veszti el a fejét... erre lehet és kell építeni! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 19., hétfő 7:34

Oblak: "We played with 10 men, which made this game a lot more difficult for us."

Van gond :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 19., hétfő 7:27

Simeone: "Seeing Real Madrid defending low & attacking like this reminds me of our 'Atleti' with Diego Costa. Some criticized that we played defensively." #MadridDerby

Ancelotti: “If Simeone has said that we have defended well in a low block, I thank him for the compliment."

:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. szeptember 19., hétfő 7:05

Jó látni, hogy Karim mellett van még 3 emberünk 6! forduló után 3 vagy több góllal. B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 19., hétfő 1:28

hehetheoriginal írta: nem ertek egyet teljesen, a baszoemberekkel nem ertem miert nem lehet letamados labdatartos focit az ellenfel kapuja elott az egesz meccset kontrollalva jatszani. rendszeresen 10 km-erekkel kevesebbet futunk, nincs letamadas, csapdazas. oke, hogy abbol fozunk ami van, de akkor ne kelljen mar itt olvasnom, hogy vinicius a legjobb 1v1ezo a vilagon, mert kiköpöm a kakaót. benzema itt az egyeduli faszagyerek szamomra tamadasban, nem tudom honnan jott ennyi idosen ez a fejlodes, a tobbiek sulytalan, botorkalos dolgok. hazira is merges vagyok lassan, mert varja, amig a szajaba repul a galamb, ahelyett, hogy sprintelne meg kaparna, egy semmirekello pofazo asensio is beelozi most mar, kurvagaz.
Győztes derbi után csak a vinnyogás megy bmeg. Nyertünk 9 per 9-et, úgy hogy Benzema meccsek óta sérült. Kb vegig az az ember érzése, hogy ha kéne barmikor tudnánk sebességet váltani. 3 naponta meccs, tavaly gigaszi menetelés, mindjárt vb. 100%-os mérleg egyedül Európában, erre miért nem presszingelünk többet :lol:

Az, hogy miért nincs dominánsabb fasztudja mi hiányzik neked arra talán a válasz a példátlan kalendár, meccsszám meg, hogy a matrac ellen elég ritkák a gálák. Volt, előfordult de azért általaban szenvedős verekedés. Most meg kb egy percig nem tartottam attól, hogy ne nyernénk.

Vinin meg lehet röhögni de konkrétan top támadó lett. Minden meccsen gól/gólpassz a minimum, és igaz nem legjobb 1v1ező mert szinte mindig 1v2be kell mennie, és még úgyis átlag felett megoldja. De tudjuk, miért nem hozzuk Neymit, Dembit meg Seskót velük menne a zsoga igazán.

Lényeg, hogy a semmibe nézett emberek sorra hozzák a meccseket. Vini, Rodrygo meg Valverde. Kicsit szidhatnád jobban Hazardot is, hátha
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

petiamadridista
Hozzászólások: 5273
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. szeptember 19., hétfő 1:23

Egyébként direkt utánanéztem, mert csak elkezdett foglalkoztatni.
Cholo 2012 elején vette át a Ticot. Jók voltak már abban a félszezonban de azért nem az igazi. Le is gyaktuk őket egy CR7 mesterhármassal 1-4re idegenben.
Azóta viszont 8 !! szezon alatt, kupa és BL meccseket is figyelembe véve az Atletico pályáján össz-vissz 2x nyert a Real. Az egyik egy CR7 onemanshow. 0-3 a másik pedig a legszarabb szezonunkban volt Ramos tizivel meg Bale góllal (Casemiro félollózása). Oké h a 2 drámai BL döntő meg a 2 BL párharc, meg pár hazai simázás (mint a tavalyi vagy a tavaly előtti) a szopások mellett sokkal emlélezetesebbek, de az ő pályájukon 8 szezon alatt csak 2 win. Ez a mostani volt a 3.
Na lányok. Ennyire volt ez könnyű meccs, ennyire.
Semennyire.

Ja és se Benzema, se CR7 se Ramos,.se Case. Lényegileg 3an voltak a pályán a régi nagyok (a ZZ féle BL triplázós csapat) közül. A többi az elmúlt 2-3 évben beépülő csíkó volt.

Ennyire volt ez könnyű.
Ja.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. szeptember 19., hétfő 0:31

hehetheoriginal írta: nem ertek egyet teljesen, a baszoemberekkel nem ertem miert nem lehet letamados labdatartos focit az ellenfel kapuja elott az egesz meccset kontrollalva jatszani. rendszeresen 10 km-erekkel kevesebbet futunk, nincs letamadas, csapdazas. oke, hogy abbol fozunk ami van, de akkor ne kelljen mar itt olvasnom, hogy vinicius a legjobb 1v1ezo a vilagon, mert kiköpöm a kakaót. benzema itt az egyeduli faszagyerek szamomra tamadasban, nem tudom honnan jott ennyi idosen ez a fejlodes, a tobbiek sulytalan, botorkalos dolgok. hazira is merges vagyok lassan, mert varja, amig a szajaba repul a galamb, ahelyett, hogy sprintelne meg kaparna, egy semmirekello pofazo asensio is beelozi most mar, kurvagaz.
Mert kurva hosszu a szezon, es tartalekolva is hozzuk a meccseket. Benzema kidolt, bekovetkezett, amirol egesz nyaron pofaztunk, es ami miatt a legjobban aggodtunk, megis hozzuk a meccseket, sot, idegenben vertuk az Atletit, ami mindig nagy dolog. Tapad a Barca, mint a matrica, hibatlanul kellett lehozni az elso 6 meccset ahhoz, hogy ne a Barca legyen a listavezeto a mostani szunetre.
Lehet osszel urfocit jatszani, de az meg sosem hozott kupat egy csapatnak se. Tavaszra kell jo allapotban lenni, es az idei szezon teljesen uj kihivast ad a szakembereknek, ezzel az elbaszott vb-vel… szerintem minden dicseretet megerdemel a csapat, Casemiro az utolso pillanatban szallt ki, Tchou azonnal atvette a melot, Rodrygo is ugy tunik szintet lepett, Valverde is fokozatot kapcsolt, es a szakmai stab is felismerte, itt bizony rotalni kell mar kemenyen, mert nem fogjak birni az oregek (Kroos es Modric ma is le lett cserelve pl).

Jo uton jarunk.
:goat:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. szeptember 19., hétfő 0:19

hehetheoriginal írta: hazira is merges vagyok lassan, mert varja, amig a szajaba repul a galamb, ahelyett, hogy sprintelne meg kaparna, egy semmirekello pofazo asensio is beelozi most mar, kurvagaz.
lehet Hazard még Asensionál is semmirekellőbb? :hmmm:
de valószínűleg ugyanolyan senkineknemkellő :kalapos:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. szeptember 19., hétfő 0:04

hehetheoriginal írta: nem ertek egyet teljesen, a baszoemberekkel nem ertem miert nem lehet letamados labdatartos focit az ellenfel kapuja elott az egesz meccset kontrollalva jatszani. rendszeresen 10 km-erekkel kevesebbet futunk, nincs letamadas, csapdazas. oke, hogy abbol fozunk ami van, de akkor ne kelljen mar itt olvasnom, hogy vinicius a legjobb 1v1ezo a vilagon, mert kiköpöm a kakaót. benzema itt az egyeduli faszagyerek szamomra tamadasban, nem tudom honnan jott ennyi idosen ez a fejlodes, a tobbiek sulytalan, botorkalos dolgok. hazira is merges vagyok lassan, mert varja, amig a szajaba repul a galamb, ahelyett, hogy sprintelne meg kaparna, egy semmirekello pofazo asensio is beelozi most mar, kurvagaz.
Jól értem, hogy a két brazil a nem szint neked? :lol: A sok középszer vonata felülsz, de a két kölyök nem faszagyerek.

Mind a kettő elférne bármelyik csapat kezdőjében.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. szeptember 19., hétfő 0:02

hehetheoriginal írta: nem ertek egyet teljesen, a baszoemberekkel nem ertem miert nem lehet letamados labdatartos focit az ellenfel kapuja elott az egesz meccset kontrollalva jatszani. rendszeresen 10 km-erekkel kevesebbet futunk, nincs letamadas, csapdazas. oke, hogy abbol fozunk ami van, de akkor ne kelljen mar itt olvasnom, hogy vinicius a legjobb 1v1ezo a vilagon, mert kiköpöm a kakaót. benzema itt az egyeduli faszagyerek szamomra tamadasban, nem tudom honnan jott ennyi idosen ez a fejlodes, a tobbiek sulytalan, botorkalos dolgok. hazira is merges vagyok lassan, mert varja, amig a szajaba repul a galamb, ahelyett, hogy sprintelne meg kaparna, egy semmirekello pofazo asensio is beelozi most mar, kurvagaz.
Mivel brutál egyéniségek az 1-2 öregen kívül nincsenek, így gondolom a csapatra fektetik a hangsúlyt.

Régen nyomatták CR-t aki szarta a gólokat.Akkor mindenki csapatot akart.

Most CR helyett vannak ezek a kis szorgos hasznos fazonok, akik ügyeskednek, beleadnak mindent. Vini sprintel, Rodrygo jön érkezik, elrakja. Közben a spanyol különítmény teszia dolgát ha bejönnek…

Csapat van és csapatként verekszik át magukat minden meccsen.

Gondolom azért nincs dominálás mert a csapat fele még továbbra is nagyon fiatal mennek a biztosra.

Bántjuk itt Vinit, olyan amilyen, de ő is fejlődött ahhoz képest, hogy mi volt mikor ide jött :kalapos:

Én valahogy így látom: Stadiont építünk, olajosok, de igyekszünk a toppon lenni, úgy ahogy tudunk.

Szuper lenne brutál focóval, szép dolgokat hozva, fejen pörgetve a labdát letámadni, de akkor lehet kijönnének a hiányosságok ami a rutintalanság és/vagy a képességek miatt van pár embernél. A biztos stabillal menetelünk előre, csapatként kompenzálva a hiányosságokat, kiaknázva azt amiben jók vagyunk.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. szeptember 18., vasárnap 23:57

hehetheoriginal írta: nem ertek egyet teljesen, a baszoemberekkel nem ertem miert nem lehet letamados labdatartos focit az ellenfel kapuja elott az egesz meccset kontrollalva jatszani. rendszeresen 10 km-erekkel kevesebbet futunk, nincs letamadas, csapdazas. oke, hogy abbol fozunk ami van, de akkor ne kelljen mar itt olvasnom, hogy vinicius a legjobb 1v1ezo a vilagon, mert kiköpöm a kakaót. benzema itt az egyeduli faszagyerek szamomra tamadasban, nem tudom honnan jott ennyi idosen ez a fejlodes, a tobbiek sulytalan, botorkalos dolgok. hazira is merges vagyok lassan, mert varja, amig a szajaba repul a galamb, ahelyett, hogy sprintelne meg kaparna, egy semmirekello pofazo asensio is beelozi most mar, kurvagaz.
Hehe, az a világ elmúlt. Nem egy meccsből áll a szezon. De nézzük meg a mai produkciót. 60 percig azt csináltunk, amit akartunk. 2 gyönyörű akció után megfelelő előnyt szereztünk. A Ticonak volt 3x10 perce (a 3.at a sors adta nekik, ha nincs az a gól, simán lepörgettük volna a végét). Hová kell több? Heti két meccs + válogatott meccsek + VB. Annyit adunk ki magunkból, ami kell.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2022. szeptember 18., vasárnap 23:53

hehetheoriginal írta: nem ertek egyet teljesen, a baszoemberekkel nem ertem miert nem lehet letamados labdatartos focit az ellenfel kapuja elott az egesz meccset kontrollalva jatszani. rendszeresen 10 km-erekkel kevesebbet futunk, nincs letamadas, csapdazas. oke, hogy abbol fozunk ami van, de akkor ne kelljen mar itt olvasnom, hogy vinicius a legjobb 1v1ezo a vilagon, mert kiköpöm a kakaót. benzema itt az egyeduli faszagyerek szamomra tamadasban, nem tudom honnan jott ennyi idosen ez a fejlodes, a tobbiek sulytalan, botorkalos dolgok. hazira is merges vagyok lassan, mert varja, amig a szajaba repul a galamb, ahelyett, hogy sprintelne meg kaparna, egy semmirekello pofazo asensio is beelozi most mar, kurvagaz.
Mondj mar egy csapatot aki ilyet jatszik?
En ugy gondolom hogy Ancelotti hatalmas koponya, es egy kibaszott nagy zseni. A meccsek nagy szazalekaban az van amit mi akarunk, es igen kontrolllaunk. Az atletinek ma semmi eselye nem volt. Teljesen kezben tartottuk a meccet, sajnos nem zartuk le, de teljesen tanacstalan volt az Tico.

Ha kell tamadunk, ha kell visszazarunk. Ha kell kontrazunk, letamadunk, labdat tartunk. Igazabol nincs amit ne tudnank. Ennek persze hatranya hogy van aki jobban presszingel, van aki jobban vedekezik vagy kontrazik. De meg egy csapatot nem tudsz mondani, aki mind ezt tudja amit mi.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11453
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 18., vasárnap 23:41

nem ertek egyet teljesen, a baszoemberekkel nem ertem miert nem lehet letamados labdatartos focit az ellenfel kapuja elott az egesz meccset kontrollalva jatszani. rendszeresen 10 km-erekkel kevesebbet futunk, nincs letamadas, csapdazas. oke, hogy abbol fozunk ami van, de akkor ne kelljen mar itt olvasnom, hogy vinicius a legjobb 1v1ezo a vilagon, mert kiköpöm a kakaót. benzema itt az egyeduli faszagyerek szamomra tamadasban, nem tudom honnan jott ennyi idosen ez a fejlodes, a tobbiek sulytalan, botorkalos dolgok. hazira is merges vagyok lassan, mert varja, amig a szajaba repul a galamb, ahelyett, hogy sprintelne meg kaparna, egy semmirekello pofazo asensio is beelozi most mar, kurvagaz.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. szeptember 18., vasárnap 23:36

hehetheoriginal írta: reszben igazad van Istvan, csak 1-2 jatekostol eltekintve sokaknal semmi fejlodest nem latni evek ota pl. ami ahhoz kellene, hogy dominaljuk es kontrollaljuk a meccset, amire en vagyom.
Én értem, hogy mire vágysz, de nem mi borítjuk már fel a piacot. (Ok Pep szerint továbbra is mi gondolom :mrgreen: ), nem mi diktálunk anyagilag és nem tudjuk a legmagasabb szintű fazonokat hozni.

Ezt sajnos meg kell érteni.

Ehhez képest meg akkor legalább az eredmények jönnek.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11453
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 18., vasárnap 23:31

reszben igazad van Istvan, csak 1-2 jatekostol eltekintve sokaknal semmi fejlodest nem latni evek ota pl. ami ahhoz kellene, hogy dominaljuk es kontrollaljuk a meccset, amire en vagyom.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. szeptember 18., vasárnap 23:30

Steve írta: Btw. Nem bírom felfogni, hogy ki mit vár, vagy hiányol?

Mi hosszú évek óta budget igazolásokat hozunk. Bappe faxra húzott minket, a norvég álmai olajos csapatába ment.

Hozzuk a jóóárúsított embereket, okoskodunk, ügyeskedünk. Carlo és Pintus a maxot főzik ki abból, ami van.

Ehhez képest a csapat iszonyat stabil, mindenki bele ad mindent, hozzuk a pontokat.

A sorozatterhelés alatt pont ezt kell csinálni.

Mi nem a pézsge vagyunk, ahol évente van pár nehezebb BL meccs, amúgy szarrá vásárolt kerettel, tökvakarás van.

A liga sem könnyű, a BL sosem az.Min meg csörtetünk előre és tesszük a dolgunkat.
Én nem olvastam senkitől, hogy ne lenne elégedett. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. szeptember 18., vasárnap 23:28

Btw. Nem bírom felfogni, hogy ki mit vár, vagy hiányol?

Mi hosszú évek óta budget igazolásokat hozunk. Bappe faxra húzott minket, a norvég álmai olajos csapatába ment.

Hozzuk a jóóárúsított embereket, okoskodunk, ügyeskedünk. Carlo és Pintus a maxot főzik ki abból, ami van.

Ehhez képest a csapat iszonyat stabil, mindenki bele ad mindent, hozzuk a pontokat.

A sorozatterhelés alatt pont ezt kell csinálni.

Mi nem a pézsge vagyunk, ahol évente van pár nehezebb BL meccs, amúgy szarrá vásárolt kerettel, tökvakarás van.

A liga sem könnyű, a BL sosem az.Mi meg csörtetünk előre és tesszük a dolgunkat.Én büszke vagyok a csapatra, ha nem bántok meg vele senkit egy Realos oldalon.

Elfogadom, ha valaki elégedetlenkedik, de nem értem meg. Ez már rég nem a galaktikusokkal faxon pörgetjük a labdát Real.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2022. szeptember 18., vasárnap 23:32-kor.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. szeptember 18., vasárnap 23:22

Realista24 írta:
Buitre írta: tudnám mi a halált rugóztok mindig az originalon, hol mindenki a kegyeit keresi, hol mindenki ott köt bele ahol tud. Csávónak van egy véleménye, joga van ezerszer elmondani. Amúgy meg lehet taktikusan focizni, de a másodikban tényleg tehettünk volna valamit azért, hogy rúgjunk még egyet és ne kelljen megint bírkózni a végén. Egyébként meg nagyon adom a zsinórgyőzelmeinket
Hogyne lenne joga, ahogy nekünk is leírni, hogy unalmas századszor is ugyanazt olvasni. Olyan, mint az Ancelotti generátor.
Idén még eddig el sem akarta zavarni senki az öreget. :kalapos:

Mondjuk nem vennék rá mérget, hogy az első vereség után már Ancelotti is csak szerencsés lenne, mint Zidane és uolyan fogalmatlan. :lol: :coffee:

Nagyi4422
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2022. április 12., kedd 18:09
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Reál Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nagyi4422 » 2022. szeptember 18., vasárnap 23:21

Tényleg megy a vita egy győztes tico meccs útán?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég