Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. április 6., csütörtök 0:50

Zseni volt a meccs.
Eletem elsoje helyszinrol, faszan belevalasztottam. :mrgreen:
Vini mit balhezott a vegen mert nem talalom?!
Militao oriasi kedvencem lett, senkire el nem cserelnem, egesz meccsen iszonyat jo volt. Meg ahogy karim es luka labdahoz er aaaaa.. gyonyoru meccs volt.

U.i.: csak hallkan, a kornyeken nagy a csend. :D

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. április 5., szerda 23:28

Aztakurva 0-4 lett? 40 perc után kikapcsoltam, nem tudtam hogy 90 percet játszanak ma is. Mondjuk a PSG se. Chelsea se. City se. Barca se.

Cama, Mili, Karim, Vini :salute:

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2023. április 5., szerda 23:27

Pipita írta:
whitemadrid írta:

Véletlenül se menj ki egy élő futballmeccsre.. ha hallanad ott miket mondanak.
Sőt egyszer láttam, hogy valaki köpött is eggyet.
:(
Szerencsés helyzetben vagyok, viszonylag gyakran szoktam járni, itthon is, és Madridban is. A szurkolás szokott megmaradni, nem a szarozás, meg a picsogás. :)
Tjacks írta: Kényszerültél?? :mrgreen:
Kényszerültem. Inkább gyere jövő héten focizni, játsszuk le. :mrgreen: :mrgreen:
Teljesen érthető mind2 oldal. Az első félidő szar volt, ott.
Kaphattunk volna 1-2 gólt simán.
Nekem személy szerint elegem van , hogy tizenix éve nem tudtuk istenigazabol jól elpicsazni őket.
A masik meg a játék képe sokszor hagy kivetnivalót maga után, iden főleg..
Viszont nincs még egy olyan csapat aki a béka feneke alól is visszajön a 89 percben es Bl-t nyer.
De a tavalyihoz is az kellett, h a Modric Kroos párost letenni egy kicsit.
Az egész frusztráció abból ered nálam legalábbis, hogy évek óta (nem 1-2 év ) óriási tátongó lyukak vannak a keretben es nem történik semmi.
Ceballos a legjobb formában lévő játékosunk volt, hosszú ideig mégis a padon csücsül. Miért?
Ez nálam vezetői hiba ha Carlo ha Perez az oka.
Es itt a hosszútávú végkifejlet a bajnokságot tükőr simán leadtuk.
Mindeközben az elmúlt 20 ev legszarabb barcelonaja 12 ponttal vezeti a bajnokságot.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. április 5., szerda 23:26

szép volt :salute:
Benzema újra formában

az Osasunát verni kell, és minden rendben :coffee:

hétvégén azért kezdhetne Ceballos :mrgreen:

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. április 5., szerda 23:23

krisz24 írta:
Pipita írta: Csak szeretnék szívből gratulálni a Megy a meccs topik összes hozzászólójának, aki félidőig leszarozta az összes játékosunkat, meg úgy összességében a klubunkat. Remélem, élvezitek a sikert, szép estét! :-*
Köszi! De attól még ugyanúgy egy fos volt az első félidő. Ebbe benne van az is hogy a barca ránk jött hajtott és kifáradt... De tartom magam ahhoz, hogy ha nem az öregek vannak az első félidőbe akkor talán még ennyire se kellett volna aggódni. Pont hogy az elején kéne egy kis dinamika a Kp-ra majd a másodikban egymást cserélné a 2 öreg.
Látod Pipita? 0-4 után és jön egy burkolt vén szarozás toni-luka páros felé. Ennyi, ha nem ők vannak akkor 0-6. :lol:

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. április 5., szerda 23:20

Végre tettünk közé 4et. Elkezdtünk törlesztgetni.
Ottvagyunk a kupa döntőben ahol az Osasuna az ellenfél.
Örüljünk már na.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. április 5., szerda 23:18

Remélem akkor mostmár mindenki elégedett. Azért háromnullnál telesírni a megyameccstopikot, hogy miértnem 8-0...

Itt a tavasz, jön a bl, srácok is kezdenek hangolódni én jót érzek. Benzema is belőtte magát balondor formára.

Spanyol kupa meg jó lesz kitámasztani vele a bl serleget a buszon.

Lewandowski továbbra is world class.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

krisz24
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. április 5., szerda 23:17

Pipita írta: Csak szeretnék szívből gratulálni a Megy a meccs topik összes hozzászólójának, aki félidőig leszarozta az összes játékosunkat, meg úgy összességében a klubunkat. Remélem, élvezitek a sikert, szép estét! :-*
Köszi! De attól még ugyanúgy egy fos volt az első félidő. Ebbe benne van az is hogy a barca ránk jött hajtott és kifáradt... De tartom magam ahhoz, hogy ha nem az öregek vannak az első félidőbe akkor talán még ennyire se kellett volna aggódni. Pont hogy az elején kéne egy kis dinamika a Kp-ra majd a másodikban egymást cserélné a 2 öreg.

Nagyi4422
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2022. április 12., kedd 18:09
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Reál Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nagyi4422 » 2023. április 5., szerda 23:16

Kicsit emlékeztet a Bl menetelésre, vert helyzet és jön a dráma :D

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. április 5., szerda 23:15

Pipita írta: Köszönöm a gratulációt. :sziv:

Természetesen egyikkel sem. A középpálya öreg és szar, Modric is már annyiszor bizonyította, hogy nyugdíjban a helye. A csatárok gólt se tudnak lőni, Vinicius egy középszerű bohóc ideggyenge szar akinek a megyekettőben a helye, ostoba, csak futni tud maximum, azt is csak jószívvel, szar az összes, stb, meg a többi random ostobaság, amiket órákon keresztül olvasni kényszerültem, ilyesmi.
Akkor legközelebb javaslom h nézd a meccset és ne a kommentek olvasásával tölts az időt. Örülök, h te ennyire élvezted, számomra amit az első félidő nyújtott az nem ez a szint.
És örülök h nyertünk 4:0 ra, ideje volt már, de ebben a meccsben ez nem volt benne a 2. lőtt gólig. Ott zuhantak meg.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. április 5., szerda 23:14

whitemadrid írta:
Pipita írta:

Köszönöm a gratulációt. :sziv:

Természetesen egyikkel sem. A középpálya öreg és szar, Modric is már annyiszor bizonyította, hogy nyugdíjban a helye. A csatárok gólt se tudnak lőni, Vinicius egy középszerű bohóc ideggyenge szar akinek a megyekettőben a helye, ostoba, csak futni tud maximum, azt is csak jószívvel, szar az összes, stb, meg a többi random ostobaság, amiket órákon keresztül olvasni kényszerültem, ilyesmi.
Véletlenül se menj ki egy élő futballmeccsre.. ha hallanad ott miket mondanak.
Sőt egyszer láttam, hogy valaki köpött is eggyet.
:(
Szerencsés helyzetben vagyok, viszonylag gyakran szoktam járni, itthon is, és Madridban is. A szurkolás szokott megmaradni, nem a szarozás, meg a picsogás. :)
Tjacks írta: Kényszerültél?? :mrgreen:
Kényszerültem. Inkább gyere jövő héten focizni, játsszuk le. :mrgreen: :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Pipita 2023. április 5., szerda 23:16-kor.

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2023. április 5., szerda 23:12

Pipita írta:
besteve7 írta:

Gratulálok az értékeléshez. De csak úgy kérdésként te mint szurkoló hány játékos játékával voltál megelégedve félidőben?
Köszönöm a gratulációt. :sziv:

Természetesen egyikkel sem. A középpálya öreg és szar, Modric is már annyiszor bizonyította, hogy nyugdíjban a helye. A csatárok gólt se tudnak lőni, Vinicius egy középszerű bohóc ideggyenge szar akinek a megyekettőben a helye, ostoba, csak futni tud maximum, azt is csak jószívvel, szar az összes, stb, meg a többi random ostobaság, amiket órákon keresztül olvasni kényszerültem, ilyesmi.
Véletlenül se menj ki egy élő futballmeccsre.. ha hallanad ott miket mondanak.
Sőt egyszer láttam, hogy valaki köpött is eggyet.
:(

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. április 5., szerda 23:12

Természetesen egyikkel sem. A középpálya öreg és szar, Modric is már annyiszor bizonyította, hogy nyugdíjban a helye. A csatárok gólt se tudnak lőni, Vinicius egy középszerű bohóc ideggyenge szar akinek a megyekettőben a helye, ostoba, csak futni tud maximum, azt is csak jószívvel, szar az összes, stb, meg a többi random ostobaság, amiket órákon keresztül olvasni kényszerültem, ilyesmi.
Kényszerültél? Azért csak nem fogott senki fegyvert a fejedhez, hogy olvassad a fórum faszságait, nem? Ha meg úgyis tudod, hogy állandóan picsogás van a megy a meccs topikban, akkor ne nyisd meg (én ezt teszem hónapok óta és nincs gond).
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. április 5., szerda 23:11

Pipita írta:
besteve7 írta:

Gratulálok az értékeléshez. De csak úgy kérdésként te mint szurkoló hány játékos játékával voltál megelégedve félidőben?
Köszönöm a gratulációt. :sziv:

Természetesen egyikkel sem. A középpálya öreg és szar, Modric is már annyiszor bizonyította, hogy nyugdíjban a helye. A csatárok gólt se tudnak lőni, Vinicius egy középszerű bohóc ideggyenge szar akinek a megyekettőben a helye, ostoba, csak futni tud maximum, azt is csak jószívvel, szar az összes, stb, meg a többi random ostobaság, amiket órákon keresztül olvasni kényszerültem, ilyesmi.
Kényszerültél?? :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. április 5., szerda 23:09

Pipita írta:
besteve7 írta:

Gratulálok az értékeléshez. De csak úgy kérdésként te mint szurkoló hány játékos játékával voltál megelégedve félidőben?
Köszönöm a gratulációt. :sziv:

Természetesen egyikkel sem. A középpálya öreg és szar, Modric is már annyiszor bizonyította, hogy nyugdíjban a helye. A csatárok gólt se tudnak lőni, Vinicius egy középszerű bohóc ideggyenge szar akinek a megyekettőben a helye, ostoba, :mrgreen: csak futni tud maximum, azt is csak jószívvel, szar az összes, stb, meg a többi random ostobaság, amiket órákon keresztül olvasni kényszerültem, ilyesmi.
Szerintem csak egyszeruen nem kellene magadra venned, h elo meccs, elo topicjaban ki van beszelve az amit lat az ember. Ki ezt, ki azt.

Az hot ziher, h szarul toltuk az elso felidoben. Ha ezt nem lattad, akkor kar is jonni ilyen cinikus kommentekkel szerintem.

De en ebbe nem megyek bele, elvezem a pillanatot.

0-4 :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2023. április 5., szerda 23:07

ANDS írta:
ferni írta: Mi lenne ha jól is játszanánk.... :lol:
Remélem azért mindenki elêgedett.
Majd ha Carlo egyszer végre nem lesz szánalmas és normális kezdőt rak fel, Ceballossal a kezdőben, akkor lesz itt mindenki elégedett :mrgreen:

Ez a mai nagyon rendben volt, szerintem az 1. félidő 2. fele is. Barcelonában volt a meccs, várható volt, hogy nem lesz egyszerű irányítani a meccset, hiába vártátok itt ezt el sokan, nem olyan egyszerű feladat ez...Vini es Benzema hozták ma az extrát, nagyon kellett.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. április 5., szerda 23:07

Megtosztuk őket.
Rendben volt. :D

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2023. április 5., szerda 23:05

besteve7 írta:
Pipita írta: Csak szeretnék szívből gratulálni a Megy a meccs topik összes hozzászólójának, aki félidőig leszarozta az összes játékosunkat, meg úgy összességében a klubunkat. Remélem, élvezitek a sikert, szép estét! :-*
Gratulálok az értékeléshez. De csak úgy kérdésként te mint szurkoló hány játékos játékával voltál megelégedve félidőben?
Hagyd. Mindig ez van ha a végén jól alakul akkor jön a ez a flegma duma. Ha egyszer valami szar akkor az szar. Aki szerint az első félidőben a 44-ig percig úgy játszott a csapat ahogy méltó a klubhoz az más filmet nézett szerintem. A második feles az rendben volt és mindenki örül a sikernek. Engedtessék meg egy szurkolói fórumon hogy ha egyszer valami nem tetszik akkor annak hangot lehessen adni. A jogos kritika és dicséret az szerintem abszolút rendben van. Mikor mit érdemelnek a srácok.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. április 5., szerda 23:04

BlancoMark írta:
Pipita írta: Csak szeretnék szívből gratulálni a Megy a meccs topik összes hozzászólójának, aki félidőig leszarozta az összes játékosunkat, meg úgy összességében a klubunkat. Remélem, élvezitek a sikert, szép estét! :-*



neked meg jó bulit. :mrgreen:
En nagyon orulok az eredmenynek, de ez a Barca nagyon gyenge volt, foleg ebben a felallasban.

En attol felek, hogy ez a kp nem lesz eleg a BL-ben.
Egyaltalan nem voltak gyengek. 45 percig azert kemeny harc volt, aztan kaptak egyet a felido elott kozvetlenul, majd rogton a masodik felido 5. perceben. Szetestek, onnantol kezdve mar azt csinaltunk amit akartunk. De voltak nagy helyzeteik, Araujo nagyon jol jatszott szerintem, kiemelkedik a mostani Barcabol.
:goat:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. április 5., szerda 23:04

besteve7 írta:
Pipita írta: Csak szeretnék szívből gratulálni a Megy a meccs topik összes hozzászólójának, aki félidőig leszarozta az összes játékosunkat, meg úgy összességében a klubunkat. Remélem, élvezitek a sikert, szép estét! :-*
Gratulálok az értékeléshez. De csak úgy kérdésként te mint szurkoló hány játékos játékával voltál megelégedve félidőben?
Köszönöm a gratulációt. :sziv:

Természetesen egyikkel sem. A középpálya öreg és szar, Modric is már annyiszor bizonyította, hogy nyugdíjban a helye. A csatárok gólt se tudnak lőni, Vinicius egy középszerű bohóc ideggyenge szar akinek a megyekettőben a helye, ostoba, csak futni tud maximum, azt is csak jószívvel, szar az összes, stb, meg a többi random ostobaság, amiket órákon keresztül olvasni kényszerültem, ilyesmi.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 234 regisztrált és 0 vendég