Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 30., szerda 14:29

98-as csapatra emlékeztet, meg nem mi voltunk az esélyesek, meg azt is ilyen játékkal húztuk be? Ha nem mi voltunk a BM ellen az esélyesebbek, akkor mi vagyunk a jobb csapat? Vagy a BM-nél jobbak vagyunk, de a Chelsea Atma páros már esélyesebb?
Csak hogy itt a tegnapi meccsről van szó...először is.Aztán....nem azt mondtam hogy rosszak voltunk,hanem hogy nem tartottak minket esélyesnek.De mi voltunk a legjobbak,mivel megyertük a BL-t.Majd Liszabonban kiderül hogy idén is mi leszünk e vajon...ja és matt...szövegértelmezés...már mondtam :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. április 30., szerda 14:18

R.M.C.F írta:egy BM est kikészìtettem idegileg úgy hogy többé nem fog meccset sem nézni.
:lol: :lol:

Sírok. :lol:

Mesélj. :mrgreen:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 30., szerda 14:17

morientes írta:
Én bizony nem hallgatok. A BM a jobb csapat (bár ezt nem bizonyították, sőt...), csak az okosabb győzött... Fájdalom, hogy évekig nem mi voltunk az okosabbak...
Hát komolyan mondom ilyen már tényleg nincs... :lol: Há' melyik meccset nézted? :lol:

Amúgy engem a dolog a 98-as ügyre emlékeztet,akkor sem a real volt a legnagyobb esélyes,(MU-t,Juvet sokkal nagyobb esélyesnek tartották),a csapat eléggé szét is volt esve,(asszem nem voltunk négyben a bajnokságban),de Jupp mester szépen összegyúrta legalább a BL-re a csapatatot,és hasonló stilusú játékkal aztán be is húztuk....
De ahogy fentebb írták...ne örüljünk még teljesen önfeledten,döntőt bukni igen fájdalmas....és az a chelsea...nem lesz egyszerű.Mert ők lesznek.Szinte ebben biztos vagyok....
Gratula kapásból ellent is mondtál magadnak.

98-as csapatra emlékeztet, meg nem mi voltunk az esélyesek, meg azt is ilyen játékkal húztuk be? Ha nem mi voltunk a BM ellen az esélyesebbek, akkor mi vagyunk a jobb csapat? Vagy a BM-nél jobbak vagyunk, de a Chelsea Atma páros már esélyesebb?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 30., szerda 14:13

Én bizony nem hallgatok. A BM a jobb csapat (bár ezt nem bizonyították, sőt...), csak az okosabb győzött... Fájdalom, hogy évekig nem mi voltunk az okosabbak...
Hát komolyan mondom ilyen már tényleg nincs... :lol: Há' melyik meccset nézted? :lol:

Amúgy engem a dolog a 98-as ügyre emlékeztet,akkor sem a real volt a legnagyobb esélyes,(MU-t,Juvet sokkal nagyobb esélyesnek tartották),a csapat eléggé szét is volt esve,(asszem nem voltunk négyben a bajnokságban),de Jupp mester szépen összegyúrta legalább a BL-re a csapatatot,és hasonló stilusú játékkal aztán be is húztuk....
De ahogy fentebb írták...ne örüljünk még teljesen önfeledten,döntőt bukni igen fájdalmas....és az a chelsea...nem lesz egyszerű.Mert ők lesznek.Szinte ebben biztos vagyok....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. április 30., szerda 14:11

R.M.C.F írta:
BLaZE írta:R.M.C.F vajon él még? :D
el se hiszem srácok hogy 12 év után újra a döntőben. Még mindig nem tudom felfogni. Tökéletes meccs volt a tegnapi! :salute:
élek. szarul vagyok. nagyon megcsináltam. egy BM est kikészìtettem idegileg úgy hogy többé nem fog meccset sem nézni.
te is pipáltál egyet a bakancslistán akkor :lol:

én nem tudtam, sajnos/szerencsére nem kellett elásnom senkit.

bár ez a mocskos atma bukhatna 2 meccset a bajnokságban azért, én akarom azt is.
Kiengedtek? :mrgreen:
nem tudtak bezárni, elmenekültem. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
kimber
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:44
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Zidane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kimber » 2014. április 30., szerda 11:17

Hatalmas gratula a csapatnak, nagyon boldog vagyok. :)

Készülhetek a negyedik BL döntőmre, pont úgy alakult, hogy egy hosszú hétvégén Keszthely mellett leszek egy baráti társasággal. (OFF: tényleg Péter -ha olvasod-, Karmacs onnan egy köpés,nem nézzük együtt a döntőt? Elhívjuk még Danit Pécsről, és megint együtt lesz a kezdő hármas. ;) )

Emlékszem az első döntőm (1998-as) után kaptam a 3. félidő fotósától, Chelseatól pár képet, amit volt szerencséje a helyszínen készíteni, ma este biztos a kékekért szorít, de rég nem találkoztam már vele sem...

De -ennyi nosztalgia után- visszatérve a meccsre az első gólig izgultam nagyon, szerencsére nem kellett sokáig várnom, utána kezdtem el érezni, hogy ennek meg kell már lennie, főleg, hogy gyorsan jött a második is. Ekkor már úgy voltam vele, hogy a világ lúzerei lennénk, ha kiengednénk a kezünkből a továbbjutást. Persze tartottam a BM legendás küzdeni tudásától, de valahogy nem éreztem bennük most a hitet, akarást, velünk ellentétben. Amikor berúgtuk a harmadikat, már csak azért izgultam, hogyne kapjunk gólt, azaz tisztán hozzuk le a meccset, ami meg is lett, és CR megkoronázta a végén a csapat teljesítményét a negyedikkel. (kinéz neki az újabb aranylabda, remélem a VB-n is sikeres lesz, legalább a négy közé jutnak)

A csapat védekezése fenomenális volt, végre csapatként funkcionált a Real, nem csak sok jó játékos együtteseként. Carlo nagyon tud valamit, még ha nem is ez az alapvető stílusa, amit megakart valósítani a Madriddal, de legalább tud alkalmazkodni az aktuális ellenfélhez, mióta vártuk már ezt egy edzőtől. Még azzal kell valamit kezdeni, hogy a felállt védelmekkel szemben hatékonyabbak legyünk, és ne tudjanak minket lekontrázni, bár alakul a csapat, alakul, a "hagyományos" 4-3-3-as taktikája DM-mel középen jó lehet a döntőben.

A Chelsea-t legyőzni nagyobb presztízsértékkel bírna a szememben, már csak Mourinho miatt is, és amiatt is jobban szeretném őket, hogy egy esetleges, nagyon nem kívánt és nem várt vereség esetén ne az AtMa röhögjön rajtunk. Ez sokkal jobban és tartósabban fájna, de most gondolni sem akarok ilyesmire.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. április 30., szerda 10:00

Este visszaolvasok minden értékelést és véleményt, most azonban gyorsan jöjjön az enyém:
Azt hiszem életemben nem indultam el még ilyen boldogan melóba, mint ahogy most fogok hamarosan. A tegnap este... fantasztikus volt. Köszönöm, köszönöm és még egyszer köszönöm az egész csapatnak és nektek madridista barátaim. Ha valakik, hát mi Real Madrid drukkerek őszintén tudjuk, hogy milyen sokat kellett erre várnunk. Ott vagyunk a döntőben. Ráadásul úgy, hogy előtte a nagy Bayernt simáztuk le, Pep Guardiola vezetésével. Pep, Go home, nem sikerült kiejtened a Realt, akármennyire is szeretted volna. Ramos, Ronaldo, Pepe, Modric, Carvajal, Coentrao, Benzema, Bale és a többiek.... nagyon nagyon köszönöm az estét! FELEJTHETETLEN VOLT!
But he is a good boy...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 30., szerda 9:23

BLaZE írta:R.M.C.F vajon él még? :D
el se hiszem srácok hogy 12 év után újra a döntőben. Még mindig nem tudom felfogni. Tökéletes meccs volt a tegnapi! :salute:
élek. szarul vagyok. nagyon megcsináltam. egy BM est kikészìtettem idegileg úgy hogy többé nem fog meccset sem nézni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Lanx
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 12:29
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Lanx » 2014. április 30., szerda 9:05

RMFC-t utoljára egy bajor sörözőben látták, amint 2 bayernes volt a hóna alatt, a harmadikról a fogánál fogva rángatta le az Effenberges mezt. :D Valamint a TEK kiadott egy közleményt, miszerint veszélyes futballhuligánhoz riasztották őket, de a helyszínen csak néhány szakadt pirosmezest találtak atomrészegen. B-)

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 30., szerda 9:04

Realista24 írta:Arcoskodasnak akkor lesz helye, ha meg is nyerjük. Másodiknak lenni vagy nyolcadiknak...edes mindegy ilyen szempontból nálam.
Döntőben veszíteni a legrosszabb...főleg az Atletico vagy a Chelsea ellen...én nagyon tartok tőlük...de nem azért mert jobbak, hanem azért, mert óriási bekkelés lesz a részükről...egy gólt meg bármikor bemakkolhatnak...a döntőben pedig nemhiszem, hogy sok gólos meccs lenne...nüanszok, meg a szerencse dönt...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. április 30., szerda 9:04

Realista24 írta:Arcoskodasnak akkor lesz helye, ha meg is nyerjük. Másodiknak lenni vagy nyolcadiknak...edes mindegy ilyen szempontból nálam.
Hát igen, a triplázás után lehet bulizni :mrgreen:

A tegnap azért tökéletes volt a csapat, Ancelotti nagyon felkészült, behunyt szemmel is tudták a fiúk mi fog csinálni a Bayern. Mennyire látszott, hogy Guardiolának egy terve van, egy játékot tud játszani, az vagy működik vagy nem.
Sajnos Xabi kipontozódott, 3-0 után lehet le kellett volna hozni, bár nem tudom hányan merték volna meghúzni ezt a lépést.

A döntőre teljesen más taktika kell, remélem Ancelotti oda is kitalálja a tutit.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. április 30., szerda 8:53

R.M.C.F vajon él még? :D
el se hiszem srácok hogy 12 év után újra a döntőben. Még mindig nem tudom felfogni. Tökéletes meccs volt a tegnapi! :salute:
halálomig madridista leszek

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 30., szerda 8:49

hehe írta:volt tegnap vmi meccs?
Kiengedtek? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 30., szerda 8:47

hehe írta:volt tegnap vmi meccs?
Eger - Mezőkövesd csúcsrangadó felvételről. Hegyi közvetített. Nagy meccs volt. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. április 30., szerda 8:46

hehe írta:volt tegnap vmi meccs?
Vidi - DVSC

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. április 30., szerda 8:45

volt tegnap vmi meccs?
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 30., szerda 8:43

Arcoskodasnak akkor lesz helye, ha meg is nyerjük. Másodiknak lenni vagy nyolcadiknak...edes mindegy ilyen szempontból nálam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. április 30., szerda 8:38

Remy írta:Kissé fura a helyzet, mert nem tudom hogy kezeljem. 9 év szurkolás után végre BL döntőben láthatom a Realt. Nem akarom, hogy nagy legyen az arcom, mert még nem nyertünk, de eddig ez új. Átszakadt egy hatalmas gát a csapatnál, és nagyon remélem, hogy ez nagyon nagy erőt adott nekik, és innentől már nem hibáznak.
Dettó. Egészen elképesztő érzés főleg egy ilyen párharc után. Nincsenek szavak, hibátlan teljesitmény volt a tegnapi. Végre kijött a lépés nem is akárhogy én nem is akárkik ellen. Hala Madrid! Viszont eléggé tartok a döntőtöl, ha Mourinho lesz ott akkor azért, ha az Atleti akkor azért. De ha ilyen rendezettek leszünk fejben akkor jöhet bárki.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 30., szerda 8:09

Remy írta: Kissé fura a helyzet, mert nem tudom hogy kezeljem. 9 év szurkolás után végre BL döntőben láthatom a Realt. Nem akarom, hogy nagy legyen az arcom, mert még nem nyertünk, de eddig ez új. :D Átszakadt egy hatalmas gát a csapatnál, és nagyon remélem, hogy ez nagyon nagy erőt adott nekik, és innentől már nem hibáznak.
Lehet úrként is viselni a győzelmet, meg hatalmas arccal is, utóbbira láttuk a példákat, előbbi a módi :lol: De nem is kell különösebben hangoztatni, van most elég bajuk a bőrgatyásoknak meg a barcásoknak is. :mrgreen: Azért annyit oda lehet szúrni, hogy most akkor melyik is a foci :hmmm: Tavaly ilyenkor, mikor a BM hazazavarta a Barcat egy seven uppal, azert ment a húházás, akkor most is menjen.

Kíváncsi vagyok iván feltűnik e még a héten a sport tv-ben, szerintem kivett szabit és sír.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 30., szerda 7:57

Azért nem csak mi és CR döntöttünk rekordot. A Bayern München a klub történelmének legsúlyosabb hazai vereségét szenvedte el a BL-ben. Gratulálok :salute: :mrgreen:

Kissé fura a helyzet, mert nem tudom hogy kezeljem. 9 év szurkolás után végre BL döntőben láthatom a Realt. Nem akarom, hogy nagy legyen az arcom, mert még nem nyertünk, de eddig ez új. :D Átszakadt egy hatalmas gát a csapatnál, és nagyon remélem, hogy ez nagyon nagy erőt adott nekik, és innentől már nem hibáznak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 216 regisztrált és 0 vendég