Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. április 16., szerda 23:31

Realista24 írta:Amúgy rosszul vagyok pár embertől...és nem a csapatra gondolok :kivagyhe:

Több pozitív energiát pupákok, az élet is szebb lesz.
Teljesen egyetértek! :agree:

Arbeloa, hogy ugrált a társakkal, kamusérülés. :D

Nagyszerû érzés, fõleg egy ekkora kimaradt Neymar ziccer után, végre egyszer nincs világi makkjuk.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. április 16., szerda 23:29

Pinto hogy vigyorog :lol: :lol:

Bale egyszer csinálhatta meg amit nagyon tud, egyszer mehetett el, és megtette. Nem érdekel ki hogy játszott, imádlak titeket, basszus, kijött a könnyem :'( :) :iszunk: :lilasalas: :zoldsalas:

De hiányzott ez, hogy a barcát legyőzve nyerjünk valamit... :'( :'(

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 16., szerda 23:28

Khm... hogy is van ez? Szánalmas? HÁÁÁT OTT A KUPA GYEREKEK, ezt tudni lehetett! :salute: :salute: :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 16., szerda 23:26

Amúgy rosszul vagyok pár embertől...és nem a csapatra gondolok :kivagyhe:

Több pozitív energiát pupákok, az élet is szebb lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. április 16., szerda 23:26

A két futóbolond csak megnyerte nekünk :) A játékvezetésnek óriási pacsi, így kell ezt! Végre küzdöttünk a végéig, és meg lett a gyümölcse. Ebből kell átmenteni minél többet a Bayern elleni meccsekre.

Nálam a MoM Xabi Alonso.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. április 16., szerda 23:25

Gyökér Pinto hogy röhög. :D
Gondolom le se szarja, hogy kikaptak. :D Úgy is húz el Barcelónából.

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. április 16., szerda 23:24

:happy: Ott van gyerekek!!!!! :salute:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8472
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. április 16., szerda 23:23

áááhh bazzeg, nem hiszem el ,hogy sikerült :D :D :D

Bale lába nem, Neymaré megremegett itt a meccs végén B-)

ez igen, ez nagy győzelem volt :agree:

én nem hittem bennük, egyáltalán nem... nem hittem volna a meccs előtt, hogy lesz esélyünk, de nagyon elégedett voltam a fiúkkal,.. :agree: és behúzták és megcáfoltak... :coffee:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2014. április 16., szerda 23:28-kor.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. április 16., szerda 23:23

Cristiano Ronaldo, Marcelo, Jesé, Khedira, Arbeloa nélkül. Nem hittem volna, hogy ezt írhatom, de:

KIRÁLY KUPA GYŐZTES A REAL MADRID!!!!! (bár ez nemszámít kupának egyébként :Đ )
Amúgy Bale, megint azt csinálta amit a Spurs-ben. Amikor a legjobban kellett a gól, az eddigi legfontosabb mérkőzésünkön. Ő eldöntötte. Megcsinálta.

HALA MADRID! Irány a Cibeles!!! :agree:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 16., szerda 23:23

Megvan a k.rvaéletbe! leszarom hogyan. :iszunk: :cheers: :lilasalas:

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2014. április 13., vasárnap 3:10

Ancelotti: “Cristiano posztján senki más nem tud játszani”

Carlo, Nacho, Llorente, Pepe, Morata és Di María mérkőzés utáni nyilatkozatai.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 13., vasárnap 0:01

A mai győzelmünkből messzemenő következtetéseket nem vonnék le...egy nagyon gyenge ellenfél ellen begyűjtött kötelező 3 pont...ennyi a lényeg + szerencsére nem kaptunk gólt sem és remélhetőleg újabb sérült sincs...a meccs legjobbja nálam Di Maria, valamint Illaramendi sem volt rossz...a mai meccs tovább nem is foglalkoztat, szerdán jön a lényeg!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 10., csütörtök 15:04

a labdarúgás csapatjáték....a real madrid egy igazi hibája/problémája a csapattalanság,vagyis az egyéniességre alapozás,a profi szakmai kiépítés hiánya. Nézzétek meg azokat az egyéneket,akik tőlünk eligazoltak,és az új csapatban erőre kaptak,jobbá váltak....nem lettek egy másik meztől jobbak,mint pl robben.....fenét,hanem integrálva lettek,lett céljuk,feladatuk,a társaik csapatként léteznek stb......
Szép és jó, hogy ezt mi évek óta látjuk, leírjuk --> igen bakker; egyéniségek halmaza igazi csapatjáték nélkül :-* ; de engem lassan (úgy több, mint 10 éve után) jobban érdekelne már az, hogy ez nálunk mégis mikor fog megváltozni??? :hmmm: :ike:
Egy igazi velős baj van.....az edző és játékoskeringő.....SEMMI MÁS. Most hogy már nem évente cserélünk edzőt,ott vagyunk az élbolyban,de még nyerni nem tudunk,mert az hogy REAL MADRID magában nem elég,lásd régebben alacsonyabb minőségi csapatok vertek meg,csapatként,rendszerben,kiépített,összeszokott csapatban.
És erre mi mért nem vagyunk képesek? Idén egyszer láttam igazán szervezett és eredményes játékot a csapattól (AtMa elleni első kupameccs), előtte meg még 2X-szer Joséval a Barca elleni 2012-es bajnoki, illetve a 2013-as kupa elődöntőn aztán csókolom. :sly:
Mivel jellemzően átgondolatlan az igazoláspolitikánk,és posztokra bontva hiányok vannak.....így az újak beépítése eléggé rossz mezsgyén fut. Szükség törvényt bont alapon....
Kis csapatok ellen kellene beépíteni a rutintalanokat.....egyre több időt adva,majd utána a nagyobb tétmeccsekre is be -be tenni őket....szépen,tervszerűen...egy év alatt egy olyant aki már elsőosztályú volt másutt....és egy-két év alatt aki fakóból jött.
Na itt kezdődik a probléma, mondhatni a fejétől bűzlik a hal ...
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2014. április 9., szerda 23:57

De aki fejben gyenge,az mindig az,a mieink meg néha.....nem mindig,vagyis hozzáállás kérdése,alázaté,koncentrációs..... Na,az nincsen.
Nyilván ez sem fekete vagy fehér. Fordítva is lehet, aki fejben gyenge, annak is lehet jó napja...
De sajnos én úgy látom, hogy többször fordult elő, hogy igazán fontos, akár címekről döntő pillanatokban megingás jött, nem stabilitás.

Amúgy innen a gép előtt ülve meg ugye nagyon távoli dolog ez. Szóval értem, hogy az edző felelőssége a sikeréhség fenntartása, az alázat megkövetelése, de hihetetlennek tűnik, hogy akik arra adták a fejüket, hogy profi sportolók legyenek, akiket valaha pont a sikeréhség, a minden áron győzni akarás motivált, akiknek alázatosnak kellett lenniük a labdarúgás iránt, hogy egyáltalán elérjenek ilyen szintre, azok miért "gyengülnek el". Persze ez is a karrier velejárója előbb-utóbb, de sajnos az elmúlt évek Real Madridja nem hozott olyan veretes eredménysort, ami indokolná a sokszor túlzott magabiztosságot, vagy lazaságot, szóval a gyenge hozzáállást, esetleg "jóllakottságot".
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 9., szerda 23:26

de még ott is rengeteget számított a mentalitás.
Hogyne számitna....sőt. De aki fejben gyenge,az mindig az,a mieink meg néha.....nem mindig,vagyis hozzáállás kérdése,alázaté,koncentrációs..... Na,az nincsen.
Tegnap is,azt hitték megvan 3:0ról....majd csodálkoztak. Ilyen a foci.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2014. április 9., szerda 23:17

Én adok a véleményedre, legtöbbször egyet is értek vele, de itt nem teljesen, vagy elbeszélünk egymás mellett.

Nincs is nagyon időm sem olvasni a fórumot, nem tudom mi az általános vélekedés, de leírom, hogy én mire gondoltam a fejben való gyengeség alatt.

Nem voltam profi sportoló, a néhány junior másodosztályú meccsem nem mérvadó, de még ott is rengeteget számított a mentalitás. Pofozógép csapatunk volt, gyengébb képességű játékosaink voltak, mint az akkori mezőny 80%-ának, fele olyan jó körülmények sem voltak, és csapatépítés sem volt, csak összekapták akkor a tehetségesebb srácokat a körzetből.
Persze törvényszerűen nem is voltak eredmények, el is keseredtünk, én konkrétan egyszer elsírtam magam egy gyenge meccs után. Aztán elkezdtük egymás hajtani, kicsit egymásért játszani, és bár nem nagy dolog, de az akkori MTK fiókcsapat Kazincbarcikát megfogtuk idegenben pl. Meg volt pár vállalható eredményünk a vége felé. Pedig nem lettünk jobbak (mondjuk erőnlétileg messze vertük a mezőnyt, olyan alapozásunk volt nyáron, hogy besz*rás), csak fejben kezdtünk komolyodni, jobb lett a mentalitás, elszántak voltunk.


Tegnapi meccsből kiindulva a két "gólpasszunkat" hatalmas egyéni hibák előzték meg. Ez nem szerepkörből adódik, vagy összeszokottság hiányából. Volt egy büntetőnk, kihagytuk, elkezdett jönni a Dortmund, nálunk meg megingott 2 ember. Illetve szerintem nem csak kettő, csak ez a két eset volt a leglátványosabb.
Számomra ezt takarja a mentális erő többek között, hogy éles helyzetben is higgadt, KONCENTRÁLT tudok maradni. Másrészt eleve nem megyek fel nagy mellénnyel a pályára. Mire fel a lazaság? Még akkor sem, ha ez egy több sebből vérző, jelentősen meggyengült Dortmund. Úgy, hogy tavaly is nagyon beleszaladtunk a késbe. Ez nálam fejben lévő problémát sugall, eleve az, hogy ilyet megenged magának egy PROFI sportoló, illetve annyira buta (ennél jobb szót nem találtam), hogy képtelen tanulni a saját kárán.

Ramos és Pepe (bár Ő szerintem nagyon sokat javult, mára talán átlagosnak mondható az agresszivitása - ami egyébként kell egy belső védőnek) pedig többször bizonyították már, hogy el tud szakadni a cérna. Sokszor sárgával a zsebben, megy a hazárdjáték, hogy a bíró vajon milyen napot fogott ki, kiszór-e egy fault után.

Az ilyeneknek szerintem szintén nincs köze az összeszokottsághoz, a felépített szerkezethez, ezen belül az egyének szerepéhez. Ahogy a sétálgatásnak sincs. Alap elvárás, hogy megszakadjon minden játékos a mezért, ha ég a ház. Sokszor ennek a hiányát is fel lehetett fedezni, amire szintén nincs más magyarázat, mint a győztes mentalitás hiánya.
Én nagyon nem szeretem az Atletico-t, de amit ezek a játékosok a pályán csinálnak, az előtt le a kalappal. A hozzáállásra értem, a favágás nyilván nem szimpatikus. Ilyet akarok látni én is, már most az elődöntőben is, a kupadöntőben is, a hátralévő bajnokikon is.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 9., szerda 20:57

Ismét bebizonyosodott, hogy fejben borzalmasan gyenge játékosaink vannak
ez egy felkapott divatszöveg,nem több. A "fejben gyenge" az mást jelent. A mi játékosaink,a tavalyi BVB,az idei BVB és a barca ellen is,nem fejben voltak kevesek....hanem akaratban,hozzáállásban,figyelemben. Ez pedig az állandó ingadozás miatt van,mert nem tudunk stabilan működni.Hol égünk,hol dicsőitenek...és ez összezavar bárkit.

a labdarúgás csapatjáték....a real madrid egy igazi hibája/problémája a csapattalanság,vagyis az egyéniességre alapozás,a profi szakmai kiépités hiánya. Nézzétek meg azokat az egyéneket,akik tőlünk eligazoltak,és az új csapatban erőre kaptak,jobbá váltak....nem lettek egy másik meztől jobbak,mint pl robben.....fenét,hanem integrálva lettek,lett céljuk,feladatuk,a társaik csapatként léteznek stb......

Egy igazi velős baj van.....az edző és játékoskeringő.....SEMMI MÁS. Most hogy már nem évente cserélünk edzőt,ott vagyunk az élbolyban,de még nyerni nem tudunk,mert az hogy REAL MADRID magában nem elég,lásd régebben alacsonyabb minőségi csapatok vertek meg,csapatként,rendszerben,kiépitett,összeszokott csapatban.

Ez a csapat,ez az anyagi bázis akkor lesz sikeres,ha elhagyjuk a 10.ezést......meg a többi lózungot.Csapat vagyunk,focicsapat,mint bárki más...és se több,se kevesebb....a játékosaink,se többek,se kevesebbek....az eredmény mindig 0:0.....
Kb ennyi....ha ez nem tetszik,akkor lehet fúrni,túrni az edzőt.....amit meg is értek,mert JM-val is kb ez volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2014. április 9., szerda 19:27

Borzalmas volt ez tegnap.
Ismét bebizonyosodott, hogy fejben borzalmasan gyenge játékosaink vannak. Ez egyrészt abban nyilvánul meg, hogy meleg helyzetben rengeteg hiba becsúszik, illetve eleve nagy az arc. Csak kérdés, hogy mire? Azon felül, hogy elérték, hogy a világ talán legpatinásabb klubjában játszhatnak, ebben a csapatban (klubszinten) olyan veretes eredménylistája senkinek nincs. 1-2 spanyol bajnoki cím, meg Király-kupa győzelem szépen csillog, de abszolút nem jogosít fel senkit ilyen hozzáállásra.

Aki már nekem is nagyon kezdi csípni a szemem (pedig képességekre top3 a posztján), az Ramos. Már az első meccsen sem tetszett a teljesítménye, amikor sokan dicsérték. Sőt, sokszor a szezon során gyengébbnek éreztem. A sokszor kiváló szerelései megvannak még, meg szépen keresztez sokszor, fejjel is erős, de egyszerűen buta. Mentálisan gyenge. Nem kell ezt túlragoznom. Ami külön kiveri nálam a biztosítékot, az a sok ívelgetése. Valaki szólhatna neki, hogy a 30%-os pontosság az előre íveléseknél elég gyér hatékonyság... Nem mondom, vannak parádés keresztlabdái néha, csak túl ritkán. Szabadoknál is mit szenved, ha nincs Ronaldo? Köze nincs hozzá. Az sem érdekel, hogy CSK, vagy az, hogy mennyit gyakorol edzéseken. Vannak nála sokkal jobb lövők. Ha egy Modric alig-alig áll oda ilyen rúgótechnikával, akkor a kiskirály Ramos végleg felejtse el ezeket is.

Nem akarom Őt túlszapulni, mert nyilván a világ egyik legjobb belső védője, de sajnos nekünk már nem elég az, hogy a meccsek 90%-án kiemelkedik valaki, nekünk már a maradék 10%-on kell villantani, ott dőlnek el a trófeák. Ezeken pedig Ő az egyik legnagyobb kerékkötő.
Nagyon remélem, hogy Varane teljesen felépül, mindkét védőnket kenterbe veri már most, ha 100%-os.

Pepe is nagyon nagyot hibázott tegnap, de Őt még így is stabilabbnak tartom, mint a spanyol barátját. A szezon eddigi legkomolyabb "próbáin" nem vallott szégyent.


A középpályáról meg látni kell továbbra is, hogy abszolút nem megoldott.
Illara megint kapja a savat (jogosan a tegnapi után), de továbbra sem Ő tehet róla, hogy nem a posztján használjuk. Eleve az hiba, hogy ezzel a poszttal még számolt a vezetőség... Alonsoval együtt kell elfelejteni a mostani szerkezetet is. Így Illaramendi is felesleges volt, Ő ott tud igazán érvényesülni, ahol a (még mindig jobb...) Alonso is játszik.
De ez a mélységi irányítós játék szerintem nem megengedhető már manapság, sokkal univerzálisabb emberek kellenek középre.

DM nem rossz ezen a poszton, de Ő is csak félmegoldás (annak ellenére, hogy az utóbbi hetek formája megsüvegelendő), a világtalan Khedira meg semmire nem jó. Illara és Xabi mint fentebb említettem szerintem felejtős, Isconak pedig még sok rutin, és lényegesen jobb erőnlét kell, hogy középső középpályás poszton hatékony lehessen.

Ezeknek megfelelően a Kroos - Pogba duót mindenképpen hoznám, ha lehet nyáron. Illara mehet Isten hírével, Alonso a padra.

De nem kezdek el más topikot áthozni ide, ami a leginkább elszomorít az az, hogy a fő problémát még így sem a játékosok tudásában, vagy a szerkezetünk gyengeségében látom, hanem a szerény mentális képességekben. Azokat pedig ilyen korban, ilyen szinten már nehéz befolyásolni, illetve leginkább velünk született adottságok ezek... Mindenesetre már csak pozitívan csalódhatok ebben a szezonban, mert sokadszorra is bebizonyosodott, hogy túlfizetett, primadonna, mindent felelőtlenül beígérő, aztán a szurkolókat minden fontos pillanatban arcon köpő játékosok nem érdemlik meg a beléjük fektetett hitet.

Persze ettől függetlenül minden meccsünket megnézem, szurkolni fogok, bizakodni. Csak próbálok majd nem nagyot csalódni. :)
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. április 9., szerda 18:18

Ide én csak annyit írnék értékelésnek, hogy egy nagy f*s volt, amit tegnap bemutatott a "csapat". Nem rimánkodni akarok, meg tudom hogy ez nem fifa/pes/footballmanager vagy bármi.. De az, hogy így játsszon egy csapat, ennyire beleszarjon egy negyeddöntőbe, az eléggé bicskanyitogató tud lenni a számomra.

Oké, nem kell itt gálázni, meg 7:0-val kiejteni a Dortmundot, de azért na.. Ha olyan a csapat hozzáállása, ami méltó lenne ilyen szinten, egy ilyen klubhoz, de kikapunk 2-0-ra akkor azt mondom oké, nem jött össze, benne van. De ilyenről szó sincs.

Nem akarok vészmadár lenni, de lehet itt bárki edző, jöhet ide bárki 100 millióért, amíg nagy pofával ülnek a lovon a játékosok, addig csak a remény marad, a "na majd jövőre" meg talán évente 1-1 kupa.. Gyorsan teszem hozzá, ha talán triplázna a csapat, akkor is fenntartom a véleményemet és hosszabb időre elhatárolódom az egész focitól, maximum semleges szurkolóként megnézek pár meccset, de ennyi. Egy :cens: lett az egész.
#happyshitting

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 9., szerda 16:52

Pogbának amúgy van két tesója is egyik St Etienne védő, másik meg angol harmadosztály támadó!
És?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 159 regisztrált és 0 vendég