Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. május 4., vasárnap 23:19

___Samy___ írta:illaramendivel továbbra is az volt a probléma, hogy nem a posztján játszott, továbbá xabival csak kioltják egymást
az a baj, hogy nincs idő meg lehetőség, hogy illarrát beépítsük xabi helyére, vagy más embert tesztelgessünk, mert akkor látjuk, hogy ez vagy ilyesmi sül ki

oda olyan embert kell beraknia carlonak, akinek egyből fog menni, és pont ezért van nehéz feladata
Ezzel csak az a baj, hogy úgy nem lehet megnézni, hogy ki tudná pótolni, ha a pályán van Xabi. Le kellene ültetni a padra és megnézni, hogy úgy ki hogy muzsikál a posztján.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 4., vasárnap 23:18

Én továbbra is május 24-re vagyok ráállva megszállottan ... :D A többi nem nagyon tud meghatni.
Igazából ez az X lehet még jó is mert a Barca így kénytelen lesz nem bepúcsítani az Atleti-nek , nem adok rá sok esélyt ,hogy nyernek de legalább meg kell próbálják.Nevető harmadikak még mindig lehetünk de akkor aztán tényleg nagyot fogok nevetni, ha így is miénk lesz a Liga.

Egyébként jó meccs volt én élveztem.Nagyon nem tudok haragudni senkire kedden rommá vertük a Bayern-t, látszott ,hogy fásultak...CR gólja meg annyira epic volt fúúú, továbbra is örülnék a liga győzelmnek de annyira a BL a főcél nálam ,hogy felőlem aztán lehet a barca is a bajnok...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 4., vasárnap 23:17

illaramendivel továbbra is az volt a probléma, hogy nem a posztján játszott, továbbá xabival csak kioltják egymást
az a baj, hogy nincs idő meg lehetőség, hogy illarrát beépítsük xabi helyére, vagy más embert tesztelgessünk, mert akkor látjuk, hogy ez vagy ilyesmi sül ki

oda olyan embert kell beraknia carlonak, akinek egyből fog menni, és pont ezért van nehéz feladata
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 4., vasárnap 23:14

Modric...ő a tésztánkban a liszt, nélküle nem állnak össze a csapatrészeg, nem ragadnak az emberek..Illarra meg a tojáshéj sajnos úgy tűnik. Most kéne az élesztő (Khedira) :lol:
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 4., vasárnap 23:14

na pontosan ezért félek a döntőtől, mert ott is lehetséges, hogy ez várható nagyobb részt
a bayernt simán lefociztuk, mert teret hagytak nekünk abban, amiben a legjobbak vagyunk, de felállt védelem ellen még mindig nem igazán akar menni

modric nagyon hiányzott
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2014. május 4., vasárnap 23:14

Carlo elbaszta azzal, hogy nem DM-át kezdette (mondjuk nem tudom, hogy a dugófejű milyen fizikai állapotban volt). Marcelo pedig menjen szabadságra, nem RM szint ahogy most tolja. Casemiro egy vicc, bejön a 2. fi. közepén, és lassabb mint Emerson volt harmincnyóc évesen, el kell adni a nyáron. És kell egy normális cserecsatár jövőre...

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. május 4., vasárnap 23:13

Géci írta:DM beadásánál a kezezés.
Gondoltam, h ez lesz. De ott az nem 11-s. Azért érdekes utolsó fordulók lesznek, mind Angliában, mind itt.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 4., vasárnap 23:10

besteve7 írta:
Géci írta:Az viszont feltosz, hogy nem adtak meg egy tizit...
Melyiket??? Mert én egyet sem láttam.
DM beadásánál a kezezés.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. május 4., vasárnap 23:09

látni kell a mögöttes szándékot...leadtunk 2 pontot, hogy a bárszát érdekeltté tegyük az uccsó fordulóban. a barca így veri az atmát, aztán majd nyelnek nagyokat amikor rájönnek, hogy ezzel nem ők, hanem mi lettünk a bajnokok. minden az ördögi terv része :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torjack 2014. május 4., vasárnap 23:10-kor.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. május 4., vasárnap 23:08

Géci írta:Az viszont feltosz, hogy nem adtak meg egy tizit...
Melyiket??? Mert én egyet sem láttam.

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2014. május 4., vasárnap 23:08

reeed_ati írta:Egyébként sak elhúztuk a mézesmadzagot a barca orra előtt, most ha mi x-elünk uccsóba, az is jó lesz nekik, szóval tuti meg akarják csapni majd az atletit. Mert a kis buták reménykednek majd a döntetlenben. :mrgreen:
Emlékeztek milyen volt, mikor utoljára olasz edzővel nyertük a bajnokságot? :)
dézsavúúú :D

ez megtette az estém :mrgreen: ember. köszönöm látom a reményt :salute:

már épp temettem az életem, holnap 3zh-t írok 7:45kor kezdek. szétbasz az ideg, kettőig vagy nem tudok aludni. már nyúltam a borosüvegért...asszony már kirakta a cuccom a kanapéra....
[FIFA WORLD]

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 4., vasárnap 23:08

Na végre sikerült végignézni egy meccset, hát hogy is mondjam egy picit csalódtam azt hittem, hogy egy ilyen mentális lökettel amit a Bayern elleni győzelem(ami elég sima lett, hogy azt ne is mondjam, hogy BL döntőt ért), plusz, hogy az Atletico kikapott gond nélkül behúzzák a meccset, sőt....erre kaparhattak a végén az x-ért, pedig nagyon jó lett volna a győzelem persze még ezzel az x-el is meglehet, de na a győzelemmel sokkal jobb lett volna a helyzet!CR :salute:
Remélem azért a játékosok egy picit szégyenlik magukat...mindegy meg lesz! :zoldsalas:

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2014. május 4., vasárnap 23:08

hat igen ez a meccs elment mert nem kellett volna illara es marcelo a kezdobe, nem kedveltem coentraot de jelenleg fenyevekkel jobb es nem futkarozik fel ala a kocos halyaval, majd megorultem amikor lattam honnan fut vissza, komolyann inkabb coentrao vedekezzen elol meg tamadjunk normalisan mint igy futni fel ala egy olyan marceloval aki fenyevekre van a formajatol...igy elbaszni ekkora eselyt...habar ha mindent nyerunk akkor nekunk igy meg jobb lessz mivel ugy tudom utolso forduloban minden csapat egyszerre jatszik egy idopontban, szoval ha addig6pont megvan nekunk, biztos nem fogjak a barcanal lesni hogy mikor lojjunk 2 ongolt es nyerjen az atma.
jaj de szarul esett ez igy estere...bezzeg a rongyos atleticcal nem birtak egy x-et osszekaparni itt meg vaganykodtak velunk.
- Hasta el final, Vamos Real -

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 4., vasárnap 23:07

Realista24 írta:
Csabi írta:A hétvégi forduló után annyi változott hogy most már a Barcelona - AtMa X nem elég nekünk. Eddig az volt. A többi marad.
Még a kedvenc üdülővárosom megmutatja jövőhéten az Atmának B-)
Nagyon érzed azt a Malaga meglepit! :D
Az viszont feltosz, hogy nem adtak meg egy tizit...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 4., vasárnap 23:06

És az a durva gyerekek, hogy a 2-2 ellenére így is hozott nekünk egy pontot a Valencia a barca ellen, mert ellenük ugye nyertek a Nou Campban.. :lol: :lol:

Sajnos Cének kegyetlenül be kellett volna basznia a 4. percben... Akkor nem hiszem, hogy ez lett volna a vége. Pedig 10-ből 11-szer berúgja az ilyet. De kár érte.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. május 4., vasárnap 23:06

Csabi írta:A hétvégi forduló után annyi változott hogy most már a Barcelona - AtMa X nem elég nekünk. Eddig az volt. A többi marad.
Jó, ne legyünk telhetetlenek. Ez eddig is csak akkor állta a helyét, ha addig bukik az Atletico. Szóval azért van változás, mert a bukta nekik megvolt, ami mindenképp kellett... :)

Amúgy így legalább a Barcának is vért kell izzadni az utolsó meccsen, ha a következő fordulót hozza mindenki, mert így még ha vezetünk 1 góllal, akkor sem adhatják oda az Atleticonak a meccset, mert bármi lehet.. :)

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. május 4., vasárnap 23:05

Egyébként hatalmas gratuláció a Valenciának...óriásit küzdöttek, nagyon megérdemelték az 1 pontot...és úgy, hogy 2 napjuk volt felkészülni a meccsre...jár nekik a taps.
Nálunk Benzema, Marcelo és Illaramendi nagyon gyengék voltak...meg a helyzetkihasználás, de azt már megszoktam. Kár, hogy későn ébredtünk, mert ez egy vereséggel felérő döntetlen volt, lehet itt számolgatni, meg kalkulálgatni, de szerintem mi már így kiszálltunk a küzdelemből...főleg, hogy szerdán egy még keményebb meccs jön...remélhetőleg Illaramendi és Mracelo nélkül...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 4., vasárnap 23:05

Csabi írta:A hétvégi forduló után annyi változott hogy most már a Barcelona - AtMa X nem elég nekünk. Eddig az volt. A többi marad.
Még a kedvenc üdülővárosom megmutatja jövőhéten az Atmának B-)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. május 4., vasárnap 23:04

Egyébként sak elhúztuk a mézesmadzagot a barca orra előtt, most ha mi x-elünk uccsóba, az is jó lesz nekik, szóval tuti meg akarják csapni majd az atletit. Mert a kis buták reménykednek majd a döntetlenben. :mrgreen:
Emlékeztek milyen volt, mikor utoljára olasz edzővel nyertük a bajnokságot? :)
dézsavúúú :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 4., vasárnap 23:04

L.Miki írta:remélem Fortuna is nekünk akarja a bajnokságot.
Amúgy valószínűleg nem, mert akkor ma nyerünk. :-(
De már kiidegel ez a bajnokság teljesen, szerdán ismét vizsga előtt vagyunk, de annyira szar, hogy mindennek össze kell jönnie, hogy mi ünnepelhessünk. :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég