Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 27., vasárnap 21:21

volt 9 kapura lövésünk. akkor ha 6x mentünk át a félpályán az milyen móka?
a busz az egy másik zene. nem látod jól. a BM hiába adogatott 2x annyit. semmire se ment. 3:1 a nagy ziccerek száma. ez szempont.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 27., vasárnap 21:16

Finoman fiúk, figyelek.

@matt
A Carlo fele csapda is foci. Busz es busz között is van különbség. Ha valóban ennyivel jobb csapatnak gondolod a Munchent, akkor miért nem tudtak reagálni ra?
Illetve nálam az is bunker kategória, hogy közel 1000 alibipasszt csinálnak, addig sem tud az ellenfél támadni. Ergo, idohuzo taktika es törekvés arra hogy minél kevesebb gólt kapjanak. Fortuna kisasszony velük volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 27., vasárnap 21:12

Matt009 írta:
A realitás nem az amit Matt ír, a Realitás az ,hogy a világ 3 legjobb csapatából kettő játszik egymással kedden egy bl elődöntőt, nincs papírforma és esélyesebb csapat sincs
Ezt is be lehet mesélni magunknak, csak miért fosott a fórum 3/4-e egész évben a BM-től? Jah hogy 2 jó meccs és elfelejtjük a realitást. Én legalább következetes vagyok.
Talán mert egy top csapatról beszélünk és a BL címvédőröl ? :hmmm: Nem következetes vagy hanem pesszimista.

Elhiteted még saját magaddal is ,hogy a világ szégyenei vagyunk, ezt világgá kürtölöd, majd ha nem jön be örülsz mert nyert a csapatod, ha meg bejön akkor te vagy az orákulum. Ezt mindenki látja de vidd végig amit csinálsz, ha meg lesz a 10ik, azt fogod mondani ,hogy dehát nem vagyunk korszakos csapat, nincs Joga boníto.

De úgyérzem ,hogy ez az egész műsor Ancelotti-nak szól amit már egy éve hallgatunk tőled...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 27., vasárnap 21:05

R.M.C.F írta:százszor inkább az a foci mint tutujgatás. te is pepként nyomod. 6x a félpályán. .....ja. matekból hányas voltál? :)
A busz az foci RMFC? Mert mi meg sem próbáltunk focizni. Ahogy Realista mondja csapdát állítottunk. Mint ahogy Mou is azt csinálja meg az Atma meg még egy rakat buszozó csapat. De hogy az nem futball az tuti.

Meséld már Mr. Matekprofesszor, hogy hány támadásunk volt?
A realitás nem az amit Matt ír, a Realitás az ,hogy a világ 3 legjobb csapatából kettő játszik egymással kedden egy bl elődöntőt, nincs papírforma és esélyesebb csapat sincs
Ezt is be lehet mesélni magunknak, csak miért fosott a fórum 3/4-e egész évben a BM-től? Jah hogy 2 jó meccs és elfelejtjük a realitást. Én legalább következetes vagyok.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 27., vasárnap 21:00

csabi87 írta:Mi lesz itt ha nemfog továbbmenni a csapat! :lol: :mrgreen:
Pedig ez egy igencsak tökéletes első év Carloéktól!
na azt nem fogom olvasni. talicskázzák be a sz@rt akkor.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. április 27., vasárnap 20:58

iván beregisztrál és körberöhög mindenkit
Jaj! :lol:
Az az ember...Elkezdi a zuhanyhiradóban,hogy ne a Chelseat beszéljük,hanem a Realt hogy hazai pályán ők is azt játszották amit a Chelsea. :lol: :mrgreen: Meghogy neki az a foci amit Guardiola játszat a csapataival.
Mintha a mi csapatunk olyan carul játszana.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csabi87 2014. április 27., vasárnap 21:02-kor.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 27., vasárnap 20:55

csabi87 írta:Mi lesz itt ha nemfog továbbmenni a csapat! :lol: :mrgreen:
Pedig ez egy igencsak tökéletes első év Carloéktól!
iván beregisztrál és körberöhög mindenkit

de továbbjutunk, menni fog a bm, de kiegyenlítünk, a végén kinyílnak és jön egy kontra :Đ majd leigazol a telejósdába az rtl klub
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. április 27., vasárnap 20:54

Amit Matt csinál az csak egy szimpla védelmi mechanizmus a pofára esés ellen, sok Madridistánál kialakulhatott az utóbbi évek során, személyiség függő. A baj csak az ,hogy nem vagyunk egyformák, egy egészséges szurkolónak nincs kedve 0-24-ben azt olvasni ,hogy mennyire esélytelenek vagyunk meg stb... ez ugyanolyan idegesítő mint amikor Facebookon irkálják az 5-0ás tippeiket az ex Özil fanok...

A realitás nem az amit Matt ír, a Realitás az ,hogy a világ 3 legjobb csapatából kettő játszik egymással kedden egy bl elődöntőt, nincs papírforma és esélyesebb csapat sincs.Az biztos ,hogy előnyből indulunk és egy lőtt góllal nagyon közel kerülünk Lisszabonhoz.

Ha nem sikerül , hát istenem, úgyis ittleszünk jövőre is mind... :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. április 27., vasárnap 20:53

Mi lesz itt ha nemfog továbbmenni a csapat! :lol: :mrgreen:
Pedig ez egy igencsak tökéletes első év Carloéktól!
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 27., vasárnap 20:50

Matt009 írta:Csak itt sokan azt felejtik el, hogy ilyen szemmel a mi csapatunk sem egy nagy szám. Volt 2 jó meccsünk, és el van felejtve, hogyan mélytorkoztunk az összes valamire való csapat ellen. A BM egyedül ellenünk mélytorkozott komoly meccsen idén, a többi mecset nyerték 3/4-ed gőzzel és egy baromi effektív, de nagyon nem látványos taktikával, amivel jó esélyük van felemészteni minket is, ha nem hozunk ismét tökéletes meccset.
Manchester City, Augsburg, Dortmund és Real Madrid. Lehet, hogy kevesebb csapattól kaptak ki idén, mint mi de akkor sem sokkal. Míg te azt hiszed, hogy itt sokan alábecsülik a BM-et én úgy vélem te pedig túlságosan dicsőíted őket és lenézed a mi csapatunkat, a Real Madridot. Pedig semmivel sem jobbak, ha jobbak is csak nüanszokkal. Szerintem.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 27., vasárnap 20:47

százszor inkább az a foci mint tutujgatás. te is pepként nyomod. 6x a félpályán. .....ja. matekból hányas voltál? :)
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. április 27., vasárnap 20:37

sonic írta:Matt, neha fizikai fajdalmat okoz olvasni a hsz-eidet...
Egyetértek.
Matt009 írta:Nem írtam, hogy naivitás abban hinni, hogy továbbmegyünk
Nem írtad, de folyamatosan azt sugallod.
Merci Zizou!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. április 27., vasárnap 20:28

Realista24 írta:
Igen a busz feltolása és a félpályán 6-7x való labdával átlépés az futball...
Ez a Te nézeted. Az enyém az, hogy csapdát állítottunk, és szépen belesétáltak, és csak a szerencsének köszönhetik, hogy még reális esélyük van a továbbjutásra.
En is igy latom. De nem vagyunk ezzel egyedul. Mostanaban SkySporton nezem a meccseket, es barmikor szobakerult kb ez volt az egyontetu velemeny. Azt a meccset jol csinaltuk, es oszinten szolva nem tudom belatni hogy miert lenne lehetetlen ezt megismetelni megegyszer. Persze, nem biztos hogy sikerul, a futballban semmi nem az, de azert bizni lehet benne. En inkabb naivan bizok benne, minthogy eleve kizarjam a lehetoseget...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 27., vasárnap 20:25

De naivitás lebecsülni a BM-et és azt hinni, hogy megússzuk kapott gól nélkül vagy egy kapott góllal.
2 dolog: a BM-et lebecsülni nem naivitás, hanem butaság. de nem hinném hogy le lennének becsülve. max. 1-2 szurker által. az meg lehet naivitás ha azt hisszük, hogy lehetséges gól nélkül, meg 1 kapott góllal megúszni, de gondolom ez egy hete is naivitásnak tűnt, aztán láss csodát. (gondolom az is naiv hit volt, hogy a kupadöntőben barcát verünk, hisz rangadót ugye nem tudtunk nyerni, ergo nem is nyerhetünk...) nem hinném hogy sci-fi kategória az, hogy a bayern nem fog minket kitömni.

aztán persze lehet kapunk egy négyest :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 27., vasárnap 20:17

Igen a busz feltolása és a félpályán 6-7x való labdával átlépés az futball...
Ez a Te nézeted. Az enyém az, hogy csapdát állítottunk, és szépen belesétáltak, és csak a szerencsének köszönhetik, hogy még reális esélyük van a továbbjutásra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 27., vasárnap 20:14

sonic írta:Matt, neha fizikai fajdalmat okoz olvasni a hsz-eidet...

Ha valaki mar csak egy kicsit is optimista, vagy bizakodo, te egybol jossz es megprobalod tuzzel vassal kiirtani az optimizmus legminimalisabb csirajat is.

Komolyan nem ertem hogy lehet igy szurkolni egy csapatnak. :hmmm:

Attol hogy peldaul en bizok a sikerben, a csapat nem fog jobban vagy rosszabbul jatszani, de azert engedtessek mar meg nekem mint szurkolonak hogy ne azon jarjon az agyam 24/7 hogy a bayern a jobb csapat papiron, meg ugyse usszuk meg kapott gol nelkul, meg kevesek leszunk ellenuk, stbstb...

Naivitas azt hinni hogy a papiron eselytelenebb csapat tovabbjut egy papiron erossebb csapat ellen? Erdekes... Minden egyes BL kiirasban elofordul, es nem is egyszer. (Abba mar bele sem megyek hogy itt meg csak nem is arrol van szo hogy mondjuk egy Athletic Bilbao kiut egy MU-t....)
Megint ki vannak forgatva a szavaim. Nem írtam, hogy naivitás abban hinni, hogy továbbmegyünk. De naivitás lebecsülni a BM-et és azt hinni, hogy megússzuk kapott gól nélkül vagy egy kapott góllal.

Egész héten azt olvasom, hogy a BM csak malaccal megy tovább, meg hogy nem egy nagy szám ez a BM, meg ehhez hasonlók. Csak itt sokan azt felejtik el, hogy ilyen szemmel a mi csapatunk sem egy nagy szám. Volt 2 jó meccsünk, és el van felejtve, hogyan mélytorkoztunk az összes valamire való csapat ellen. A BM egyedül ellenünk mélytorkozott komoly meccsen idén, a többi mecset nyerték 3/4-ed gőzzel és egy baromi effektív, de nagyon nem látványos taktikával, amivel jó esélyük van felemészteni minket is, ha nem hozunk ismét tökéletes meccset.

Jah a kedvencem meg, hogy mi a BM tilitolizott, mi meg a futballt játszottuk... :lol: :lol: :lol: Igen a busz feltolása és a félpályán 6-7x való labdával átlépés az futball...

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. április 27., vasárnap 19:58

Ami nekem nem tetszik, hogy nagyon gyenge a helyzetkihasználásunk...3-4 helyzet kell nekünk a gólhoz és sajnos úgy érzem, hogy a Bayern ellen nem lesz sok helyzetünk és ami lesz, azt kegyetlenül ki kell használnunk. Azért kíváncsi leszek, hogy CR mennyire lesz görcsös kedden, vagy esetleg a tegnapi 2 gólja lehiggasztotta valamennyire...én azért remélem, hogy az utóbbi, nagyon nem lenne jó egy görcsös CR...

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. április 27., vasárnap 19:21

Matt, neha fizikai fajdalmat okoz olvasni a hsz-eidet...

Ha valaki mar csak egy kicsit is optimista, vagy bizakodo, te egybol jossz es megprobalod tuzzel vassal kiirtani az optimizmus legminimalisabb csirajat is.

Komolyan nem ertem hogy lehet igy szurkolni egy csapatnak. :hmmm:

Attol hogy peldaul en bizok a sikerben, a csapat nem fog jobban vagy rosszabbul jatszani, de azert engedtessek mar meg nekem mint szurkolonak hogy ne azon jarjon az agyam 24/7 hogy a bayern a jobb csapat papiron, meg ugyse usszuk meg kapott gol nelkul, meg kevesek leszunk ellenuk, stbstb...

Naivitas azt hinni hogy a papiron eselytelenebb csapat tovabbjut egy papiron erossebb csapat ellen? Erdekes... Minden egyes BL kiirasban elofordul, es nem is egyszer. (Abba mar bele sem megyek hogy itt meg csak nem is arrol van szo hogy mondjuk egy Athletic Bilbao kiut egy MU-t....)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 27., vasárnap 17:37

Ramos góljára nyomtam, mert ő szerzett labdát, aztán belső védőként még felért a támadással és fejelt egy gólt. De igazából Ronaldo mindkét gólja hatalmas, illetve Isco is úgy varázsolta oda Carvajal fejére a bogyót, hogy megérne egy recskát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 27., vasárnap 16:41

Főleg Remytől szoktam látni ahhoz hasonló hsz-eket, amilyet most te is írtál (pl.: érzem, hogy Jesé ma gólt rúg, meg ilyenek). Ezek szurkolói vágyak, semmint megalapozott, dolgok. Nem szeretem az ilyen hsz-eket, mert ezekből születik a hamisan kialakuló elbizakodottság. Túl nagy lett hirtelen az önbizalom és a mellény, és túlságosan lebecsülik itt sokan a BM-et. Aztán meg lesz meglepi, amikor kiesünk kedden. 
Már hadd kérjem ki Remy nevében is,mert addig amíg kulturált formában van megfogalmazva,mindenki olyan véleményt ír,amit akar.A másik...ezek nem szurkolói vágyak,ezeket tények támasztják alá,a szurkolói vágy az lenne ha Morata mesterhármast rúgna a BL döntőben....de az hogy Ronaldo inkább lő egyet,mint sem,az azért realitás...aztán....nem nézi le a bayernt senki,én biztosan nem,inkább te értékeled őket túl.És minket alul.Nem tudom.miért...aztán....a chelsea...én sem hittem hogy elég lehet a PSG-nek az az előny,csakhogy Mou csapata egészen mást játszik,arra az ölöm a futballt,s majd összehozunk valahogy egy gólt,az ellen meg hadd jöjjön....arra a BM képtelen.Pláne ez a Pep féle.Az meg hogy nekünk volt három helyzetünk...és nekik?Az az egy amit Iker kitornázott...Nincs itt nagy mellény,mert ha azt hozzuk amit itthon,és szerzünk gólt,(márpedig fogunk akár szurkolói vágy,akár nem),akkor ha ki is kapunk 2-1-re,az már amerika...vagy legalább is Liszabon:D
És matt...ne légy szomorú ha lehet,ha ne aggy isten mégis továbbjutnánk :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég