Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. április 27., vasárnap 16:33

Matt009 írta:A tegnapi két eltalált szuper bombájára?
mondjuk minden összejött neki, 3 kapuralövés 2 gól, a 3. centikkel ment mellé a szabadnál
volt egy álomszerű szabadja ramosnak beadva, meg még egy beadása amit ramos föléfejelt, minden megmozdulása életveszélyes volt tegnap
szóval mondjuk tényleg nagy formában volt
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 27., vasárnap 16:23

Már meg ne haragudj matt,de kicsit úgy érzem,hogy most megint kijött belőled,hogy no ez is kőhülye a focihoz,olyan mint egy gyerek,hogy há persze hogy Ronaldo lő gólt..
Főleg Remytől szoktam látni ahhoz hasonló hsz-eket, amilyet most te is írtál (pl.: érzem, hogy Jesé ma gólt rúg, meg ilyenek). Ezek szurkolói vágyak, semmint megalapozott, dolgok. Nem szeretem az ilyen hsz-eket, mert ezekből születik a hamisan kialakuló elbizakodottság. Túl nagy lett hirtelen az önbizalom és a mellény, és túlságosan lebecsülik itt sokan a BM-et. Aztán meg lesz meglepi, amikor kiesünk kedden.
Lesz-lesz, sőt szerintem 5 gólt fognak verni 10 perc alatt. ez a kurva kemény Bayern nem volt képes idegenben gólt lőni!! Ami amúgy nagyon sokat jelenthetne neki. E
A Chelsean is röhögött mindenki a PSG elleni meccs után, aztán begyötörték a szükséges mennyiségű gólt. Túlságosan le van itt becsülve a BM, azt hiszitek, hogy mert nem rúgtak két meccsen tízet a MU-nak, meg nem nyertek 3-1-re Madridban, már szarok. Hát nem azok. Még mindig az övék a jobb csapat. Ennyit kell megérteni. A mi védelmünk nagyon is gólképes az ő támadósoruk meg a miénk után a második legjobb (feltéve, ha miénk jobb egyáltalán), naivitás azt hinni, hogy megint megússzuk kapott gól nélkül.
A másik...kicsit túlértékeled ezt a bajor csapatot,ha jól emlékszem azt jósoltad hogy itthon is megvernek,én akkor is azt mondtam hogy 1 fával de nyerünk.
Nem emlékszel jól. Egy szóval sem mondtam, hogy itthon megvernek minket. A szavazásnál szerdán a mi győzelmünkre szavaztam.
Nem értékelem túl a BM-et, a Real van itt jelenleg túlértékelve 2 jó meccs után. Remélem bebizonyítjuk kedden, hogy mi vagyunk a jobbak, de az nehéz ügy lesz.
Úgyhogy lehet hogy el vagy ájulva Robbentől meg Riberytől,de hadd legyen már nekem is véleményem,mégpedig az,hogy a mi csapatunk eleje jobb,mint az övék,Ronaldoval,Bale-el és az általad nemsokra tartott Benzemával együtt...
Ezt én is tartom, hogy elől jobbak vagyunk főleg ha Mandzukicot is is összevetjük Benzzel. Csak hát 3 db helyzete volt a szuper támadósorunknak az odavágón. Naivitás azt hinni, hogy több lesz az Allianzban. Ezért kell 3-ból 2-t berúgni. Arra meg nem lehet alapozni, hogy a BM-et fullra kivédekezzük... Arra sok esélyt nem látok.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 27., vasárnap 15:42

Nem kötözködésképpen, de mégis mire alapozod ezt? A tegnapi két eltalált szuper bombájára? Jobb napjain is ellődözgeti az ilyen lehetőségek felét az égbe, az, hogy most mákkal kettőt jól eltalált, nem jelenti azt, hogy formában van. De ha még formában lenne, sem lenne 100%, hogy ver egyet. 1 db helyzete volt hazain, nem hiszem, hogy több lesz idegenben sem, ha szarul alakulnak a dolgok. 
Nem kötözködésből...de forditsuk meg akkor.Te mire alapozod hogy nem?Hogy nem fog.Mennyi gólja is van neki eddig a BL-ben???Már meg ne haragudj matt,de kicsit úgy érzem,hogy most megint kijött belőled,hogy no ez is kőhülye a focihoz,olyan mint egy gyerek,hogy há persze hogy Ronaldo lő gólt...mintha csak őt ismerném az egész csapatból,mint a nem futballszeretők 90%-a...én tisztában vagyok hogy nyilván te többet foglalkozol a futball nevezetű témával...mint én.De kicsit te is olyan vagy mint Mou,hogy vannak berögzülések amiből annak az úristennek sem engedsz...és nem mindig van igazad.
A másik...kicsit túlértékeled ezt a bajor csapatot,ha jól emlékszem azt jósoltad hogy itthon is megvernek,én akkor is azt mondtam hogy 1 fával de nyerünk.És hál istennek nekem lett igazam.(meg még sokunknak).Persze lehet csak mákunk volt,mer hogy nem így kellett volna történnie a futball nagykönyve szerint...:D Úgyhogy lehet hogy el vagy ájulva Robbentől meg Riberytől,de hadd legyen már nekem is véleményem,mégpedig az,hogy a mi csapatunk eleje jobb,mint az övék,Ronaldoval,Bale-el és az általad nemsokra tartott Benzemával együtt...És a portugálba mindig benne van a gól...mindig.Csak meg kell nézni a mutatókat,akár a BL-ben is...na bocs az offért.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. április 27., vasárnap 15:37

Matt009 írta:
morientes írta:Nekem biztató hogy Ronaldo elkapni látszik megint a fonalat...egyet ver münchenben én biztos vagyok benne...
Nem kötözködésképpen, de mégis mire alapozod ezt? A tegnapi két eltalált szuper bombájára? Jobb napjain is ellődözgeti az ilyen lehetőségek felét az égbe, az, hogy most mákkal kettőt jól eltalált, nem jelenti azt, hogy formában van. De ha még formában lenne, sem lenne 100%, hogy ver egyet. 1 db helyzete volt hazain, nem hiszem, hogy több lesz idegenben sem, ha szarul alakulnak a dolgok.

Amúgy nagyon kellene a gól CR-től, csak szerintem ez nem azon fog múlni, hogy formában van, vagy hogy akar-e vagy sem. Az egész azon múlik, hogy lesz-e lehetősége, meg mennyire lesz mákos a BM. Ha 10 perc után mennek kettővel, akkor végiggurigázzák a meccset anélkül, hogy helyzetbe kerülnénk.

3 vagy 4 helyzetünk lesz egész meccsen, abból kellene 2-t beverni, és így meglehet a továbbjutás. Másképp nem igazán hiszem. Lesz 3 gól a BM-ben kedden.
Nem vagy egyszerű fazon. :lol: :lol: :lol: :lol:
És te mire alapozod, hogy ver hármat a BM?? Egy biztos, hihetetlen pesszimista vagy, és állandóan csak a negatív dolgokat emeled ki. :vivo:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 27., vasárnap 15:26

Remy írta:
Matt009 írta: Lesz 3 gól a BM-ben kedden.
Lesz-lesz, sőt szerintem 5 gólt fognak verni 10 perc alatt. ez a kurva kemény Bayern nem volt képes idegenben gólt lőni!
Nyugodjál már le.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. április 27., vasárnap 15:24

Matt009 írta: Lesz 3 gól a BM-ben kedden.
Lesz-lesz, sőt szerintem 5 gólt fognak verni 10 perc alatt. ez a kurva kemény Bayern nem volt képes idegenben gólt lőni!! Ami amúgy nagyon sokat jelenthetne neki. Erősek, ez tény, de azért nem kell beszarni. Ha ők képesek 3 gólt lőni, akkor mi is, pláne, hogy jobbak a támadóink, méghozzá nem is kicsivel.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 27., vasárnap 15:21

morientes írta:Nekem biztató hogy Ronaldo elkapni látszik megint a fonalat...egyet ver münchenben én biztos vagyok benne...
Nem kötözködésképpen, de mégis mire alapozod ezt? A tegnapi két eltalált szuper bombájára? Jobb napjain is ellődözgeti az ilyen lehetőségek felét az égbe, az, hogy most mákkal kettőt jól eltalált, nem jelenti azt, hogy formában van. De ha még formában lenne, sem lenne 100%, hogy ver egyet. 1 db helyzete volt hazain, nem hiszem, hogy több lesz idegenben sem, ha szarul alakulnak a dolgok.

Amúgy nagyon kellene a gól CR-től, csak szerintem ez nem azon fog múlni, hogy formában van, vagy hogy akar-e vagy sem. Az egész azon múlik, hogy lesz-e lehetősége, meg mennyire lesz mákos a BM. Ha 10 perc után mennek kettővel, akkor végiggurigázzák a meccset anélkül, hogy helyzetbe kerülnénk.

3 vagy 4 helyzetünk lesz egész meccsen, abból kellene 2-t beverni, és így meglehet a továbbjutás. Másképp nem igazán hiszem. Lesz 3 gól a BM-ben kedden.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 27., vasárnap 15:09

Nekem biztató hogy Ronaldo elkapni látszik megint a fonalat...egyet ver münchenben én biztos vagyok benne...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. április 26., szombat 22:06

primrose írta:Kicsit szőrszálhasogató leszek, de igazából én mindkét csodaszép gólját elcseréltem volna egy München elleni gólra, de hát sajnos ott kihagyta a sokkal nagyobb ziccert.
Ami késik az nem múlik ugyebár.
Mind a négy gól lenyűgöző volt, de azért Ronaldo második rakétája kiemelkedik. Bízom benne, hogy maradt még a lábában gól a keddi meccsre.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. április 26., szombat 22:03

Nalam Ronaldo masodik golja... Eszmeletlenul beverte. Remelem pattint egy hasonlot Neuernek is kedden. :roll:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. április 26., szombat 22:03

Remekül hangoltunk a keddi meccsre. Kellenek is az ilyen magabiztos győzelmek, hagy lássa a Bayern is, hogy kivel van/lesz dolguk. Várható volt, hogy az Osasuna nem okoz majd különösebb nehézséget, de mégis jó volt látni ezt a felszabadult és könnyed játékot. Úgy lőttünk négy gólt, hogy különösebben nem hajtottuk ki magunkat. A jó és nyugodt hangulat tapintható a csapaton és ez Ancelottiéknak köszönhető. Ronaldo fantasztikus volt ma, a góljai élményszámba mentek. Kicsit szőrszálhasogató leszek, de igazából én mindkét csodaszép gólját elcseréltem volna egy München elleni gólra, de hát sajnos ott kihagyta a sokkal nagyobb ziccert. Nem gond, most úgy érzem, hogy elkapta a fonalat és kedden lehet folytatni a jó szériát. A többiek is jók voltak, nekem Morata lógott ki, sajnos nem nagyon tudta megjátszani a labdákat és komolyabb helyzetbe sem került. Igazából elgondolkodtam azon, hogy nyáron kit kellene igazolni a helyére, mert maradjunk annyiban hogy kell valaki, mivel ha Benzema pl. most lesérülne, akkor eléggé égne a ház egy Morataval a kezdőben. Jövőre ezt már nem szabad bejátszani, egy jobb, de padozni hajlandó játékost kellene Benzema mögé szereznünk. Keddre pedig: HALA MADRID!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára primrose 2014. április 26., szombat 22:05-kor.
But he is a good boy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 26., szombat 22:01

R.M.C.F írta:
Realista24 írta:Kicsit másfajta szavazás :)

Mennyire szemét....az összes bomba,csúcsgól.....
Nekem is mind tetszett, Cé másodikra nyomtam, de Isco passza álomszerű volt, majdnem az lett. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 26., szombat 22:00

Realista24 írta:Kicsit másfajta szavazás :)

Mennyire szemét....az összes bomba,csúcsgól.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. április 26., szombat 21:59

cé második :)
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. április 26., szombat 21:57

Kicsit másfajta szavazás :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 25., péntek 19:27

Inkább átváltanának azonnal a gyors támadásépítésre, nem "szaroznának" sok kis passzal

Amit most is csinálunk,csak sokan kontrafocinak nézik,tévesen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. április 25., péntek 17:07

Nem lenne rossz, de szinte kizárt; elvégre Kroos az ügynöke szerint kitölti a szerződését jövő nyárig aztán lehetőség szerint ingyen igazolna valamelyik nagy külföldi csapatba!
elég lesz elsőre pogba is, egy évig még a dm-isco duóval csak elleszünk, aztán majd jön ingyen a dajcs. :coffee:

(Amúgy Dembélé vagy Paulinho is vihető 70-80 millió euró közötti összegért, ha valamelyikük érdekelné esetleg Pérezt. :shifty: )

eriksent és verthongent hozzuk khediráért cserébe, majd gyorsan kölcsönadjuk őket az arsenalnak :mrgreen:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 25., péntek 16:59

de nekünk nem csak ezt kell tudnunk, hanem eközött a letámadásos-labdatartós cucc, illetve a két állatot kihasználandó a gyors, pár húzásos támadójátékot is tudnunk kell váltogatni a meccs alakulásának függvényében.
2012 óta erre várunk; világos, hogy ez lenne a cél --> csakhogy Mounál egyrészt a portugálnak a futballról alkotott felfogása, másrészt a 2. év után kettétört egység miatt ez fel sem merülhetett. Majd talán most Carlonál, miután így a szezon végére reaktiválta a kontrajátékot talán feltűnik neki is, hogy jövőre mire kellene alapozni és hogy pontosan mit és hogyan kellene játszani!
amúgy meg igen, hiába van itt a mag évszázadok óta, ha sosem volt stabil elképzelés a játékstílusunkról, még murinnyó is magát alázta meg, amikor kimentünk kikapni a barca ellen először.
Na ez a legnagyobb baj, a koncepció hiánya!
btw: jövőre modric-pogba-kroos kp-val szórjuk a BBC-t.
Nem lenne rossz, de szinte kizárt; elvégre Kroos az ügynöke szerint kitölti a szerződését jövő nyárig aztán lehetőség szerint ingyen igazolna valamelyik nagy külföldi csapatba!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. április 25., péntek 16:54

hehe írta:btw: jövőre modric-pogba-kroos kp-val szórjuk a BBC-t.
Ütős lenne. Ha Pogba beválik, mint védekezőbb arc, és beváltja a hozzá fűzött reményeket.
Ezt támogatná meg egy DM,Xabi, KHEDIRA, illetve előre egy Jesé, Isco padsor.
Benz mögé (esetleg versenytársának a seggébe), illetve khedira helyett még hoznék valakit.
Valamit nem tudom mi lesz Illaráva. (Morata, Casemiro kölcsön/opcióval el)




De asszem ez egy másik topic.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. április 25., péntek 16:27

gyébként abban egyetértek, hogy ez lenne a siker kulcsa a részetekről, de nem tudom, mennyire lesz Madridban labdatartós foci, amíg ott van Ronaldo és Bale. Nem becsülöm le őket, de ők ebben nem annyira kiemelkedőek, és nem is használnátok ki annyira a képességeiket a labdatartós stílussal. Inkább átváltanának azonnal a gyors támadásépítésre, nem "szaroznának" sok kis passzal. DM ugyanez, ha marad a középpályán. A képességei fantasztikusak, ha jó napja van, mindenkin átmegy, csak hát fejben nem elég, illetve valahogy róla sem tudom elképzelni, hogy egy labdaszerzés után nem kezd el azonnal sprintelni a labdával az ellenfél kapuja fel, hanem csak megy egy higgadt oldalpassz, és gurigázik egy kicsit a többiekkel. De mondjuk ha elviszitek Kroost a nyáron, és inkább ő szerepel majd Modric mellett középen, akkor máris változik a helyzet valamennyire.
sztem tökéletes lenne.
addig kéne csak a gurigázós, ellenfélfuttatós style, amíg az álladékok elöl kipihenik magukat, altatunk egy kicsit brazilválogatottstyle-ba, kevesebbet kell gürizni és nem kell az ellenfél után loholni, ha mi kontrolláljuk a cuccot, aztán robban a bugi és gól.
(Amúgy Dembélé vagy Paulinho is vihető 70-80 millió euró közötti összegért, ha valamelyikük érdekelné esetleg Pérezt. :shifty: )
jó, akkor most hagyd el a topikot.

amúgy meg igen, hiába van itt a mag évszázadok óta, ha sosem volt stabil elképzelés a játékstílusunkról, még murinnyó is magát alázta meg, amikor kimentünk kikapni a barca ellen először.

btw: jövőre modric-pogba-kroos kp-val szórjuk a BBC-t.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég