Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. október 25., vasárnap 13:15

Remy írta:
Chris írta:Nolito viszont hétről hétre klasszis, bravúros dolgokat csinál.
Milyen klasszis? 29 éves, egy Celtában keménykedik.
Klasszis, bravúros dolgokat csinál, nem ő maga klasszis.. És szerintem azért azzal nem nagyon lehet vitatkozni, az elmúlt 2 évből csak a Barca és a Rea ellen 3 nagy gól és 1 nagy gólpassza rémlik - Barca gól, Barca gólpassz, Real gól, Real gól. Ezeket azért nem kell magyarázni szerintem, tehetséges gyerek, nem szűk elit, de lesajnálni sem kell csak azért, mert későn érő típus.
Remy írta: Az ilyen Nolitoféléknek kell a játékperc, rájuk kell kihegyezni a támadásokat stb. Ezt soha nem fogják megkapni a nagyoknál, a teljesítményük pedig visszaesik.
Válogatottban is eléggé kente most legutóbb, pedig ott nem rá hegyezik ki az akciókat. Neki nagy előnye, hogy pont ő alakítja ki a helyzeteket, nem azért játszik jól, mert van egy egész csapat, aki aládolgozik, és mindent megcsinálnak neki - a gólok "csak" pluszok tőle, nem az a fő erőssége. Tavaly Messi után konkrétan a legtöbb helyzetet ő teremtette a La Ligában.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. október 25., vasárnap 12:52

Chris írta:Szerintem Nolito más szint, mint Cherysev. Az oroszon tavaly is tisztán látszott, hogy ez a Villareal a szintje max. Nolito viszont hétről hétre klasszis, bravúros dolgokat csinál. Szerintem sem kéne egyébként, mert cserének túl jó, kezdőbe meg hova jönne? De a kora a legnagyobb hátrány.
Milyen klasszis? 29 éves, egy Celtában keménykedik. Ezzel nincs semmi gond amúgy, de milyen klasszis? 1-2 szezonos játékos, aki kis-középcsapatban képes húzóember lenni, de semmi több. Nem hiába nem vitte el soha egy értelmesebb élcsapat. Benficát hagyjuk, az se szint. Nem ilyen emberekben kell gondolkodnunk. Náluk szokott az lenni, hogy jó teljesítményt nyújtanak XY középcsapatban, aztán megveszi valami topklub, és a padon teljesen összesnek. Az orosz is ilyen lett. Sokkal többre képes annál, amit itt nyújt. Tavaly egy teljesen jó szezont hozott le a sárgáknál. Az ilyen Nolitoféléknek kell a játékperc, rájuk kell kihegyezni a támadásokat stb. Ezt soha nem fogják megkapni a nagyoknál, a teljesítményük pedig visszaesik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. október 25., vasárnap 12:42

Chris írta:Szerintem Nolito más szint, mint Cherysev. Az oroszon tavaly is tisztán látszott, hogy ez a Villareal a szintje max. Nolito viszont hétről hétre klasszis, bravúros dolgokat csinál. Szerintem sem kéne egyébként, mert cserének túl jó, kezdőbe meg hova jönne? De a kora a legnagyobb hátrány.
Nem viataja senki sem hogy más szint,csak èppen ide felesleges volna most,Amugy is mintha a barca vinnè vissza a hirek szerint.Csak oda is hova?
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. október 25., vasárnap 11:38

Szerintem Nolito más szint, mint Cherysev. Az oroszon tavaly is tisztán látszott, hogy ez a Villareal a szintje max. Nolito viszont hétről hétre klasszis, bravúros dolgokat csinál. Szerintem sem kéne egyébként, mert cserének túl jó, kezdőbe meg hova jönne? De a kora a legnagyobb hátrány.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. október 25., vasárnap 11:33

ziro4vr írta:Nolito 30 lesz már, barcas is, illetve szerintem ő tipikusan közép csapat hősé kategória. Jó játékos, de nem kell.
Osztom. Nem tudom minek kellene nekünk és hova...

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. október 25., vasárnap 11:25

dehát most ő az aktuális klasszis aki a barcában nevelkedett. :lol:

tavaly meg cheryshev volt húzóember, aztán látjuk most mennyit tud
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 25., vasárnap 11:21

Nolito 30 lesz már, barcas is, illetve szerintem ő tipikusan közép csapat hősé kategória. Jó játékos, de nem kell.
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. október 25., vasárnap 11:14

Varane védelmében elmondanám, hogy nagyon érett, jól szervezett futballt tolt a Celta. Az első 15 percben és a mérkőzés egyéb rövid szakaszaiban a mi térfelünk közepén agresszíven letámadtak. Nem véletlen, hogy Casemiro és Varane is nem egyszer alap passzt rontott. A Celta tudatosan volt agresszív, komoly nyomást helyeztek ránk, jól felépített csapat, nem véletlen, hogy a meccs előtt velünk azonos pontszámmal álltak, és az sem, hogy 4-et hintettek a Barcának.
Szerencsére mi is szervezettek voltunk, így kibírtuk a nyomást, és talán a legjobb pillanatban jött a CR gól. A magas letámadás kockázatos, és egy jól végigvitt kontra könnyen büntethet. Ez volt a helyzet az első gólnál. Létszámban nem voltak meg, a védelmük elcsúszott, és gólt kaptak. Könnyen fordítva is alakulhatott volna a meccs. Ez a Celta szerintem simán BL legjobb 16-ig, de akár legjobb 8-ig is elmenne a jelenlegi játékukkal. A javunkra a játékosok minősége és rutinja, illetve Navas emberfeletti teljesítménye döntött, de kevés ennyire jól összerakott csapat van ma Európában, mint ez a Celta. Ezért is értékelem nagyon ezt a tegnapi győzelmet.


Nolitot én elhoznám a nyáron, remek futballista, egy ilyen játékos kellene, hogy a taktikai repertoárunkat növeljük. Meg tudja bontani a védelmet, kapura veszélyes, tökéletes 12. ember lenne. És ki tudja, talán a kezdőbe is bekerülhetne.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 25., vasárnap 11:00

ziro4vr írta:Nolito Danilot szívatta elsősorban, de valóban, a belső páros sem most volt a legjobb. Varane mintha beszívott volna az elején, de aztán nagyjából rendezték a sorokat.
Igen, a Danilos téma lejött egy 3 perces összefoglalóból is. Neki tényleg meggyűlt a baja vele. De akkor csak nem volt akkora gond a kv-inkkal. :mrgreen: Mondjuk magasra tették a lécet, nem csoda, hogy 1-1 gyengébb meccs után megemlítik őket. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 25., vasárnap 10:53

M1Ö írta:Nem láttam sajnos a meccset, ezért kérdezném, hogy Varane és Ramos gyengébb volt tegnap? Mert többen írták(igaz facebookon :mrgreen: ), hogy Nolito oda-vissza szívatta Őket. Jó a srác, de ezt nem tudom elhinni. :roll:
Nolito Danilot szívatta elsősorban, de valóban, a belső páros sem most volt a legjobb. Varane mintha beszívott volna az elején, de aztán nagyjából rendezték a sorokat.
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 25., vasárnap 10:49

Nem láttam sajnos a meccset, ezért kérdezném, hogy Varane és Ramos gyengébb volt tegnap? Mert többen írták(igaz facebookon :mrgreen: ), hogy Nolito oda-vissza szívatta Őket. Jó a srác, de ezt nem tudom elhinni. :roll:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2015. október 25., vasárnap 0:55

Igazából kihoztuk a meccsből a maximumot szerintem. Nyertünk és nincs újabb sérült. :mrgreen: Az első félidőben akár le is zárhattuk volna a meccset, ha Jesé nem olyan megoldást választ amilyet.
Navas: Nem írok semmit, mindenki látta. Félisten.
Védelem: Danilo, nálam MOM, ugyanis ma ment fel-le, mint akit felhúztak. Párszor beforgatták, de alighanem mindenki így járt volna, aki a helyén lett volna, előrefelé pedig prímán lépett be a játékba+ ugye a gólja, amit higgadtan oldott meg (lélektani szempontból is értékes). Varane és Ramos mintha picit fáradtak lettek volna, apróbb hibákkal hozták a 90 percet, de semmi komoly. Marcelo ma is nagyon aktív és trükkös kedvében volt, a góljával lezárta a meccset.
KP-ja: Casemiro olyan, mint egy romboló a tengeri flottákban. Csendben végzi a piszkos munkát hatékonyan, bár kissé zavarba hozható, ami szerintem idővel kiküszöbölhető. Jól beépült, jót tett neki a portói kiruccanás és valami ilyesmi hiányzott a csapat repertoárjából. Kroos és Modric hozták a tőlük megszokottat.
Támadók: CR gól és más semmi röviden. Sokszor csak állt és csak mutogatott (ahol nem oda jött a bogyó ahová várta), ami szerintem nem éppen elfogadható. Imádom a maximalizmusát, de néha meghal a szépségben és a lágy szellőkben, amik megállítják (a meccs végi el nem esése meg is lepett :| ). Jesé és Lucas V. szerintem megtették, amit csak tudtak. A félidő után, talán Lucas túl is pörgött, a spori, ha kicsit keményebb másodperceit éli, küldte is volna zuhanyozni a kakaskodásért.
Cserék: Isco jól jött be, az utóbbi meccseihez képest hasznosabb volt, a lövése gólt érdemelt volna, majd legközelebb. Cheryshev (ha így írták a mezére :Đ ) kissé butuska játékot hozott, de a 3. gól előtti passza azt mutatja, hogy nem teljesen analfabéta ehhez a játékhoz. Nachoról talán annyit, hogy mintha be lett volna lassulva, de csereként talán ez nem meglepő. Nolito góljánál egy határozottabb és közelebbi helyezkedéssel talán segíthette volna a csapatot.
Összességében maximálisan elégedett vagyok a pályán látottakkal. Benítezért nem vagyok oda, de ma jól tette a dolgát, szóval csak így tovább és jó lenne, ha lassan egészséges lenne a keret másik része is.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. október 24., szombat 23:25

Nekem tetszett a meccs, a végét leszámítva.
A kezdőnk jó volt. Navas őrületes. A védelembe kell Ramos, de ami még jobb, hogy Danilo jó napot fogott ki. Ma sem volt áthatolhatatlan, párszor szépen beforgatták, de amit igazán várok tőle azok a támadások. Remekül érezte mikor kell menni üresbe. Két brazil szélső védőnk is gólt szerzett. Tartom, hogy ennél jobb kp-t nem tudnánk feltolni akkor sem ha mindenki egészséges. Kroos messze sokkal jobban játszik feljebb, ha van mögötte egy Casemiro. A 3. brazilunk, elképesztőt melózik minden meccsen a kp-n. Ez a csapat ma azért is volt annyira biztos, mert a két szélső támadónk ahogy lehetett sprintelt vissza (főleg Lucas), elveszítették a labdát akkor addig mentek amíg vagy vissza nem szerezték, vagy meg nem állították az ellenfél emberét. Kisebb csapatok ellen nyomatni kell őket, azon kívül ha ott lesznek padon lesz kit betenni. James elfoglalja majd a helyét a kezdőben ha visszatér és belelendül, én Bale visszatérésétől félek. A ma látott szerkezetet, pozitívumokat miatta kell feltenni a polcra és valami teljesen lehetetlen dolgot elővenni ami nem működik Balel a pályán. Ha Benzema lenne a csatár, és Bale lenne a mai Jesé poszton, akkor még lehet, de van egy CR-ünk, aki nem is tudom mit csinál. Oké rágott egyet ma is. Védekezésben nulla, az sem igen érdekli ha tőle 2 méterre van a labda, ha nem tud belőle megindulni a kapura nem töri magát. Lesznek bajok a CR-Bale kettőssel. A cserékről nem sokat lehet elmondani, Cheryshev kuka, ő fejben nagyon nincs ott. Isco ma passzolta amikor kellett, de maga is vitte ha úgy adódott. Nacho beállításával viszont Benitez rohadtul összezavarta a csapatot. Danilo helyére állt Nacho, akinek egy feltüzelt Nolitot kellett volna megállítania. Danilo meg szerintem sokszor azt se tudta hol álljon, mit csináljon. Ugye ekkor már Lucas sem volt hogy segítsen, Isco meg sétálgatott. Volt is pár mp amikor mutatták hogy Benitez üvölt neki hogy húzzon már vissza védekezni :D Lehet mondani, hogy ember előnyben voltunk, de a cserék után szerintem tőlünk is levonhatunk egyet legalább.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. október 24., szombat 22:45

petiamadridista írta:Tényleg tetszett az elmúlt 3 meccs. :D
Persze, nem volt álomfoci, de mindent összevetve szerintem mindegyik találkozóból ez volt a kivehető maximum :)
Így tovább.
Azért az látszik, hogy lényegesen jobb cseréink vannak mint tavaly, valamint aki az elmúlt pár év negatív hangjai miatt azt hitték, hogy Benitez egy Csank Jani, azok azért nézzenek magukba, bár még nem akarom elkiabálni, de szerintem elégedettek lehetünk majd vele év végén, vagy hát, nagyon remélem. :)

Vigyázz, még a végén azt találod mondani október végén, hogy még nem buktuk be a bajnokságot. :D

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. október 24., szombat 21:51

Csak úgy zárójelben, de nagy gratulációval jegyzem meg, hogy a Castilla a mai 3-1es győzelmével vezeti a csoportját (bár a Barakaldo még megelőzheti). Így tovább.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. október 24., szombat 21:26

Valaki feltörte peti felhasználóját.

petiapesszimista helyett petiazoptimista
:D

Viccet félre téve osztom Peti!
Az ilyen meccseket a legnehezebb túlélni.Harapós ellenfél, tartalékos Real.Nem jó kombó.

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. október 24., szombat 21:09

Tényleg tetszett az elmúlt 3 meccs. :D
Persze, nem volt álomfoci, de mindent összevetve szerintem mindegyik találkozóból ez volt a kivehető maximum :)
Így tovább.
Azért az látszik, hogy lényegesen jobb cseréink vannak mint tavaly, valamint aki az elmúlt pár év negatív hangjai miatt azt hitték, hogy Benitez egy Csank Jani, azok azért nézzenek magukba, bár még nem akarom elkiabálni, de szerintem elégedettek lehetünk majd vele év végén, vagy hát, nagyon remélem. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 24., szombat 21:05

petiamadridista írta:elégedett vagyok.
jó meccset játszottunk, persze a körülményeket, és az ellenfelet is figyelembe véve.
Ezt ide akartad? Nem mondjuk Dárdai Herthájához? :mrgreen: Beteg vagy? :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 24., szombat 21:04

petiamadridista írta:elégedett vagyok.
jó meccset játszottunk, persze a körülményeket, és az ellenfelet is figyelembe véve.
Houston, baj van :D
Peti elégedett. :D
Egyetértek amugy. Bar simább meccsre gondoltam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. október 24., szombat 21:02

elégedett vagyok.
jó meccset játszottunk, persze a körülményeket, és az ellenfelet is figyelembe véve.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég