Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. január 22., vasárnap 12:19

Egy szóval sem azt írtam, hogy szerencsével nyerünk szeptember óta, hanem hogy igenis elég sok szerencse volt az utolsó perces fordításokban például. De nem baj, majd tavaszra formába jönnek a támadóink. :roll:
Egy hullagyenge, alapembereket nélkülöző Málagát csak úgy tudtunk megverni, hogy olyasvalaki vette hátára a csapatot, akinek egyáltalán nem ez lenne a feladata. És ez már a sokadik ilyen mérkőzés volt. Ezen kellene változtatni.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 22., vasárnap 12:14

dzsi91 írta:mintha vmi rivalis oldalt olvasnék, szerencsével nyerünk szeptember óta és zidane a várható füttyszó alapján cserél...

újabb fontos 3 pont, a támadóink meg majdcsa összerázódnak tavaszra.Ramosra már szavak nincsenek. :salute:
De dzsi fiam a támadóinkra várunk szezon kezdet óta. Szerintem erre nem kéne tovább alapoznunk. A szerencsét meg nem én írtam, de reagálnék rá. Nem mondanám szerencsének (már csak a veretlenség hossza miatt se), de nem a jó játékunk miatt, hanem a nagy akarásunk és hitünk miatt állunk ilyen jól szarabb játék mellett is. Mintha egy jó öreg SAF féle Manchester látok, akik nem játszottak szemkápráztatóan, de mégis maximálisan hozták magukat. Viszont ebbe a csapatban sokkal több van és sokszor csak az egyéniségeinken, a jobb állományon múlik az, hogy nyerünk. Nem pedig azon, hogy esélyt sem adunk és dominálunk végig.

Nekem ez hiányzik a legjobb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. január 22., vasárnap 12:05

Kerlon írta:amikor még a gól sincs benne a játékban. Tegnap is talán 3 tiszta helyzetet rontott el?
:hmmm: :agree: :shutup:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. január 22., vasárnap 12:02

mintha vmi rivalis oldalt olvasnék, szerencsével nyerünk szeptember óta és zidane a várható füttyszó alapján cserél...

újabb fontos 3 pont, a támadóink meg majdcsa összerázódnak tavaszra.Ramosra már szavak nincsenek. :salute:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 22., vasárnap 11:54

Én csak azt láttam, hogy fogja a lábát, de nem kért cserét. Ami meg abszolút rávallana, mert mindig túltolja. Az meg egyértelmű, hogy nem merik még most sem lecserélni, amikor még a gól sincs benne a játékban. Tegnap is talán 3 tiszta helyzetet rontott el? Védekezésben továbbra is nulla, letámadásról fogalma sincs, a bal szélünk lóg a levegőben, mert továbbra is behúzódik. Marcelo meg lesérült, szóval még annyira sem lesz bal szélünk, mint eddig. Amit sokan nem látnak, hogy a csapat semmit nem fejlődött szeptember óta sérülések idestova. Az első hármas drasztikusan rosszabbul teljesít, mint tavaly (FN sorolt, hogy kb 20 góllal vannak lemaradva saját maguktól). Zidane mégsem nagyon próbál változtatni, akár felállásban, akár a kezdő játékosokon. Casemiro oké, hogy a védekező munkáját jól látja el, de pl. Atletico ellen sem volt és mégis remekeltünk egy 4411-es felállásban. Abból a csapatból most csak Bale nincs, akit lehetne pótolni szerintem. Szerintem meg kellene próbálnunk egy Isco-Kroos-Modric-Vazqeuz középpályát elől Benzemaval, Ronaldoval és nem tovább erőltetni a 433-at.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 22., vasárnap 11:46

donor írta:
Torquemada írta:Szerintem nem akarta kifütyöltetni, mert ártana szegény kis lelkivilágának, meg nem értezné jól magát, meg el akarna menni és ilyenek. Így, mint sokszor, Benzemának kellett elvinni a balhét. Az a srác meg olyan közönyös, annyira szarik mindenre, hogy elbírja. Szerintem ZZ így gondolhatta. CR cseréje volt indokolt, ő volt a leggyengébb. Megint.
Itt nem füttyről meg balhéról van szó. CR sérülést érzett, cserét kért. Nem szokott, most kért. Zizu meg ahelyett, hogy kapott volna az alkalmon (van indok a cserére) inkább fent hagyta végig. Arról nem is beszélve, hogy kockáztatott egy esetleges súlyosabb sérülést is.
Egyébként az se jelent jót, hogy gyenge volt, leggyengébb meg minden, de Ramos után ő volt a legveszélyesebb a kapura még mindig.
Van link erről a csere kérésről? Nem láttam a meccset, kíváncsi lennék rá. Köszi
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. január 22., vasárnap 11:35

Torquemada írta:Szerintem nem akarta kifütyöltetni, mert ártana szegény kis lelkivilágának, meg nem értezné jól magát, meg el akarna menni és ilyenek. Így, mint sokszor, Benzemának kellett elvinni a balhét. Az a srác meg olyan közönyös, annyira szarik mindenre, hogy elbírja. Szerintem ZZ így gondolhatta. CR cseréje volt indokolt, ő volt a leggyengébb. Megint.
Itt nem füttyről meg balhéról van szó. CR sérülést érzett, cserét kért. Nem szokott, most kért. Zizu meg ahelyett, hogy kapott volna az alkalmon (van indok a cserére) inkább fent hagyta végig. Arról nem is beszélve, hogy kockáztatott egy esetleges súlyosabb sérülést is.
Egyébként az se jelent jót, hogy gyenge volt, leggyengébb meg minden, de Ramos után ő volt a legveszélyesebb a kapura még mindig.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. január 22., vasárnap 11:28

Az a baj, hogy nehany meccset leszámítva szeptember ota gyenge formaban vagyunk. A szerencse, a mentális ero es Ramos fejesei nem mindig lesznek elegek.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. január 22., vasárnap 11:25

Jézusom, mennyi itt a negatív ember...

Olyan mintha Barca szurkolók közt lennék...egyesek eléggé beleszoktak a jóba, pár gyengébb eredmény, és keresik a bűnbakot, kritizálnak mindent, nevetséges ez.

Nem baj, hogy december óta erőltetett menetben tolja a csapat, klub vb volt, nem baj, hogy egész szezonban folyamatosan hiányoznak kulcsemberek sérülés miatt, nem baj, hogy az utolsó héten három meccset játszottak, csak rinyálni lehessen.

Elmondom, a világon egyetlen olyan csapat sincsen, amelyiknek ne lennének gyengébb periódusai, ahogy olyan játékos sincsen, aki 50 meccsből 50-en top formában teljesítsen. De a Barca és a Sevilla úgy is nyerni fog, fő az optimizmus!

Ja igen, a tegnap nyertünk, csak gondoltam szólok...

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1250
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. január 22., vasárnap 9:56

Szerintem nem akarta kifütyöltetni, mert ártana szegény kis lelkivilágának, meg nem értezné jól magát, meg el akarna menni és ilyenek. Így, mint sokszor, Benzemának kellett elvinni a balhét. Az a srác meg olyan közönyös, annyira szarik mindenre, hogy elbírja. Szerintem ZZ így gondolhatta. CR cseréje volt indokolt, ő volt a leggyengébb. Megint.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. január 22., vasárnap 9:50

Torquemada írta: Cr téma. Láttuk. Eddig egy volt a sok közül leglább, most viszont már a csapat kárára van. ZZ nem merte lecserélni
Ezt nem is értettem. Egyértelműen cserét kért CR, el is indult Zizu felé. Morata nem sokkal utána állt be, szóval azonnal lehetett volna cserélni, de nem. Végig fent hagyta.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1250
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. január 22., vasárnap 9:40

Az egyik fő gond az volt, hogy az egyetlen veszélyes támadónkat, Lucast Marcelo kiválásával elvesztettük. Jó képességeinek, hangyaszorgalmának köszönhetően ezt a jelenlegi jobb hátvéd szerű pozíciót is meg tudta oldani, da a támadásokat már annyira nem tudta segíteni. Érdekesek lesznek a következő meccsek, mert most ugyanazt a stílust vettük fel, mint Carlo alatt, amikor elfogyott a tudomány: ívelgetünk orrvérzésig, aztán vagy befejeli valaki, vagy nem. Ehhez a játékrendszerhez viszont Marci, Lucas, Carvajal, Bale kell. Egy bevethető.

Elmúlt három meccs góljai: Carvajal harcolja ki CRnek a tizit, aztán Marcelo lő gólt, most Ramos szerez kettőt. Elől is játszik egyébként valaki ? A védők nem fognak tudni minden meccset hozni. Itt a sorozatos Sevilla meccsek és a továbbiak alapján nagyon el kell gondolkodni, hogy az "A" csapatunk tényleg az "A" csapat-e minden elemében. Asensio, bár közel sem kész játékos még, de mégis egyre jobb opció a mostani körülmények között. Kova is játszhatna többet. De akkor még mindig itt a kérdés, hogy ki fog itt gólt rúgni ? Talán James, Bale, ha visszatérnek. Cr téma. Láttuk. Eddig egy volt a sok közül leglább, most viszont már a csapat kárára van. ZZ nem merte lecserélni, mert valószínűleg ő is megkapta volna a magáét a közönségtől, mint a harmatgyenge Benzema, pedig utóbbi valamivel használhatóbb volt. Isco. Ugyanazzal a lendülettel, ahogy behozták, lehetett volna le is cserélni. Semmit nem ért.
Nacho játéka mellet nem lehet szó nélkül elmenni. Minden poszton jól teljesít, megbízható, nem sérül, fegyelmezett, nem balhézik. Lucas nálam stabil kezdő. Ramost láttuk. Varane, Kova, Modric, Kroos teljesítményével sem volt gond. Elől kell változtatni. Nagyon sima meccs lehetett volna.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2017. január 21., szombat 20:03

Meddő vita srácok. Sajnos egyik támadónk se egy brazil lábú fiú. Bale erényei kb hasonlóak mint a formában lévő cr-é harmad annyi góllal és sajnos játékidővel :mrgreen: viszont a mai csapatba nagyon hiányzik ez nem vitás.

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 21., szombat 19:40

numberone1 írta:
Ezt most birod v nem birodtol fuggetlenul, ugy beszelunk rola, mint ha egy Ronaldinho esett volna ki. Lehet, h kapura o volt iden a legveszelyesebb, de jatekban neki is megvoltak a hulyesegei, amivel ugyanugy a jatek kepe nem volt szep..de nagyon nem.
Az biztos hogy nem egy ronaldinho,de fontos a csapatnak.
Ugy emlekszem O volt cserelve,Lucast sokszor bedobtak a helyere.
Viszont mire gondolsz,mivel befolyasolja a jatek kepet nagyon nem szepre.

Erdekel,mert ugy latom ez egy eleg szakmai nezopont. Kivancsi vagyok a taktikai ervekre is,vagy peldakra!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. január 21., szombat 19:20

ateeemadrid írta:
Mert Bale jateka annyira csodalatos volt, amikor jatszott.
Attól még hogy nem bírod, a hülye is látja, hogy messze ő volt a legveszélyesebb támadónk amikor épp nem volt sérült.
Ezt most birod v nem birodtol fuggetlenul, ugy beszelunk rola, mint ha egy Ronaldinho esett volna ki. Lehet, h kapura o volt iden a legveszelyesebb, de jatekban neki is megvoltak a hulyesegei, amivel ugyanugy a jatek kepe nem volt szep..de nagyon nem.
De elore szolok, h amint visszatert es ha gyengus lesz mezonyben, de mint erinthetetlen nem lesz cserelve o sem...csak legyetek erre is felkeszulve.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. január 21., szombat 19:07

Mert Bale jateka annyira csodalatos volt, amikor jatszott.
Attól még hogy nem bírod, a hülye is látja, hogy messze ő volt a legveszélyesebb támadónk amikor épp nem volt sérült.

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 21., szombat 18:50

numberone1 írta: Mert Bale jateka annyira csodalatos volt, amikor jatszott.
Ki irta hogy az volt?

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. január 21., szombat 18:44

koax írta:
numberone1 írta:
Az ugye meg van, h Benzema a mai bajnokijaval is csak harommal jatszott tobbet mint Bale.
Ja akkor az tok jo.
A jateka meg jobb.
Biztos azert futyultek ki.
Mert Bale jateka annyira csodalatos volt, amikor jatszott.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: koax » 2017. január 21., szombat 18:43

numberone1 írta:
Az ugye meg van, h Benzema a mai bajnokijaval is csak harommal jatszott tobbet mint Bale.
Ja akkor az tok jo.
A jateka meg jobb.
Biztos azert futyultek ki.
Ce helyere kellett volna most nyaron igazolni szerintem,a kovetkezo nyaron meg benzema helyett..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára koax 2017. január 21., szombat 18:44-kor.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. január 21., szombat 18:38

Már megint megy a szélsőségekben való vergődés..

Az hogy élvezhetetlen a játék és színvonaltalanok a támadások miért kell egyből azt jelentse, hogy kiesünk mindenhonnan???!!!

Az, hogy Ronaldo önmaga paródiája fél éve az miért kell azt jelentse, hogy bántja bárki is..???!!

Miért ne lehetne 80 perc balfaszkodás után azt mondani szívesen látnék egy CR cserét..??!!
Ez hol jelenti azt, hogy utálja valki vagy a vesztét akarja valaki.

Szerintem az sehova nem vezet ha itt mindenki egymásnak ugrik az adjuk el...kiestünk.. szövegekkel és a :lol: :lol: :lol: :lol: idegesítő szmájlikkal.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég