Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

besteve7
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. január 19., csütörtök 10:38

Realista24 írta: Csabi írta:
james elvileg sérült.

Annyira mint Pepe szerintem.
Azok után érdekes, h többször lenyilatkozta, h mindene a Real, és maradni akar, harcolni, amit a pályán mutatott teljesítményén is látszott.
Amúgy mi a tényleges jelentés róla? Milyen sérülés, meddig?
Isco sérülésből tért vissza, mondhatni érthető, h nem hozta be, de Kova érthetetlen...h Casemiro visszatértével teljesen elfelejtődött.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 19., csütörtök 10:35

Csabi írta:james elvileg sérült.
Annyira mint Pepe szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. január 19., csütörtök 10:29

james elvileg sérült.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. január 19., csütörtök 10:14

Egyébként tényleg érdekes hogy James, Isco és Kova is épp feljövőben van, erre nem játszanak egy kupameccsen, vagy csak pár percet kapnak...
Love football, hate antifa.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. január 19., csütörtök 9:36

január van, ilyenkor mindig nagyon szarok vagyunk. át kell vészelni, a kötelezőket meg be kell húzni.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. január 19., csütörtök 9:30

Én egyébként még nem látok nagy drámát.
A lényeg, hogy Zizou tanuljon ebből. És valahogy átvészeljük ezt az időszakot.
Most kicsit olyan, mint a szezon elején, nagyon gyenge teljesítmények, nézhetetlen meccsek, de akkor általában ezeket is hoztuk, utolsó perces Ramossal, vagy 1-1 góllal, esetleg iksz lett. Most meg kikapunk.
Nem tolhatunk végig veretlenül egy szezont, ők is emberek. Ezt a kis hullámvölgyet a lehető legkisebb veszteséggel kell átvészelni - persze lehet, hogy a kupa rámegy erre sajnos. De inkább a kupa, mint a BL.
Nekem most lesz igazán érdekes a csapat és főleg Zizou, hogy miként reagál.
Hétvégén a Malaga ellen ugyanezt várom, semmi gálát meg ilyesmit, esetleg 3-1. Pár nap alatt ezt nem lehet rendbe tenni. Most kell nyomatni Kovacicot, pihentetni Kroost, előre mehet Morata, és ha már itt van, akkor James és Isco is kell, legalább a kisebb meccseken.
Kicsit belefásultunk, kényelmesedtünk ebbe a szezonba, pedig most jönnek majd az iszonyat nehéz meccsek. A valenciai hét, a BL, majd a rangadók a ligában, ahol minden eldőlhet.
Most kell jól reagálni, ha az lesz, mint Carlóval a klub vb győzelem után, akkor megint minden elúszhat.
Reméljük ZZ tanult abból az időszakból.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2017. január 19., csütörtök 9:18

jó lenne azért mostmár valami állandóság a csapatban, mert ez így nem működik. vagy mit hisznek a klubnál? és zidane? h majd jön a március, bl, meg csúcsforma (elméletben) azt majd akkor felrakjuk a gálát mondván faszán rápihentek és mindenki bitang formában lesz? ez nem így működik szerintem, h össze vissza játszik mindenki, majdhogynem logikátlanul. elkellene kezdeni valami állandóságot vinni mondjuk oda előre, mert ami támadás és támadók címszó alatt van és megy az kabaré. igen bale sérült, helyette LV és kész, majd jöhetnek értelmesen csereként morataék, meg ilyenek. cé, benzema, lv előre és kezdjük, kapják el a fonalat vagy valami legyen már. a cé-s vitába én nem is megyek bele, azt meghagyom másik topikra, én csak az állandóságra akarok kilyukadni. lehet változtatni, meg cserélni, de ez inkább ilyen pániknak hat nekem, "most berakom ezt a kezdőbe.. most megnézem ezt a kezdőbe.. most inkább 2 támadó.. most inkább pozíciós center.." és ez 3 naponta változik tök más emberekkel a kezdőben, a cserékről (vagy adott esetben ugye a nem is cserélésről) meg már ne is beszéljünk. nekem az ilyen benzema kimaradt helyzetek is ezt erősítik és nem maga karim balfaszságát, bár adott esetben ez is lehetett, de egy normális játékban lévő, önbizalommal teli francia azt mint ló a lónak.

a logikátlan részt többek közt marcelora értem, szerintem már levegőt sem fog tudni lassan venni, egy meccset sem hagy ki.. de azért nacho lentmarad a padon, túloldalt meg mehet felváltva carvajal-danilo, mikor utóbbitól a hideg kirázza szerintem a madridisták 95%-át. a maradék 5 meg aztsemtudja kiaz, hadd játszon, jóvanaz. de a logikátlansággal tovább haladva, mariano, morata, benzema, hát össze vissza vannak használva, kicsit átesett már a ló túldoldalára zidane. pepével mi van? továbbá isco, james rejtélyes sérüléseit sem igazán értem, de mindegy. casemiro túl van már tolva, annak ellenére mondom, h én bírom a tagot, de tegnap is nyugodtan kezdhetett volna kovacic, de nem hát aztán jobb bekkett játszott a horvát majdnem.

röviden tömören, egyelőre: mennyből a pokolba. ennyire aktuális nem nagyon volt még ez a kifejezés ilyen rövid idő alatt.. nem az zavar h kikaptunk például tegnap, mert minden meccsben benne van, van ilyen, ilyen a futball. na de azok az arckifejezések, az a teljes szétesés egytől egyig mindenkin - talán modric kivétel, kroos meg amúgy is immunis ilyen téren :mrgreen: iceman2 - még marcelon is az a mérhetetlen elkeseredettség, (kibaszott csupaszív,neki legalább minden mondatát elhiszem) na ezek és a mutatott szar - mert ezt nem lehet másként jellemezni tegnapi előadás - az jobban aggaszt.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. január 19., csütörtök 9:16

itt az a kurva nagy baj, hogy idén lejátszottunk 31 tétmeccset, és ezekből 7 mérkőzésen nem kaptunk egy gólt sem. ez a kibaszott nagy gáz, hogy az lő gólt aki akar, olyan szedetlen az egész társaság. de persze gecizni jó céronaldó topikjában az majd mindent megold. :lol:

besteve7
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. január 19., csütörtök 9:08

Én nem tudom mi volt ez, de botrányos az biztos.
Zidane:
1. Hogy miért Danilo az első számú védőcsere azt mai napig nem értem, mikor ott van Nacho, akit bárhova pakolhatunk a védelemben hasznos, jó teljesítménnyel rukkol elő. Danilo értelmes meccset nem hozott le mióta látom a játékát. Lényegében hasznevehetetlen támadásbnan és védekezésben egyaránt. Az első kapott gólnál azt hittem ő volt a fő ludas(erre mindjárt kitérek), mondjuk vhol a ellenfél oldalának felénél sétálgatott.....
2.Casemiro- Zidane szerelmes az emberünkbe, mióta visszajött a sérülésből emlékeim szerint nem hiányzott a kezdőből, holott visszatéréséig Kova kiváló formában tolta, de azóta el lett felejtve.
És akkor az első gól teljes mértékben az övő, hiába Marcelo balettje, követi a szélsőt félpályáig, aztán kivált a labdás emberre, amikor már Varane is odalép, de így a szélső szabadon gyalogolhat a kapuig majdnem. A kedvencem, h még Varanenak kell meglökni Caseét, h idnulj már el barátom ezek támadnak... :-@
Mondjuk Ramos helyezkedése is megér egy misét .... :vivo:
3. CR-s szorit fel sem említem, már ezerszer kitárgyalták
4. Pozitívum, h végre cserélt. Negatívum, h miket, miként. A végén a 3 támadó egymást taposta majdnem, bár már a CR Morata duó sem tudta, melyiknek hol a helye.
Sevilla elleni meccs után is mondtam, h Zidane kicsit túljtolja már ezt a taktika repertoár bővítését. de erre még ma is rátett egy lapáttal. Nem tudom mi miatt, talán már ő is elhittem, h bármit csinál abból arany lesz... hát nem így van.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. január 19., csütörtök 1:03

El Unico írta:Atjarohaz volt a kozeppalyank
Nincs ebben semmi meglepő, ha a három támadóból kettő nem végez érdemi defenzív munkát. Kedvencem az volt, mikor az 5. percben CR nem volt hajlandó presszionálni a kapust, úgyhogy Kroosnak kellett felsprintelnie. Szerencsétlen megszakad Modriccsal együtt, alig hoznak rossz döntéseket, cserebe alig kapnak tamogatast a tamadoktol, semmi mozgas, helyzeteket is elpuskazzak. Ezt a meccset fokent Zidane szamlajara irom, de egyenileg is ertekelhetetlen volt nehany ember mai teljesitmenye. Bale visszatereseig mindenkepp el kell felejteni ezt a 4-3-3-t es masszivabba tenni a kozeppalyat.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2017. január 19., csütörtök 0:00

Nézzük már meg a 2 csapat közötti lehetőségeket, jobb napon 3-4 gól van a 2 csapat között alsó hangon(persze nem ilyen játékkal) szép lenne ha a Real Madrid leadná egy kis csapatnak a meccset , 1-2 ellenére is azt mondom van olyan szakadék a 2 csapat között , hogy illene továbbmenni.. természetesen javulni kell játékban sokat .. profi sportolok szerintem ők is tudják.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 18., szerda 23:52

Amugy erdekes, hogy szinte az osszes golunkat az utobbi idokben sulyos egyeni hibakbol kapjuk.

Benzema eladja a labdat, nem tamadjuk meg az ellenfelet, nem allunk kozel hozzajuk, majd egy gyenge loves kozepre siman utat talal a kapuba mert Navas szarul helyezkedik. Ramos ongolt fejel. Casemiro ongolt fejel. Eladjuk a labdat a felpalyanal es a gyerek gyakorlatilag besetalt a tizenhatosig es siman ellotte belsovel Casilla mellett. A Celta elso golja is mi volt??? Marcelo sarokkal lekesziti az ellenfelnek a labdat lovesre. Oke, menteni akart, de igy???! Ez olyan mintha egy kapus egy lovest kozepre okloz vissza.
Es akkor meg sorolhatnam milyen sulyos hibakat vetettunk az elmult meccseken. Csupa csupa egyeni hiba...
:goat:

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2017. január 18., szerda 23:45

A Celta Vigo az ellenfél! A Celta Vigo.. milyen kupát kell leadni? Hagyjuk már..

Tovább kell menni és kész..

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1250
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. január 18., szerda 23:43

Két éve is ugyanezt láttam. Ahogy felkerül a mezre ez a ronda barna matrica (én ki nem állhatom) a csapat elfelejt focizni és két hónapig betli van.
Valami megváltozott megint. Eddig a döntetlen képű meccseket is behúztuk, most zsinórban két ilyet buktunk el egyszer jó egyszer meg gyalázatos játékkal.
Az sajnos látszik, hogy Ronaldo, amíg a szerződése tart, akkor sem fog kikerülni a kezdőből, ha leül a pálya közepén, sőt, akkor 90 percig is ülhetne ott. Így nehéz lesz. Kroossal nem tudom, mi van újabban. Múltkor is szar volt. Kázmért mindenki megtalálta most itt, én elfogult vagyok, mert az egyik kedvencem, de szerintem nem lógott ki lefelé most sem, mert mindenki rossz volt. Ő is. De rajta legalább láttam az akarást meg labdákat szerzett. Kovacic miért nem játszik többet ? Danilot miért nem cseréltük ki nyáron valakire ? Ki a franc fog itt gólt rúgni ? ZZ felmenne, ezt a szintet még mindig hozná.
Jó teljesítményt csak Modric, Kovacic meg Lucas nyújtott, bár utóbbi a második félidőben eltűnt. Az elsőben viszont többször csinálta meg sikeresen az egy egy elleni szitukat, mint mondjuk CR az egész szezonban. Gólt lőni viszont ő sem tud sosem.
Ami feltűnő, hogy milyen borzlamasan gyengén lőnek távolról a játékosaink. (Spanyol bajnokságra amúgy viszonylag jellemző) Edzésen mit csinálnak ? Még az is elfelejti, aki addig tudta. CR, Kroos, Case, stb. mind ilyenek voltak, most meg hazaadásszerű az egész.
Egyedül Marci gólja miatt érte meg nézni, egyszerűen nem lehetett a ladbát látni, csak lassítva. Úgy idegből odab...ta, ahogy illik.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. január 18., szerda 23:39

petiamadridista írta:A kupa meg le van szarva, 2011-ig azt se tudtuk, hogy létezik egyáltalán olyan, valljuk be...
Gyalázatos és szomorú is volt... Rémálmomban se jöjjenek vissza azok az idők úristen. Érdekes mondjuk mégis akkor lettem madridista. :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 18., szerda 23:35

Hogy allhat hozza barki is ugy barmilyen kuparol van szo, hogy engedjuk el? Miert? Amig megy a szeker, addig jo minden, kell minden, aztan ha becsuszik egy-egy vereseg akkor hagyjuk a picsaba az egeszet, a kupa ugyse kell, BL-t vedeni nem fogunk mert ugysem lehet, iden csak a bajnoksagra megyunk ra mert azt regen nyertunk?

Real Madrid = minden kupa kell.

Hetvegen egy izzadtsagszagu meccsen barhogyan de megverjuk a Malagat (szombat 16:15), jovoheten meg kiharcoljuk a tovabbjutast es varjuk az Alavest az elodontoben!!!

Higyjetek nekem, harcolni kell, most kell megmutatni hogy mit tudunk!

Mit gondoltok, mit fognak mondani akkor ha kiesunk? Mit ertunk akkor a 40-es sorozattal. Az az eros, akit akarhanyszor padlora kuldenek, ujra es ujra felall. Ennyi. Menni kell tovabb es mindenkit meg**** akit csak lehet!
:goat:

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Puding » 2017. január 18., szerda 23:35

petiamadridista írta:emberek, előrebocsátom, hogy én leszarom a kupát.

A kupa meg le van szarva, 2011-ig azt se tudtuk, hogy létezik egyáltalán olyan, valljuk be...
És milyen jól jött az a kupa akkor, végre odabaxtunk a barcának a sok szívás után... nem kéne leadni neki idén, nagyon nem.
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Wecker
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 18:19
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric, Vinicius jr., Casemiro
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Wecker » 2017. január 18., szerda 23:31

El Unico írta:Mielott mindenki elkezdi tervezgetni a Celta elleni visszavagot, elotte meg lesz a Bernabeuban egy Malaga elleni bajnoki. En amiatt aggodok, mert mai teljesitmeny utan mar a Malaga is komoly ellenfelet jelenthet... :|
Igen. Ha ennyire motiválatlanul, és pontatlanul játszanak, akkor gyakorlatilag bárki ellen baj lehet.
"A győzelem mindig jobb, mint a döntetlen.”
"Ha a csapat jól játszik, akkor nyer, ha nem játszik jól, akkor nem nyer.”
:mrgreen: Benitez
:mrgreen:

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. január 18., szerda 23:28

emberek, előrebocsátom, hogy én leszarom a kupát.

Nekem a bajnoki cím, és a BL a fontos.
Na mármost egy jó idény nálam bajnoki címmel és mondjuk Bl legjobb néggyel végződik.
Általában.
Akkor nem lehetünk szomorúak.
de a kupa nem igazán érdekel.
Ami zavar, hogy remélem, hogy most nem a szétesés, vagy a hullámvölgy kezdete ez, hanem inkább a vége.

Ez a gondolat bánt engem csak.
ÉS: Ha ma kiverjük a Vigót egy laza 3assal, majd jövőhéten is átmegyünk rajtuk, szinte biztos vagyok benne, hogy a kb 2 hét múlva esedékes bajnokit elbukjuk ellenük idegenben.
Ahogy azt a Sevillával is tettük.
Ezért jobb lenne most kiesni, és a bajnoki alkalmával oroszlánként menni Vigóba, és ők várnának kicsit elszállva minket.
Ezek a fajta vert helyzetek sokkal jobban fekszenek a Real Madridnak, mint a fordított felállásúak.
Én bajnoki címet akarok idén. 5 éve nem volt már, ilyen hosszú idő nem is tudom mikor volt utoljára 2 bajnoki cím között.
Ez már negatív csúcs lassan. Közben a Barca meg szépen gyűjtögette őket.
Na ne, bajnokság kell.
Az legyen az első számú célpont. És ne csak idén! Jövőre is, zsinórban 2 bajnoki cím, na akkor nyugszom meg egy picit.

A kupa meg le van szarva, 2011-ig azt se tudtuk, hogy létezik egyáltalán olyan, valljuk be...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 18., szerda 23:28

Mielott mindenki elkezdi tervezgetni a Celta elleni visszavagot, elotte meg lesz a Bernabeuban egy Malaga elleni bajnoki. En amiatt aggodok, mert mai teljesitmeny utan mar a Malaga is komoly ellenfelet jelenthet... :|
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég