Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. április 29., szombat 22:42

adnà magát a Nacho-Militao páros, mint Zizu utolsó évében, kérdés miért nem lépi meg Carlo :hmmm:
Nacho középen még mindig jó volt idén
szélen gyenge/ átlagos

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. április 29., szombat 22:18

Rüdiger eddig nagyon kevés. Se Militaoval se Alabával se Nachoval nem működik. Sajnos eddig pont azt hozza amit gondoltam róla. 3 védős defenzív csapatban megvolt, de 2 védős rendszerben a totál átlag és képzavar mint a Chelsea előtt a Romában. Ami viszont tényleg aggályos, hogy egyik védőnkkel sincs kémia. Elég harmatos, hogy a legemlékezetesebb Real teljesítménye a hülye futása.

Vininek súlyos segítségre van szüksége. Lazán a világ egyik legjobb játékosa és 22 éves erősen cipeli a Real támadójátékát ami idén is eddig 22gól 20assistot hozott ami elképesztő statisztika. de mentálisan segíteni kell neki megugrani a szintet mert abban még gyerek.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. április 29., szombat 21:49

Rüdiger ennyit tud, tényleg egy klasszis katona, fasza verőember, óriási fizikummal, de nekem ettől focistaként nem klasszis. Helyezkedése, játékintelligenciája nekem kevés. Mentálisan biztos kemény ellenfél, de én inkább a higgadt és/vagy vezér típust szeretem. Az ilyen pszichopatákat sosem bírtam.
Militao óriási kontraszt mellette, az elmúlt másfél évben meccsről meccsre jobban szeretem, abszolút a kedvencem a hátvéd sorból. Alabával jobb párost is alkotnak, csak hát az osztráknak lassan vége fizikailag TOP szinten...

Kis brazilok elől jók voltak megint, nem rajtuk fog múlni a szezon talán, ők a belüket kihajtják, Benzema is meglesz.

A KP még rizikósabb, Fede formán kívül, Kroos kétarcú, Modric se a tavalyi formában tolja...azért maciarc rohadtul hiányzik. Nekem Tchouával nincs nagy bajom, kedvelem a játékát, nyomatnám minden meccsen hadd szokja.

Camavinga übberalles, nagyon bízom benne hogy bernardo silvát megfogja, de aggódom mennyire nem kap szerepet a kp-n. Azért ott neki helyet kell szórítani, hát ne basszuk már el bekkben a nuevo seedorfot.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. április 29., szombat 21:40

raul 4 ever írta: Bl meccsre Rüdi szedje össze magát jobban, kaptunk, meg kaphattunk volna még gólt róla, nekem egyedül vele volt ma bajom.
Szerintem mind a kettő kapott gól a kp hibája volt főként. Ez egyiknél ugye Kroos eladta majd teljesen rosszul védekezett, de főleg a mi kp-nk legnagyobb hiányossága, hogy senki nem követi az üresbe futó támadókat. A védők felállnak teljesen jól, de a két védő közé fellépő támadót senki nem kíséri, hogy legalább megnehezítsék az életét, inkább szépen nézik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 29., szombat 21:34

Bl meccsre Rüdi szedje össze magát jobban, kaptunk, meg kaphattunk volna még gólt róla, nekem egyedül vele volt ma bajom.

Benzemától az elvett tizi nálam necces, mert lassított Ely, Benz meg beleakadt a sebességkülönbség miatt. Értem, hogy összekoccolta a lábát, de mégse.. Szerencse nem múlt ezen már semmi.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. április 26., szerda 10:57

Realista24 írta:
zoli0415 írta: Mennyire unom már ezt az állandó takarózást, ezt a gyenge dumát, hogy majd a Bl ben jók leszünk, meg majd a kupában megmutatjuk, a bajnokságot már úgyis buktuk ez csak edzőmeccs volt, nem vettük komolyan, pihentünk...stb. Én nem azért lettem RM szurkoló és labdarúgást szerető, hogy évi 5-6 meccset tudjak élvezni, az esetek túlnyomó részében pedig a drága időm rovására nézzem ezt a hígfos semmit hétről hétre. Tudom, tudom nézzek PL meccseket, vagy keressek másik csapatot...de én a Real Madridot szeretem és akarom nézni, de egyre jobban elveszti számomra a varázsát a BL címek ellenére is. Én nem adtam el a lelkem évekre, szórakozni akarok, jól érezni magam...és ez most nagyon rég óta nem adatik meg, kivéve azt az évi 5-6 meccset, ami viszont nem ellensúlyozza az egész éves nézhetetlen semmit.
De nem varhatod el, hogy egy elveszitett bajnoksagban belemenjenek teljes erovel, es minden ketes szituacioba, foldon csuszva maszva.

Tele vagyunk serulttel es eltiltottal, tegnap Modric labat is jegelni kellett es Rudiger is santitott.

Alapbol tehat egyetertek, de van amikor a teljes kepet nezve, meg ha kellemetlen is, belefer az ilyen teljesitmeny.

Es igen, azert lettel Real drukker, hogy tavasszal izgulhass, ezt most is meg tudod tenni.
Ekkora teher es nyomas mellett meg nem realis elvaras az egesz eves paradezas, foleg egy VB-vel a szezon kozepen, keretfrissites nelkul.
Modricnak kezdonek se kene lennie ahogy iden jatszik.

Engem csak az bant, hogy van egy alap strategia rs Ancelottinak semmi mas elkepzelese. Talan 2 alkalommal volt 4231 fele felallasunk, aztan nyomjuk q sablon 433at.

Erdekes 2 honap lesz, de az ilyen gyalazatos teljesitmenyeket azert jo lenne elkerulni.

Vininek meg napi 2 ora pszihologust kene eloirni, mert mar szekunder szegyen, amit muvel neha a futballon tul.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 26., szerda 9:14

gutihaz14 írta: nehogymar kb elnezest kelljen kerned ha kritizalni mersz egy forumon. hadd lehessen ez mar kritika carlo fele. aztan ha valami ugybol kiderul a miert akkor max kaptal egy valaszt a kritikara. szerintem
Addig nem akarok vagy nem tul szerencses kritizalni, amig nem tudom a hatteret a dolgoknak. Konnyen raszalad az ember fals dolgokra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. április 26., szerda 9:13

nehogymar kb elnezest kelljen kerned ha kritizalni mersz egy forumon. hadd lehessen ez mar kritika carlo fele. aztan ha valami ugybol kiderul a miert akkor max kaptal egy valaszt a kritikara. szerintem
vagy hivhatjuk kerdesnek nekem mindegy
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 26., szerda 9:07

gutihaz14 írta: majd meglatjuk a kovi 2 hetben :mrgreen:
Igy :mrgreen:

Amugy en is ezzel kezdtem kb. megy a meccsben, hogy miert nem kezdhet Tchu pl., de ezt nem kritikakent fogalmaztam meg, csak marha jo lenne tudni.
Es csak bizni tudok benne, hogy szakmai es nem erzelmi alapon megy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. április 26., szerda 9:03

majd meglatjuk a kovi 2 hetben :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 26., szerda 8:55

gutihaz14 írta: igen ez a magyarazkodas oke de akkor kroos minek jatszott 90 percet fede minek jatszott 90-et stb. 4et cserelt az 5 helyett...
Kérdezd meg a stábot arról hogy éppen milyen szakaszban vannak a formaidozitesben és akkor megtudjuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. április 26., szerda 8:47

igen ez a magyarazkodas oke de akkor kroos minek jatszott 90 percet fede minek jatszott 90-et stb. 4et cserelt az 5 helyett...
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. április 26., szerda 8:44

Realista24 írta: Tele vagyunk serulttel es eltiltottal, tegnap Modric labat is jegelni kellett es Rudiger is santitott.
de akkor miert ok kezdenek? A 38eves modricnak miert kell kezdenie egy lefutott bajnoki cimnel gironaban?
Jatsszon akkor inkabb tchouameni hatha osszekapja magat, vagy hozzanak fel valakit az ifibol mert ezt a tegnapit a castilla is lehozta volna.

Vini meg egy agyatlan, de rajta legalabb latszott hogy erdekli a meccs es gyozni akar. A tobbieken semmi.
Ja es engem hidegen hagy kb az eredmeny, meg elfogadom hogy akkor dobjuk a ligat, az se izgat ha harmadikok leszunk, de akkor ezeken a meccseken az amugy is csapagyasra hajtott idosebb jatekosaink ne kezdjenek mert felesleges. En vinit is lekaptam volna meg mielott lerugjak valamelyik agyhalott.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 26., szerda 8:37

zoli0415 írta: Mennyire unom már ezt az állandó takarózást, ezt a gyenge dumát, hogy majd a Bl ben jók leszünk, meg majd a kupában megmutatjuk, a bajnokságot már úgyis buktuk ez csak edzőmeccs volt, nem vettük komolyan, pihentünk...stb. Én nem azért lettem RM szurkoló és labdarúgást szerető, hogy évi 5-6 meccset tudjak élvezni, az esetek túlnyomó részében pedig a drága időm rovására nézzem ezt a hígfos semmit hétről hétre. Tudom, tudom nézzek PL meccseket, vagy keressek másik csapatot...de én a Real Madridot szeretem és akarom nézni, de egyre jobban elveszti számomra a varázsát a BL címek ellenére is. Én nem adtam el a lelkem évekre, szórakozni akarok, jól érezni magam...és ez most nagyon rég óta nem adatik meg, kivéve azt az évi 5-6 meccset, ami viszont nem ellensúlyozza az egész éves nézhetetlen semmit.
De nem varhatod el, hogy egy elveszitett bajnoksagban belemenjenek teljes erovel, es minden ketes szituacioba, foldon csuszva maszva.

Tele vagyunk serulttel es eltiltottal, tegnap Modric labat is jegelni kellett es Rudiger is santitott.

Alapbol tehat egyetertek, de van amikor a teljes kepet nezve, meg ha kellemetlen is, belefer az ilyen teljesitmeny.

Es igen, azert lettel Real drukker, hogy tavasszal izgulhass, ezt most is meg tudod tenni.
Ekkora teher es nyomas mellett meg nem realis elvaras az egesz eves paradezas, foleg egy VB-vel a szezon kozepen, keretfrissites nelkul.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2023. április 26., szerda 8:34

Mennyire unom már ezt az állandó takarózást, ezt a gyenge dumát, hogy majd a Bl ben jók leszünk, meg majd a kupában megmutatjuk, a bajnokságot már úgyis buktuk ez csak edzőmeccs volt, nem vettük komolyan, pihentünk...stb. Én nem azért lettem RM szurkoló és labdarúgást szerető, hogy évi 5-6 meccset tudjak élvezni, az esetek túlnyomó részében pedig a drága időm rovására nézzem ezt a hígfos semmit hétről hétre. Tudom, tudom nézzek PL meccseket, vagy keressek másik csapatot...de én a Real Madridot szeretem és akarom nézni, de egyre jobban elveszti számomra a varázsát a BL címek ellenére is. Én nem adtam el a lelkem évekre, szórakozni akarok, jól érezni magam...és ez most nagyon rég óta nem adatik meg, kivéve azt az évi 5-6 meccset, ami viszont nem ellensúlyozza az egész éves nézhetetlen semmit.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. április 26., szerda 8:32

Realista24 írta: Volt egy erdekes mondata Carlonak. Azt mondta, hogy elnezest a szurkoloktol, de ugyis tudjak, hogy a kupadontoben es a City ellen rendben leszunk.

Szoval itt szamomra kimondta, hogy ezek a meccsek edzeskent szolgalnak csak.
Egyrészt ez eleg kétélű, mert ha mégse, akkor az csúnya betli, masreszt akkor jöhetne Arribas, Alvaro meg a többiek hogy legalább Jimnek jo napja legyen.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. április 26., szerda 8:11

Volt egy erdekes mondata Carlonak. Azt mondta, hogy elnezest a szurkoloktol, de ugyis tudjak, hogy a kupadontoben es a City ellen rendben leszunk.

Szoval itt szamomra kimondta, hogy ezek a meccsek edzeskent szolgalnak csak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. április 26., szerda 6:55

Nem aggódnám túl. Nyilván sok a 4. Főleg, hogy egy ember lőtte. De tavaly pont ugyanígy nézett ki a leeresztésünk a fontosabb meccsek előtt. Aztán később odatette magát mindenki. Nem lehet tudni, hogy mi megy a háttérben és mit tesz most a srácokkal az edzői stáb. Nyilván szar lenne visszacsúszni a 3. helyre, de ugyanúgy az is BL-t érő pozíció, és a bajnoki cím már elúszott. Szóval jobb, hogy most eresztettünk ki. Az Osasuna és a City ellenire kell rendbe tenni őket.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2023. április 26., szerda 0:38

ToniKroos írta:
Galacticos írta: Regen sajnaltam hogy lunin nem kapott tobb lehetoseget a kolcsonjatekai soran, de full megertem. Nem azert mert barmelyik golt kifejezetten kapus hiba lett volnay de amikor ez az ember ved, ami kapura megy az fix gol. Baromira gyenge.
Emellett lábbal rendkívül bizonytalan, egyszerűen nem lehet komolyabb szinten bevenni a labdakihozatalba. Lehet csak Courtoishoz képest, de nekem nagyon vonal kapusnak tűnik. Valószínűleg ezért is nem volt kezdő sehol sem.
Lehet venni ám "veterán" 30-as kapusokat is backupnak.

MVPP
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MVPP » 2023. április 25., kedd 22:34

Az első perctől látszott, hogy tőlünk ma mindenki csak túl akar lenni a mérkőzésen. Errefel egyesek kezdték basztatni az ellenfél noname csatárát, akivel Militao rúgatott 3 gólt, és közben egy negyedik is összejött. Nem csak a csapatban vannak FGY emberek, hanem itt is bőven


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég