Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 11., péntek 9:43

Szar a biro, nem is kerdes.
Vinicius utnivalo, nem is kerdes.

De mennyi ilyen ember van a mindennapjaidban, aztan megse csapod szet, mint egy legyet a szelvedon.

Persze elindithatjuk a feelings police-t is, a mai világ kb fele azonnal csatlakozna, csak aztan nehogy konyv- majd emberégetéssel folytatodjon ez a szep nagy egyetertes meg osszeborulas
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 11., péntek 8:29

A legidealisabb az lenne, ha a biro es a VAR tenne a dolgat, es akkor nem kellene ilyenrol beszelni, de amig ez nincs meg, addig a palyan teljesitmennyel kell valaszolni.

Tegnap is volt nem egy olyan szituacio, amikor pl. Vini szabadulhatott volna idoben a labdatol, volt tarsa jobb helyzetben, de inkabb belevitte a daraloba, es ketten felnyarsaltak.

Lehet lapot akart kieszkozolni az ellenfelbol, de ha lenne agya, realizalhatta volna, hogy ez nem az a meccs, amikor a biro megvedi ot. Mindezt a VB elotti utolso meccsen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. november 11., péntek 8:25

Realista24 írta: *Tavasszal en csak arra mennek Vini es Rodrygo helyeben, hogy ahogy csak tudom lealazzam, öt kötennyel, ket rainbow flickkel, amig el nem durran az agya, es ki nem allittatja magat, es ott meg a pofajaba is rohogni.
Az mondjuk Real játékoshoz méltó volna.. Bár explicit röhögésért lehet jönne a sárga, de igen.. Így kéne.



Volt szó róla, hogy Vini kezd elszállni.. Első gól előtt volt pár perccel, valami passza nem volt jó Modricnak. Jó Lukita vagy egy percig mutogatott, meg osztotta neki ha jól láttam, hogy szedje össze magát..

Hiába nincs már Ramos, Case, egyáltalán nem gondolnám, hogy nincs aki rendet tartson, nem fog itt elszállni fejben senki. Ez nem az a hely. :agree:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 11., péntek 8:21

hehetheoriginal írta: Tehat ütni az nem baj, de megbantani a kis lelkivilagot holmi szavakkal az tiszteletlenseg es a legördögibb dolog. :lol:
Nalam ez annyi, hogy ha pofazik, ne csodalkozzon, ha odavernek neki.
Aki meg odavert szandekosan es alattomosani, ne csodalkozzon, ha szankcionaljak vagy visszakapja.
Ez a siras a sajto fele, nagyon szanalmas.

Tavasszal en csak arra mennek Vini es Rodrygo helyeben, hogy ahogy csak tudom lealazzam, öt kötennyel, ket rainbow flickkel, amig el nem durran az agya, es ki nem allittatja magat, es ott meg a pofajaba is rohogni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 11., péntek 8:08

Blowfish írta:
Realista24 írta:

Persze, igaza volt valamilyen szinten, de ne mondd, hogy te nem baszarintanal neki oda az elso adando alkalommal a meccsen egy ilyen utan.
Természetesen nem, ennél sokkal durvább dolgok elhangzanak egy meccsen.
Kinek mi az ingerkuszobe.
Nekem mondhattak majdnem mindent egy meccsen, le se szartam. De amikor kurvaanyazni kezdett az ellenfel edzoje, akkor lementem a palyarol meccs kozben es telibevertem, nem szamitott hogy idegenben vagyunk. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. november 11., péntek 8:06

Nem vagyok jó spanyolból de: Sergio González: "Hay que venir aqui a competir, hay que hacer faltas agresivas"
Ha ezt jól értem ez mi a WTF? Így nyíltan sajtótájékoztatón mondjon egy edző ilyent?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. november 11., péntek 7:59

Pad'em írta: Rodrygo: "Fali punched me, its an assault, I don't know what's the use of VAR."

Fali (Cadiz player): "Rodrygo said it was an aggression and red card? I say it was a yellow card. Var didn't see it. Who saw it? Vinicius? He sees many things. Rodrygo is a good boy but I'm not going to say anything about Vinícius. I prefer not to speak. A club like Real Madrid must control certain attitudes."

"Vinicius told us we are a 2nd division club. In football we say many things to each other, but there are limits that cannot be exceeded."

"We have been disrespected. I'm leaving angry. There is a player who has to respect his rivals more, then he goes and act like a victim."

:lol: :lol: Ez mit fogyaszt? Nyomorult paraszt.
Fali inkabb nezzen magaba, nezze vissza a meccset, hogy mit csinalt a kis csapata. Neki peldaul egyetlen ertekelheto megmozdulasa volt, az a lovese 40 meterrol igencsak jol eltalalt labda volt, azon kivul viszont no comment. Ez a tegnapi teljesitmeny nem hogy masodosztalyu, inkabb harmadosztalyu volt. Undorito jatekot toltak. Tipikusan, megneztek, hogy jatszott a Rayo, aztan tultoltak, abban remenykedve, hogy a Bernabeubol is el tudjak hozni a 3 pontot. Szegyen. A jatekvezetokkel egyutt.
:goat:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. november 11., péntek 7:55

Realista24 írta:
___Samy___ írta:
Pedig ebben kurvara igaza volt Vininek. Hat idejonnek a Bernabeuba betolni a buszt meg utni, vagni. Talan jobb lenne ha ok is elgondolkoznanak azon, hogy futballozni akarnak vagy sem, nem besertodni.
Persze, igaza volt valamilyen szinten, de ne mondd, hogy te nem baszarintanal neki oda az elso adando alkalommal a meccsen egy ilyen utan.
Felolem alavaghatnak, de akkor miert van spori? Vegig faragjak a meccsen, mar nem eloszor, utaznak is ra, aztan sehol semmi. Nekem is tele lenne a tokom az egesszel.

Viszont tiszteletet ezzel a viselkedessel nem fog kapni. Ha felrugjak, alljon fol, aztan menjen tovabb, azon nem lehet fogast talalni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Blowfish
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2022. május 20., péntek 14:41

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2022. november 11., péntek 7:54

Realista24 írta:
___Samy___ írta:
Pedig ebben kurvara igaza volt Vininek. Hat idejonnek a Bernabeuba betolni a buszt meg utni, vagni. Talan jobb lenne ha ok is elgondolkoznanak azon, hogy futballozni akarnak vagy sem, nem besertodni.
Persze, igaza volt valamilyen szinten, de ne mondd, hogy te nem baszarintanal neki oda az elso adando alkalommal a meccsen egy ilyen utan.
Természetesen nem, ennél sokkal durvább dolgok elhangzanak egy meccsen.

Tjacks
Hozzászólások: 2680
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. november 11., péntek 7:52

Játékunk továbbra is keserves, de attól még rohadtul zavar amit az elmúlt 3 fordulóban műveltek velünk a bírók.

Girona ellen Toni piros a végén, teljesen indokolatlan volt a második sárga. Rayo meccsre is kihatással volt vmennyire, szenvedtünk nélküle.

Rayo,Cadiz ellen 1-1 piros elmaradt, ráadásul - ha jól emlékszem - mindkét eset az első félidőben történt.

Clean sheet az szerintem lassan negatív rekord közeli, a tegnapi szerintem körté-é volt, az ilyen lövések 100-ból 99-szer nem jönnek ki róla. Vele egyébként minden ok? :hmmm:
___Samy___ írta:
"Vinicius told us we are a 2nd division club. In football we say many things to each other, but there are limits that cannot be exceeded."
Pedig ebben kurvara igaza volt Vininek. Hat idejonnek a Bernabeuba betolni a buszt meg utni, vagni. Talan jobb lenne ha ok is elgondolkoznanak azon, hogy futballozni akarnak vagy sem, nem besertodni.
nincs baj a buszozással, keménykedéssel, tisztábban vannak a képességeikkel, szeretnék megnehezíteni a dolgunkat. A gond az idióta bíróval van aki asszisztál ehhez és nem fogja meg a meccset 1-2 gyors sárgával. Tegnap az a szőke takony kb a 7.ik faultjára kapta a sárgát, nálunk militao,alaba,vazquez meg elsőre.

Valaki írta egyébként hogy Djangoinkat könnyű felidegesíteni, ezt én is így látom 1-2 embernél. Vininél talán ott a baj hogy amint kapja az ívet - ha jogos ha nem - az első dolga keresni a bírót és magyarázni. Tökömért nem próbálja ki azt hogy felkel és lehajtott fejjel megy előre, picit eljátszva az acélembert. Majd a csk rendezi a reklamálást.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 11., péntek 7:49

hehetheoriginal írta: Tehat ütni az nem baj, de megbantani a kis lelkivilagot holmi szavakkal az tiszteletlenseg es a legördögibb dolog. :lol:
De baj, el is ismerte, hogy sargat adott volna maganak :mrgreen:

De ami kulonosen jo, hogy leirta, hogy a VAR ugye nem latta, vagyis meg sem neztek, pedig o maga is elismeri, hogy utes volt.
Mondjuk ebbol a nyilatkozatbol is lejon, hogy ez a Fali is egy igazi ostulok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 11., péntek 7:47

___Samy___ írta:
"Vinicius told us we are a 2nd division club. In football we say many things to each other, but there are limits that cannot be exceeded."
Pedig ebben kurvara igaza volt Vininek. Hat idejonnek a Bernabeuba betolni a buszt meg utni, vagni. Talan jobb lenne ha ok is elgondolkoznanak azon, hogy futballozni akarnak vagy sem, nem besertodni.
Persze, igaza volt valamilyen szinten, de ne mondd, hogy te nem baszarintanal neki oda az elso adando alkalommal a meccsen egy ilyen utan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2022. november 11., péntek 7:46

raul 4 ever írta:
Amúgy a szöszigyereket 15 perc után küldtem volna zuhanyozni, nagyon legalja banda voltak..
egy 10 perces összefoglaló else 3 percében én is ugyan ezen voltam, de ha jól láttam csak a másodikfélidőben kapott EGY sárgát :ike:
A csávó kb azért volt fent a pályán, hogy játsza a férget

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. november 11., péntek 7:41

"Vinicius told us we are a 2nd division club. In football we say many things to each other, but there are limits that cannot be exceeded."
Pedig ebben kurvara igaza volt Vininek. Hat idejonnek a Bernabeuba betolni a buszt meg utni, vagni. Talan jobb lenne ha ok is elgondolkoznanak azon, hogy futballozni akarnak vagy sem, nem besertodni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. november 11., péntek 7:35

Most nem azért, de milyen viráglelke van (ezek szerint ( :lol: :lol: )), ha felbaxta, hogy Vini lenb2-zte őket (ha igaz).. Hát ennél szerintem komolyabb trashtalknak is bele kell férnie..
(szerk.: dikahehe... :lol: )

Amúgy a szöszigyereket 15 perc után küldtem volna zuhanyozni, nagyon legalja banda voltak..

Mindegy, a győzelem megvan, Alaba, Kroos legalább pihennek kicsit, selejt remélhetőleg lép 1-2 januárban, meg jön valahogy valami csatár (meg egy jh).. Az nagyon kéne..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 11., péntek 7:27

Tehat ütni az nem baj, de megbantani a kis lelkivilagot holmi szavakkal az tiszteletlenseg es a legördögibb dolog. :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 11., péntek 7:19

Pad'em írta: Rodrygo: "Fali punched me, its an assault, I don't know what's the use of VAR."

Fali (Cadiz player): "Rodrygo said it was an aggression and red card? I say it was a yellow card. Var didn't see it. Who saw it? Vinicius? He sees many things. Rodrygo is a good boy but I'm not going to say anything about Vinícius. I prefer not to speak. A club like Real Madrid must control certain attitudes."

"Vinicius told us we are a 2nd division club. In football we say many things to each other, but there are limits that cannot be exceeded."

"We have been disrespected. I'm leaving angry. There is a player who has to respect his rivals more, then he goes and act like a victim."

:lol: :lol: Ez mit fogyaszt? Nyomorult paraszt.
Nem mondott tul elrugaszkodott dolgokat, leszamitva, hogy instant piros volt, amit csinalt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. november 11., péntek 6:46

lordgabi írta: Mariano és Hazard is kaphatna lehetőséget a kezdőben, mert látszik, hogy nem működött igazán jól ma sem a a brazil osztag, de annyira semmibe vannak nézve a hozzáállásuk miatt, vagy az edzésen nyújtott teljesítményük miatt, hogy szinte jelentéktelen, hogy keretben vannak vagy sem, nemhogy a cserepadon. Azonnal el kell engedni őket, ingyen is. :ike:
Hazardtól nem fogsz megszabadulni. Ingyen sem. Ha az nem volt elég motiváció a távozásra, hogy jön a vb és itt alig van játékperce, akkor semmi sem lesz az. Ki fogja tölteni a szerződését, ahogy Mariano is. Amíg Benzema itt van, k*rva nehéz lesz normális csatárt szereznünk. Évi 10-20 meccsért nem fognak Haalandok tolongani és eleve nekünk a franciához hasonló felfogású csatár kellene.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. november 11., péntek 1:45

Ez a nyomorult Fali képes határokról beszélni, amiket nem szabadna átlépni, ehhez képest simán nekiáll focimeccsen bunyózni. Vagy a rövidtávú memóriájával vannak komoly gondjai, vagy egy tudathasadásos epizódnak lehettünk szemtanúi, de a legvalószínűbb, hogy felmentést kapott észosztásnál. És akkor még szerinte Vinícius delirál. Hát bazmeg.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. november 11., péntek 0:27

Rodrygo: "Fali punched me, its an assault, I don't know what's the use of VAR."

Fali (Cadiz player): "Rodrygo said it was an aggression and red card? I say it was a yellow card. Var didn't see it. Who saw it? Vinicius? He sees many things. Rodrygo is a good boy but I'm not going to say anything about Vinícius. I prefer not to speak. A club like Real Madrid must control certain attitudes."

"Vinicius told us we are a 2nd division club. In football we say many things to each other, but there are limits that cannot be exceeded."

"We have been disrespected. I'm leaving angry. There is a player who has to respect his rivals more, then he goes and act like a victim."

:lol: :lol: Ez mit fogyaszt? Nyomorult paraszt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 168 regisztrált és 0 vendég