Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. január 9., péntek 13:06

En azt nem ertem,hogy az Ancelotti fele Real Madrid hogy a fszba nem tud tanulni az Atletico elleni meccsekbol?! Volt par a kozelmultban,es rendre megfogtak minket,hatastalanok voltunk ellenuk,nem tudtunk veluk mit kezdeni. Akkor mi a tokomet keszulnek az Atletico ellen? Pontosan tudjuk mit jatszanak,semmi meglepetes nincs a jatekukban lassan 2 eve... Engem ez bosszant. Es a BL donto is hajszalon mulott,amugy ott is megvertek minket szinte mindenben,Ramost megtalalta a labda,utana meg osszeestek mert fejben mar a trofeat puszilgattak es sokkot kaptak..
:goat:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 9., péntek 13:00

Szerintem is,hagyjuk a francba az egészet,a csütörtöki meccset is,megspórolnának egy csomó időt a szurkolóknak,meg a jegy árát...
Csak azt a meccset játszák le,amihez kedvük van.Ha esetleg elúszni látszana ne aggy isten a liga,akkor vessünk véget a szezonnak is...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 9., péntek 12:21

Csabi írta:valahol én is ezt érzem, arra készül mindenki minden évben, hogy minden kupáért megyünk. mindig lenyilatkozzák, úgy építik a keretet. mikor máskor ha nem most? végre van egy stabil nem szociopata edzőnk, aki hosszú távra tervezhet, úgy építheti a keretet, úgy vásárolhat, hogy tényleg esélyünk legyen. akkor miért nem? ráadásul ha az atlétikót meghúznánk idén a kupa szerintem egyszerűbb lenne, mint máskor. a barca eléggé össze van zuhanva, szerintem könnyebb lenne őket verni mint máskor, onnan meg már egyenes az út.
Lehet hogy arra készül mindig mindenki,de a mostqni keret nem elég mély egy 3 kupás szezonra.
Ez látszik,hatalmas fejetlenség lenne belemenni egy ilyen hülyeségbe,ha tavaly nem nyerjük meg a kupát,megnyertük volna a bajnokságot,ebben biztos vagyok. Melyik is a fontosabb?
A végére elfáradtunk.. Lehet jönni azzal hogy de a BL döntőbe bírtuk,de az egy más meccs már..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 9., péntek 10:53

Csabi írta:valahol én is ezt érzem, arra készül mindenki minden évben, hogy minden kupáért megyünk. mindig lenyilatkozzák, úgy építik a keretet. mikor máskor ha nem most? végre van egy stabil nem szociopata edzőnk, aki hosszú távra tervezhet, úgy építheti a keretet, úgy vásárolhat, hogy tényleg esélyünk legyen. akkor miért nem? ráadásul ha az atlétikót meghúznánk idén a kupa szerintem egyszerűbb lenne, mint máskor. a barca eléggé össze van zuhanva, szerintem könnyebb lenne őket verni mint máskor, onnan meg már egyenes az út.
szerintem a keretet még mindig Perez állítgatja Carlo beleegyezésével... Amúgy azt leszámítva, hogy a Barca gyengébb idényt fut, attól még 2 rangadót kéne velük játszani és a klasszis támadóik így is nagyon veszélyesek. Arról nem is beszélve, hogy a Valencia is felnőtt idén a feladathoz, hogy elkapja a nagyokat 1-1 meccsen. Sőt talán még a Sevilla is, ha nem idegenben játszik vagy a Villareal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. január 9., péntek 10:48

valahol én is ezt érzem, arra készül mindenki minden évben, hogy minden kupáért megyünk. mindig lenyilatkozzák, úgy építik a keretet. mikor máskor ha nem most? végre van egy stabil nem szociopata edzőnk, aki hosszú távra tervezhet, úgy építheti a keretet, úgy vásárolhat, hogy tényleg esélyünk legyen. akkor miért nem? ráadásul ha az atlétikót meghúznánk idén a kupa szerintem egyszerűbb lenne, mint máskor. a barca eléggé össze van zuhanva, szerintem könnyebb lenne őket verni mint máskor, onnan meg már egyenes az út.

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nas » 2015. január 8., csütörtök 23:29

Rég rossz az egész ,ha taktikázni és spekulálni kell ,hogy mit hogyan adjunk le ahhoz, hogy a végén tutira behúzzunk valamit. A többi kupa engem sem érdekel, de a triplázásnak célnak kell lennie.
Minden igazán nagy csapat három fronton harcol. Ez eddig is így volt nem kell túlspilázni. Az ,hogy a játékosok nem bírják az nem lehet kifogás egy ilyen klubnál.A padunk, ha nem is túl minőségi, de nem mondanám hiányosnak se vészesnek. A játékosállomány elvileg megvan, már "csak" a motiváció és a jó irányítás kell az esetleges triplázáshoz (plusz egy rakat szerencse, de ezért a faktorért nem tehetünk semmit).

Eddig azon ment a panaszkodás, hogy csak a spanyol kis csapatokat tömjük folyamatosan és elmaradnak az igazi erőpróbák. Aztán a bl-ben jön a hideg zuhany.
Itt a lehetőség, odaverni a riválisokat, erre tudatosan(!?) átengedjük nekik a kupát?...
csak ők ha nem nyernek semmit egy évben mindenki szarik rá, nálunk meg fejek hullanak.
Egy normális világban akkor kellene a fejeknek hullani, ha egy Real Madrid-nál leadják a 3 kupa egyikét.


Remélem a játékosok és Ancelotti nem úgy gondolják mint ti itt a fórumon. Ha az edző vagy a vezetőség felesleges tehernek tekinti a királyi kupát, akkor nem csodálom ,hogy gyakran motiválatlan játékosokat kell néznünk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 8., csütörtök 22:37

Nas írta:
mikiegér kupából.
:sly:
Sokan túlzásokba esnek már a kupát illetően. Be kell húzni ezt is **** meg. Ha ők bírják három fronton nekünk is kell.
csak ők ha nem nyernek semmit egy évben mindenki szarik rá, nálunk meg fejek hullanak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 8., csütörtök 22:27

Nas írta:
mikiegér kupából.
:sly:
Sokan túlzásokba esnek már a kupát illetően. Be kell húzni ezt is **** meg. Ha ők bírják három fronton nekünk is kell.
Ez a gondolkodás mód..Egyszerű mint az asztallap.
Tavaly is kifulladtunk az utolsó pár fordulóba,ezért sem lett meg a bajnokság,most inkább hagyjuk a kupát,és akkor kihúzhatjuk tovább az erőnket.Kelleni fog az még április után is.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nas » 2015. január 8., csütörtök 22:25

mikiegér kupából.
:sly:
Sokan túlzásokba esnek már a kupát illetően. Be kell húzni ezt is **** meg. Ha ők bírják három fronton nekünk is kell.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 8., csütörtök 22:16

R.M.C.F írta:Rasta:
Fogta azt nem tiltja a szabály . ....az meg dőlt bele. ...
De miért fogta?Egyértelmű hogy egy okosabb csatár megdől ha a védő mindkét keze a vállán lóg..
Buta volt Ramos nagyon,de nem baj legalább kiesünk ebből a mikiegér kupából.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 8., csütörtök 21:57

Rasta:
nálam sem volt az. Fogta azt nem tiltja a szabály . ....az meg dőlt bele. ...

már írtam 1x korábban kb 1o éve Raul ugyanezt csinálta a valencia ellen....megadták.Még 2 hónap múlva is támadta a sajtó a realt hogy lehettek ennyire köcsögök....hogy képzeltw ezt raul szegény valencia. .....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. január 8., csütörtök 17:37

Szerintem amúgy teljesen megérdemelt volt a vereség...az Atletico jobban akart, szervezettebbek és motiváltabbak is voltak nálunk...nagyon nem fekszik nekünk az a stílus amit ők képviselnek...
Végeredményben jobban örültem volna egy 1-0-ás vagy 2-1-es vereségnek, mert úgy még láttam volna esélyt a továbbjutásra...így már nem...viszont nem is bánom annyira a kupát, számomra idén ez a legjelentéktelenebb trófea...a legfontosabb érzésem szerint a bajnoki cím és utána a BL lenne...
Talán még jól is járhatunk, hogy majd a Barca és az Atletico egymást henteli a kupában...nekünk meg pár meccsel kevesebb lesz legalább...
Nem örülök a 3 vereségnek sem zsinórban, de inkább most legyünk hullámvölgyben, mint április-májusban...
Lesz ez még jobb is!!!!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 8., csütörtök 16:11

szögleteknél megint alulmaradtunk
Ezzel az a bajom, hogy túl alacsony a mibnta. Nem az volt, hogy volt 20 szögletük, és abból fejeltek 10 gólt. Persze, idegesítő, hogy megint kaptunk egyet így, már sokadszorra tőlük, de nehéz belőni, hogy mennyire fejlődtünk ilyen mita alapján. A gólo kívül egy veszélyesebb fejesük sem volt, ami már eléggé nagy dolog alapból.
A szögletgóljukon kívül nem is volt lehetőségük sem, a 11es egy baromi nagy vicc volt, ennyi erővel ez simán lehetett volna fordítva is, vagy x is.
A Barcas "but we had possession" összehasonlítással nem igazán értek egyet, mivel ott általában a nagy meccseken az ellenfélnek több helyzete volt mint a Barcanak, méghozzá jóval, mert voltak veszélyes kontrák (pl a Mou korszak végén az ElClassicók..). De ez a tegnapi rangadó olyan volt, hogy az Atletico 1 helyzetből 2őt lőtt, mi meg 2 helyzetből egyet sem.. :D
Ezzel én is így vagyok. Azért volt az, hogy félig-meddig zért elégedett voltam a játékunkkal, mert semmi esélyt nem adtunk alapból az atleticonak, tényleg csak a véletlenben és a mi hülyeségünkben bízhattak. Nem tudtak kontrázni egyáltalán. Ez egy kőkemény 0-0-ra volt beállítva, mindkét oldal nagyjából a véletlenben bízhatott. És mi még sokkal többet is tettünk azért a véletlenért, csak nem jött össze, van ilyen. Nem vagyok ideges a csapatra.

Egyébként akármekkora parasztok is a matracosok, pár éve még durvábbak voltak, most általában szépen megtalálják, hogy a határokon belül maradjanak, és nem kemény faltokat nyomnak, hanem sok kicsit.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 8., csütörtök 15:14

engem nem is az zavar hogy kiesünk a kupából,-- mert a francnak van kedve még két meccset játszani a barcával. meccseljék le ők egymást között és henteljék szét egymást -- hanem a mutatott játék. szögleteknél megint alulmaradtunk. nevetséges hogy ebben semmi fejlődést enm mutat a csapat. ramos már meg sem tud lepni az ilyen megmozdulásaival, elől viszont teljes tanácstalanság van. senki nem alkotott maradandót. kreativitás nincs.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 8., csütörtök 15:10

nmate írta:A távoli lövéseinkből egy ment kapura (Kroosnak volt valami fos lövése kb kényszerből lőtt) meg egy ment mellé. Ezen kívül mindet blokkolták.
Pont átlőni a legnehezebb szerintem őket, mert kurva jól tolódnak a lövő játékosokra és megtámadják őket. Ezt a tolódást kell belőlük kikényszeríteni, észrevenni mikor ejtenek benne hibát és akkor pár passzal simán közel lehet kerülni, természetesen gyors egyérintős passzokkal a földön. A keret pedig képes lenne rá, csak akarni kéne meg odakoncentrálni.
Meg megtanulni beadni. Mert CR és Bale, de már Benzema is képes lenne gólt fejelni még Godín mellett is, de egy értelmes beadásunk nem volt, amit ne az első ember fejelt volna ki a röviden.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 8., csütörtök 15:06

Támadásban estünk vissza, mert se Ronaldo, se Benzema, se James nem tudja hozzátenni, amit ősszel hozzátettek a játékhoz. Bale-től meg már a meccsenként 2-3 veszélyes megoldás sem várható el úgy látszik...
Pontosan.Semmi kreativitás,ami ilyen kaliberű játékosoktól elvárható.Ez volt már a valencia ellen is,most meg méginkább.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. január 8., csütörtök 14:59

Hogy ez a tegnapi meccs hogy lett 2 -0 azt nem értem még mindig. :D
A szögletgóljukon kívül nem is volt lehetőségük sem, a 11es egy baromi nagy vicc volt, ennyi erővel ez simán lehetett volna fordítva is, vagy x is.
A Barcas "but we had possession" összehasonlítással nem igazán értek egyet, mivel ott általában a nagy meccseken az ellenfélnek több helyzete volt mint a Barcanak, méghozzá jóval, mert voltak veszélyes kontrák (pl a Mou korszak végén az ElClassicók..). De ez a tegnapi rangadó olyan volt, hogy az Atletico 1 helyzetből 2őt lőtt, mi meg 2 helyzetből egyet sem.. :D
Vicc bazdmeg, és körübelül így akarták lehozni a Bl döntőt is, hála Istennek ott nem jött nekik össze.

Egyébként azt mondom, hogy hagyjuk a kupát a francba, tisztes helytállás legyen meg a Bernabeúban, ha tudják, akkor verjék meg az Atleticot, mondjuk 1 góllal, vagy legyen x, de nem kéne itt továbbjutni..
Amiben hátrányban van a Real Madrid mondjuk a Bayern vagy a Chelsea ellenében az a keret mélysége... Nincs alternatíva, lehet itt Chicaritozni, de ő nonszensz, nem tényező, ahogy a Khedira -Illara duó sem, Jesé meg most tért vissza egy hosszú sérülésből, Modric meg nincsen.. Ahhoz hogy a kupában egy Atletico -Barca kombón átverekedjük magunkat, ahhoz a védelemben sincs elég minőségi csere... Mindenki elfáradt, kicsit nyugisabb hónapokra van most szükség, ez a Január -február lehetne nyugalmas, egy derbi a bajnokságban ebben a két hónapban, meg a gyengécske Schalke elleni Bl meccs, a többit lazán be kell húzni megerőltetés nélkül, és ha kellően frissek a srácok, akkor meg is tudják ezt tenni.

Én is Realista és Csoki véleményét osztom, most nem kell erőltetni a kupát, (Jó hát ha összejön akkor összejön, ha nem nem..) inkább feküdjön rá a csapat a bajnokságra, az kötelező, a BL-ben meg ami a csövön kifér.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. január 8., csütörtök 14:19

nmate írta:A távoli lövéseinkből egy ment kapura (Kroosnak volt valami fos lövése kb kényszerből lőtt) meg egy ment mellé. Ezen kívül mindet blokkolták.
Pont átlőni a legnehezebb szerintem őket, mert kurva jól tolódnak a lövő játékosokra és megtámadják őket. Ezt a tolódást kell belőlük kikényszeríteni, észrevenni mikor ejtenek benne hibát és akkor pár passzal simán közel lehet kerülni, természetesen gyors egyérintős passzokkal a földön. A keret pedig képes lenne rá, csak akarni kéne meg odakoncentrálni.
rashidm írta:1. Bale az Bale
2. James mostanában nem meri ellőni, vagy tököl csak a labdával vagy nem tudom
Hámesz pedig kurva értelmetlen helyzetekben képes keresni a lövőhelyzetet.
Valami olyasmit kellene csinálni, hogy lövés helyett alá kellene löbbölni a védők mögé. :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 8., csütörtök 14:12

A távoli lövéseinkből egy ment kapura (Kroosnak volt valami fos lövése kb kényszerből lőtt) meg egy ment mellé. Ezen kívül mindet blokkolták.
Pont átlőni a legnehezebb szerintem őket, mert kurva jól tolódnak a lövő játékosokra és megtámadják őket. Ezt a tolódást kell belőlük kikényszeríteni, észrevenni mikor ejtenek benne hibát és akkor pár passzal simán közel lehet kerülni, természetesen gyors egyérintős passzokkal a földön. A keret pedig képes lenne rá, csak akarni kéne meg odakoncentrálni.
rashidm írta:1. Bale az Bale
2. James mostanában nem meri ellőni, vagy tököl csak a labdával vagy nem tudom
Hámesz pedig kurva értelmetlen helyzetekben képes keresni a lövőhelyzetet.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. január 8., csütörtök 14:10

Kerlon írta:
rashidm írta:Ezt az Atma-t szerintem átlövésekkel meg lehetne fogni, ott van Kroos (ha Modric egészséges lenne, akkor őt is ide sorolnám), akiknek tökéletes rugótechnikájuk van.
Kroos, Luka, Bale, James, CR... Egyedül a két 100as lődöz távolról, de nagyon vakon vannak. Amúgy Isco is elvállalhatná néha.
Nos, igen, Bale-t, James-t, CR-t nem írtam, mert:

1. Bale az Bale
2. James mostanában nem meri ellőni, vagy tököl csak a labdával vagy nem tudom
3. CR meg mostanában nem lő annyiszor távolról (vagy csak nekem nem tűnik fel, a szabadrúgásokról ne is beszéljünk)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég