Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

ELSiete
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:09

Mindenki várja a Gülert, de kb. azt sem tudjuk mit tud.
Meg most komolyan egy 18 éves gyerek lehet a szezon megmentoje? :( illetve ti sem gondoljatok komolyan, hogy majd Carlonal ő komoly jatek perceket fog kapni?
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:06

Még hagyján h a fős Tico 10- 15 meccsenként nyer egyet. Örülhetnek, rejszoljanak rá vagy 4-5 évig.
De egy élvezhető sokgólos meccsünk nem volt még idén. A házi gólkirály meg egy kps.


Ez a baj. Ebből nem tudom h mit várják idénre. Válszeg semmit.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:05

Atma semmit nem csinált egesz meccsen, adtunk nekik 3 fejesgolt :lol:
Szinte az egesz keretre nagy a mez ugy nez ki :coffee:

Amig binicius meg güli nincsenek, ez volt az utolso meccs, amit neztem. :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:04

MarioCirolo írta: A sajat lelki epsegem megorzese erdekeben bevezetek harom szabalyt erre a szezonra.

1. Ha Vazquez es/vagy Mendy kezd, nem nezem meg a meccset.
2. Ha Modric es Kroos egyutt kezdenek, nem nezem meg a meccset.
3. Ha 2 klasszikus tamado nelkul kezdunk, nem nezem meg meccset.
Neked akkor vége a szezonnak, mázlista :mrgreen:

MarioCirolo
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:03

A sajat lelki epsegem megorzese erdekeben bevezetek harom szabalyt erre a szezonra.

1. Ha Vazquez es/vagy Mendy kezd, nem nezem meg a meccset.
2. Ha Modric es Kroos egyutt kezdenek, nem nezem meg a meccset.
3. Ha kevesebb, mint 2 klasszikus tamadojatekossal kezdunk, nem nezem meg meccset.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MarioCirolo 2023. szeptember 24., vasárnap 23:06-kor.

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:03

A módja idegesítő nagyon - de itt ki lehet kapni.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:03

A keretnek vannak hiányosságai de ez se indokolja ezt a teljesen ötletten játékot. Látszólag semmi tudatosság nincs, mindenki megy össze-vissza.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. szeptember 24., vasárnap 22:59

Lehet a tamadokat okolni meg azok hianyat, de mbappeval se rugtunk volna itt 4et ahogy cr ekkel sem tettuk.
Eloszor a hatuljat kene rendbe rakni, alltalatok szarra savazott addig egy percer se jatszo kepa megint oriasit fogott, de azzal nem tud mit csinalni ha alaba kettesbe fogja rudigerrel a nemet emberet. A harmadik golnal is ez volt miro majd nezd meg, jon a beadas es abba a pillanatba elmegy morata mellol.

Joseluval kellett volna kezdeni fent, es tchouamenival hogy legyen ero a kpn.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. szeptember 24., vasárnap 22:59

Hagyjuk mar, momentumunk nem volt par atlovesen kivul. Szanalmas.

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. szeptember 24., vasárnap 22:58

Idióta kezdő, bíró is elfújta a meccset, nehéz így.

Ha nem kapnak ajándékba vezető gólt, mert a bíró vak talán meg lehetett volna, így hogy futottunk az eredmény után folyamat esélytelen volt.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. szeptember 24., vasárnap 22:54

2 3 okos igazolással most a tripláért mennénk, helyette garantált nullkupás szezon. Ggwp

Az is kezd zavarni, hogy utoljára igazán élvezetes támadófocit Mourinho produkált itt, persze nyilvan az eredmény az elsődleges, de na...

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: impossible » 2023. szeptember 24., vasárnap 22:26

Annyi hogy Mendy kezd.😂👍

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3366
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. szeptember 24., vasárnap 22:25

A legszebb az egészben a las palmas ellen felrakja ugyanezt imádom :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 21., csütörtök 20:07

Realista24 írta: Jude gólja 1,9m eurót jelent a klubnak. Ennyi a difi döntetlen és győzelem között. 900 vs 2,8
Kurva szegyenletes, hogy egy tinedzser kulfolditol varhatjuk el, aki az elso perceit tolti egy idegen kozegben, idegen bajnoksagban, hogy tortenik is valami a pályán; talan a tobbieknek is tenni lene valamit, nem pusztan az atutalast varni meg a mezt kivinni a pályára...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 21., csütörtök 19:44

Jude gólja 1,9m eurót jelent a klubnak. Ennyi a difi döntetlen és győzelem között. 900 vs 2,8
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. szeptember 21., csütörtök 12:55

wZoLee7 írta: Na akkor most, hogy aludtam rá, sem egészen értem Carlo elképzelését. Nyilván nem könnyű a helyzete, de azért a játékosok adottak egy jobb játékhoz is. Írom ezt úgy, hogy az sem érdekel ha minden meccsünket 1:0ra hozzuk a 90. percben.
Leírtátok ti is, én is párszor, ez a felállás nem nekünk való. Semmi szélünk nincs, amihez tegnap párosult egy újfent gyenge Rodrygo produkció. Kövezzenek meg a Joselu ellenesek, szerintem nincs vele gond, benne van a gól lábbal és fejjel is, de nem kellene mellé még egy csatár, inkább 2 szélső. Tegnap is volt egy jelenet amikor Rodrygo balról elindult befele, Joselu már ott volt, erre Alaba is balról elindult be és hirtelen a kettő között várta a labdát, bal szélen meg senki. Ilyeneket könnyen lefognak védekezni az amúgyis betömörülő ellenfelek.
Kár lenne 1-1 játékost kiemelni negatívan, több rossz teljesítmény is volt, a baj az, hogy ott tartunk, a régóta halovány Valverde és a lassan 40 éves Modric adnak lendületet a kp-nak és a támadásainknak. Valverde egyébként megint jobban néz ki így h átkerült a kp bal oldalára és támadhatja a kaput.
Szerintem szintekkel jobban működnénk ha elöl Vini/Rodrygo-Joselu-Brahim támadni és mögöttük lenne egy jól összerakott kp-s sor. Ilyen meccseken nem kell Tchou, Simán játszhat a kp közepén Cama, előtte Jude, Fede és Luka, vagy akár Kroos is. Amikor meg védekezőbb csapat kell akkor mehet Csucsu, Cama, Jude dolgozni stb..
Az is marha szép, hogy edzés videókon a pontrúgások bemennek a fasza új robot sorfallal is, meccsen meg a kaput sem sikerül eltalálni, hogy a szögleteket ne is említsem.

Bennem messze nincs olyan világvége hangulat mint ami tegnap ment meccs alatt, de nagyon sok a hiba és hiányosság, ezt kár is lenne tagadni. A szezon kulcsa az lesz, hogy Carlo belátja, újít, változtat, vagy makacs lesz és 19-re lapothúzva megyünk ugyan így, hát ha lesz valami
Azért meg lehet kötve Carlo keze rendesen. Tudjuk, hogy a Real Madridban Carlo alatt mindig is voltak felsőbb utasítások (pl Bale).
Vininek, Rodrygonak valószínűleg játszani kell. És akkor ott a kp: a 100 milliós nyerőember Belli 1 hely. Kroos és Modric még 1 hely (főleg utóbbinál hallunk ilyet is olyat is, szerintem nem zörög a haraszt, ha nem szarik a paraszt, Lukita nem egy Marcelo mentalitású ember...). Ott van Chou, aki 80 millió volt és az egyetlen igazi vkp, Fede, aki lendületet és gólokat hoz, Cama, aki az egyik legnagyobb tehetség. Nekik is kellenek percek. Baromira sok a kps, akiknek játszania kell.

Én mondjuk megpróbálnék egy ilyet:
-----Joselu
Vini-Belli-Rodry/Brahim
---Kroos-Fede

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 21., csütörtök 10:30

Nem iszok soha padmé ertsd mar meg :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7170
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 21., csütörtök 10:25

Én direkt el se olvastam a megy a meccset, képzelem mi mehetett, gondolom hehe vitte a prímet bebambizva.

Nincs baj ezzel a felállással, sokszor simán működőképes lesz, a baj azzal van, hogy Carlo orrvérzésig most csak ezt nyomja majd. Tegnap totál felesleges volt a 4 kp-s. Berlin a felezőn nem jött át. Brahimnak kellett volna kezdenie Tchouameni helyett, és akkor talán nem várunk a 94-ig megint, vagy legalább a félidőben átállni. Persze így is bőven bőven meg voltak a helyzeteink, megint asszem 3 kapufa, 73% possesion, 22 kapuralövés...

Ez egy ilyen szezon lesz, sok szűk győzelem, a rimánkodás helyett sztem jobb ha mindenki minél előbb elfogadja.

Joselu szerintem teljesen jó, csinálja amit egy csatárnak kell. Még felüdülés is látni, hogy a beadásaink embert találnak, tegnap kb volt vagy 5 veszélyes fejese. 433-ban még jobb lenne. Nekem totál szimpi, fizikuma is rendben van, komoly sprinteket vágott még a meccs végén is.

LV... ezerszer el lett mondva, ezeregyedjére is nevetség tárgya mennyire ügyetlen, gyenge, lassú. Pedig Joselut még meg is találja, de áhhh. Ha Carvajal sokat lesz sérült elpusztul az összes agysejtünk idén is miatta.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. szeptember 21., csütörtök 10:01

Na akkor most, hogy aludtam rá, sem egészen értem Carlo elképzelését. Nyilván nem könnyű a helyzete, de azért a játékosok adottak egy jobb játékhoz is. Írom ezt úgy, hogy az sem érdekel ha minden meccsünket 1:0ra hozzuk a 90. percben.
Leírtátok ti is, én is párszor, ez a felállás nem nekünk való. Semmi szélünk nincs, amihez tegnap párosult egy újfent gyenge Rodrygo produkció. Kövezzenek meg a Joselu ellenesek, szerintem nincs vele gond, benne van a gól lábbal és fejjel is, de nem kellene mellé még egy csatár, inkább 2 szélső. Tegnap is volt egy jelenet amikor Rodrygo balról elindult befele, Joselu már ott volt, erre Alaba is balról elindult be és hirtelen a kettő között várta a labdát, bal szélen meg senki. Ilyeneket könnyen lefognak védekezni az amúgyis betömörülő ellenfelek.
Kár lenne 1-1 játékost kiemelni negatívan, több rossz teljesítmény is volt, a baj az, hogy ott tartunk, a régóta halovány Valverde és a lassan 40 éves Modric adnak lendületet a kp-nak és a támadásainknak. Valverde egyébként megint jobban néz ki így h átkerült a kp bal oldalára és támadhatja a kaput.
Szerintem szintekkel jobban működnénk ha elöl Vini/Rodrygo-Joselu-Brahim támadni és mögöttük lenne egy jól összerakott kp-s sor. Ilyen meccseken nem kell Tchou, Simán játszhat a kp közepén Cama, előtte Jude, Fede és Luka, vagy akár Kroos is. Amikor meg védekezőbb csapat kell akkor mehet Csucsu, Cama, Jude dolgozni stb..
Az is marha szép, hogy edzés videókon a pontrúgások bemennek a fasza új robot sorfallal is, meccsen meg a kaput sem sikerül eltalálni, hogy a szögleteket ne is említsem.

Bennem messze nincs olyan világvége hangulat mint ami tegnap ment meccs alatt, de nagyon sok a hiba és hiányosság, ezt kár is lenne tagadni. A szezon kulcsa az lesz, hogy Carlo belátja, újít, változtat, vagy makacs lesz és 19-re lapothúzva megyünk ugyan így, hát ha lesz valami

ram8nes
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2023. július 20., csütörtök 13:20
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ram8nes » 2023. szeptember 21., csütörtök 9:57

hehetheoriginal írta:
Mickey írta: Pedig találtam hozzá valami 19 perces highlight videot ,

nem kéne?

:mrgreen:
pont ma van nalunk egy audit, ide vele, idealis alvashoz :lol:
nem mennétek sokra vele, az 19 másodperc akart lenni szerintem:D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég