Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. május 9., szombat 22:12

Nagy gratula a srácoknak!! nagyot küzdöttek, le a kalappal, tetszett a meccs!! mindent beleadtak! egy nagyon jó és friss Valencia ellen felálltak, meghatározó játékosok kidőltek és így nem volt egyszerű!! Blben ha így küzdünk tuti Berlin lesz a jutalom!! Hala Madrid! Liga elment! sebaj! ott a Bl!! :salute:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 9., szombat 22:12

mindezt azért mert a valencia ellen még megakarjuk mutatni 0-2ről
igazad van, ki sem kellett volna jönni a második félidőre
kroos-t lehet kicsinálta teljesen ancselotti. pedig ha valakit pihentettem volna egy ilyen meccs előtt mikor tudom, hogy eldőlt a bajnokság az kroos. nem tette meg lehet csúnyán megszívtuk.
istenem...hogy lehet egy ilyen ember real drukker, de egyáltalán bármilyen szurkoló :roll:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 9., szombat 22:11

BBeno írta:na.

ez a bajnokság 19:45-kor eldőlt tehát nem értem a félrotációt sem. arbeloával a kezdőben nem nyerni akarunk általában. vagyis azt akarunk csak nem nagyon jön össze. kitudja miért....

a juve ellen most lehet hogy annyit vett ki a csapatból hogy hiába nyomunk majd szerdán mint most, el fogunk fáradni. mindezt azért mert a valencia ellen még megakarjuk mutatni 0-2ről. első félidőben teljesen leeshetett volna hogy itt ma nekünk babér nem terem. semmi de semmi szerencsénk nem volt.

kroos-t lehet kicsinálta teljesen ancselotti. pedig ha valakit pihentettem volna egy ilyen meccs előtt mikor tudom, hogy eldőlt a bajnokság az kroos. nem tette meg lehet csúnyán megszívtuk.

ezt az évet csak a BL mentheti már meg és ahhoz a juve ellen már a 100% is kevés mert látjuk milyen szerencsések vagyunk.
hagyjuk már, teljesen más meccs lesz :coffee: :coffee:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 9., szombat 22:08

na.

ez a bajnokság 19:45-kor eldőlt tehát nem értem a félrotációt sem. arbeloával a kezdőben nem nyerni akarunk általában. vagyis azt akarunk csak nem nagyon jön össze. kitudja miért....

a juve ellen most lehet hogy annyit vett ki a csapatból hogy hiába nyomunk majd szerdán mint most, el fogunk fáradni. mindezt azért mert a valencia ellen még megakarjuk mutatni 0-2ről. első félidőben teljesen leeshetett volna hogy itt ma nekünk babér nem terem. semmi de semmi szerencsénk nem volt.

kroos-t lehet kicsinálta teljesen ancselotti. pedig ha valakit pihentettem volna egy ilyen meccs előtt mikor tudom, hogy eldőlt a bajnokság az kroos. nem tette meg lehet csúnyán megszívtuk.

ezt az évet csak a BL mentheti már meg és ahhoz a juve ellen már a 100% is kevés mert látjuk milyen szerencsések vagyunk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 9., szombat 22:08

nmate írta:
pavel írta:Bocsi, de számomra nem ez jött le. Persze nem játszottak jól, de azért kiemelni őket lelketlenségért, talán szigorú!
100 milláért nem csak lelkesedés várok el.

Balszerencsénk (is) volt, jók se voltunk. Minden visszavezethető a szűkebb keretre, hogy annak mi az oka, azt ne firtassuk. Elvárom, hogy tanuljon a vezetőség, Ancelotti és a játékosok is a hibákból. Aztán mutatni a fukkot.

I'm out.
Bale lelkes volt a nagy túrót! Alibizett egész meccsen, annyira összefosta magát, hogy már a tuti elől is menekül, a "megy a meccs" topikba valaki írta is, hogy szabályosan kerüli a labdát amikor épp nálunk van, direkt megjátszhatatlan területre fut. Irtó idegesítő.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 9., szombat 22:07

nmate írta:Minden visszavezethető a szűkebb keretre, hogy annak mi az oka, azt ne firtassuk. Elvárom, hogy tanuljon a vezetőség, Ancelotti és a játékosok is a hibákból. Aztán mutatni a fukkot.

I'm out.
Az a legnagyobb baj szerintem, hogy az előző idényben sem látták ezt, ugyanúgy nem volt rotálás. Most lehet mondani, hogy de ki játsszon...ezt a vezetőségnek kellett volna megtenni az előző idényben... de hát minek tanuljon a hibáiból az ember... most nyáron is ugyanez lesz, megvesszük Pogba-t (Verrattit hasznosabbnak tartom, mint a franciát, aki magának játszik), marad Bale, ingyen eladjuk Illarra-t. Szép nyár lesz... :mrgreen: :salute:

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 9., szombat 22:05

dzsi91 írta:Ilyen mentalitással irány Berlin. Grat mindenkinek szép volt. Szerencse megint elkerült minket, remélem szerdán kárpótol.

Már nem izgat kroos se, leszarom... aki a pályán lesz pusztuljon meg a döntőért és akkor meg lesz.
Na de ez az, hogy ezt a hajtást idén nem láttam csak a Villareal elleni 1-1 végefelé, ott is későn kapcsoltunk. De most érdekes módon tök mindegy volt ilyen hajtásnál, hogy van-e Kroos vagy Modric, mert egyszerűen annyira nyomott mindenki (kivéve a két elől ténfergő fszt), hogy éreztem, hogy vissza fogunk jönni. Ilyen küzdőszellemmel játszik a matracos ketrecharc csapat, csak ezért vannak ott, ahol. Nálunk ez lenne minden meccsen, mondom, már hetek óta bajnokok lennénk.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. május 9., szombat 22:05

Sajnon ma megint megtalált minket, ami gyakorlatilag az egész évben kísértett.. Pontatlanság.. Ennyi ziccert nem szabad ezen a szinten kihagyni. Ma vagy három meccsnyi gólhelyzetünk volt, kihasználatlanul! Én nem hibáztatok ma senkit, de a bajnokság elment. Ez a Barcelona nem fog bukni kétszer. Ezzel a kűzdeni akarással szeretnék találkozni szerdán is. Tavaly bejött, hogy elment a liga, talán idén is. A BL tudna valamelyes vígasztalni, de ha nem lesz meg nagy csalódás ez az év..

Mindent bele szerdán és bízom benne, hogy Kroos ott lehet majd!

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2015. május 9., szombat 22:03

Biztos fasza kis meccs lesz szerdán! Pogba-Vidal kettős néz szembe Illara-Ramos (L.Silva) kettőssel....hááát fiúk, mondjuk úgy meleg lesz a pite! :D
Igen Ancelotti qrta el, de legalább belátta.
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 9., szombat 22:02

VanillaSky írta:
a valencia meg szopja le a faszomat.
Csóri denevérek mi rosszat tettek, az a kapufa elvileg szabvány méret. Nem tehetnek arról ,hogy az ellen balfékekkel van tele.
nezd meg a barca elleni meccsuket, aztan rajossz mire gondoltam.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 9., szombat 22:02

ziro4vr írta:Cé..ez ma nagyon nulla volt. Messi kulcspillanatban átlendítette a csapatát, ez ma elmaradt tőle. A kibaszott szabadokat hogy a nagy egója miért nem engedi másnak hagyni...hány aranylabda kell még ahhoz.
Illarra..ilyen gyenge embert mondanám hogy rég láttam a madrid kp-ján, de volt pár.
Teljesen más az előrejáték ezzel a két szélsővédővel. Teljesen.

Kroos, kérlek ne legyen bajod.
CR már kb január óta az. Most az, hogy a Sevilla meg a Schalke ellen gólokat lőtt, azon kívül sétál a pályán, várja a labdákat, ha elveszti akkor csípőre rakja a kezét (legalább támadna vissza). :vivo:

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. május 9., szombat 22:02

Kroos-al mi lehet?

Totális vicc volt ez a meccs. Méltó lezárása a ligának. Remélem tényleg nem lesz megrendezve az utolsó két forduló és a kupameccs, legalább kitolódik a barca triplázása. Minden egyes fasz térdelhet akik felelősök az idei szezonért. Az amatőr hibák mellett a szerencse ebben a szezonban nem ismerte a fehér oldalt.

basszamegaqrvalife.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 9., szombat 22:01

pavel írta:Bocsi, de számomra nem ez jött le. Persze nem játszottak jól, de azért kiemelni őket lelketlenségért, talán szigorú!
100 milláért nem csak lelkesedés várok el.

Balszerencsénk (is) volt, jók se voltunk. Minden visszavezethető a szűkebb keretre, hogy annak mi az oka, azt ne firtassuk. Elvárom, hogy tanuljon a vezetőség, Ancelotti és a játékosok is a hibákból. Aztán mutatni a fukkot.

I'm out.

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 9., szombat 22:01

ziro4vr írta: Cé..ez ma nagyon nulla volt. Messi kulcspillanatban átlendítette a csapatát, ez ma elmaradt tőle. A kibaszott szabadokat hogy a nagy egója miért nem engedi másnak hagyni...hány aranylabda kell még ahhoz.
Ha még sok szabadot vállal, elveszem azt a hármat is tőle. Vicc, hogy nem jön rá ez a buta ember, hogy a szabadrúgásaival magát égeti kábé 3 éve, olyan szinten rossz arányban talál kaput. Egy Pirlo vagy anno egy Ronaldinho ilyen szögből szinte biztos gól volt, ma minimum 2szer is. Áh. Csak felidegesít, inkább hagyom.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 9., szombat 22:01

Ilyen mentalitással irány Berlin. Grat mindenkinek szép volt. Szerencse megint elkerült minket, remélem szerdán kárpótol.

Már nem izgat kroos se, leszarom... aki a pályán lesz pusztuljon meg a döntőért és akkor meg lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 9., szombat 22:01

a valencia meg szopja le a faszomat.
Csóri denevérek mi rosszat tettek, az a kapufa elvileg szabvány méret. Nem tehetnek arról ,hogy az ellen balfékekkel van tele.

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 9., szombat 22:00

pavel írta:Amúgy végre Ancelotti bele tudott nyúlni a meccsbe
Miután elbaszta a kezdőt, saját faszságába nyúlt bele.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 9., szombat 22:00

Toti írta:hat en biztos nem gratulalok a barcanak a bajnoki cimhz. szerdan beirtam ide h nagy grat nekik a bayern elleni meccs utan, de h a bajnoki cimukhoz nem fogok az biztos. inkabb mondjanak koszonetet a kapufaknak egytol egyig, mer olyan 25-30 amit lottunk iden. a valencia meg szopja le a faszomat.
Valahogy túlélik szerintem. :lol:

Nem értem ezt a felfogást..mi basztuk el, nem kell itt kapufázni. Olyan mentalitás kellett volna végig, mint az utolsó percekben. És ez sokadik meccs már, ahol ez elmondható. Ez nem a kapufa sara. Meg miért kell előnyt adni Arbeloával.
Nem illik.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. május 9., szombat 22:00

na így viszont mehet a fuera. :mrgreen:
FUERA!!! :mrgreen:

Amúgy ma CR volt a leggyengébb láncszem és nem csak a tizenegyese miatt.
Bale ennyit tud kb, de a hozzáállása ma szerintem megvolt.
Chica hajtott, de ezt kiteheti a polcra. Gól kellett volna.
Illarratól ha nyáron nem szabadulunk, akkor azt hiszem felkeresem Perezt. Rém gyenge játékos. Abszolút tudatlan. Nulla.
But he is a good boy...

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 9., szombat 22:00

Idén eddig most vagyok a legbüszkébb a csapatomra...hatalmasat küzdöttünk...gratulálok a Valenciának, mert ők is nagyot melóztak...hatalmas meccs volt az eredménytől függetlenül :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 118 regisztrált és 0 vendég