Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 16., vasárnap 22:42

realistahuni írta:
Milyen revansot akartok
Aki szereti a fociban a rivalizálást annak mindig emlékezetes ha földbe tudja állítani a csapata a nagy riválist.
Ennek nincs köze a trófeákhoz szerintem és a kettő amúgy sem zárja ki egymást.
Nézd meg a fradistáknak mekkora élmény volt megbosszulni a 6-0-át az Újpest ellen.
Ma nem jött össze sajnos, bár ha Benzemanal nincs a 2 centis les, lehet vertünk volna még egy-két gólt.
Mas az ha orulunk , hogy jol elvertuk a rivalist meg megint mas minden gyozelmunk utan azt hallgatni , hogy miert nem lett 6-0. Majd jönni fog az is. Jelenleg ott tartunk, hogy az utolso nemtom hany clasicobol 1-et leszamitva mindig mi nyerünk. Régen ezért ment a sírás , hogy jólenne folyamatosan ütni őket.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. október 16., vasárnap 22:16

Milyen revansot akartok
Aki szereti a fociban a rivalizálást annak mindig emlékezetes ha földbe tudja állítani a csapata a nagy riválist.
Ennek nincs köze a trófeákhoz szerintem és a kettő amúgy sem zárja ki egymást.
Nézd meg a fradistáknak mekkora élmény volt megbosszulni a 6-0-át az Újpest ellen.
Ma nem jött össze sajnos, bár ha Benzemanal nincs a 2 centis les, lehet vertünk volna még egy-két gólt.
Love football, hate antifa.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2022. október 16., vasárnap 22:16

mocsok írta: Lunin egyébként szépen megoldotta a feladatát.
Oké, nem volt túl sokszor tesztelve, de higgadtan kezelte a letamadasokat, jó volt lábbal, a gólról meg nem tehetett.

Meccs előtt kicsit aggódtam, hogy túl fogja izgulni és lesz egy potyaja.
Én pont azt láttam rajta, hogy nagyon bizonytalan. Lehet én voltam túl szigorú. Pontatlan kirúgások, elhamarkodott döntések, bizonytalanabb kijövetelek. Tibóhoz szoktunk, valószínűleg hozzá képest volt kontraszt.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2022. október 16., vasárnap 22:14

Pad'em írta: Kroos olyan volt ma mintha Casemiro szelleme megszállta volna a testét, hát, hogy pattogtak le róla a barcások, meg hány labdát szerzett már. Ahogy Vinit indította a rozoga Busquetssel a tarkóján, csoda. Hatalmas MOM.

Nagyon jól kontrolláltuk a meccset ismét. Megint egy percig nem tartottam a pontvesztéstől, pont mint az Atléti ellen. Fede road-runner showja a pályán széltében hosszában, elől-hátul, 0-tól 90-ig beszarás, mint akit felhúztak, nem hiszem van még egy ilyen playa mint ő.

Líderes! Küldjük Raphinhának és mindenkinek aki szereti. Lewás esetnél még csak kontaktot se láttam, ezen lovagolni eléggé nevetséges.

Ps. Ha talál valaki videót, ahogy a 50-60. perc közt valahol szétcicáztuk a pályát és a közönség elkezdett olézni az tolja be azon nyomban!
Mondjuk Kroos fizikalisan az atlag Barca kozeppalyashoz kepest egy 2m-es viking harcos, szoval nem meglepo hogy pattogtak lefele rola. :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 16., vasárnap 22:10

dzsi91 írta: Milyen revansot akartok még? 4 blt nyertünk mióta ők utoljára láttak döntőt rendszeres el résztvevők a végrehajtók meg lassan felszedik a gyepszőnyeget az onladozó stadionjukban aminek már a nevét is eladták. Meg kell érteni, hogy a mi srácainkat nem úgy fogadják elsőnap,hogy van a Real Madrid őket kell megverni hanem beviszik a trófeaterembe őket mutatnak egy lécet nekik 1 méterrel a fejük felett ahol a bl triplázó kezdőnek van a képe és akkor azt lehet megugrani ha szeretnének bekerülni a Real törikönyvébe.
ez tiszta sor, de attól még jó érzés lenne őket hazaküldeni egy 4-0 vagy 5-0-val,a hogy ők is tették sokszor. Akár otthon, akár idegenben. Ne mindig csak 1-2 gól legyen közte a javunkra.

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. október 16., vasárnap 22:00

mocsok írta: Lunin egyébként szépen megoldotta a feladatát.
Oké, nem volt túl sokszor tesztelve, de higgadtan kezelte a letamadasokat, jó volt lábbal, a gólról meg nem tehetett.

Meccs előtt kicsit aggódtam, hogy túl fogja izgulni és lesz egy potyaja.

Pont róla akartam írni most, hogy alapvetően nem helyettesítette rosszul Tibot és volt egy golnelkuli meccse is. A kapus dolga nem csak a védés, hanem a védelem szervezése is, ma azért 1-2 pillanatot leszamitva elég stabilak voltunk hatul.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. október 16., vasárnap 21:57

idén ha jól számolom 14 meccs, 12 győzelem, 2 döntetlen :coffee:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 16., vasárnap 21:50

mondjuk en pont azt lattam hogy pontatlan labbal. a golt meg tbo sem vedte volna
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2022. október 16., vasárnap 21:47

Lunin egyébként szépen megoldotta a feladatát.
Oké, nem volt túl sokszor tesztelve, de higgadtan kezelte a letamadasokat, jó volt lábbal, a gólról meg nem tehetett.

Meccs előtt kicsit aggódtam, hogy túl fogja izgulni és lesz egy potyaja.

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. október 16., vasárnap 21:43

dzsi91 írta: Milyen revansot akartok még? 4 blt nyertünk mióta ők utoljára láttak döntőt rendszeres el résztvevők a végrehajtók meg lassan felszedik a gyepszőnyeget az onladozó stadionjukban aminek már a nevét is eladták. Meg kell érteni, hogy a mi srácainkat nem úgy fogadják elsőnap,hogy van a Real Madrid őket kell megverni hanem beviszik a trófeaterembe őket mutatnak egy lécet nekik 1 méterrel a fejük felett ahol a bl triplázó kezdőnek van a képe és akkor azt lehet megugrani ha szeretnének bekerülni a Real törikönyvébe.

2-0nál ugyanúgy visszavettünk mint egy shaktar ellen. Ez is bőven megalázó, mégha nem is lehet róla filmet forgatni.
Dehát pont ez volt a mondandóm lényege, amire az utolsó mondattal rá is erősítettem. Nyilván szívesen néznék egy Barca vagy Tico (vagy igazából bárki) elleni gálát (ki nem?), de nekem is az a fő szempont, hogy legyünk sikeresek az igazi terepünkön. Az nem egy pár napos, múlandó "bezzeg élmény", mert igazából a kiütés végső soron ennyiben merül ki, a "bezzegben", ahogy a tavalyi 0-4 is jól illusztrálja.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 16., vasárnap 21:26

dortev írta:
Sierra írta: Ettől én is kivagyok. Egyszer csapkodjuk már meg őket vagy 4-5 góllal, ahogy ők tették azt számtalanszor... imádom az elmúlt 12 évet, de ez még mindig hiányérzetet okoz. Legnagyobb győzelmünk felettük 2008 óta a 3-1. Annál több nem megy. Ők meg azóta is aláztak 2-6, 5-0, 5-1, kétszer 0-4, 0-3 meg hasonló eredményekkel. :-(
4-1 volt az. :) De amúgy egyetértek, ráadásul más csapatok is random megszórtak minket. Sevilla például anno 5-öt vágott a szuperkupában, a már jó ideje gólallergiás Tico is hazaküldött minket 4-0-val pár éve, de nekem a Zaragoza 6-osa is kellemetlen emlék a 2000-es évekből, és biztos kihagytam még pár hasonló esetet.
Valahogy pár évente mindig belefutunk egy ilyen tüskébe, csak a Barcától többször, mert relatíve kiegyensúlyozottak, plusz a politikai ellentétek és a történelmi egymás elleni mérleg miatt addig mennek a Real ellen, míg össze nem esnek, mi meg évek óta ellötyögünk mindenki ellen, ha már biztosítottnak tűnik a győzelem.
Míg nem lesz újra egy Joséhoz hasonlóan vérszomjas edző, addig nem hiszem, hogy bármiféle revansban lehet reménykedni. Viszont míg jönnek az eredmények, addig nem valószínű az edzőváltás, és őszintén szólva én is inkább választom a BL-t és Carlo karakterét a szoros csapategységgel, mint egy németesen szadista Barca elleni alázást. Ahogy Perez mondta, nekünk az igazi első számú riválisunk a Milan.
Milyen revansot akartok még? 4 blt nyertünk mióta ők utoljára láttak döntőt rendszeres el résztvevők a végrehajtók meg lassan felszedik a gyepszőnyeget az onladozó stadionjukban aminek már a nevét is eladták. Meg kell érteni, hogy a mi srácainkat nem úgy fogadják elsőnap,hogy van a Real Madrid őket kell megverni hanem beviszik a trófeaterembe őket mutatnak egy lécet nekik 1 méterrel a fejük felett ahol a bl triplázó kezdőnek van a képe és akkor azt lehet megugrani ha szeretnének bekerülni a Real törikönyvébe.

2-0nál ugyanúgy visszavettünk mint egy shaktar ellen. Ez is bőven megalázó, mégha nem is lehet róla filmet forgatni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 16., vasárnap 21:11

Kroos olyan volt ma mintha Casemiro szelleme megszállta volna a testét, hát, hogy pattogtak le róla a barcások, meg hány labdát szerzett már. Ahogy Vinit indította a rozoga Busquetssel a tarkóján, csoda. Hatalmas MOM.

Nagyon jól kontrolláltuk a meccset ismét. Megint egy percig nem tartottam a pontvesztéstől, pont mint az Atléti ellen. Fede road-runner showja a pályán széltében hosszában, elől-hátul, 0-tól 90-ig beszarás, mint akit felhúztak, nem hiszem van még egy ilyen playa mint ő.

Líderes! Küldjük Raphinhának és mindenkinek aki szereti. Lewás esetnél még csak kontaktot se láttam, ezen lovagolni eléggé nevetséges.

Ps. Ha talál valaki videót, ahogy a 50-60. perc közt valahol szétcicáztuk a pályát és a közönség elkezdett olézni az tolja be azon nyomban!
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. október 16., vasárnap 21:01

Sierra írta: Ettől én is kivagyok. Egyszer csapkodjuk már meg őket vagy 4-5 góllal, ahogy ők tették azt számtalanszor... imádom az elmúlt 12 évet, de ez még mindig hiányérzetet okoz. Legnagyobb győzelmünk felettük 2008 óta a 3-1. Annál több nem megy. Ők meg azóta is aláztak 2-6, 5-0, 5-1, kétszer 0-4, 0-3 meg hasonló eredményekkel. :-(
4-1 volt az. :) De amúgy egyetértek, ráadásul más csapatok is random megszórtak minket. Sevilla például anno 5-öt vágott a szuperkupában, a már jó ideje gólallergiás Tico is hazaküldött minket 4-0-val pár éve, de nekem a Zaragoza 6-osa is kellemetlen emlék a 2000-es évekből, és biztos kihagytam még pár hasonló esetet.
Valahogy pár évente mindig belefutunk egy ilyen tüskébe, csak a Barcától többször, mert relatíve kiegyensúlyozottak, plusz a politikai ellentétek és a történelmi egymás elleni mérleg miatt addig mennek a Real ellen, míg össze nem esnek, mi meg évek óta ellötyögünk mindenki ellen, ha már biztosítottnak tűnik a győzelem.
Míg nem lesz újra egy Joséhoz hasonlóan vérszomjas edző, addig nem hiszem, hogy bármiféle revansban lehet reménykedni. Viszont míg jönnek az eredmények, addig nem valószínű az edzőváltás, és őszintén szólva én is inkább választom a BL-t és Carlo karakterét a szoros csapategységgel, mint egy németesen szadista Barca elleni alázást. Ahogy Perez mondta, nekünk az igazi első számú riválisunk a Milan.

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: terry76 » 2022. október 16., vasárnap 20:58

Gavit 2 sárgával kiszórhatták volna.Erről volt szó a stúdióban?

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. október 16., vasárnap 20:51

az a jó Fószt, hogy most megint megy ez a bírózás, meg a var meg a fax tudja micsoda...
( csak innen kapom el a kimitmondott dolgokat )
Most ezzel foglalkoznak, nekünk pedig van egy 3-1 ide, végre !
Pedig még a "megyameccs"-ben is feljött a lélektani akármi, mikor 2-1 re mentünk.

Na, remélem most kapják a lélektanjukat, ezzel a szopóval, meg a tizivel, amit beqrt nekik Rodry :)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 16., vasárnap 20:50

Gergő úr a legkorrektebb. Adom Faustot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 16., vasárnap 20:46

dzsi91 írta:
sonic írta: Vagy csak felfogja ( a sok agyatlan gyokerrel ellentetben) hogy o nem Real szurkolo hanem partatlan szakerto minosegben van jelen a studioban, es megprobalja elfogulatlanul ertekelni a meccset. Ami szerintem teljesen rendben van. Ellentetben a fazekas belaval aki mellette ult es harom masodperc alatt barki megmondta hogy barca szurkolo.
Nyíltan Real szurkolo ő is. Kicsit jobban odaazólthana az ilyen balfaszoknak de amúgy jól csinàlja a dolgát ettől függetlenül.
Minek, nem kell az O szintjukre lealjasodni. Jol csinalja nagyon szerintem, kovetendo pelda. Azt szamon kerni hogy partatlan, mikozben mindenki csapkodja az asztalt hogy norbertunk nyelve kilog xavi seggebol, hat, eros.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 16., vasárnap 20:15

terry76 írta: Nekem Gergő elemzése ,véleménye hagy némi rossz érzést.Real szurkoló még?
Ha elmondja a velemenyet valszeg tobbet nem hivjak. En ritkan nezek tv ben meccset, de ot szivesen hallgatom meccs elott vagy szunetben. Legalabb szunetben megjegyezte higy Garcia a vilag legtulertekeltebb belso vedoje

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 16., vasárnap 20:07

Faust írta: Rohadtul idegesit, hogy megint (mindig) visszaalltunk, bar ha Benzema masodik golja nem les akkor szerintem csunyan kitomtuk volna oket. De iden ilyen naptar mellett alighanem minden felett elsiklok. :mrgreen: Az utolso kb 20 percet kiveve durvan kontroll alatt volt a meccs, szep munka.
Ettől én is kivagyok. Egyszer csapkodjuk már meg őket vagy 4-5 góllal, ahogy ők tették azt számtalanszor... imádom az elmúlt 12 évet, de ez még mindig hiányérzetet okoz. Legnagyobb győzelmünk felettük 2008 óta a 3-1. Annál több nem megy. Ők meg azóta is aláztak 2-6, 5-0, 5-1, kétszer 0-4, 0-3 meg hasonló eredményekkel. :-(

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. október 16., vasárnap 20:06

sonic írta: Vagy csak felfogja ( a sok agyatlan gyokerrel ellentetben) hogy o nem Real szurkolo hanem partatlan szakerto minosegben van jelen a studioban, es megprobalja elfogulatlanul ertekelni a meccset. Ami szerintem teljesen rendben van. Ellentetben a fazekas belaval aki mellette ult es harom masodperc alatt barki megmondta hogy barca szurkolo.
Nyíltan Real szurkolo ő is. Kicsit jobban odaazólthana az ilyen balfaszoknak de amúgy jól csinàlja a dolgát ettől függetlenül.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 120 regisztrált és 0 vendég